See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Wywóz nieczystości stałych komunalno – bytowych, biodegradowalnych, elektrośmieci, gabarytów oraz tekstylii z kompleksów wojskowych administrowanych przez 42 Bazę Lotnictwa Szkolnego w Radomiu w 2027 i 2028 roku
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Wywóz nieczystości stałych komunalno – bytowych, biodegradowalnych, elektrośmieci, gabarytów oraz tekstylii z kompleksów wojskowych administrowanych przez 42 Bazę Lotnictwa Szkolnego w Radomiu w 2027 i 2028 roku 2. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 90511000-2. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części: 1) Wywóz nieczystości stałych komunalno – bytowych, biodegradowalnych, elektrośmieci, gabarytów oraz tekstylii w m. Radom, WCR, Kościół; 2) Wywóz nieczystości stałych komunalno – bytowych, biodegradowalnych, elektrośmieci, gabarytów oraz tekstylii w m. Grójec; 3) Wywóz nieczystości stałych komunalno – bytowych, biodegradowalnych, elektrośmieci, gabarytów oraz tekstylii w m. Nowe Miasto nad Pilicą; 4) Wywóz nieczystości stałych komunalno – bytowych, biodegradowalnych, elektrośmieci, gabarytów oraz tekstylii w m. Sochaczew, Borzęcin; 5) Wywóz nieczystości stałych komunalno – bytowych, biodegradowalnych, elektrośmieci, gabarytów oraz tekstylii w m. Książenice. 4. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1 i 1A, 1B, 1C, 1D, 1E do SWZ. 5. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nie uregulowanych zapisami w załączniku nr 1 i 1A, 1B, 1C, 1D, 1E do SWZ.
Вътрешен идентификатор: 23/PN/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90511000 Услуги по събиране на битови отпадъци
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Wywóz nieczystości stałych komunalno – bytowych, biodegradowalnych, elektrośmieci, gabarytów oraz tekstylii w m. Radom, WCR, Kościół.
Описание: Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1 i 1A do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część I
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Wywóz nieczystości stałych komunalno – bytowych, biodegradowalnych, elektrośmieci, gabarytów oraz tekstylii w m. Grójec.
Описание: Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1 i 1B do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część II
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Wywóz nieczystości stałych komunalno – bytowych, biodegradowalnych, elektrośmieci, gabarytów oraz tekstylii w m. Nowe Miasto nad Pilicą.
Описание: Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1 i 1C do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część III
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Wywóz nieczystości stałych komunalno – bytowych, biodegradowalnych, elektrośmieci, gabarytów oraz tekstylii w m. Sochaczew, Borzęcin.
Описание: Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1 i 1D do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część IV
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Wywóz nieczystości stałych komunalno – bytowych, biodegradowalnych, elektrośmieci, gabarytów oraz tekstylii w m. Książenice.
Описание: Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 1 i 1E do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część V
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 23/PN/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90511000 Sběr odpadu
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: Część I
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: Część II
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: Część III
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: Część IV
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: Część V
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 23/PN/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90511000 Indsamling af affald
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: Część I
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: Część II
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: Część III
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: Część IV
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: Część V
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 23/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Interne Kennung: Część V
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 23/PN/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90511000 Υπηρεσίες αποκομιδής απορριμμάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część I
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część II
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część III
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część IV
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część V
Internal identifier: 23/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90511000 Refuse collection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część I
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część II
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Część III
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Część IV
Lot: LOT-0005
Internal identifier: Część V
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 23/PN/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Część I
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: Część II
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: Część III
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: Część IV
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: Część V
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 23/PN/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90511000 Usluge skupljanja otpada
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: Część I
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: Część II
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: Część III
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: Część IV
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: Część V
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 23/PN/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90511000 Hulladékgyűjtési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: Część I
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: Część II
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: Część III
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: Część IV
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: Część V
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 23/PN/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90511000 Servizi di raccolta di rifiuti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: Część I
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: Część II
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: Część III
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: Część IV
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: Część V
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 23/PN/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90511000 Atliekų rinkimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Część I
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Część II
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: Część III
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: Część IV
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: Część V
Iekšējais identifikators: 23/PN/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90511000 Atkritumu (sadzīves) savākšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Część I
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: Część II
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: Część III
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: Część IV
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: Część V
Wewnętrzny identyfikator: 23/PN/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90511000 Usługi wywozu odpadów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Część I
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Część II
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: Część III
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: Część IV
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: Część V
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 23/PN/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90511000 Servicii de colectare a deşeurilor menajere
Identificator intern: Część I
Identificator intern: Część II
Identificator intern: Część III
Identificator intern: Część IV
Identificator intern: Część V
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 23/PN/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90511000 Služby na zber odpadu
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: Część I
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: Część II
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: Część III
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: Część IV
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: Część V
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 23/PN/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90511000 Storitve zbiranja odpadkov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Część I
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Część II
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Część III
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: Część IV
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: Część V