2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zakup wraz z dostawą płyt drogowych żelbetowych prefabrykowanych typu MON o wymiarach 300x150x15 cm II
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa płyt drogowych prefabrykowanych żelbetowych pełnych typu MON o wymiarach 300x150cm i grubości 15cm – gatunek I. przeznaczonych do budowy stałych i tymczasowych nawierzchni ulic, placów składowych, parkingów i dróg dojazdowych w ilości 1165 szt.
Вътрешен идентификатор: PR/0012/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 44113800 Материали, използвани за изработване на пътно покритие
Допълнителна класификация (cpv): 44171000 Плочки (строителни), 44113000 Материали, използвани за строителството на пътища, 44114200 Изделия от бетон
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Płyty drogowe typu MON o wymiarach 300x150x15 cm II
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa płyt drogowych prefabrykowanych żelbetowych pełnych typu MON o wymiarach 300x150x15 cm przeznaczonych do budowy stałych i tymczasowych nawierzchni ulic, placów składowych, parkingów i dróg dojazdowych w ilości 1165 szt.
Вътрешен идентификатор: Płyty drogowe typu MON o wymiarach 300x150x15 cm II
Количество: 1 165 броя
Варианти:
Описание на опциите: W przypadku kiedy Zamawiający skorzysta z prawa opcji ilości zamówienia podstawowego mogą się zwiększyć max. o 50 szt.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: PR/0012/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 44113800 Materiály pro povrchovou úpravu silnic
Další klasifikace (cpv): 44171000 Desky (stavebnictví), 44113000 Silniční stavebnictví materiály, 44114200 Betonové výrobky
5. Část
Část: LOT-0002
Množství: 1 165 kusy
Možnosti:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: PR/0012/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113800 Straßenbelagsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44171000 Platten (Bau), 44113000 Straßenbaumaterialien, 44114200 Betonerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0002
Menge: 1 165 Stück
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: PR/0012/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44113800 Υλικά επιφάνειας οδοστρώματος
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 44171000 Πλάκες (κατασκευαστικά έργα), 44113000 Υλικά κατασκευής οδών, 44114200 Προϊόντα σκυροδέματος
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0002
Ποσότητα: 1 165 τεμάχια
Επιλογές:
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PR/0012/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44113800 Road-surfacing materials
Additional classification (cpv): 44171000 Plates (construction), 44113000 Road-construction materials, 44114200 Concrete products
5. Lot
Lot: LOT-0002
Quantity: 1 165 pieces
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PR/0012/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 44113800 Materiales para el acabado de superficies de carreteras
Clasificación adicional (cpv): 44171000 Planchas (construcción), 44113000 Materiales para la construcción de carreteras, 44114200 Productos de hormigón
5. Lote
Lote: LOT-0002
Cantidad: 1 165 piezas
Opciones:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: PR/0012/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 44113800 Tienpäällystystarvikkeet
Lisäluokitus (cpv): 44171000 Laatat (rakentamiseen), 44113000 Tienrakennustarvikkeet, 44114200 Betonituotteet
5. Osa
Osa: LOT-0002
Määrä: 1 165 kappaletta
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: PR/0012/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 44113800 Matériaux de surfaçage routier
Nomenclature complémentaire (cpv): 44171000 Plaques (construction), 44113000 Matériaux de construction routière, 44114200 Produits en béton
Quantité: 1 165 pièces
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: PR/0012/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0002
Cainníocht: 1 165 píosa
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: PR/0012/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 44113800 Materijali za izradu kolnika
Dodatna klasifikacija (cpv): 44171000 Ploče (građevinarstvo), 44113000 Materijali za izgradnju cesta, 44114200 Proizvodi od betona
5. Grupa
Grupa: LOT-0002
Količina: 1 165 komadi
Opcije:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: PR/0012/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 44113800 Materiali per rivestimento stradale
Classificazione aggiuntiva (cpv): 44171000 Piastre (costruzione), 44113000 Materiali per costruzione stradale, 44114200 Prodotti di calcestruzzo
5. Lotto
Lotto: LOT-0002
Quantità: 1 165 pezzi
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: PR/0012/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44113800 Ceļu seguma materiāli
Papildu klasifikācija (cpv): 44171000 Plates (celtniecība), 44113000 Ceļu būves materiāli, 44114200 Betona izstrādājumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0002
Daudzums: 1 165 gabali
Iespējas:
476240-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Materjali tal-kisi tal-wiċċ tat-toroq – Zakup wraz z dostawą płyt drogowych żelbetowych prefabrykowanych typu MON o wymiarach 300x150x15 cm II
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internPR/0012/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 44113800 Materjali tal-kisi tal-wiċċ tat-toroq
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 44171000 Pjanċi (kostruzzjoni), 44113000 Materjali tal-kostruzzjoni tat-toroq, 44114200 Prodotti tal-konkrit
5. Lott
LottLOT-0002
Kwantità1 165 bċejjeċ
Għażliet
Wewnętrzny identyfikator: PR/0012/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44113800 Materiały do układania nawierzchni drogowych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 44171000 Płyty (budowlane), 44113000 Drogowe materiały konstrukcyjne, 44114200 Produkty betonowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0002
Ilość: 1 165 sztuki
Opcje:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: PR/0012/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 44113800 Materiale de îmbrăcăminţi rutiere
Clasificare suplimentară (cpv): 44171000 Plăci (construcţii), 44113000 Materiale pentru construcţii rutiere, 44114200 Produse din beton
Cantitate: 1 165 unități
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: PR/0012/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 44113800 Materiály na úpravu povrchu ciest
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 44171000 Dosky (stavebné), 44113000 Cestný stavebný materiál, 44114200 Betónové výrobky
5. Časť
Časť: LOT-0002
Množstvo: 1 165 kusy