See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: „Vybavenie kuchyne - Výstavba nového útulku_2026“
Описание: Predmetom zákazky je dodanie kuchynského nábytku a vybavanie Grekokatolickú Charitu v Prešove. Bližšie informácie a opis sú uvedené v súťažných podkladoch. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť súťažných podkladov B1. Opis predmetu zákazky a spôsob určenia ceny.
Вътрешен идентификатор: 12/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 39141000 Кухненска мебел и оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Nerezový gastronábytok
Описание: Predmetom obstarávania je nerezový gastronábytok pre Grekokatolickú Charitu v Prešove. Bližšie informácie a opis sú uvedené v súťažných podkladoch. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť súťažných podkladov B1. Opis predmetu zákazky a spôsob určenia ceny.
Вътрешен идентификатор: 12/a/2026
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Tepelné a varné technológie
Описание: Dodanie kuchynského vybavenie a nábytku do prevádzky Grekokatolickej Charity v Prešove. Bližšie informácie a opis sú uvedené v súťažných podkladoch. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť súťažných podkladov B1. Opis predmetu zákazky a spôsob určenia ceny.
Вътрешен идентификатор: 12/b/2026
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Chladiaca a mraziaca technika
Описание: Dodanie kuchynského vybavenia do prevádzky Grekokatolickej Charity v Prešove. Bližšie informácie a opis sú uvedené v súťažných podkladoch. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť súťažných podkladov B1. Opis predmetu zákazky a spôsob určenia ceny.
Вътрешен идентификатор: 12/c/2026
Основна класификация (cpv): 39221000 Кухненско оборудване
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Umývacia technika
Описание: Dodanie kuchynského vybavenie a nábytu do prevádzky Grekokatolickej Charity v Prešove. Bližšie informácie a opis sú uvedené v súťažných podkladoch. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť súťažných podkladov B1. Opis predmetu zákazky a spôsob určenia ceny.
Вътрешен идентификатор: 12/d/2026
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 12/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nerezový gastronábytok
Interne Kennung: 12/a/2026
Los: LOT-0002
Titel: Tepelné a varné technológie
Interne Kennung: 12/b/2026
Los: LOT-0003
Titel: Chladiaca a mraziaca technika
Interne Kennung: 12/c/2026
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Los: LOT-0004
Titel: Umývacia technika
Interne Kennung: 12/d/2026
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 12/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39141000 Έπιπλα κουζίνας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Nerezový gastronábytok
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 12/a/2026
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Tepelné a varné technológie
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 12/b/2026
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Chladiaca a mraziaca technika
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 12/c/2026
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39221000 Εξοπλισμός μαγειρείου
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Umývacia technika
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 12/d/2026
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 12/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 39141000 Köögimööbel ja tarvikud
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Nerezový gastronábytok
Sisemine tunnus: 12/a/2026
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Tepelné a varné technológie
Sisemine tunnus: 12/b/2026
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Chladiaca a mraziaca technika
Sisemine tunnus: 12/c/2026
Peamine liigitus (cpv): 39221000 Köögitarbed
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Umývacia technika
Sisemine tunnus: 12/d/2026
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 12/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39141000 Keittiökalusteet
Ilmoituksen nimi: Nerezový gastronábytok
Sisäinen tunniste: 12/a/2026
Ilmoituksen nimi: Tepelné a varné technológie
Sisäinen tunniste: 12/b/2026
Ilmoituksen nimi: Chladiaca a mraziaca technika
Sisäinen tunniste: 12/c/2026
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39221000 Keittiölaitteet
Ilmoituksen nimi: Umývacia technika
Sisäinen tunniste: 12/d/2026
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 12/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 39141000 Mobilier et agencement de cuisine
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Nerezový gastronábytok
Identifiant interne: 12/a/2026
Lot: LOT-0002
Titre: Tepelné a varné technológie
Identifiant interne: 12/b/2026
Lot: LOT-0003
Titre: Chladiaca a mraziaca technika
Identifiant interne: 12/c/2026
Nomenclature principale (cpv): 39221000 Équipement de cuisine
Lot: LOT-0004
Titre: Umývacia technika
Identifiant interne: 12/d/2026
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 12/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 39141000 Kitchen furniture and equipment
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Nerezový gastronábytok
Aitheantóir inmheánach: 12/a/2026
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Tepelné a varné technológie
Aitheantóir inmheánach: 12/b/2026
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Chladiaca a mraziaca technika
Aitheantóir inmheánach: 12/c/2026
Príomhaicmiú (cpv): 39221000 Kitchen equipment
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Umývacia technika
Aitheantóir inmheánach: 12/d/2026
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 12/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 39141000 Kuhinjski namještaj i oprema
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Nerezový gastronábytok
Interna identifikacijska oznaka: 12/a/2026
Grupa: LOT-0002
Naslov: Tepelné a varné technológie
Interna identifikacijska oznaka: 12/b/2026
Grupa: LOT-0003
Naslov: Chladiaca a mraziaca technika
Interna identifikacijska oznaka: 12/c/2026
Glavna klasifikacija (cpv): 39221000 Kuhinjska oprema
Grupa: LOT-0004
Naslov: Umývacia technika
Interna identifikacijska oznaka: 12/d/2026
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 12/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39141000 Konyhai bútor és felszerelés
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Nerezový gastronábytok
Belső azonosító: 12/a/2026
Rész: LOT-0002
Cím: Tepelné a varné technológie
Belső azonosító: 12/b/2026
Rész: LOT-0003
Cím: Chladiaca a mraziaca technika
Belső azonosító: 12/c/2026
Fő osztályozás (cpv): 39221000 Konyhai felszerelések
Rész: LOT-0004
Cím: Umývacia technika
Belső azonosító: 12/d/2026
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 12/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 39141000 Mobili da cucina
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Nerezový gastronábytok
Identificativo interno: 12/a/2026
Lotto: LOT-0002
Titolo: Tepelné a varné technológie
Identificativo interno: 12/b/2026
Lotto: LOT-0003
Titolo: Chladiaca a mraziaca technika
Identificativo interno: 12/c/2026
Classificazione principale (cpv): 39221000 Attrezzature per cucina
Lotto: LOT-0004
Titolo: Umývacia technika
Identificativo interno: 12/d/2026
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 12/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39141000 Għamara u apparat tal-kċejjen
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Nerezový gastronábytok
Identifikatur intern: 12/a/2026
Lott: LOT-0002
Titlu: Tepelné a varné technológie
Identifikatur intern: 12/b/2026
Lott: LOT-0003
Titlu: Chladiaca a mraziaca technika
Identifikatur intern: 12/c/2026
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39221000 Apparat tal-kċejjen
Lott: LOT-0004
Titlu: Umývacia technika
Identifikatur intern: 12/d/2026
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 12/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39141000 Keukenmeubilair en apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 12/a/2026
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 12/b/2026
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 12/c/2026
Belangrijkste classificatie (cpv): 39221000 Keukenuitrusting
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 12/d/2026
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 12/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39141000 Kuchynský nábytok a vybavenie
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Nerezový gastronábytok
Interný identifikátor: 12/a/2026
Časť: LOT-0002
Názov: Tepelné a varné technológie
Interný identifikátor: 12/b/2026
Časť: LOT-0003
Názov: Chladiaca a mraziaca technika
Interný identifikátor: 12/c/2026
Hlavná klasifikácia (cpv): 39221000 Kuchynské vybavenie
Časť: LOT-0004
Názov: Umývacia technika
Interný identifikátor: 12/d/2026
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 12/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39141000 Köksmöbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 12/a/2026
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 12/b/2026
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 12/c/2026
Huvudklassificering (cpv): 39221000 Köksutrustning
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 12/d/2026