2. Процедура
Процедура
Заглавие: Usluge čišćenja
Описание: Naručitelj provodi otvoreni postupak javne nabave za usluga čišćenja. Predmet nabave uključuje redovno, periodično, dežurno i čišćenje na zahtjev prostorija na lokaciji sjedišta Naručitelja, Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu, Ulica Hrvatske bratske zajednice 4, Zagreb, Hrvatska. Detaljan opis predmeta nabave, odnosno detaljan opis vrsta čišćenja, tehnike čišćenja, uvjeti obavljanja usluga, kategorije prostorija koje se čiste, učestalost obavljanja usluge te provedba kontrole kvalitete pruženih usluga čišćenja, naveden je u Troškovniku i Tehničkim specifikacijama, koji su objavljeni kao sastavni dio dokumentacije o nabavi.
Вътрешен идентификатор: VV-3-2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90910000 Услуги по почистване на сгради, промишлени инсталации и превозни средства
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
474715-2026 - Zadávání
Chorvatsko – Úklidové služby – Usluge čišćenja
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
NázevUsluge čišćenja
Interní identifikátorVV-3-2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Hlavní prvky řízeníOtvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 90910000 Úklidové služby
5. Část
ČástLOT-0000
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90910000 Rengøring
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Land: Kroatien
Yderligere oplysninger: Lokacija sjedišta Naručitelja: Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu, Ulica Hrvatske bratske zajednice 4, Zagreb, Hrvatska
Fornyelse
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Usluge čišćenja
Identificador interno: VV-3-2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90910000 Servicios de limpieza
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Usluge čišćenja
Sisäinen tunniste: VV-3-2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90910000 Siivous- ja puhdistuspalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Titre: Usluge čišćenja
Identifiant interne: VV-3-2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90910000 Services de nettoyage
5. Lot
Lot: LOT-0000
474715-2026 - Nadmetanje
Hrvatska – Usluge čišćenja – Usluge čišćenja
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
NaslovUsluge čišćenja
Interna identifikacijska oznakaVV-3-2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Glavna obilježja postupkaOtvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90910000 Usluge čišćenja
5. Grupa
GrupaLOT-0000
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90910000 Takarítási szolgáltatások
A teljesítés helye
Ország alegysége (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Ország: Horvátország
Becsült időtartam
2. Procedura
Procedura
Titolo: Usluge čišćenja
Identificativo interno: VV-3-2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90910000 Servizi di pulizia
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Usluge čišćenja
Vidaus identifikatorius: VV-3-2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90910000 Valymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Nosaukums: Usluge čišćenja
Iekšējais identifikators: VV-3-2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90910000 Uzkopšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90910000 Usługi sprzątania
Miejsce realizacji
Kraj: Chorwacja
Szacowany okres obowiązywania
474715-2026 - Concurso
Croácia – Serviços de limpeza – Usluge čišćenja
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
TítuloUsluge čišćenja
Identificador internoVV-3-2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Principais características do processoOtvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 90910000 Serviços de limpeza
LoteLOT-0000
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90910000 Upratovacie služby
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Krajina: Chorvátsko
Predpokladané trvanie
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Usluge čišćenja
Intern identifierare: VV-3-2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000