2. Процедура
Процедура
Заглавие: Magnetlabori sisseseade
Описание: Erinevate laboriseadmete ostmine Tallinna Tehnikaülikoolile koos transpordi, paigalduse ja koolitusega. Kaup peab olema tarnitud 3 kuu jooksul alates hankelepingu jõustumisest. Pakkumuse võib esitada nii ühele kui ka mitmele osale. Hankija hindab osasid eraldi. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 312983-0000
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Avatud hankemenetlus
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 38540000 Машини и уреди за изпитвания и измерване
Допълнителна класификация (cpv): 38432200 Хроматографи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Laboriseadmed
Описание: Rotaatoraurusti membraanvaakumpumbaga, analüütiliste kaalude, õli vaakumpumba, kindakapi ja laboratoorse mikrokuuliveski ostmine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 312983-0001
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Automaatkolonn
Описание: Automaatse välkkromatograafiasüsteemi ostmine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 312983-0002
Основна класификация (cpv): 38432200 Хроматографи
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Kuulveski
Описание: Kuulveski ostmine mehaanokeemilisteks rakendusteks, mehaaniliseks legeerimiseks, peenestamiseks, segamiseks, homogeniseerimiseks ja krüogeenseks jahvatamiseks / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 312983-0003
2. Procedure
Procedure
Titel: Magnetlabori sisseseade
Intern ID: 312983-0000
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Avatud hankemenetlus
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 38540000 Maskiner og apparatur til prøvning og måling
Supplerende klassifikation (cpv): 38432200 Kromatografer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Laboriseadmed
Intern ID: 312983-0001
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Automaatkolonn
Intern ID: 312983-0002
Primær klassifikation (cpv): 38432200 Kromatografer
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Kuulveski
Intern ID: 312983-0003
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 312983-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 312983-0001
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 312983-0002
Haupteinstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 312983-0003
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Magnetlabori sisseseade
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 312983-0000
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Avatud hankemenetlus
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38540000 Μηχανές και συσκευές δοκιμών και μετρήσεων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 38432200 Χρωματογράφοι
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Laboriseadmed
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 312983-0001
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Automaatkolonn
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 312983-0002
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38432200 Χρωματογράφοι
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Kuulveski
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 312983-0003
Title: Magnetlabori sisseseade
Internal identifier: 312983-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38540000 Machines and apparatus for testing and measuring
Additional classification (cpv): 38432200 Chromatographs
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Laboriseadmed
Internal identifier: 312983-0001
Lot: LOT-0002
Title: Automaatkolonn
Internal identifier: 312983-0002
Main classification (cpv): 38432200 Chromatographs
Lot: LOT-0003
Title: Kuulveski
Internal identifier: 312983-0003
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Magnetlabori sisseseade
Identificador interno: 312983-0000
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Avatud hankemenetlus
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38540000 Máquinas y aparatos de pruebas y medida
Clasificación adicional (cpv): 38432200 Cromatógrafos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Laboriseadmed
Identificador interno: 312983-0001
Lote: LOT-0002
Título: Automaatkolonn
Identificador interno: 312983-0002
Clasificación principal (cpv): 38432200 Cromatógrafos
Lote: LOT-0003
Título: Kuulveski
Identificador interno: 312983-0003
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Magnetlabori sisseseade
Sisemine tunnus: 312983-0000
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 38540000 Katse- ja mõõtemasinad ja -aparaadid
Täiendav liigitus (cpv): 38432200 Kromatograafid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Laboriseadmed
Sisemine tunnus: 312983-0001
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Automaatkolonn
Sisemine tunnus: 312983-0002
Peamine liigitus (cpv): 38432200 Kromatograafid
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Kuulveski
Sisemine tunnus: 312983-0003
See the notice on TED website
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Magnetlabori sisseseade
Sisäinen tunniste: 312983-0000
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Avatud hankemenetlus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38540000 Testaus- ja mittauslaitteet
Lisäluokitus (cpv): 38432200 Kromatografit
Ilmoituksen nimi: Laboriseadmed
Sisäinen tunniste: 312983-0001
Ilmoituksen nimi: Automaatkolonn
Sisäinen tunniste: 312983-0002
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38432200 Kromatografit
Ilmoituksen nimi: Kuulveski
Sisäinen tunniste: 312983-0003
2. Procédure
Procédure
Titre: Magnetlabori sisseseade
Identifiant interne: 312983-0000
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Avatud hankemenetlus
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 38540000 Machines et appareils d'essai et de mesure
Nomenclature complémentaire (cpv): 38432200 Chromatographes
Titre: Laboriseadmed
Identifiant interne: 312983-0001
Titre: Automaatkolonn
Identifiant interne: 312983-0002
Nomenclature principale (cpv): 38432200 Chromatographes
Titre: Kuulveski
Identifiant interne: 312983-0003
2. Postupak
Postupak
Naslov: Magnetlabori sisseseade
Interna identifikacijska oznaka: 312983-0000
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Avatud hankemenetlus
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 38540000 Strojevi i aparati za ispitivanje i mjerenje
Dodatna klasifikacija (cpv): 38432200 Kromatografi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Laboriseadmed
Interna identifikacijska oznaka: 312983-0001
Grupa: LOT-0002
Naslov: Automaatkolonn
Interna identifikacijska oznaka: 312983-0002
Glavna klasifikacija (cpv): 38432200 Kromatografi
Grupa: LOT-0003
Naslov: Kuulveski
Interna identifikacijska oznaka: 312983-0003
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Magnetlabori sisseseade
Belső azonosító: 312983-0000
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Avatud hankemenetlus
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38540000 Gépek és készülékek tesztelésre és mérésre
További osztályozás (cpv): 38432200 Kromatográfok
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Laboriseadmed
Belső azonosító: 312983-0001
Rész: LOT-0002
Cím: Automaatkolonn
Belső azonosító: 312983-0002
Fő osztályozás (cpv): 38432200 Kromatográfok
Rész: LOT-0003
Cím: Kuulveski
Belső azonosító: 312983-0003
2. Procedura
Procedura
Titolo: Magnetlabori sisseseade
Identificativo interno: 312983-0000
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Avatud hankemenetlus
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 38540000 Macchine e apparecchi di prova e misurazione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 38432200 Cromatografi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Laboriseadmed
Identificativo interno: 312983-0001
Lotto: LOT-0002
Titolo: Automaatkolonn
Identificativo interno: 312983-0002
Classificazione principale (cpv): 38432200 Cromatografi
Lotto: LOT-0003
Titolo: Kuulveski
Identificativo interno: 312983-0003
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Magnetlabori sisseseade
Vidaus identifikatorius: 312983-0000
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Avatud hankemenetlus
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38540000 Tikrinimo ir matavimo mašinos ir aparatai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 38432200 Chromatografai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Laboriseadmed
Vidaus identifikatorius: 312983-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Automaatkolonn
Vidaus identifikatorius: 312983-0002
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38432200 Chromatografai
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Kuulveski
Vidaus identifikatorius: 312983-0003
Nosaukums: Magnetlabori sisseseade
Iekšējais identifikators: 312983-0000
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Avatud hankemenetlus
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38540000 Ierīces un aparatūra pārbaudēm un mērījumiem
Papildu klasifikācija (cpv): 38432200 Hromatogrāfi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Laboriseadmed
Iekšējais identifikators: 312983-0001
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Automaatkolonn
Iekšējais identifikators: 312983-0002
Galvenā klasifikācija (cpv): 38432200 Hromatogrāfi
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Kuulveski
Iekšējais identifikators: 312983-0003
476211-2026 - Mededinging
Estland – Machines en toestellen voor testen en meten – Magnetlabori sisseseade
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
TitelMagnetlabori sisseseade
Interne identificatiecode312983-0000
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Belangrijkste kenmerken van de procedureAvatud hankemenetlus
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38540000 Machines en toestellen voor testen en meten
Aanvullende classificatie (cpv): 38432200 Chromatografen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
TitelLaboriseadmed
Interne identificatiecode312983-0001
PerceelLOT-0002
TitelAutomaatkolonn
Interne identificatiecode312983-0002
Belangrijkste classificatie (cpv): 38432200 Chromatografen
PerceelLOT-0003
TitelKuulveski
Interne identificatiecode312983-0003
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Avatud hankemenetlus
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 38540000 Máquinas e aparelhos para ensaios e medição
2. Postup
Postup
Názov: Magnetlabori sisseseade
Interný identifikátor: 312983-0000
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Avatud hankemenetlus
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 38540000 Testovacie a meracie stroje a prístroje
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 38432200 Chromatografy
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Laboriseadmed
Interný identifikátor: 312983-0001
Časť: LOT-0002
Názov: Automaatkolonn
Interný identifikátor: 312983-0002
Hlavná klasifikácia (cpv): 38432200 Chromatografy
Časť: LOT-0003
Názov: Kuulveski
Interný identifikátor: 312983-0003
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 312983-0000
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Avatud hankemenetlus
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38540000 Stroji in aparati za preskušanje in merjenje
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 312983-0001
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 312983-0002
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38432200 Kromatografi
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 312983-0003
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 312983-0000
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Avatud hankemenetlus
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38540000 Maskiner och apparater för provning och mätning
Ytterligare klassificering (cpv): 38432200 Kromatografer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 312983-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 312983-0002
Huvudklassificering (cpv): 38432200 Kromatografer
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 312983-0003