See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawy leków dla potrzeb Klinicznego Szpitala Psychiatrycznego SPZOZ w Rybniku
Описание: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków dla potrzeb Klinicznego Szpitala Psychiatrycznego SPZOZ w Rybniku. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Formularzu asortymentowo - cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: DZp.380.3.22.2026.LAp.268
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. W związku z tym, że postępowanie prowadzone jest według przepisów dla dostaw nie obowiązuje art. 95 ust. 1 ustawy Pzp. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w formie elektronicznej (czyli opatrzoną podpisem kwalifikowanym), zapewnionych przez platformę zakupową, która dostępna jest pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/psychiatria_rybnik poprzez formularz „Wyślij wiadomość do Zamawiającego”. Zamawiający, zgodnie z § 11 ust. 2 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie, określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie, tj.: odbioru danych za pośrednictwem Platformy, tj.: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s, 2) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux lub ich nowsze wersje, 3) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10.0., 4) włączona obsługa JavaScript, 5) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf, 6) Platforma działa według standardu przyjętego w komunikacji sieciowej - kodowanie UTF8, 7) oznaczenie czasu odbioru danych przez Platformę stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany według czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 57 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (Zamawiający dopuszcza także format RAR). Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera rozdział 21 SWZ. Zamawiający nie przewiduje obowiązku wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w pkt.: 1.1 i 1.2 SWZ.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33600000 Фармацевтични продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Część 1.2026 - Płyny infuzyjne
Описание: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Formularzu asortymentowo - cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany do realizacji przedmiotu zamówienia na zasadach opisanych w Projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 1.2026 - Płyny infuzyjne
Допълнителна класификация (cpv): 33692500 Разтвори за инжектиране
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Część 2.2026 - Środki przeciwepileptyczne
Вътрешен идентификатор: Część 2.2026 - Środki przeciwepileptyczne
Допълнителна класификация (cpv): 33661300 Против епилепсия
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Część 3.2026 - Produkty lecznicze dla układu sercowo - naczyniowego
Вътрешен идентификатор: Część 3.2026 - Produkty lecznicze dla układu sercowo - naczyniowego
Допълнителна класификация (cpv): 33622000 Медикаменти за сърдечносъдовата система
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Część 4.2026 - Kontrasty
Вътрешен идентификатор: Część 4.2026 - Kontrasty
Допълнителна класификация (cpv): 33696000 Реактиви и контрастни вещества
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Część 5.2026 - Produkty lecznicze dla organów zmysłu
Вътрешен идентификатор: Część 5.2026 - Produkty lecznicze dla organów zmysłu
Допълнителна класификация (cpv): 33662000 Медикаменти за сетивните органи
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Część 6.2026 - Receptura
Вътрешен идентификатор: Część 6.2026 - Receptura
Допълнителна класификация (cpv): 33600000 Фармацевтични продукти
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Część 7.2026 - Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego GZ
Вътрешен идентификатор: Część 7.2026 - Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego GZ
Допълнителна класификация (cpv): 33651100 Антибактериални средства за системна употреба
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Część 8.2026 - Produkty lecznicze dla układu nerwowego
Вътрешен идентификатор: Część 8.2026 - Produkty lecznicze dla układu nerwowego
Допълнителна класификация (cpv): 33661000 Медикаменти за нервната система
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Część 9.2026 - Środki przeciwbólowe
Вътрешен идентификатор: Część 9.2026 - Środki przeciwbólowe
Допълнителна класификация (cpv): 33661200 Болкоуспокоителни
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Część 10.2026 - Witaminy
Вътрешен идентификатор: Część 10.2026 - Witaminy
Допълнителна класификация (cpv): 33616000 Витамини
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Część 11.2026 - Roztwory do wstrzykiwania
Вътрешен идентификатор: Część 11.2026 - Roztwory do wstrzykiwania
Допълнителна класификация (cpv): 33692100 Разтвори за преливане
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Część 12.2026 - Pozostałe produkty lecznicze dla układu nerwowego
Вътрешен идентификатор: Część 12.2026 - Pozostałe produkty lecznicze dla układu nerwowego
Допълнителна класификация (cpv): 33661700 Други медикаменти за нервната система
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Część 13.2026 - Różne produkty lecznicze
Вътрешен идентификатор: Część 13.2026 - Różne produkty lecznicze
Допълнителна класификация (cpv): 33690000 Разни медикаменти
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Część 14.2026 - Preparaty przeciw przeziębieniom i przeciwkaszlowe
Вътрешен идентификатор: Część 14.2026 - Preparaty przeciw przeziębieniom i przeciwkaszlowe
Допълнителна класификация (cpv): 33674000 Медикаменти за кашлица и хрема
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Część 15.2026 - Neuroleptyki 1
Вътрешен идентификатор: Część 15.2026 - Neuroleptyki 1
Допълнителна класификация (cpv): 33661500 Психолептични средства
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Część 16.2026 - Neuroleptyki 2
Вътрешен идентификатор: Część 16.2026 - Neuroleptyki 2
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Część 17.2026 - Insuliny
Вътрешен идентификатор: Część 17.2026 - Insuliny
Допълнителна класификация (cpv): 33615100 Инсулин
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Część 18.2026 - Klozapina i Tisercin
Вътрешен идентификатор: Część 18.2026 - Klozapina i Tisercin
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Część 19.2026 - Olanzapina tabletki
Вътрешен идентификатор: Część 19.2026 - Olanzapina tabletki
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Część 20.2026 - Brexiprazole
Вътрешен идентификатор: Część 20.2026 - Brexiprazole
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Część 21.2026 - Testy
Вътрешен идентификатор: Część 21.2026 - Testy
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DZp.380.3.22.2026.LAp.268
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1.2026 - Płyny infuzyjne
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
Los: LOT-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661300 Antiepileptika
Los: LOT-0003
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0004
Titel: Część 4.2026 - Kontrasty
Interne Kennung: Część 4.2026 - Kontrasty
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Los: LOT-0005
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33662000 Arzneimittel der Sinnesorgane
Los: LOT-0006
Titel: Część 6.2026 - Receptura
Interne Kennung: Część 6.2026 - Receptura
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0007
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0008
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem
Los: LOT-0009
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661200 Analgetika
Los: LOT-0010
Titel: Część 10.2026 - Witaminy
Interne Kennung: Część 10.2026 - Witaminy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33616000 Vitamine
Los: LOT-0011
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692100 Infusionslösungen
Los: LOT-0012
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661700 Andere Mittel für das Nervensystem
Los: LOT-0013
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0014
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33674000 Husten- und Erkältungspräparate
Los: LOT-0015
Titel: Część 15.2026 - Neuroleptyki 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661500 Psycholeptika
Los: LOT-0016
Titel: Część 16.2026 - Neuroleptyki 2
Los: LOT-0017
Titel: Część 17.2026 - Insuliny
Interne Kennung: Część 17.2026 - Insuliny
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33615100 Insulin
Los: LOT-0018
Los: LOT-0019
Los: LOT-0020
Titel: Część 20.2026 - Brexiprazole
Interne Kennung: Część 20.2026 - Brexiprazole
Los: LOT-0021
Titel: Część 21.2026 - Testy
Interne Kennung: Część 21.2026 - Testy
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DZp.380.3.22.2026.LAp.268
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33600000 Φαρμακευτικά προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Część 1.2026 - Płyny infuzyjne
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 1.2026 - Płyny infuzyjne
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33692500 Ενέσιμα διαλύματα
Παρτίδα: LOT-0002
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33661300 Αντιεπιληπτικά
Παρτίδα: LOT-0003
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33622000 Φάρμακα για το καρδιαγγειακό σύστημα
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Część 4.2026 - Kontrasty
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 4.2026 - Kontrasty
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33696000 Αντιδραστήρια και σκιαγραφικές ουσίες
Παρτίδα: LOT-0005
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33662000 Φάρμακα παθήσεων αισθητηρίων οργάνων
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Część 6.2026 - Receptura
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 6.2026 - Receptura
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33600000 Φαρμακευτικά προϊόντα
Παρτίδα: LOT-0007
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33651100 Αντιμικροβιακά συστηματικής χρήσης
Παρτίδα: LOT-0008
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33661000 Φάρμακα παθήσεων του νευρικού συστήματος
Παρτίδα: LOT-0009
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33661200 Αναλγητικά
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Część 10.2026 - Witaminy
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 10.2026 - Witaminy
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33616000 Βιταμίνες
Παρτίδα: LOT-0011
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33692100 Διαλύματα έγχυσης
Παρτίδα: LOT-0012
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33661700 Άλλα φάρμακα παθήσεων του νευρικού συστήματος
Παρτίδα: LOT-0013
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33690000 Διάφορα φάρμακα
Παρτίδα: LOT-0014
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33674000 Αντιβηχικά και φάρμακα κατά του κρυολογήματος
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: Część 15.2026 - Neuroleptyki 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 15.2026 - Neuroleptyki 1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33661500 Ψυχοληπτικά
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: Część 16.2026 - Neuroleptyki 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 16.2026 - Neuroleptyki 2
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: Część 17.2026 - Insuliny
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 17.2026 - Insuliny
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33615100 Ινσουλίνη
Παρτίδα: LOT-0018
Παρτίδα: LOT-0019
Παρτίδα: LOT-0020
Τίτλος: Część 20.2026 - Brexiprazole
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 20.2026 - Brexiprazole
Παρτίδα: LOT-0021
Τίτλος: Część 21.2026 - Testy
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 21.2026 - Testy
476017-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifierDZp.380.3.22.2026.LAp.268
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
LotLOT-0001
TitleCzęść 1.2026 - Płyny infuzyjne
Additional classification (cpv): 33692500 Injectable solutions
LotLOT-0002
Additional classification (cpv): 33661300 Antiepileptics
LotLOT-0003
Additional classification (cpv): 33622000 Medicinal products for the cardiovascular system
LotLOT-0004
TitleCzęść 4.2026 - Kontrasty
Internal identifierCzęść 4.2026 - Kontrasty
Additional classification (cpv): 33696000 Reagents and contrast media
LotLOT-0005
Additional classification (cpv): 33662000 Medicinal products for sensory organs
LotLOT-0006
TitleCzęść 6.2026 - Receptura
Internal identifierCzęść 6.2026 - Receptura
Additional classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
LotLOT-0007
Additional classification (cpv): 33651100 Antibacterials for systemic use
LotLOT-0008
Additional classification (cpv): 33661000 Medicinal products for the nervous system
LotLOT-0009
Additional classification (cpv): 33661200 Analgesics
LotLOT-0010
TitleCzęść 10.2026 - Witaminy
Internal identifierCzęść 10.2026 - Witaminy
Additional classification (cpv): 33616000 Vitamins
LotLOT-0011
Additional classification (cpv): 33692100 Infusion solutions
LotLOT-0012
Additional classification (cpv): 33661700 Other nervous system medicinal products
LotLOT-0013
Additional classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
LotLOT-0014
Additional classification (cpv): 33674000 Cough and cold preparations
LotLOT-0015
TitleCzęść 15.2026 - Neuroleptyki 1
Additional classification (cpv): 33661500 Psycholeptics
LotLOT-0016
TitleCzęść 16.2026 - Neuroleptyki 2
LotLOT-0017
TitleCzęść 17.2026 - Insuliny
Internal identifierCzęść 17.2026 - Insuliny
Additional classification (cpv): 33615100 Insulin
LotLOT-0018
LotLOT-0019
LotLOT-0020
TitleCzęść 20.2026 - Brexiprazole
Internal identifierCzęść 20.2026 - Brexiprazole
LotLOT-0021
TitleCzęść 21.2026 - Testy
Internal identifierCzęść 21.2026 - Testy
476017-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoDZp.380.3.22.2026.LAp.268
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloCzęść 1.2026 - Płyny infuzyjne
Identificador internoCzęść 1.2026 - Płyny infuzyjne
Clasificación adicional (cpv): 33692500 Soluciones inyectables
LoteLOT-0002
Clasificación adicional (cpv): 33661300 Antiepilépticos
LoteLOT-0003
Clasificación adicional (cpv): 33622000 Medicamentos para el aparato cardiovascular
LoteLOT-0004
TítuloCzęść 4.2026 - Kontrasty
Identificador internoCzęść 4.2026 - Kontrasty
Clasificación adicional (cpv): 33696000 Reactivos y medios de contraste
LoteLOT-0005
Clasificación adicional (cpv): 33662000 Medicamentos para los órganos de los sentidos
LoteLOT-0006
TítuloCzęść 6.2026 - Receptura
Identificador internoCzęść 6.2026 - Receptura
Clasificación adicional (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
LoteLOT-0007
Clasificación adicional (cpv): 33651100 Antibacterianos para uso sistémico
LoteLOT-0008
Clasificación adicional (cpv): 33661000 Medicamentos para el sistema nervioso
LoteLOT-0009
Clasificación adicional (cpv): 33661200 Analgésicos
LoteLOT-0010
TítuloCzęść 10.2026 - Witaminy
Identificador internoCzęść 10.2026 - Witaminy
Clasificación adicional (cpv): 33616000 Vitaminas
LoteLOT-0011
Clasificación adicional (cpv): 33692100 Soluciones para infusiones
LoteLOT-0012
Clasificación adicional (cpv): 33661700 Otros medicamentos del sistema nervioso
LoteLOT-0013
Clasificación adicional (cpv): 33690000 Medicamentos diversos
LoteLOT-0014
Clasificación adicional (cpv): 33674000 Medicamentos para la tos y el resfriado
LoteLOT-0015
TítuloCzęść 15.2026 - Neuroleptyki 1
Identificador internoCzęść 15.2026 - Neuroleptyki 1
Clasificación adicional (cpv): 33661500 Psicolépticos
LoteLOT-0016
TítuloCzęść 16.2026 - Neuroleptyki 2
Identificador internoCzęść 16.2026 - Neuroleptyki 2
LoteLOT-0017
TítuloCzęść 17.2026 - Insuliny
Identificador internoCzęść 17.2026 - Insuliny
Clasificación adicional (cpv): 33615100 Insulina
LoteLOT-0018
LoteLOT-0019
LoteLOT-0020
TítuloCzęść 20.2026 - Brexiprazole
Identificador internoCzęść 20.2026 - Brexiprazole
LoteLOT-0021
TítuloCzęść 21.2026 - Testy
Identificador internoCzęść 21.2026 - Testy
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33600000 Ravimid
Lepingu täitmise koht
Linn: Rybnik
Riik – jaotus (NUTS): Rybnicki (PL227)
Riik: Poola
Üldine teave
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Lisäluokitus (cpv): 33692500 Injektioliuokset
Osa: LOT-0002
Lisäluokitus (cpv): 33661300 Epilepsialääkkeet
Osa: LOT-0003
Lisäluokitus (cpv): 33622000 Sydän- ja verisuonitautien lääkkeet
Osa: LOT-0004
Lisäluokitus (cpv): 33696000 Reagenssit ja varjoaineet
Osa: LOT-0005
Lisäluokitus (cpv): 33662000 Silmä- ja korvatautien lääkkeet
Osa: LOT-0006
Lisäluokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
Osa: LOT-0007
Lisäluokitus (cpv): 33651100 Systeemiset bakteerilääkkeet
Osa: LOT-0008
Lisäluokitus (cpv): 33661000 Hermostoon vaikuttavat lääkkeet
Osa: LOT-0009
Lisäluokitus (cpv): 33661200 Analgeetit
Osa: LOT-0010
Lisäluokitus (cpv): 33616000 Vitamiinit
Osa: LOT-0011
Lisäluokitus (cpv): 33692100 Infuusioliuokset
Osa: LOT-0012
Lisäluokitus (cpv): 33661700 Muut hermostoon vaikuttavat lääkkeet
Osa: LOT-0013
Lisäluokitus (cpv): 33690000 Muut lääkkeet
Osa: LOT-0014
Lisäluokitus (cpv): 33674000 Yskänlääkkeet ja vilustumislääkkeet
Osa: LOT-0015
Lisäluokitus (cpv): 33661500 Psykoosilääkkeet
Osa: LOT-0016
Osa: LOT-0017
Lisäluokitus (cpv): 33615100 Insuliini
Osa: LOT-0018
Osa: LOT-0019
Osa: LOT-0020
Osa: LOT-0021
Ilmoituksen nimi: Część 21.2026 - Testy
Sisäinen tunniste: Część 21.2026 - Testy
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: DZp.380.3.22.2026.LAp.268
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. W związku z tym, że postępowanie prowadzone jest według przepisów dla dostaw nie obowiązuje art. 95 ust. 1 ustawy Pzp. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w formie elektronicznej (czyli opatrzoną podpisem kwalifikowanym), zapewnionych przez platformę zakupową, która dostępna jest pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/psychiatria_rybnik poprzez formularz „Wyślij wiadomość do Zamawiającego”. Zamawiający, zgodnie z § 11 ust. 2 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie, określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie, tj.: odbioru danych za pośrednictwem Platformy, tj.: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s, 2) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux lub ich nowsze wersje, 3) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10.0., 4) włączona obsługa JavaScript, 5) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf, 6) Platforma działa według standardu przyjętego w komunikacji sieciowej - kodowanie UTF8, 7) oznaczenie czasu odbioru danych przez Platformę stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany według czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 57 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (Zamawiający dopuszcza także format RAR). Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera rozdział 21 SWZ. Zamawiający nie przewiduje obowiązku wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w pkt.: 1.1 i 1.2 SWZ.
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33600000 Produits pharmaceutiques
Lot: LOT-0001
Titre: Część 1.2026 - Płyny infuzyjne
Nomenclature complémentaire (cpv): 33692500 Solutions injectables
Lot: LOT-0002
Nomenclature complémentaire (cpv): 33661300 Antiépileptiques
Lot: LOT-0003
Nomenclature complémentaire (cpv): 33622000 Médicaments du système cardio-vasculaire
Lot: LOT-0004
Titre: Część 4.2026 - Kontrasty
Identifiant interne: Część 4.2026 - Kontrasty
Nomenclature complémentaire (cpv): 33696000 Réactifs et produits de contraste
Lot: LOT-0005
Nomenclature complémentaire (cpv): 33662000 Médicaments des organes sensoriels
Lot: LOT-0006
Titre: Część 6.2026 - Receptura
Identifiant interne: Część 6.2026 - Receptura
Nomenclature complémentaire (cpv): 33600000 Produits pharmaceutiques
Lot: LOT-0007
Nomenclature complémentaire (cpv): 33651100 Antibactériens à usage systémique
Lot: LOT-0008
Nomenclature complémentaire (cpv): 33661000 Médicaments du système nerveux
Lot: LOT-0009
Nomenclature complémentaire (cpv): 33661200 Analgésiques
Lot: LOT-0010
Titre: Część 10.2026 - Witaminy
Identifiant interne: Część 10.2026 - Witaminy
Nomenclature complémentaire (cpv): 33616000 Vitamines
Lot: LOT-0011
Nomenclature complémentaire (cpv): 33692100 Solutions pour infusions
Lot: LOT-0012
Nomenclature complémentaire (cpv): 33661700 Autres médicaments du système nerveux
Lot: LOT-0013
Nomenclature complémentaire (cpv): 33690000 Médicaments divers
Lot: LOT-0014
Nomenclature complémentaire (cpv): 33674000 Médicaments de la toux et du rhume
Lot: LOT-0015
Titre: Część 15.2026 - Neuroleptyki 1
Nomenclature complémentaire (cpv): 33661500 Psycholeptiques
Lot: LOT-0016
Titre: Część 16.2026 - Neuroleptyki 2
Lot: LOT-0017
Titre: Część 17.2026 - Insuliny
Identifiant interne: Część 17.2026 - Insuliny
Nomenclature complémentaire (cpv): 33615100 Insuline
Lot: LOT-0018
Lot: LOT-0019
Lot: LOT-0020
Titre: Część 20.2026 - Brexiprazole
Lot: LOT-0021
Titre: Część 21.2026 - Testy
Identifiant interne: Część 21.2026 - Testy
476017-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachDZp.380.3.22.2026.LAp.268
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
TeidealCzęść 1.2026 - Płyny infuzyjne
Aitheantóir inmheánachCzęść 1.2026 - Płyny infuzyjne
Aicmiú breise (cpv): 33692500 Injectable solutions
LuchtógLOT-0002
Aicmiú breise (cpv): 33661300 Antiepileptics
LuchtógLOT-0003
LuchtógLOT-0004
TeidealCzęść 4.2026 - Kontrasty
Aitheantóir inmheánachCzęść 4.2026 - Kontrasty
LuchtógLOT-0005
LuchtógLOT-0006
TeidealCzęść 6.2026 - Receptura
Aitheantóir inmheánachCzęść 6.2026 - Receptura
LuchtógLOT-0007
LuchtógLOT-0008
LuchtógLOT-0009
Aicmiú breise (cpv): 33661200 Analgesics
LuchtógLOT-0010
TeidealCzęść 10.2026 - Witaminy
Aitheantóir inmheánachCzęść 10.2026 - Witaminy
Aicmiú breise (cpv): 33616000 Vitamins
LuchtógLOT-0011
Aicmiú breise (cpv): 33692100 Infusion solutions
LuchtógLOT-0012
LuchtógLOT-0013
LuchtógLOT-0014
LuchtógLOT-0015
TeidealCzęść 15.2026 - Neuroleptyki 1
Aitheantóir inmheánachCzęść 15.2026 - Neuroleptyki 1
Aicmiú breise (cpv): 33661500 Psycholeptics
LuchtógLOT-0016
TeidealCzęść 16.2026 - Neuroleptyki 2
Aitheantóir inmheánachCzęść 16.2026 - Neuroleptyki 2
LuchtógLOT-0017
TeidealCzęść 17.2026 - Insuliny
Aitheantóir inmheánachCzęść 17.2026 - Insuliny
Aicmiú breise (cpv): 33615100 Insulin
LuchtógLOT-0018
LuchtógLOT-0019
LuchtógLOT-0020
TeidealCzęść 20.2026 - Brexiprazole
Aitheantóir inmheánachCzęść 20.2026 - Brexiprazole
LuchtógLOT-0021
TeidealCzęść 21.2026 - Testy
Aitheantóir inmheánachCzęść 21.2026 - Testy
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33600000 Gyógyszerészeti termékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Część 1.2026 - Płyny infuzyjne
További osztályozás (cpv): 33692500 Injekciós oldatok
Rész: LOT-0002
További osztályozás (cpv): 33661300 Epilepsziaellenes szerek
Rész: LOT-0003
További osztályozás (cpv): 33622000 A szív és az érrendszer gyógyszerei
Rész: LOT-0004
Cím: Część 4.2026 - Kontrasty
További osztályozás (cpv): 33696000 Reagensek és kontrasztanyagok
Rész: LOT-0005
További osztályozás (cpv): 33662000 Az érzékszervek gyógyszerei
Rész: LOT-0006
Cím: Część 6.2026 - Receptura
További osztályozás (cpv): 33600000 Gyógyszerészeti termékek
Rész: LOT-0007
További osztályozás (cpv): 33651100 Baktériumellenes szerek szisztémás használatra
Rész: LOT-0008
További osztályozás (cpv): 33661000 Az idegrendszer és gyógyszerei
Rész: LOT-0009
További osztályozás (cpv): 33661200 Fájdalomcsillapítók
Rész: LOT-0010
Cím: Część 10.2026 - Witaminy
További osztályozás (cpv): 33616000 Vitaminok
Rész: LOT-0011
További osztályozás (cpv): 33692100 Infúziós oldat
Rész: LOT-0012
További osztályozás (cpv): 33661700 Az idegrendszer egyéb gyógyszerei
Rész: LOT-0013
További osztályozás (cpv): 33690000 Különböző gyógyszerek
Rész: LOT-0014
További osztályozás (cpv): 33674000 Köhögés és megfázás gyógyszerei
Rész: LOT-0015
Cím: Część 15.2026 - Neuroleptyki 1
További osztályozás (cpv): 33661500 Nyugtatók
Rész: LOT-0016
Cím: Część 16.2026 - Neuroleptyki 2
Rész: LOT-0017
Cím: Część 17.2026 - Insuliny
További osztályozás (cpv): 33615100 Inzulin
Rész: LOT-0018
Rész: LOT-0019
Rész: LOT-0020
Cím: Część 20.2026 - Brexiprazole
Rész: LOT-0021
Cím: Część 21.2026 - Testy
Belső azonosító: Część 21.2026 - Testy
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DZp.380.3.22.2026.LAp.268
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33600000 Farmacijos produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Część 1.2026 - Płyny infuzyjne
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33692500 Švirkščiami tirpalai
Pirkimo dalis: LOT-0002
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33661300 Antiepilepsiniai vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0003
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33622000 Širdies ir kraujagyslių sistemą veikiantys vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Część 4.2026 - Kontrasty
Vidaus identifikatorius: Część 4.2026 - Kontrasty
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33696000 Reagentai ir kontrastiniai preparatai
Pirkimo dalis: LOT-0005
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33662000 Jutimo organus veikiantys vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Część 6.2026 - Receptura
Vidaus identifikatorius: Część 6.2026 - Receptura
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33600000 Farmacijos produktai
Pirkimo dalis: LOT-0007
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33651100 Sistemiškai veikiantys antibakteriniai vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0008
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33661000 Nervų sistemą veikiantys vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0009
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33661200 Analgetikai
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: Część 10.2026 - Witaminy
Vidaus identifikatorius: Część 10.2026 - Witaminy
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33616000 Vitaminai
Pirkimo dalis: LOT-0011
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33692100 Tirpalai lašelinėms
Pirkimo dalis: LOT-0012
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33661700 Kiti nervų sistemą veikiantys vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0013
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33690000 Kiti vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0014
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33674000 Vaistai nuo kosulio ir peršalimo
Pirkimo dalis: LOT-0015
Vidaus identifikatorius: Część 15.2026 - Neuroleptyki 1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33661500 Psicholeptikai
Pirkimo dalis: LOT-0016
Vidaus identifikatorius: Część 16.2026 - Neuroleptyki 2
Pirkimo dalis: LOT-0017
Pavadinimas: Część 17.2026 - Insuliny
Vidaus identifikatorius: Część 17.2026 - Insuliny
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33615100 Insulinas
Pirkimo dalis: LOT-0018
Pirkimo dalis: LOT-0019
Pirkimo dalis: LOT-0020
Vidaus identifikatorius: Część 20.2026 - Brexiprazole
Pirkimo dalis: LOT-0021
Pavadinimas: Część 21.2026 - Testy
Vidaus identifikatorius: Część 21.2026 - Testy
Iekšējais identifikators: DZp.380.3.22.2026.LAp.268
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Część 1.2026 - Płyny infuzyjne
Papildu klasifikācija (cpv): 33692500 Šķīdumi, kas paredzēti injicēšanai
Daļa: LOT-0002
Papildu klasifikācija (cpv): 33661300 Pretepilepsijas līdzekļi
Daļa: LOT-0003
Papildu klasifikācija (cpv): 33622000 Zāles sirds un asinsvadu sistēmai
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Część 4.2026 - Kontrasty
Iekšējais identifikators: Część 4.2026 - Kontrasty
Papildu klasifikācija (cpv): 33696000 Reaģenti un kontrastvielas
Daļa: LOT-0005
Papildu klasifikācija (cpv): 33662000 Zāles maņu orgāniem
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Część 6.2026 - Receptura
Iekšējais identifikators: Część 6.2026 - Receptura
Papildu klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
Daļa: LOT-0007
Papildu klasifikācija (cpv): 33651100 Antibakteriālie līdzekļi sistēmiskai lietošanai
Daļa: LOT-0008
Papildu klasifikācija (cpv): 33661000 Zāles nervu sistēmai
Daļa: LOT-0009
Papildu klasifikācija (cpv): 33661200 Pretsāpju līdzekļi
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Część 10.2026 - Witaminy
Iekšējais identifikators: Część 10.2026 - Witaminy
Papildu klasifikācija (cpv): 33616000 Vitamīni
Daļa: LOT-0011
Papildu klasifikācija (cpv): 33692100 Infūzijas šķīdumi
Daļa: LOT-0012
Papildu klasifikācija (cpv): 33661700 Citas nervu sistēmas zāles
Daļa: LOT-0013
Papildu klasifikācija (cpv): 33690000 Dažādas zāles
Daļa: LOT-0014
Papildu klasifikācija (cpv): 33674000 Preparāti pret klepu un saaukstēšanos
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: Część 15.2026 - Neuroleptyki 1
Papildu klasifikācija (cpv): 33661500 Psiholeptiskie līdzekļi
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: Część 16.2026 - Neuroleptyki 2
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: Część 17.2026 - Insuliny
Iekšējais identifikators: Część 17.2026 - Insuliny
Papildu klasifikācija (cpv): 33615100 Insulīns
Daļa: LOT-0018
Daļa: LOT-0019
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: Część 20.2026 - Brexiprazole
Iekšējais identifikators: Część 20.2026 - Brexiprazole
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: Część 21.2026 - Testy
Iekšējais identifikators: Część 21.2026 - Testy
Interne identificatiecode: DZp.380.3.22.2026.LAp.268
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Część 1.2026 - Płyny infuzyjne
Aanvullende classificatie (cpv): 33692500 Injecteerbare oplossingen
Perceel: LOT-0002
Aanvullende classificatie (cpv): 33661300 Anti-epileptica
Perceel: LOT-0003
Aanvullende classificatie (cpv): 33622000 Geneesmiddelen voor het hartvaatstelsel
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Część 4.2026 - Kontrasty
Aanvullende classificatie (cpv): 33696000 Reagentia en contraststoffen
Perceel: LOT-0005
Aanvullende classificatie (cpv): 33662000 Geneesmiddelen voor zintuigelijke organen
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: Część 6.2026 - Receptura
Aanvullende classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
Perceel: LOT-0007
Aanvullende classificatie (cpv): 33651100 Antibacteriële middelen voor systemisch gebruik
Perceel: LOT-0008
Aanvullende classificatie (cpv): 33661000 Geneesmiddelen voor het zenuwstelsel
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: Część 9.2026 - Środki przeciwbólowe
Aanvullende classificatie (cpv): 33661200 Analgetica/pijnstillers
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: Część 10.2026 - Witaminy
Aanvullende classificatie (cpv): 33616000 Vitaminen
Perceel: LOT-0011
Aanvullende classificatie (cpv): 33692100 Infuusoplossingen
Perceel: LOT-0012
Aanvullende classificatie (cpv): 33661700 Overige geneesmiddelen voor het zenuwstelsel
Perceel: LOT-0013
Aanvullende classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen
Perceel: LOT-0014
Aanvullende classificatie (cpv): 33674000 Middelen tegen hoest en verkoudheid
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: Część 15.2026 - Neuroleptyki 1
Aanvullende classificatie (cpv): 33661500 Psycholeptica
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: Część 16.2026 - Neuroleptyki 2
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: Część 17.2026 - Insuliny
Aanvullende classificatie (cpv): 33615100 Insuline
Perceel: LOT-0018
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: Część 19.2026 - Olanzapina tabletki
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: Część 20.2026 - Brexiprazole
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: Część 21.2026 - Testy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: DZp.380.3.22.2026.LAp.268
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część 1.2026 - Płyny infuzyjne
Wewnętrzny identyfikator: Część 1.2026 - Płyny infuzyjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33692500 Płyny dożylne
Część zamówienia: LOT-0002
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33661300 Środki przeciwepileptyczne
Część zamówienia: LOT-0003
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33622000 Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część 4.2026 - Kontrasty
Wewnętrzny identyfikator: Część 4.2026 - Kontrasty
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33696000 Odczynniki i środki kontrastowe
Część zamówienia: LOT-0005
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33662000 Produkty lecznicze dla organów zmysłów
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Część 6.2026 - Receptura
Wewnętrzny identyfikator: Część 6.2026 - Receptura
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
Część zamówienia: LOT-0007
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33651100 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Część zamówienia: LOT-0008
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33661000 Produkty lecznicze dla układu nerwowego
Część zamówienia: LOT-0009
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33661200 Środki przeciwbólowe
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Część 10.2026 - Witaminy
Wewnętrzny identyfikator: Część 10.2026 - Witaminy
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33616000 Witaminy
Część zamówienia: LOT-0011
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33692100 Roztwory do wstrzykiwania
Część zamówienia: LOT-0012
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33661700 Pozostałe produkty lecznicze dla układu nerwowego
Część zamówienia: LOT-0013
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33690000 Różne produkty lecznicze
Część zamówienia: LOT-0014
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33674000 Preparaty przciwkaszlowe i przeciwko przeziębieniom
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Część 15.2026 - Neuroleptyki 1
Wewnętrzny identyfikator: Część 15.2026 - Neuroleptyki 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33661500 Neuroleptyki
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Część 16.2026 - Neuroleptyki 2
Wewnętrzny identyfikator: Część 16.2026 - Neuroleptyki 2
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Część 17.2026 - Insuliny
Wewnętrzny identyfikator: Część 17.2026 - Insuliny
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33615100 Insulina
Część zamówienia: LOT-0018
Część zamówienia: LOT-0019
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Część 20.2026 - Brexiprazole
Wewnętrzny identyfikator: Część 20.2026 - Brexiprazole
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Część 21.2026 - Testy
Wewnętrzny identyfikator: Część 21.2026 - Testy
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: DZp.380.3.22.2026.LAp.268
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33600000 Produtos farmacêuticos
Lote: LOT-0001
Título: Część 1.2026 - Płyny infuzyjne
Classificação adicional (cpv): 33692500 Soluções injectáveis
Lote: LOT-0002
Classificação adicional (cpv): 33661300 Antiepilépticos
Lote: LOT-0003
Classificação adicional (cpv): 33622000 Medicamentos para o aparelho cardiovascular
Lote: LOT-0004
Título: Część 4.2026 - Kontrasty
Identificador interno: Część 4.2026 - Kontrasty
Classificação adicional (cpv): 33696000 Reagentes e meios de contraste
Lote: LOT-0005
Classificação adicional (cpv): 33662000 Medicamentos para os órgãos sensoriais
Lote: LOT-0006
Título: Część 6.2026 - Receptura
Identificador interno: Część 6.2026 - Receptura
Classificação adicional (cpv): 33600000 Produtos farmacêuticos
Lote: LOT-0007
Classificação adicional (cpv): 33651100 Antibacterianos de uso sistémico
Lote: LOT-0008
Classificação adicional (cpv): 33661000 Medicamentos para o sistema nervoso
Lote: LOT-0009
Classificação adicional (cpv): 33661200 Analgésicos
Lote: LOT-0010
Título: Część 10.2026 - Witaminy
Identificador interno: Część 10.2026 - Witaminy
Classificação adicional (cpv): 33616000 Vitaminas
Lote: LOT-0011
Classificação adicional (cpv): 33692100 Soluções para infusão
Lote: LOT-0012
Classificação adicional (cpv): 33661700 Outros medicamentos para o sistema nervoso
Lote: LOT-0013
Classificação adicional (cpv): 33690000 Medicamentos vários
Lote: LOT-0014
Classificação adicional (cpv): 33674000 Medicamentos para as constipações e para a tosse
Lote: LOT-0015
Título: Część 15.2026 - Neuroleptyki 1
Classificação adicional (cpv): 33661500 Psicolépticos
Lote: LOT-0016
Título: Część 16.2026 - Neuroleptyki 2
Lote: LOT-0017
Título: Część 17.2026 - Insuliny
Identificador interno: Część 17.2026 - Insuliny
Classificação adicional (cpv): 33615100 Insulina
Lote: LOT-0018
Lote: LOT-0019
Lote: LOT-0020
Título: Część 20.2026 - Brexiprazole
Identificador interno: Część 20.2026 - Brexiprazole
Lote: LOT-0021
Título: Część 21.2026 - Testy
Identificador interno: Część 21.2026 - Testy
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: DZp.380.3.22.2026.LAp.268
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33600000 Produse farmaceutice
Titlu: Część 1.2026 - Płyny infuzyjne
Clasificare suplimentară (cpv): 33692500 Soluţii injectabile
Clasificare suplimentară (cpv): 33661300 Antiepileptice
Clasificare suplimentară (cpv): 33622000 Medicamente pentru sistemul cardiovascular
Titlu: Część 4.2026 - Kontrasty
Identificator intern: Część 4.2026 - Kontrasty
Clasificare suplimentară (cpv): 33696000 Reactivi şi produse de contrast
Clasificare suplimentară (cpv): 33662000 Medicamente pentru organele senzoriale
Titlu: Część 6.2026 - Receptura
Identificator intern: Część 6.2026 - Receptura
Clasificare suplimentară (cpv): 33600000 Produse farmaceutice
Clasificare suplimentară (cpv): 33651100 Antibacterieni pentru uz sistemic
Clasificare suplimentară (cpv): 33661000 Medicamente pentru sistemul nervos
Clasificare suplimentară (cpv): 33661200 Analgezice
Titlu: Część 10.2026 - Witaminy
Identificator intern: Część 10.2026 - Witaminy
Clasificare suplimentară (cpv): 33616000 Vitamine
Clasificare suplimentară (cpv): 33692100 Soluţii pentru infuzii
Clasificare suplimentară (cpv): 33661700 Alte medicamente pentru sistemul nervos
Clasificare suplimentară (cpv): 33690000 Diverse medicamente
Clasificare suplimentară (cpv): 33674000 Medicamente împotriva tusei şi a guturaiului
Titlu: Część 15.2026 - Neuroleptyki 1
Clasificare suplimentară (cpv): 33661500 Psiholeptice
Titlu: Część 16.2026 - Neuroleptyki 2
Titlu: Część 17.2026 - Insuliny
Identificator intern: Część 17.2026 - Insuliny
Clasificare suplimentară (cpv): 33615100 Insulină
Titlu: Część 20.2026 - Brexiprazole
Titlu: Część 21.2026 - Testy
Identificator intern: Część 21.2026 - Testy
476017-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorDZp.380.3.22.2026.LAp.268
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
5. Časť
ČasťLOT-0001
NázovCzęść 1.2026 - Płyny infuzyjne
Interný identifikátorCzęść 1.2026 - Płyny infuzyjne
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33692500 Injektovateľné roztoky
ČasťLOT-0002
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33661300 Antiepileptiká
ČasťLOT-0003
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33622000 Liečivá pre srdcovocievny systém
ČasťLOT-0004
NázovCzęść 4.2026 - Kontrasty
Interný identifikátorCzęść 4.2026 - Kontrasty
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33696000 Činidlá a kontrastné médiá
ČasťLOT-0005
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33662000 Liečivá pre zmyslové orgány
ČasťLOT-0006
NázovCzęść 6.2026 - Receptura
Interný identifikátorCzęść 6.2026 - Receptura
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
ČasťLOT-0007
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33651100 Látky ničiace baktérie na systémové použitie
ČasťLOT-0008
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33661000 Liečivá pre nervový systém
ČasťLOT-0009
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33661200 Analgetiká
ČasťLOT-0010
NázovCzęść 10.2026 - Witaminy
Interný identifikátorCzęść 10.2026 - Witaminy
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33616000 Vitamíny
ČasťLOT-0011
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33692100 Infúzne roztoky
ČasťLOT-0012
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33661700 Ostatné liečivá pre nervový systém
ČasťLOT-0013
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33690000 Rôzne liečivá
ČasťLOT-0014
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33674000 Prípravky proti kašľu a nachladnutiu
ČasťLOT-0015
NázovCzęść 15.2026 - Neuroleptyki 1
Interný identifikátorCzęść 15.2026 - Neuroleptyki 1
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33661500 Psycholeptiká
ČasťLOT-0016
NázovCzęść 16.2026 - Neuroleptyki 2
Interný identifikátorCzęść 16.2026 - Neuroleptyki 2
ČasťLOT-0017
NázovCzęść 17.2026 - Insuliny
Interný identifikátorCzęść 17.2026 - Insuliny
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33615100 Inzulín
ČasťLOT-0018
ČasťLOT-0019
ČasťLOT-0020
NázovCzęść 20.2026 - Brexiprazole
Interný identifikátorCzęść 20.2026 - Brexiprazole
ČasťLOT-0021
NázovCzęść 21.2026 - Testy
Interný identifikátorCzęść 21.2026 - Testy
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: DZp.380.3.22.2026.LAp.268
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 33692500 Injektionslösningar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Ytterligare klassificering (cpv): 33661300 Antiepileptika
Del (anbudsområde): LOT-0003
Ytterligare klassificering (cpv): 33622000 Läkemedel för hjärta och kretslopp
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: Część 4.2026 - Kontrasty
Ytterligare klassificering (cpv): 33696000 Reagens och kontrastmedel
Del (anbudsområde): LOT-0005
Ytterligare klassificering (cpv): 33662000 Läkemedel som verkar på sinnesorganen
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: Część 6.2026 - Receptura
Ytterligare klassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
Del (anbudsområde): LOT-0007
Ytterligare klassificering (cpv): 33651100 Antibakteriella medel för systemiskt bruk
Del (anbudsområde): LOT-0008
Ytterligare klassificering (cpv): 33661000 Läkemedel som verkar på nervsystemet
Del (anbudsområde): LOT-0009
Ytterligare klassificering (cpv): 33661200 Analgetika
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: Część 10.2026 - Witaminy
Ytterligare klassificering (cpv): 33616000 Vitaminer
Del (anbudsområde): LOT-0011
Ytterligare klassificering (cpv): 33692100 Infusionslösningar
Del (anbudsområde): LOT-0012
Ytterligare klassificering (cpv): 33661700 Övriga medel med verkan på nervsystemet
Del (anbudsområde): LOT-0013
Ytterligare klassificering (cpv): 33690000 Varia
Del (anbudsområde): LOT-0014
Ytterligare klassificering (cpv): 33674000 Hostmedel
Del (anbudsområde): LOT-0015
Ytterligare klassificering (cpv): 33661500 Neuroleptika, lugnande medel och sömnmedel
Del (anbudsområde): LOT-0016
Del (anbudsområde): LOT-0017
Intern identifierare: Część 17.2026 - Insuliny
Ytterligare klassificering (cpv): 33615100 Insulin
Del (anbudsområde): LOT-0018
Del (anbudsområde): LOT-0019
Del (anbudsområde): LOT-0020
Del (anbudsområde): LOT-0021
Intern identifierare: Część 21.2026 - Testy