474731-2026 - Състезателна процедура
България – Услуги на обществения пътен транспорт – Извършване на обществен превоз на пътници по автобусни линии от общинската, областната и междуобластната транспортни схеми от квотата на община Гълъбово, обособено в 6 (шест) позиции
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеИзвършване на обществен превоз на пътници по автобусни линии от общинската, областната и междуобластната транспортни схеми от квотата на община Гълъбово, обособено в 6 (шест) позиции
ОписаниеВ предмета на обществената поръчка са включени дейности по извършване на обществен превоз на пътници по автобусни линии от общинската, областната и междуобластната транспортни схеми от квотата на община Гълъбово, съгласно изискванията на техническата спецификация и маршрутните разписания за всяка от позициите, неразделна част от настоящата документация.
Вътрешен идентификатор594880
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 60112000 Услуги на обществения пътен транспорт
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Заглавие„Гълъбово – Харманли” и „Гълъбово – Мъдрец”
ОписаниеВ предмета на обособената позиция са включени дейности по извършване на обществен превоз на пътници от междуобластна и общинска транспортна схема по следните автобусни линии: „Гълъбово – Хаманли” - линията е ежедневна, целогодишна. „Гълъбово-Мъдрец” - ежедневно.
Вътрешен идентификатор594914
Обособена позицияLOT-0002
Заглавие„Хасково – Гълъбово”
ОписаниеВ предмета на обособената позиция са включени дейности по извършване на обществен превоз на пътници от междуобластната транспортна схема по автобусна линия „Хасково – Гълъбово”. Линията е ежедневна, целогодишна.
Вътрешен идентификатор594920
Обособена позицияLOT-0003
Заглавие„Стара Загора – Опан – Гълъбово” и „Гълъбово – Помощник”
ОписаниеВ предмета на обособената позиция са включени дейности по извършване на обществен превоз на пътници от областната и общинската транспортна схема по следните автобусни линии: „Стара Загора – Опан – Гълъбово” - линията е ежедневна, целогодишна; „Гълъбово – Помощник” - ежедневна. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор594972
Обособена позицияLOT-0004
Заглавие„Стара Загора – Априлово – Гълъбово” и „Гълъбово – Априлово – Великово – Разделна – Гълъбово”
ОписаниеВ предмета на обособената позиция са включени дейности по извършване на обществен превоз на пътници от областната и общинската транспортна схема по следните автобусни линии: „Стара Загора – Априлово – Гълъбово” - ежедневна, целогодишна; „Гълъбово – Априлово – Великово – Разделна - Гълъбово” - изпълнява се понеделник, сряда и петък.
Вътрешен идентификатор594974
Обособена позицияLOT-0005
Заглавие„Стара Загора – Гълъбово – Помощник”
ОписаниеВ предмета на обособената позиция са включени дейности по извършване на обществен превоз на пътници от областната транспортна схема по автобусна линия „Стара Загора – Гълъбово – Помощник”. Линията е ежедневна, целогодишна.
Вътрешен идентификатор594979
Обособена позицияLOT-0006
Заглавие„Градска линия №1”, „Градска линия №2” и „Гълъбово – Мусачево”
ОписаниеВ предмета на обособената позиция са включени дейности по извършване на обществен превоз на пътници от общинската транспортна схема по следните автобусни линии: „Градска линия №1” - изпълнява се 10 бр. курса в делнични 6 бр. курса в празнични дни. „Градска линия №2” - Изпълнява се 6 бр. курса в делнични 4 бр. курса в празнични дни. „Гълъбово – Мусачево” - изпълняват се 8 курса в делнични и 6 в празнични дни.
Вътрешен идентификатор594983
474731-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern ID594880
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 60112000 Offentlig vejtransport
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern ID594914
DelkontraktLOT-0002
Titel„Хасково – Гълъбово”
Intern ID594920
DelkontraktLOT-0003
Intern ID594972
DelkontraktLOT-0004
Intern ID594974
DelkontraktLOT-0005
Intern ID594979
DelkontraktLOT-0006
Intern ID594983
474731-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung594880
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung594914
LosLOT-0002
Interne Kennung594920
LosLOT-0003
Interne Kennung594972
LosLOT-0004
Interne Kennung594974
LosLOT-0005
Interne Kennung594979
LosLOT-0006
Interne Kennung594983
474731-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό594880
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 60112000 Υπηρεσίες δημόσιων οδικών μεταφορών
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό594914
ΠαρτίδαLOT-0002
Τίτλος„Хасково – Гълъбово”
Εσωτερικό αναγνωριστικό594920
ΠαρτίδαLOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό594972
ΠαρτίδαLOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό594974
ΠαρτίδαLOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό594979
ΠαρτίδαLOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό594983
474731-2026 - Licitación
Bulgaria – Servicios de transporte por la vía pública – Извършване на обществен превоз на пътници по автобусни линии от общинската, областната и междуобластната транспортни схеми от квотата на община Гълъбово, обособено в 6 (шест) позиции
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno594880
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 60112000 Servicios de transporte por la vía pública
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno594914
LoteLOT-0002
Título„Хасково – Гълъбово”
Identificador interno594920
LoteLOT-0003
Identificador interno594972
LoteLOT-0004
Identificador interno594974
LoteLOT-0005
Identificador interno594979
LoteLOT-0006
Identificador interno594983
474731-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus594880
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 60112000 Maantee ühistransporditeenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus594914
OsaLOT-0002
Pealkiri„Хасково – Гълъбово”
Sisemine tunnus594920
OsaLOT-0003
Sisemine tunnus594972
OsaLOT-0004
Sisemine tunnus594974
OsaLOT-0005
Sisemine tunnus594979
OsaLOT-0006
Sisemine tunnus594983
474731-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste594880
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 60112000 Joukkoliikennepalvelut maanteitse
Sisäinen tunniste594914
Ilmoituksen nimi„Хасково – Гълъбово”
Sisäinen tunniste594920
Sisäinen tunniste594972
Sisäinen tunniste594974
Sisäinen tunniste594979
Sisäinen tunniste594983
474731-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne594880
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 60112000 Services de transport routier public
5. Lot
LotLOT-0001
Identifiant interne594914
LotLOT-0002
Titre„Хасково – Гълъбово”
Identifiant interne594920
LotLOT-0003
Identifiant interne594972
LotLOT-0004
Identifiant interne594974
LotLOT-0005
Identifiant interne594979
LotLOT-0006
Identifiant interne594983
474731-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach594880
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 60112000 Public road transport services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach594914
LuchtógLOT-0002
Teideal„Хасково – Гълъбово”
Aitheantóir inmheánach594920
LuchtógLOT-0003
Aitheantóir inmheánach594972
LuchtógLOT-0004
Aitheantóir inmheánach594974
LuchtógLOT-0005
Aitheantóir inmheánach594979
LuchtógLOT-0006
Aitheantóir inmheánach594983
474731-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka594880
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 60112000 Usluge javnog cestovnog prijevoza
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka594914
GrupaLOT-0002
Naslov„Хасково – Гълъбово”
Interna identifikacijska oznaka594920
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznaka594972
GrupaLOT-0004
Interna identifikacijska oznaka594974
GrupaLOT-0005
Interna identifikacijska oznaka594979
GrupaLOT-0006
Interna identifikacijska oznaka594983
474731-2026 - Gara
Bulgaria – Servizi di trasporto pubblico terrestre – Извършване на обществен превоз на пътници по автобусни линии от общинската, областната и междуобластната транспортни схеми от квотата на община Гълъбово, обособено в 6 (шест) позиции
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno594880
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 60112000 Servizi di trasporto pubblico terrestre
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno594914
LottoLOT-0002
Titolo„Хасково – Гълъбово”
Identificativo interno594920
LottoLOT-0003
Identificativo interno594972
LottoLOT-0004
Identificativo interno594974
LottoLOT-0005
Identificativo interno594979
LottoLOT-0006
Identificativo interno594983
474731-2026 - Konkurss
Bulgārija – Sabiedriskie autotransporta pakalpojumi – Извършване на обществен превоз на пътници по автобусни линии от общинската, областната и междуобластната транспортни схеми от квотата на община Гълъбово, обособено в 6 (шест) позиции
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators594880
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60112000 Sabiedriskie autotransporta pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators594914
DaļaLOT-0002
Nosaukums„Хасково – Гълъбово”
Iekšējais identifikators594920
DaļaLOT-0003
Iekšējais identifikators594972
DaļaLOT-0004
Iekšējais identifikators594974
DaļaLOT-0005
Iekšējais identifikators594979
DaļaLOT-0006
Iekšējais identifikators594983
474731-2026 - Kompetizzjoni
Il-Bulgarija – Servizzi ta' trasport pubbliku bit-triq – Извършване на обществен превоз на пътници по автобусни линии от общинската, областната и междуобластната транспортни схеми от квотата на община Гълъбово, обособено в 6 (шест) позиции
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern594880
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 60112000 Servizzi ta' trasport pubbliku bit-triq
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur intern594914
LottLOT-0002
Titlu„Хасково – Гълъбово”
Identifikatur intern594920
LottLOT-0003
Identifikatur intern594972
LottLOT-0004
Identifikatur intern594974
LottLOT-0005
Identifikatur intern594979
LottLOT-0006
Identifikatur intern594983
474731-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode594880
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60112000 Openbaarvervoersdiensten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode594914
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode594920
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecode594972
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecode594974
PerceelLOT-0005
Interne identificatiecode594979
PerceelLOT-0006
Interne identificatiecode594983
474731-2026 - Procedura konkurencyjna
Bułgaria – Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego – Извършване на обществен превоз на пътници по автобусни линии от общинската, областната и междуобластната транспортни схеми от квотата на община Гълъбово, обособено в 6 (шест) позиции
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Wewnętrzny identyfikator594880
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60112000 Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator594914
Część zamówieniaLOT-0002
Tytuł„Хасково – Гълъбово”
Wewnętrzny identyfikator594920
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikator594972
Część zamówieniaLOT-0004
Wewnętrzny identyfikator594974
Część zamówieniaLOT-0005
Wewnętrzny identyfikator594979
Część zamówieniaLOT-0006
Wewnętrzny identyfikator594983
474731-2026 - Concurso
Bulgária – Serviços de transporte público rodoviário – Извършване на обществен превоз на пътници по автобусни линии от общинската, областната и междуобластната транспортни схеми от квотата на община Гълъбово, обособено в 6 (шест) позиции
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 60112000 Serviços de transporte público rodoviário
474731-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator intern594880
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 60112000 Servicii de transport rutier public
Identificator intern594914
Identificator intern594920
Identificator intern594972
Identificator intern594974
Identificator intern594979
Identificator intern594983
474731-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátor594880
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 60112000 Služby verejnej cestnej dopravy
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátor594914
ČasťLOT-0002
Názov„Хасково – Гълъбово”
Interný identifikátor594920
ČasťLOT-0003
Interný identifikátor594972
ČasťLOT-0004
Interný identifikátor594974
ČasťLOT-0005
Interný identifikátor594979
ČasťLOT-0006
Interný identifikátor594983
474731-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator594880
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 60112000 Storitve javnega cestnega prevoza
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator594914
SklopLOT-0002
Notranji identifikator594920
SklopLOT-0003
Notranji identifikator594972
SklopLOT-0004
Notranji identifikator594974
SklopLOT-0005
Notranji identifikator594979
SklopLOT-0006
Notranji identifikator594983