See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dializni potrošni material, ter redno in izredno servisiranje monitorjev
Описание: Nabava dializno potrošnega materiala, ter redno in izredno servisiranje monitorjev
Вътрешен идентификатор: JN-75918
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33000000 Медицинско оборудване, фармацевтични продукти и продукти за лични грижи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: SKLOP 1: KRVNE LINIJE
Описание: krvne linijie
Вътрешен идентификатор: 508035
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: SKLOP 2: DIALIZNI KONCENTRATI 4,2 in/ali 4,7 litra
Описание: dializni koncentrati
Вътрешен идентификатор: 508036
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: SKLOP 2.1: DIALIZNI KONCENTRATI 4,2 in/ali 4,7 litra
Вътрешен идентификатор: 508037
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: SKLOP 3 KAPSULE/VREČKE Na- BIKARBONATA
Описание: kapsule
Вътрешен идентификатор: 508038
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: SKLOP 4: SREDSTVA ZA DEZINFEKCIJO, DEKALCINACIJO IN NOTRANJE ČIŠČENJE DIALIZNIH MONITORJEV
Описание: sredstva za dezinfekcijo
Вътрешен идентификатор: 508039
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: SKLOP 5: FILTRI ZA PRIPRAVO ULTRAČISTE VODE
Описание: filtri
Вътрешен идентификатор: 508040
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: SKLOP 6: DEZINFEKCIJSKO SREDSTVO ZA ČIŠČENJE DIALIZNIH MONITORJEV
Описание: dezinfekcijska sredstva
Вътрешен идентификатор: 508041
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: SKLOP 7: BPM MANŠETE vezane na aparat FRESENIUS 5008
Описание: manšete
Вътрешен идентификатор: 508042
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: SKLOP 8: Cev za merjenje krvnega tlaka
Описание: cev za merjenje krvnega tlaka
Вътрешен идентификатор: 508043
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: SKLOP 9: PACIENTOVA KARTICA
Описание: PACIENTOVA KARTICA
Вътрешен идентификатор: 508044
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: SKLOP 10: KARTICA BCM - vezano na aparat BCM Fresenius medical Care
Описание: KARTICA BCM
Вътрешен идентификатор: 508045
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: SKLOP 11: ELEKTRODE ZA MERJENJE BIOIMPEDANCE - vezano na aparat BCM Fresenius medcal Care
Описание: ELEKTRODE ZA MERJENJE BIOIMPEDANCE
Вътрешен идентификатор: 508046
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: SKLOP 12: Hemodializatorji površine 1,7 m² (+/- 0,1 m²) - HF
Описание: Hemodializatorji
Вътрешен идентификатор: 508047
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: SKLOP 13: Hemodializatorji površine 2,1 m² (+/- 0,1 m²) - HF
Вътрешен идентификатор: 508048
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: SKLOP 14: Hemodializatorji površine 2,4 m² (+/- 0,1 m²) - HF
Вътрешен идентификатор: 508049
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: SKLOP 15:Hemodializatorji površine 1,9 m² (+/- 0,1 m²) - HF, sc/24
Вътрешен идентификатор: 508050
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: SKLOP 16:Hemodializatorji površine 2,5 m² (+/- 0,1 m²) - HF, sc/24
Вътрешен идентификатор: 508051
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: SKLOP 17: IGLE ZA HD - 1
Описание: IGLE
Вътрешен идентификатор: 508052
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: SKLOP 18: IGLE ZA HD - 2
Вътрешен идентификатор: 508053
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: SKLOP 19: SET ZA PRIKLJUČITEV IN IZKLJUČITEV
Описание: SET ZA PRIKLJUČITEV IN IZKLJUČITEV
Вътрешен идентификатор: 508054
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: SKLOP 20: KLEME
Описание: KLEME
Вътрешен идентификатор: 508055
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: SKLOP 21: REDNO IN IZREDNO SERVISIRANJE DIALIZNIH MONITORJEV FRESENIUS
Описание: REDNO IN IZREDNO SERVISIRANJE DIALIZNIH MONITORJEV FRESENIUS
Вътрешен идентификатор: 508056
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50000000 Услуги по ремонт и поддръжка
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN-75918
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33000000 Medicinsk udstyr, lægemidler og produkter til personlig pleje
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: SKLOP 1: KRVNE LINIJE
Beskrivelse: krvne linijie
Intern ID: 508035
Delkontrakt: LOT-0002
Beskrivelse: dializni koncentrati
Intern ID: 508036
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 508037
Delkontrakt: LOT-0004
Beskrivelse: kapsule
Intern ID: 508038
Delkontrakt: LOT-0005
Beskrivelse: sredstva za dezinfekcijo
Intern ID: 508039
Delkontrakt: LOT-0006
Beskrivelse: filtri
Intern ID: 508040
Delkontrakt: LOT-0007
Beskrivelse: dezinfekcijska sredstva
Intern ID: 508041
Delkontrakt: LOT-0008
Beskrivelse: manšete
Intern ID: 508042
Delkontrakt: LOT-0009
Beskrivelse: cev za merjenje krvnega tlaka
Intern ID: 508043
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: SKLOP 9: PACIENTOVA KARTICA
Beskrivelse: PACIENTOVA KARTICA
Intern ID: 508044
Delkontrakt: LOT-0011
Beskrivelse: KARTICA BCM
Intern ID: 508045
Delkontrakt: LOT-0012
Intern ID: 508046
Delkontrakt: LOT-0013
Beskrivelse: Hemodializatorji
Intern ID: 508047
Delkontrakt: LOT-0014
Intern ID: 508048
Delkontrakt: LOT-0015
Intern ID: 508049
Delkontrakt: LOT-0016
Intern ID: 508050
Delkontrakt: LOT-0017
Intern ID: 508051
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: SKLOP 17: IGLE ZA HD - 1
Beskrivelse: IGLE
Intern ID: 508052
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: SKLOP 18: IGLE ZA HD - 2
Intern ID: 508053
Delkontrakt: LOT-0020
Intern ID: 508054
Delkontrakt: LOT-0021
Titel: SKLOP 20: KLEME
Beskrivelse: KLEME
Intern ID: 508055
Delkontrakt: LOT-0022
Intern ID: 508056
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50000000 Reparations- og vedligeholdelsestjenester
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN-75918
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: krvne linijie
Interne Kennung: 508035
Los: LOT-0002
Beschreibung: dializni koncentrati
Interne Kennung: 508036
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 508037
Los: LOT-0004
Beschreibung: kapsule
Interne Kennung: 508038
Los: LOT-0005
Beschreibung: sredstva za dezinfekcijo
Interne Kennung: 508039
Los: LOT-0006
Beschreibung: filtri
Interne Kennung: 508040
Los: LOT-0007
Beschreibung: dezinfekcijska sredstva
Interne Kennung: 508041
Los: LOT-0008
Beschreibung: manšete
Interne Kennung: 508042
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 508043
Los: LOT-0010
Beschreibung: PACIENTOVA KARTICA
Interne Kennung: 508044
Los: LOT-0011
Beschreibung: KARTICA BCM
Interne Kennung: 508045
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 508046
Los: LOT-0013
Beschreibung: Hemodializatorji
Interne Kennung: 508047
Los: LOT-0014
Interne Kennung: 508048
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 508049
Los: LOT-0016
Interne Kennung: 508050
Los: LOT-0017
Interne Kennung: 508051
Los: LOT-0018
Beschreibung: IGLE
Interne Kennung: 508052
Los: LOT-0019
Interne Kennung: 508053
Los: LOT-0020
Interne Kennung: 508054
Los: LOT-0021
Beschreibung: KLEME
Interne Kennung: 508055
Los: LOT-0022
Interne Kennung: 508056
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-75918
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33000000 Ιατρικές συσκευές, φαρμακευτικά προϊόντα και προϊόντα ατομικής περιποίησης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: SKLOP 1: KRVNE LINIJE
Περιγραφή: krvne linijie
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508035
Παρτίδα: LOT-0002
Περιγραφή: dializni koncentrati
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508036
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508037
Παρτίδα: LOT-0004
Περιγραφή: kapsule
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508038
Παρτίδα: LOT-0005
Περιγραφή: sredstva za dezinfekcijo
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508039
Παρτίδα: LOT-0006
Περιγραφή: filtri
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508040
Παρτίδα: LOT-0007
Περιγραφή: dezinfekcijska sredstva
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508041
Παρτίδα: LOT-0008
Περιγραφή: manšete
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508042
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508043
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: SKLOP 9: PACIENTOVA KARTICA
Περιγραφή: PACIENTOVA KARTICA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508044
Παρτίδα: LOT-0011
Περιγραφή: KARTICA BCM
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508045
Παρτίδα: LOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508046
Παρτίδα: LOT-0013
Περιγραφή: Hemodializatorji
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508047
Παρτίδα: LOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508048
Παρτίδα: LOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508049
Παρτίδα: LOT-0016
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508050
Παρτίδα: LOT-0017
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508051
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: SKLOP 17: IGLE ZA HD - 1
Περιγραφή: IGLE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508052
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: SKLOP 18: IGLE ZA HD - 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508053
Παρτίδα: LOT-0020
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508054
Παρτίδα: LOT-0021
Τίτλος: SKLOP 20: KLEME
Περιγραφή: KLEME
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508055
Παρτίδα: LOT-0022
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 508056
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50000000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης
Internal identifier: JN-75918
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: SKLOP 1: KRVNE LINIJE
Description: krvne linijie
Internal identifier: 508035
Lot: LOT-0002
Description: dializni koncentrati
Internal identifier: 508036
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 508037
Lot: LOT-0004
Description: kapsule
Internal identifier: 508038
Lot: LOT-0005
Description: sredstva za dezinfekcijo
Internal identifier: 508039
Lot: LOT-0006
Description: filtri
Internal identifier: 508040
Lot: LOT-0007
Description: dezinfekcijska sredstva
Internal identifier: 508041
Lot: LOT-0008
Description: manšete
Internal identifier: 508042
Lot: LOT-0009
Internal identifier: 508043
Lot: LOT-0010
Title: SKLOP 9: PACIENTOVA KARTICA
Description: PACIENTOVA KARTICA
Internal identifier: 508044
Lot: LOT-0011
Description: KARTICA BCM
Internal identifier: 508045
Lot: LOT-0012
Internal identifier: 508046
Lot: LOT-0013
Description: Hemodializatorji
Internal identifier: 508047
Lot: LOT-0014
Internal identifier: 508048
Lot: LOT-0015
Internal identifier: 508049
Lot: LOT-0016
Internal identifier: 508050
Lot: LOT-0017
Internal identifier: 508051
Lot: LOT-0018
Title: SKLOP 17: IGLE ZA HD - 1
Description: IGLE
Internal identifier: 508052
Lot: LOT-0019
Title: SKLOP 18: IGLE ZA HD - 2
Internal identifier: 508053
Lot: LOT-0020
Internal identifier: 508054
Lot: LOT-0021
Title: SKLOP 20: KLEME
Description: KLEME
Internal identifier: 508055
Lot: LOT-0022
Internal identifier: 508056
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: JN-75918
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33000000 Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: SKLOP 1: KRVNE LINIJE
Descripción: krvne linijie
Identificador interno: 508035
Lote: LOT-0002
Descripción: dializni koncentrati
Identificador interno: 508036
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 508037
Lote: LOT-0004
Descripción: kapsule
Identificador interno: 508038
Lote: LOT-0005
Descripción: sredstva za dezinfekcijo
Identificador interno: 508039
Lote: LOT-0006
Descripción: filtri
Identificador interno: 508040
Lote: LOT-0007
Descripción: dezinfekcijska sredstva
Identificador interno: 508041
Lote: LOT-0008
Descripción: manšete
Identificador interno: 508042
Lote: LOT-0009
Identificador interno: 508043
Lote: LOT-0010
Título: SKLOP 9: PACIENTOVA KARTICA
Descripción: PACIENTOVA KARTICA
Identificador interno: 508044
Lote: LOT-0011
Descripción: KARTICA BCM
Identificador interno: 508045
Lote: LOT-0012
Identificador interno: 508046
Lote: LOT-0013
Descripción: Hemodializatorji
Identificador interno: 508047
Lote: LOT-0014
Identificador interno: 508048
Lote: LOT-0015
Identificador interno: 508049
Lote: LOT-0016
Identificador interno: 508050
Lote: LOT-0017
Identificador interno: 508051
Lote: LOT-0018
Título: SKLOP 17: IGLE ZA HD - 1
Descripción: IGLE
Identificador interno: 508052
Lote: LOT-0019
Título: SKLOP 18: IGLE ZA HD - 2
Identificador interno: 508053
Lote: LOT-0020
Identificador interno: 508054
Lote: LOT-0021
Título: SKLOP 20: KLEME
Descripción: KLEME
Identificador interno: 508055
Lote: LOT-0022
Identificador interno: 508056
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50000000 Servicios de reparación y mantenimiento
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN-75918
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33000000 Meditsiiniseadmed, farmaatsiatooted ja isikuhooldustooted
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: SKLOP 1: KRVNE LINIJE
Kirjeldus: krvne linijie
Sisemine tunnus: 508035
Osa: LOT-0002
Kirjeldus: dializni koncentrati
Sisemine tunnus: 508036
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 508037
Osa: LOT-0004
Kirjeldus: kapsule
Sisemine tunnus: 508038
Osa: LOT-0005
Kirjeldus: sredstva za dezinfekcijo
Sisemine tunnus: 508039
Osa: LOT-0006
Kirjeldus: filtri
Sisemine tunnus: 508040
Osa: LOT-0007
Kirjeldus: dezinfekcijska sredstva
Sisemine tunnus: 508041
Osa: LOT-0008
Kirjeldus: manšete
Sisemine tunnus: 508042
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: 508043
Osa: LOT-0010
Pealkiri: SKLOP 9: PACIENTOVA KARTICA
Kirjeldus: PACIENTOVA KARTICA
Sisemine tunnus: 508044
Osa: LOT-0011
Kirjeldus: KARTICA BCM
Sisemine tunnus: 508045
Osa: LOT-0012
Sisemine tunnus: 508046
Osa: LOT-0013
Kirjeldus: Hemodializatorji
Sisemine tunnus: 508047
Osa: LOT-0014
Sisemine tunnus: 508048
Osa: LOT-0015
Sisemine tunnus: 508049
Osa: LOT-0016
Sisemine tunnus: 508050
Osa: LOT-0017
Sisemine tunnus: 508051
Osa: LOT-0018
Pealkiri: SKLOP 17: IGLE ZA HD - 1
Kirjeldus: IGLE
Sisemine tunnus: 508052
Osa: LOT-0019
Pealkiri: SKLOP 18: IGLE ZA HD - 2
Sisemine tunnus: 508053
Osa: LOT-0020
Sisemine tunnus: 508054
Osa: LOT-0021
Pealkiri: SKLOP 20: KLEME
Kirjeldus: KLEME
Sisemine tunnus: 508055
Osa: LOT-0022
Sisemine tunnus: 508056
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50000000 Remondi- ja hooldusteenused
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-75918
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33000000 Matériels médicaux, pharmaceutiques et produits de soins personnnels
Titre: SKLOP 1: KRVNE LINIJE
Identifiant interne: 508035
Identifiant interne: 508036
Identifiant interne: 508037
Identifiant interne: 508038
Identifiant interne: 508039
Identifiant interne: 508040
Identifiant interne: 508041
Identifiant interne: 508042
Identifiant interne: 508043
Titre: SKLOP 9: PACIENTOVA KARTICA
Identifiant interne: 508044
Identifiant interne: 508045
Identifiant interne: 508046
Identifiant interne: 508047
Identifiant interne: 508048
Identifiant interne: 508049
Identifiant interne: 508050
Identifiant interne: 508051
Titre: SKLOP 17: IGLE ZA HD - 1
Identifiant interne: 508052
Titre: SKLOP 18: IGLE ZA HD - 2
Identifiant interne: 508053
Identifiant interne: 508054
Titre: SKLOP 20: KLEME
Identifiant interne: 508055
Identifiant interne: 508056
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 50000000 Services de réparation et d'entretien
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JN-75918
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33000000 Medicinske naprave, lijekovi i proizvodi za osobnu njegu
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: SKLOP 1: KRVNE LINIJE
Opis: krvne linijie
Interna identifikacijska oznaka: 508035
Grupa: LOT-0002
Opis: dializni koncentrati
Interna identifikacijska oznaka: 508036
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 508037
Grupa: LOT-0004
Opis: kapsule
Interna identifikacijska oznaka: 508038
Grupa: LOT-0005
Opis: sredstva za dezinfekcijo
Interna identifikacijska oznaka: 508039
Grupa: LOT-0006
Opis: filtri
Interna identifikacijska oznaka: 508040
Grupa: LOT-0007
Opis: dezinfekcijska sredstva
Interna identifikacijska oznaka: 508041
Grupa: LOT-0008
Opis: manšete
Interna identifikacijska oznaka: 508042
Grupa: LOT-0009
Opis: cev za merjenje krvnega tlaka
Interna identifikacijska oznaka: 508043
Grupa: LOT-0010
Naslov: SKLOP 9: PACIENTOVA KARTICA
Opis: PACIENTOVA KARTICA
Interna identifikacijska oznaka: 508044
Grupa: LOT-0011
Opis: KARTICA BCM
Interna identifikacijska oznaka: 508045
Grupa: LOT-0012
Interna identifikacijska oznaka: 508046
Grupa: LOT-0013
Opis: Hemodializatorji
Interna identifikacijska oznaka: 508047
Grupa: LOT-0014
Interna identifikacijska oznaka: 508048
Grupa: LOT-0015
Interna identifikacijska oznaka: 508049
Grupa: LOT-0016
Interna identifikacijska oznaka: 508050
Grupa: LOT-0017
Interna identifikacijska oznaka: 508051
Grupa: LOT-0018
Naslov: SKLOP 17: IGLE ZA HD - 1
Opis: IGLE
Interna identifikacijska oznaka: 508052
Grupa: LOT-0019
Naslov: SKLOP 18: IGLE ZA HD - 2
Interna identifikacijska oznaka: 508053
Grupa: LOT-0020
Interna identifikacijska oznaka: 508054
Grupa: LOT-0021
Naslov: SKLOP 20: KLEME
Opis: KLEME
Interna identifikacijska oznaka: 508055
Grupa: LOT-0022
Interna identifikacijska oznaka: 508056
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50000000 Usluge popravaka i održavanja
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN-75918
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33000000 Apparecchiature mediche, prodotti farmaceutici e per la cura personale
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: SKLOP 1: KRVNE LINIJE
Descrizione: krvne linijie
Identificativo interno: 508035
Lotto: LOT-0002
Descrizione: dializni koncentrati
Identificativo interno: 508036
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 508037
Lotto: LOT-0004
Descrizione: kapsule
Identificativo interno: 508038
Lotto: LOT-0005
Descrizione: sredstva za dezinfekcijo
Identificativo interno: 508039
Lotto: LOT-0006
Descrizione: filtri
Identificativo interno: 508040
Lotto: LOT-0007
Descrizione: dezinfekcijska sredstva
Identificativo interno: 508041
Lotto: LOT-0008
Descrizione: manšete
Identificativo interno: 508042
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: 508043
Lotto: LOT-0010
Titolo: SKLOP 9: PACIENTOVA KARTICA
Descrizione: PACIENTOVA KARTICA
Identificativo interno: 508044
Lotto: LOT-0011
Descrizione: KARTICA BCM
Identificativo interno: 508045
Lotto: LOT-0012
Identificativo interno: 508046
Lotto: LOT-0013
Descrizione: Hemodializatorji
Identificativo interno: 508047
Lotto: LOT-0014
Identificativo interno: 508048
Lotto: LOT-0015
Identificativo interno: 508049
Lotto: LOT-0016
Identificativo interno: 508050
Lotto: LOT-0017
Identificativo interno: 508051
Lotto: LOT-0018
Titolo: SKLOP 17: IGLE ZA HD - 1
Descrizione: IGLE
Identificativo interno: 508052
Lotto: LOT-0019
Titolo: SKLOP 18: IGLE ZA HD - 2
Identificativo interno: 508053
Lotto: LOT-0020
Identificativo interno: 508054
Lotto: LOT-0021
Titolo: SKLOP 20: KLEME
Descrizione: KLEME
Identificativo interno: 508055
Lotto: LOT-0022
Identificativo interno: 508056
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50000000 Servizi di riparazione e manutenzione
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-75918
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33000000 Medicinos įranga, farmacijos ir asmens higienos produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: SKLOP 1: KRVNE LINIJE
Aprašymas: krvne linijie
Vidaus identifikatorius: 508035
Pirkimo dalis: LOT-0002
Aprašymas: dializni koncentrati
Vidaus identifikatorius: 508036
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 508037
Pirkimo dalis: LOT-0004
Aprašymas: kapsule
Vidaus identifikatorius: 508038
Pirkimo dalis: LOT-0005
Aprašymas: sredstva za dezinfekcijo
Vidaus identifikatorius: 508039
Pirkimo dalis: LOT-0006
Aprašymas: filtri
Vidaus identifikatorius: 508040
Pirkimo dalis: LOT-0007
Aprašymas: dezinfekcijska sredstva
Vidaus identifikatorius: 508041
Pirkimo dalis: LOT-0008
Aprašymas: manšete
Vidaus identifikatorius: 508042
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: 508043
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: SKLOP 9: PACIENTOVA KARTICA
Aprašymas: PACIENTOVA KARTICA
Vidaus identifikatorius: 508044
Pirkimo dalis: LOT-0011
Aprašymas: KARTICA BCM
Vidaus identifikatorius: 508045
Pirkimo dalis: LOT-0012
Vidaus identifikatorius: 508046
Pirkimo dalis: LOT-0013
Aprašymas: Hemodializatorji
Vidaus identifikatorius: 508047
Pirkimo dalis: LOT-0014
Vidaus identifikatorius: 508048
Pirkimo dalis: LOT-0015
Vidaus identifikatorius: 508049
Pirkimo dalis: LOT-0016
Vidaus identifikatorius: 508050
Pirkimo dalis: LOT-0017
Vidaus identifikatorius: 508051
Pirkimo dalis: LOT-0018
Pavadinimas: SKLOP 17: IGLE ZA HD - 1
Aprašymas: IGLE
Vidaus identifikatorius: 508052
Pirkimo dalis: LOT-0019
Pavadinimas: SKLOP 18: IGLE ZA HD - 2
Vidaus identifikatorius: 508053
Pirkimo dalis: LOT-0020
Vidaus identifikatorius: 508054
Pirkimo dalis: LOT-0021
Pavadinimas: SKLOP 20: KLEME
Aprašymas: KLEME
Vidaus identifikatorius: 508055
Pirkimo dalis: LOT-0022
Vidaus identifikatorius: 508056
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50000000 Remonto ir priežiūros paslaugos
Iekšējais identifikators: JN-75918
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33000000 Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: SKLOP 1: KRVNE LINIJE
Apraksts: krvne linijie
Iekšējais identifikators: 508035
Daļa: LOT-0002
Apraksts: dializni koncentrati
Iekšējais identifikators: 508036
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 508037
Daļa: LOT-0004
Apraksts: kapsule
Iekšējais identifikators: 508038
Daļa: LOT-0005
Apraksts: sredstva za dezinfekcijo
Iekšējais identifikators: 508039
Daļa: LOT-0006
Apraksts: filtri
Iekšējais identifikators: 508040
Daļa: LOT-0007
Apraksts: dezinfekcijska sredstva
Iekšējais identifikators: 508041
Daļa: LOT-0008
Apraksts: manšete
Iekšējais identifikators: 508042
Daļa: LOT-0009
Apraksts: cev za merjenje krvnega tlaka
Iekšējais identifikators: 508043
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: SKLOP 9: PACIENTOVA KARTICA
Apraksts: PACIENTOVA KARTICA
Iekšējais identifikators: 508044
Daļa: LOT-0011
Apraksts: KARTICA BCM
Iekšējais identifikators: 508045
Daļa: LOT-0012
Iekšējais identifikators: 508046
Daļa: LOT-0013
Apraksts: Hemodializatorji
Iekšējais identifikators: 508047
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: 508048
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: 508049
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: 508050
Daļa: LOT-0017
Iekšējais identifikators: 508051
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: SKLOP 17: IGLE ZA HD - 1
Apraksts: IGLE
Iekšējais identifikators: 508052
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: SKLOP 18: IGLE ZA HD - 2
Iekšējais identifikators: 508053
Daļa: LOT-0020
Iekšējais identifikators: 508054
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: SKLOP 20: KLEME
Apraksts: KLEME
Iekšējais identifikators: 508055
Daļa: LOT-0022
Iekšējais identifikators: 508056
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50000000 Remonta un apkopes pakalpojumi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: JN-75918
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33000000 Tagħmir mediku, farmaċewtiċi u prodotti għall-kura personali
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: SKLOP 1: KRVNE LINIJE
Deskrizzjoni: krvne linijie
Identifikatur intern: 508035
Lott: LOT-0002
Deskrizzjoni: dializni koncentrati
Identifikatur intern: 508036
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 508037
Lott: LOT-0004
Deskrizzjoni: kapsule
Identifikatur intern: 508038
Lott: LOT-0005
Deskrizzjoni: sredstva za dezinfekcijo
Identifikatur intern: 508039
Lott: LOT-0006
Deskrizzjoni: filtri
Identifikatur intern: 508040
Lott: LOT-0007
Deskrizzjoni: dezinfekcijska sredstva
Identifikatur intern: 508041
Lott: LOT-0008
Deskrizzjoni: manšete
Identifikatur intern: 508042
Lott: LOT-0009
Identifikatur intern: 508043
Lott: LOT-0010
Titlu: SKLOP 9: PACIENTOVA KARTICA
Deskrizzjoni: PACIENTOVA KARTICA
Identifikatur intern: 508044
Lott: LOT-0011
Deskrizzjoni: KARTICA BCM
Identifikatur intern: 508045
Lott: LOT-0012
Identifikatur intern: 508046
Lott: LOT-0013
Deskrizzjoni: Hemodializatorji
Identifikatur intern: 508047
Lott: LOT-0014
Identifikatur intern: 508048
Lott: LOT-0015
Identifikatur intern: 508049
Lott: LOT-0016
Identifikatur intern: 508050
Lott: LOT-0017
Identifikatur intern: 508051
Lott: LOT-0018
Titlu: SKLOP 17: IGLE ZA HD - 1
Deskrizzjoni: IGLE
Identifikatur intern: 508052
Lott: LOT-0019
Titlu: SKLOP 18: IGLE ZA HD - 2
Identifikatur intern: 508053
Lott: LOT-0020
Identifikatur intern: 508054
Lott: LOT-0021
Titlu: SKLOP 20: KLEME
Deskrizzjoni: KLEME
Identifikatur intern: 508055
Lott: LOT-0022
Identifikatur intern: 508056
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50000000 Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni
Interne identificatiecode: JN-75918
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33000000 Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: krvne linijie
Interne identificatiecode: 508035
Perceel: LOT-0002
Beschrijving: dializni koncentrati
Interne identificatiecode: 508036
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 508037
Perceel: LOT-0004
Beschrijving: kapsule
Interne identificatiecode: 508038
Perceel: LOT-0005
Beschrijving: sredstva za dezinfekcijo
Interne identificatiecode: 508039
Perceel: LOT-0006
Beschrijving: filtri
Interne identificatiecode: 508040
Perceel: LOT-0007
Beschrijving: dezinfekcijska sredstva
Interne identificatiecode: 508041
Perceel: LOT-0008
Beschrijving: manšete
Interne identificatiecode: 508042
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 508043
Perceel: LOT-0010
Beschrijving: PACIENTOVA KARTICA
Interne identificatiecode: 508044
Perceel: LOT-0011
Beschrijving: KARTICA BCM
Interne identificatiecode: 508045
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 508046
Perceel: LOT-0013
Beschrijving: Hemodializatorji
Interne identificatiecode: 508047
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: 508048
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 508049
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: 508050
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: 508051
Perceel: LOT-0018
Beschrijving: IGLE
Interne identificatiecode: 508052
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: 508053
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: 508054
Perceel: LOT-0021
Beschrijving: KLEME
Interne identificatiecode: 508055
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: 508056
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-75918
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33000000 Echipamente medicale, produse farmaceutice şi produse de îngrijire personală
Descriere: krvne linijie
Identificator intern: 508035
Descriere: dializni koncentrati
Identificator intern: 508036
Identificator intern: 508037
Descriere: kapsule
Identificator intern: 508038
Descriere: sredstva za dezinfekcijo
Identificator intern: 508039
Descriere: filtri
Identificator intern: 508040
Descriere: dezinfekcijska sredstva
Identificator intern: 508041
Descriere: manšete
Identificator intern: 508042
Identificator intern: 508043
Descriere: PACIENTOVA KARTICA
Identificator intern: 508044
Descriere: KARTICA BCM
Identificator intern: 508045
Identificator intern: 508046
Descriere: Hemodializatorji
Identificator intern: 508047
Identificator intern: 508048
Identificator intern: 508049
Identificator intern: 508050
Identificator intern: 508051
Descriere: IGLE
Identificator intern: 508052
Identificator intern: 508053
Identificator intern: 508054
Descriere: KLEME
Identificator intern: 508055
Identificator intern: 508056
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50000000 Servicii de reparare şi întreţinere
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: JN-75918
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33000000 Zdravotnícke vybavenie, farmaceutický materiál a výrobky osobnej starostlivosti
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: SKLOP 1: KRVNE LINIJE
Interný identifikátor: 508035
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 508036
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 508037
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: 508038
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: 508039
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: 508040
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: 508041
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: 508042
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: 508043
Časť: LOT-0010
Názov: SKLOP 9: PACIENTOVA KARTICA
Interný identifikátor: 508044
Časť: LOT-0011
Interný identifikátor: 508045
Časť: LOT-0012
Interný identifikátor: 508046
Časť: LOT-0013
Interný identifikátor: 508047
Časť: LOT-0014
Interný identifikátor: 508048
Časť: LOT-0015
Interný identifikátor: 508049
Časť: LOT-0016
Interný identifikátor: 508050
Časť: LOT-0017
Interný identifikátor: 508051
Časť: LOT-0018
Názov: SKLOP 17: IGLE ZA HD - 1
Interný identifikátor: 508052
Časť: LOT-0019
Názov: SKLOP 18: IGLE ZA HD - 2
Interný identifikátor: 508053
Časť: LOT-0020
Interný identifikátor: 508054
Časť: LOT-0021
Názov: SKLOP 20: KLEME
Interný identifikátor: 508055
Časť: LOT-0022
Interný identifikátor: 508056
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50000000 Opravárske a údržbárske služby
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN-75918
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33000000 Medicinska oprema, farmacevtski izdelki in izdelki za osebno nego
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 508035
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 508036
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 508037
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 508038
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 508039
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 508040
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 508041
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 508042
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 508043
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 508044
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 508045
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 508046
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 508047
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: 508048
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 508049
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: 508050
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: 508051
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: 508052
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: 508053
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: 508054
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: 508055
Sklop: LOT-0022
Notranji identifikator: 508056
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50000000 Storitve popravila in vzdrževanja