2. Процедура
Процедура
Заглавие: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu miasta Mszana Dolna w roku 2027.
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu miasta Mszana Dolna. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych, z terenu nieruchomości położonych w Mieście Mszana Dolna tj. nieruchomości zamieszkałych, nieruchomości mieszanych oraz nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno - wypoczynkowe w tym odpadów zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanym w Mszanie Dolnej przy ul. Krakowskiej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego realizacji zawiera SWZ.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90500000 Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци
Допълнителна класификация (cpv): 90512000 Услуги по събиране на хартия, 90513100 Услуги по отстраняване на битови отпадъци, 90514000 Услуги по преработване на битови отпадъци
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu miasta Mszana Dolna w roku 2027
Описание: Opis: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych, z terenu nieruchomości położonych w Mieście Mszana Dolna tj. nieruchomości zamieszkałych, nieruchomości mieszanych oraz nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno - wypoczynkowe w tym odpadów zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanym w Mszanie Dolnej przy ul. Krakowskiej . Termin realizacji zamówienia wynosi: od 01 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027r.
Вътрешен идентификатор: IGK.271.6.2026
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90500000 Služby související s likvidací odpadů a odpady
Další klasifikace (cpv): 90512000 Odvoz odpadu, 90513100 Likvidace odpadu z domácností, 90514000 Odstraňování odpadu recyklací
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: IGK.271.6.2026
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90500000 Tjenesteydelser i forbindelse med affald
Supplerende klassifikation (cpv): 90512000 Transport af affald, 90513100 Bortskaffelse af husholdningsaffald, 90514000 Affaldsgenvinding
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: IGK.271.6.2026
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: IGK.271.6.2026
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90500000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90512000 Υπηρεσίες μεταφοράς απορριμμάτων, 90513100 Υπηρεσίες διάθεσης οικιακών απορριμμάτων, 90514000 Υπηρεσίες ανακύκλωσης απορριμμάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: IGK.271.6.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90514000 Refuse recycling services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: IGK.271.6.2026
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos
Clasificación adicional (cpv): 90512000 Servicios de transporte de desperdicios, 90513100 Servicios de eliminación de desperdicios domésticos, 90514000 Servicios de reciclado de desperdicios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: IGK.271.6.2026
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90500000 Prügi ja jäätmetega seotud teenused
Täiendav liigitus (cpv): 90512000 Jäätmeveoteenused, 90513100 Majapidamisjäätmete kõrvaldusteenused, 90514000 Jäätmete taaskasutusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: IGK.271.6.2026
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90500000 Jätteisiin liittyvät palvelut
Lisäluokitus (cpv): 90512000 Jätteiden kuljetuspalvelut, 90513100 Kotitalouksien jätehuolto, 90514000 Jätteenkierrätyspalvelut
Sisäinen tunniste: IGK.271.6.2026
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90500000 Services liés aux déchets et aux ordures
Nomenclature complémentaire (cpv): 90512000 Services de transport des ordures ménagères, 90513100 Services d'élimination des ordures ménagères, 90514000 Services de recyclage des ordures ménagères
Identifiant interne: IGK.271.6.2026
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: IGK.271.6.2026
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90500000 Usluge u vezi s otpacima i otpadom
Dodatna klasifikacija (cpv): 90512000 Usluge prijevoza otpada, 90513100 Usluge zbrinjavanja kućnog otpada, 90514000 Usluge recikliranja otpada
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: IGK.271.6.2026
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90500000 Hulladékkal és szeméttel kapcsolatos szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 90512000 Hulladékszállítási szolgáltatások, 90513100 Háztartásihulladék-ártalmatlanítási szolgáltatások, 90514000 Hulladék-újrafeldolgozási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: IGK.271.6.2026
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90512000 Servizi di trasporto di rifiuti, 90513100 Servizi di smaltimento di rifiuti domestici, 90514000 Servizi di riciclo dei rifiuti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: IGK.271.6.2026
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90500000 Su atliekomis susijusios paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90512000 Atliekų vežimo paslaugos, 90513100 Buitinių atliekų šalinimo paslaugos, 90514000 Atliekų perdirbimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: IGK.271.6.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90512000 Atkritumu transporta pakalpojumi, 90513100 Mājsaimniecību atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumi, 90514000 Atkritumu otrreizējās pārstrādes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: IGK.271.6.2026
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90500000 Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 90512000 Servizzi ta' trasport ta' l-iskart, 90513100 Servizzi tad-disponiment taż-żibel domestiku, 90514000 Servizzi ta' riċikaġġ ta' l-iskart
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: IGK.271.6.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90512000 Usługi transportu odpadów, 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, 90514000 Usługi recyklingu odpadów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: IGK.271.6.2026
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90500000 Serviços relativos a resíduos e lixos
Classificação adicional (cpv): 90512000 Serviços de transporte de resíduos, 90513100 Serviços de eliminação de resíduos domésticos, 90514000 Serviços de reciclagem de resíduos
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90500000 Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Clasificare suplimentară (cpv): 90512000 Servicii de transport de deşeuri menajere, 90513100 Servicii de eliminare a deşeurilor menajere, 90514000 Servicii de reciclare a deşeurilor menajere
Identificator intern: IGK.271.6.2026
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90500000 Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90512000 Služby na prepravu odpadu, 90513100 Likvidácia odpadu z domácností, 90514000 Služby na recyklovanie kalu
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: IGK.271.6.2026
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport, 90513100 Disponering av hushållssopor, 90514000 Återvinning av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: IGK.271.6.2026