476294-2026 - Състезателна процедура
Полша – Записващи и четящи устройства – Zakup macierzy dyskowych NAS wraz z dyskami twardymi – 24 zestawy
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеZakup macierzy dyskowych NAS wraz z dyskami twardymi – 24 zestawy
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest zakup macierzy dyskowych NAS wraz z dyskami twardymi – 24 zestawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор24/>PU/2026/EJ
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 30233000 Записващи и четящи устройства
Допълнителна класификация (cpv): 30234100 Магнитни дискове
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ОписаниеZakup macierzy dyskowych NAS wraz z dyskami twardymi – 24 zestawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
476294-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor24/>PU/2026/EJ
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30233000 Archivovací a čtecí zařízení
Další klasifikace (cpv): 30234100 Magnetické disky
5. Část
ČástLOT-0001
476294-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID24/>PU/2026/EJ
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 30233000 Datalagrings- og -udlæsningsenheder
Supplerende klassifikation (cpv): 30234100 Magnetplader
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
476294-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung24/>PU/2026/EJ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30234100 Magnetplatten
5. Los
LosLOT-0001
476294-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifier24/>PU/2026/EJ
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 30233000 Media storage and reader devices
Additional classification (cpv): 30234100 Magnetic disk
5. Lot
LotLOT-0001
476294-2026 - Licitación
Polonia – Dispositivos multimedia de almacenamiento y lectura – Zakup macierzy dyskowych NAS wraz z dyskami twardymi – 24 zestawy
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno24/>PU/2026/EJ
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 30233000 Dispositivos multimedia de almacenamiento y lectura
Clasificación adicional (cpv): 30234100 Discos magnéticos
5. Lote
LoteLOT-0001
476294-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus24/>PU/2026/EJ
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 30233000 Salvestuskandjad ja lugemisseadmed
Täiendav liigitus (cpv): 30234100 Magnetketas
5. Osa
OsaLOT-0001
476294-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne24/>PU/2026/EJ
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 30233000 Unités de mémoire et de lecture
Nomenclature complémentaire (cpv): 30234100 Disque magnétique
476294-2026 - Iomaíocht
An Pholainn – Media storage and reader devices – Zakup macierzy dyskowych NAS wraz z dyskami twardymi – 24 zestawy
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach24/>PU/2026/EJ
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Aicmiú breise (cpv): 30234100 Magnetic disk
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
476294-2026 - Nadmetanje
Poljska – Uređaji za pohranjivanje i čitanje medija – Zakup macierzy dyskowych NAS wraz z dyskami twardymi – 24 zestawy
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka24/>PU/2026/EJ
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 30233000 Uređaji za pohranjivanje i čitanje medija
Dodatna klasifikacija (cpv): 30234100 Magnetni disk
5. Grupa
GrupaLOT-0001
476294-2026 - Verseny
Lengyelország – Médiatároló és -olvasó eszközök – Zakup macierzy dyskowych NAS wraz z dyskami twardymi – 24 zestawy
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító24/>PU/2026/EJ
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30233000 Médiatároló és -olvasó eszközök
További osztályozás (cpv): 30234100 Mágneslemez
5. Rész
RészLOT-0001
476294-2026 - Gara
Polonia – Dispositivi di stoccaggio e lettura di dati – Zakup macierzy dyskowych NAS wraz z dyskami twardymi – 24 zestawy
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno24/>PU/2026/EJ
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 30233000 Dispositivi di stoccaggio e lettura di dati
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30234100 Dischi magnetici
5. Lotto
LottoLOT-0001
476294-2026 - Konkursas
Lenkija – Informacijos laikmenų saugojimo ir skaitymo įtaisai – Zakup macierzy dyskowych NAS wraz z dyskami twardymi – 24 zestawy
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius24/>PU/2026/EJ
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30233000 Informacijos laikmenų saugojimo ir skaitymo įtaisai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30234100 Magnetiniai diskai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
476294-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikators24/>PU/2026/EJ
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30233000 Atmiņas ierīces un lasītāji
Papildu klasifikācija (cpv): 30234100 Magnētiskais disks
5. Daļa
DaļaLOT-0001
476294-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern24/>PU/2026/EJ
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30233000 Mezzi ta' ħżin u qari ta' midja
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30234100 Diska manjetika
5. Lott
LottLOT-0001
476294-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode24/>PU/2026/EJ
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30233000 Geheugendragers en lezerapparaten
Aanvullende classificatie (cpv): 30234100 Magneetschijven
5. Perceel
PerceelLOT-0001
476294-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Urządzenia do przechowywania i odczytu danych – Zakup macierzy dyskowych NAS wraz z dyskami twardymi – 24 zestawy
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikator24/>PU/2026/EJ
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30233000 Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30234100 Dysk magnetyczny
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
476294-2026 - Concurso
Polónia – Dispositivos de armazenagem e leitura de conteúdos digitais – Zakup macierzy dyskowych NAS wraz z dyskami twardymi – 24 zestawy
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 30233000 Dispositivos de armazenagem e leitura de conteúdos digitais
476294-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern24/>PU/2026/EJ
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 30233000 Dispozitive de stocare şi citire
Clasificare suplimentară (cpv): 30234100 Disc magnetic
476294-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor24/>PU/2026/EJ
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30233000 Archivačné a čítacie zariadenia
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30234100 Magnetický disk
5. Časť
ČasťLOT-0001
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30233000 Pomnilni mediji in čitalniki
Dodatna klasifikacija (cpv): 30234100 Magnetni diski
Kraj izvajanja
Mesto: Warszawa
Podregija države (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Država: Poljska
476294-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare24/>PU/2026/EJ
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30233000 Lagringsmedier och läsenheter
Ytterligare klassificering (cpv): 30234100 Magnetskiva
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001