2. Процедура
Процедура
Заглавие: Galway City Council - Single Party Framework for the provision of Heat Pump and Ventilation servicing and maintenance of social housing.
Описание: Galway City Council - Single Party Framework for the provision of Heat Pump and Ventilation servicing and maintenance of social housing.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71315410 Инспектиране на вентилационната система
Допълнителна класификация (cpv): 42520000 Оборудване за вентилация, 39563530 Въздуховоди за проветрение, 45331210 Строителни и монтажни работи на вентилационни тръбопроводни инсталации, 42533000 Части за термопомпи, 42511110 Термопомпи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: 0
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71315410 Inspektion af ventilationssystemer
Supplerende klassifikation (cpv): 42520000 Ventilationsudstyr, 39563530 Ventilationskanaler af tekstilmaterialer, 45331210 Arbejde i forbindelse med ventilationsanlæg, 42533000 Dele til varmepumper, 42511110 Varmepumper
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 0
476011-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315410 Belüftungssysteminspektion
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42520000 Lüftungsvorrichtungen, 39563530 Schlauchlutten, 45331210 Installation von Lüftungsanlagen, 42533000 Teile von Wärmepumpen, 42511110 Wärmepumpen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung0
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 71315410 Inspection of ventilation system
Aicmiú breise (cpv): 42520000 Ventilation equipment, 39563530 Ventilation ducting, 45331210 Ventilation installation work, 42533000 Parts of heat pumps, 42511110 Heat pumps
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 0
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71315410 Inspekcijski pregled sustava za ventilaciju
Dodatna klasifikacija (cpv): 42520000 Naprave za prozračivanje, 39563530 Cijevi za ventilaciju, 45331210 Radovi instaliranja ventilacije, 42533000 Dijelovi dizalica topline, 42511110 Dizalice topline
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 0
476011-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 71315410 Ispezioni di sistemi di ventilazione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 42520000 Apparecchiature di ventilazione, 39563530 Condotti di ventilazione, 45331210 Lavori di installazione di impianti di ventilazione, 42533000 Parti di pompe di calore, 42511110 Pompe di calore
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno0
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71315410 Ventiliacinių sistemų tikrinimas
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 42520000 Vėdinimo įrenginiai, 39563530 Ventiliacijos vamzdžiai, 45331210 Vėdinimo įrengimo darbai, 42533000 Šiluminių siurblių dalys, 42511110 Šiluminiai siurbliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 0
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71315410 Ventilācijas sistēmu pārbaude
Papildu klasifikācija (cpv): 42520000 Ventilācijas iekārtas, 39563530 Ventilācijas cauruļvadi, 45331210 Ventilācijas ierīkošana, 42533000 Siltuma sūkņu detaļas, 42511110 Siltumsūkņi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71315410 Spezzjoni ta' sistema tal-ventilazzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 42520000 Apparat tal-ventilazzjoni, 39563530 Kanali tal-ventilazzjoni, 45331210 Xogħol ta’ stallazzjoni tal-ventilazzjoni, 42533000 Partijiet tal-pompi tas-sħana, 42511110 Pompi tas-sħana
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 0
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71315410 Inspectie van ventilatiesysteem
Aanvullende classificatie (cpv): 42520000 Ventilatie-uitrusting, 39563530 Ventilatiekanalen, 45331210 Installeren van ventilatiesystemen, 42533000 Delen van warmtepompen, 42511110 Warmtepompen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 0
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71315410 Inspecção de sistema de ventilação
Classificação adicional (cpv): 42520000 Equipamento de ventilação, 39563530 Condutas de ventilação, 45331210 Instalação de ventilação, 42533000 Peças para bombas de calor, 42511110 Bombas de calor
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 0
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71315410 Inšpekcia ventilačného systému
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 42520000 Ventilačné zariadenia, 39563530 Ventilačné trubice, 45331210 Inštalovanie ventilácie, 42533000 Časti tepelných čerpadiel, 42511110 Tepelné čerpadlá
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 0
476011-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71315410 Pregled prezračevalnega sistema
Dodatna klasifikacija (cpv): 42520000 Prezračevalne naprave, 39563530 Prezračevalne cevi, 45331210 Inštalacija prezračevalnih naprav, 42533000 Deli toplotnih črpalk, 42511110 Toplotne črpalke
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator0