2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa licencji, aktualizacji i usług wsparcia w ramach programu Microsoft Enterprise Agreement
Описание: 1. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej, określającej warunki dotyczące zamówień publicznych, jakie mogą zostać udzielone w okresie obowiązywania umowy ramowej, których przedmiotem jest dostawa licencji, aktualizacji i usług wsparcia w ramach programu Microsoft Enterprise Agreement lub produktów równoważnych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, który może zostać zrealizowany na warunkach określonych w umowie ramowej został określony w Załączniku nr 2 do Wzoru umowy ramowej, który stanowi integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia (zał. nr 1 do SWZ). 3. Zamawiający będzie udzielał Wykonawcy zamówień wykonawczych do Umowy ramowej na podstawie art. 313 ust. 1 Ustawy Pzp.
Вътрешен идентификатор: ZP/GP/271/IV-119/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 48624000 Софтуерни пакети, представляващи операционна система за персонален компютър (PC)
Допълнителна класификация (cpv): 72260000 Услуги, свързани със софтуерни продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: NIE DOTYCZY
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: ZP/GP/271/IV-119/26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 48624000 Balík programů pro operační systém osobního počítače (PC)
Další klasifikace (cpv): 72260000 Služby programového vybavení
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: NIE DOTYCZY
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP/GP/271/IV-119/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48624000 Personal computer (PC) operating system software package
Additional classification (cpv): 72260000 Software-related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: NIE DOTYCZY
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZP/GP/271/IV-119/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48624000 Paquetes de software de sistema operativo de ordenador personal (PC)
Clasificación adicional (cpv): 72260000 Servicios relacionados con el software
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Descripción de las opciones: NIE DOTYCZY
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZP/GP/271/IV-119/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 48624000 Personaalarvuti (PC) operatsioonisüsteemi tarkvarapakett
Täiendav liigitus (cpv): 72260000 Tarkvaraga seotud teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: NIE DOTYCZY
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP/GP/271/IV-119/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48624000 Henkilökohtaisten tietokoneiden (PC) käyttöjärjestelmäohjelmatuotteet
Lisäluokitus (cpv): 72260000 Ohjelmistoihin liittyvät palvelut
Optiot:
Optioiden kuvaus: NIE DOTYCZY
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZP/GP/271/IV-119/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 48624000 Logiciels de système d'exploitation d'ordinateur personnel
Nomenclature complémentaire (cpv): 72260000 Services relatifs aux logiciels
Description des options: NIE DOTYCZY
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZP/GP/271/IV-119/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: NIE DOTYCZY
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 48624000 Pacchetti software di sistemi operativi per personal computer (PC)
Classificazione aggiuntiva (cpv): 72260000 Servizi connessi al software
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: NIE DOTYCZY
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP/GP/271/IV-119/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48624000 Asmeninių kompiuterių (PC) operacinių sistemų programinės įrangos paketai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 72260000 Su programine įranga susijusios paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: NIE DOTYCZY
Iekšējais identifikators: ZP/GP/271/IV-119/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48624000 Personālo datoru (PC) operētājsistēmas programmatūras pakotne
Papildu klasifikācija (cpv): 72260000 Ar programmatūru saistītie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
Opciju apraksts: NIE DOTYCZY
Interne identificatiecode: ZP/GP/271/IV-119/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48624000 Software voor pc-besturingssysteem
Aanvullende classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Beschrijving van de opties: NIE DOTYCZY
Wewnętrzny identyfikator: ZP/GP/271/IV-119/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48624000 Pakiety oprogramowania dla systemów operacyjnych komputerów osobistych (PC)
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 72260000 Usługi w zakresie oprogramowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: NIE DOTYCZY
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 48624000 Pacote de software para sistemas operativos de computadores pessoais (PC)
Classificação adicional (cpv): 72260000 Serviços relacionados com software
Opções:
Descrição das opções: NIE DOTYCZY
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZP/GP/271/IV-119/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 48624000 Pachete software pentru sisteme de operare pentru computere personale (PC)
Clasificare suplimentară (cpv): 72260000 Servicii de software
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: NIE DOTYCZY
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48624000 Programski paket za operacijski sistem osebnega računalnika (PC)
Dodatna klasifikacija (cpv): 72260000 Storitve, povezane s programsko opremo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Opis možnosti: NIE DOTYCZY
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZP/GP/271/IV-119/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48624000 Operativsystem för persondatorer
Ytterligare klassificering (cpv): 72260000 Programrelaterade tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner:
Beskrivning av alternativen: NIE DOTYCZY