See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: „Sukcesywna dostawa leków, leków programowych oraz środków kontrastowych potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala SPZOZ w Nowej Soli”
Описание: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków, leków programowych oraz środków kontrastowych potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala SPZOZ w Nowej Soli.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33696000 Реактиви и контрастни вещества
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Pakiet 1
Описание: Leki specjalistyczne stosowane w endokrynologii, diabetologii i ginekologii
Основна класификация (cpv): 33600000 Фармацевтични продукти
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Pakiet 2
Описание: Środki kontrastowe i preparaty do diagnostyki obrazowej
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Pakiet 3
Описание: Barwniki i preparaty do diagnostyki śródoperacyjnej
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Pakiet 4
Описание: Jałowe roztwory glukozy do zastosowań specjalistycznych
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Pakiet 5
Описание: Leki przeciwnowotworowe do stosowania miejscowego i ogólnoustrojowego
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Pakiet 6
Описание: Preparaty do leczenia i pielęgnacji ran oraz oparzeń
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Pakiet 7
Описание: Leki biologiczne w ramach programów lekowych NFZ
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Pakiet 8
Описание: Antybiotyki doustne i dożylne
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Pakiet 9
Описание: Antybiotyki rezerwowe do terapii szpitalnej
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Pakiet 10
Описание: Jałowe roztwory do przepłukiwania i utrzymania drożności dostępu naczyniowego
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Pakiet 11
Описание: Leki przeciwbólowe do podawania dożylnego
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Pakiet 12
Описание: Leki kardiologiczne do stosowania pozajelitowego
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Pakiet 13
Описание: Szczepionki ochronne przeciw grypie sezonowej
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Pakiet 14
Описание: Materiały i opakowania do receptury aptecznej
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Pakiet 15
Описание: Leki stosowane w hematologii, immunologii i medycynie ratunkowej
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Pakiet 16
Описание: Glikokortykosteroidy do stosowania pozajelitowego
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33696000 Reagenser og kontrastmidler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Primær klassifikation (cpv): 33600000 Lægemidler
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beskrivelse: Antybiotyki doustne i dożylne
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Los: LOT-0008
Los: LOT-0009
Los: LOT-0010
Los: LOT-0011
Los: LOT-0012
Los: LOT-0013
Los: LOT-0014
Los: LOT-0015
Los: LOT-0016
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33696000 Αντιδραστήρια και σκιαγραφικές ουσίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Pakiet 1
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33600000 Φαρμακευτικά προϊόντα
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Pakiet 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Pakiet 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Pakiet 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Pakiet 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Pakiet 6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Pakiet 7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Pakiet 8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Pakiet 9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Pakiet 10
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Pakiet 11
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: Pakiet 12
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: Pakiet 13
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: Pakiet 14
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: Pakiet 15
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: Pakiet 16
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33696000 Reactivos y medios de contraste
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Pakiet 1
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
Lote: LOT-0002
Título: Pakiet 2
Lote: LOT-0003
Título: Pakiet 3
Lote: LOT-0004
Título: Pakiet 4
Lote: LOT-0005
Título: Pakiet 5
Lote: LOT-0006
Título: Pakiet 6
Lote: LOT-0007
Título: Pakiet 7
Lote: LOT-0008
Título: Pakiet 8
Lote: LOT-0009
Título: Pakiet 9
Lote: LOT-0010
Título: Pakiet 10
Lote: LOT-0011
Título: Pakiet 11
Lote: LOT-0012
Título: Pakiet 12
Lote: LOT-0013
Título: Pakiet 13
Lote: LOT-0014
Título: Pakiet 14
Lote: LOT-0015
Título: Pakiet 15
Lote: LOT-0016
Título: Pakiet 16
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33696000 Reaktiivid ja kontrastvahendid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Pakiet 1
Peamine liigitus (cpv): 33600000 Ravimid
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Pakiet 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Pakiet 3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Pakiet 4
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Pakiet 5
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Pakiet 6
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Pakiet 7
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Pakiet 8
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Pakiet 9
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Pakiet 10
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Pakiet 11
Osa: LOT-0012
Pealkiri: Pakiet 12
Osa: LOT-0013
Pealkiri: Pakiet 13
Osa: LOT-0014
Pealkiri: Pakiet 14
Osa: LOT-0015
Pealkiri: Pakiet 15
Osa: LOT-0016
Pealkiri: Pakiet 16
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696000 Reagenssit ja varjoaineet
Ilmoituksen nimi: Pakiet 1
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
Ilmoituksen nimi: Pakiet 2
Ilmoituksen nimi: Pakiet 3
Ilmoituksen nimi: Pakiet 4
Ilmoituksen nimi: Pakiet 5
Ilmoituksen nimi: Pakiet 6
Ilmoituksen nimi: Pakiet 7
Ilmoituksen nimi: Pakiet 8
Kuvaus: Antybiotyki doustne i dożylne
Ilmoituksen nimi: Pakiet 9
Ilmoituksen nimi: Pakiet 10
Ilmoituksen nimi: Pakiet 11
Ilmoituksen nimi: Pakiet 12
Ilmoituksen nimi: Pakiet 13
Ilmoituksen nimi: Pakiet 14
Ilmoituksen nimi: Pakiet 15
Ilmoituksen nimi: Pakiet 16
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33696000 Réactifs et produits de contraste
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Pakiet 1
Nomenclature principale (cpv): 33600000 Produits pharmaceutiques
Lot: LOT-0002
Titre: Pakiet 2
Lot: LOT-0003
Titre: Pakiet 3
Lot: LOT-0004
Titre: Pakiet 4
Lot: LOT-0005
Titre: Pakiet 5
Lot: LOT-0006
Titre: Pakiet 6
Lot: LOT-0007
Titre: Pakiet 7
Lot: LOT-0008
Titre: Pakiet 8
Lot: LOT-0009
Titre: Pakiet 9
Lot: LOT-0010
Titre: Pakiet 10
Lot: LOT-0011
Titre: Pakiet 11
Lot: LOT-0012
Titre: Pakiet 12
Lot: LOT-0013
Titre: Pakiet 13
Lot: LOT-0014
Titre: Pakiet 14
Lot: LOT-0015
Titre: Pakiet 15
Lot: LOT-0016
Titre: Pakiet 16
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33696000 Reagents and contrast media
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Pakiet 1
Príomhaicmiú (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Pakiet 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Pakiet 3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Pakiet 4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Pakiet 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Pakiet 6
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Pakiet 7
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Pakiet 8
Cur síos: Antybiotyki doustne i dożylne
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Pakiet 9
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: Pakiet 10
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: Pakiet 11
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: Pakiet 12
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: Pakiet 13
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: Pakiet 14
Luchtóg: LOT-0015
Teideal: Pakiet 15
Luchtóg: LOT-0016
Teideal: Pakiet 16
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33696000 Reagensi i kontrastna sredstva
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Pakiet 1
Glavna klasifikacija (cpv): 33600000 Farmaceutski proizvodi
Grupa: LOT-0002
Naslov: Pakiet 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: Pakiet 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: Pakiet 4
Grupa: LOT-0005
Naslov: Pakiet 5
Grupa: LOT-0006
Naslov: Pakiet 6
Grupa: LOT-0007
Naslov: Pakiet 7
Grupa: LOT-0008
Naslov: Pakiet 8
Opis: Antybiotyki doustne i dożylne
Grupa: LOT-0009
Naslov: Pakiet 9
Grupa: LOT-0010
Naslov: Pakiet 10
Grupa: LOT-0011
Naslov: Pakiet 11
Grupa: LOT-0012
Naslov: Pakiet 12
Grupa: LOT-0013
Naslov: Pakiet 13
Grupa: LOT-0014
Naslov: Pakiet 14
Grupa: LOT-0015
Naslov: Pakiet 15
Grupa: LOT-0016
Naslov: Pakiet 16
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33696000 Reagensek és kontrasztanyagok
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Pakiet 1
Fő osztályozás (cpv): 33600000 Gyógyszerészeti termékek
Rész: LOT-0002
Cím: Pakiet 2
Rész: LOT-0003
Cím: Pakiet 3
Rész: LOT-0004
Cím: Pakiet 4
Rész: LOT-0005
Cím: Pakiet 5
Rész: LOT-0006
Cím: Pakiet 6
Rész: LOT-0007
Cím: Pakiet 7
Rész: LOT-0008
Cím: Pakiet 8
Leírás: Antybiotyki doustne i dożylne
Rész: LOT-0009
Cím: Pakiet 9
Rész: LOT-0010
Cím: Pakiet 10
Rész: LOT-0011
Cím: Pakiet 11
Rész: LOT-0012
Cím: Pakiet 12
Rész: LOT-0013
Cím: Pakiet 13
Rész: LOT-0014
Cím: Pakiet 14
Rész: LOT-0015
Cím: Pakiet 15
Rész: LOT-0016
Cím: Pakiet 16
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33696000 Reagenti e mezzi di contrasto
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Pakiet 1
Classificazione principale (cpv): 33600000 Prodotti farmaceutici
Lotto: LOT-0002
Titolo: Pakiet 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Pakiet 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Pakiet 4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Pakiet 5
Lotto: LOT-0006
Titolo: Pakiet 6
Lotto: LOT-0007
Titolo: Pakiet 7
Lotto: LOT-0008
Titolo: Pakiet 8
Lotto: LOT-0009
Titolo: Pakiet 9
Lotto: LOT-0010
Titolo: Pakiet 10
Lotto: LOT-0011
Titolo: Pakiet 11
Lotto: LOT-0012
Titolo: Pakiet 12
Lotto: LOT-0013
Titolo: Pakiet 13
Lotto: LOT-0014
Titolo: Pakiet 14
Lotto: LOT-0015
Titolo: Pakiet 15
Lotto: LOT-0016
Titolo: Pakiet 16
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696000 Reaģenti un kontrastvielas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Pakiet 1
Galvenā klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Pakiet 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Pakiet 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Pakiet 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Pakiet 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Pakiet 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Pakiet 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Pakiet 8
Apraksts: Antybiotyki doustne i dożylne
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Pakiet 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Pakiet 10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Pakiet 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Pakiet 12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Pakiet 13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: Pakiet 14
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: Pakiet 15
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: Pakiet 16
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33696000 Reaġenti u medja kontrastanti
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Pakiet 1
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33600000 Prodotti farmaċewtiċi
Lott: LOT-0002
Titlu: Pakiet 2
Lott: LOT-0003
Titlu: Pakiet 3
Lott: LOT-0004
Titlu: Pakiet 4
Lott: LOT-0005
Titlu: Pakiet 5
Lott: LOT-0006
Titlu: Pakiet 6
Lott: LOT-0007
Titlu: Pakiet 7
Lott: LOT-0008
Titlu: Pakiet 8
Lott: LOT-0009
Titlu: Pakiet 9
Lott: LOT-0010
Titlu: Pakiet 10
Lott: LOT-0011
Titlu: Pakiet 11
Lott: LOT-0012
Titlu: Pakiet 12
Lott: LOT-0013
Titlu: Pakiet 13
Lott: LOT-0014
Titlu: Pakiet 14
Lott: LOT-0015
Titlu: Pakiet 15
Lott: LOT-0016
Titlu: Pakiet 16
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696000 Odczynniki i środki kontrastowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pakiet 1
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Pakiet 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Pakiet 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Pakiet 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Pakiet 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Pakiet 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Pakiet 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Pakiet 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Pakiet 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Pakiet 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Pakiet 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Pakiet 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Pakiet 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Pakiet 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Pakiet 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Pakiet 16
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33696000 Reactivi şi produse de contrast
Clasificarea principală (cpv): 33600000 Produse farmaceutice
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33696000 Činidlá a kontrastné médiá
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Pakiet 1
Hlavná klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
Časť: LOT-0002
Názov: Pakiet 2
Časť: LOT-0003
Názov: Pakiet 3
Časť: LOT-0004
Názov: Pakiet 4
Časť: LOT-0005
Názov: Pakiet 5
Časť: LOT-0006
Názov: Pakiet 6
Časť: LOT-0007
Názov: Pakiet 7
Časť: LOT-0008
Názov: Pakiet 8
Časť: LOT-0009
Názov: Pakiet 9
Časť: LOT-0010
Názov: Pakiet 10
Časť: LOT-0011
Názov: Pakiet 11
Časť: LOT-0012
Názov: Pakiet 12
Časť: LOT-0013
Názov: Pakiet 13
Časť: LOT-0014
Názov: Pakiet 14
Časť: LOT-0015
Názov: Pakiet 15
Časť: LOT-0016
Názov: Pakiet 16
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696000 Reagenti in kontrastna sredstva
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33600000 Farmacevtski proizvodi
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0005
Sklop: LOT-0006
Sklop: LOT-0007
Sklop: LOT-0008
Sklop: LOT-0009
Sklop: LOT-0010
Sklop: LOT-0011
Sklop: LOT-0012
Sklop: LOT-0013
Sklop: LOT-0014
Sklop: LOT-0015
Sklop: LOT-0016
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33696000 Reagens och kontrastmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
Del (anbudsområde): LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003
Del (anbudsområde): LOT-0004
Del (anbudsområde): LOT-0005
Del (anbudsområde): LOT-0006
Del (anbudsområde): LOT-0007
Del (anbudsområde): LOT-0008
Del (anbudsområde): LOT-0009
Del (anbudsområde): LOT-0010
Del (anbudsområde): LOT-0011
Del (anbudsområde): LOT-0012
Del (anbudsområde): LOT-0013
Del (anbudsområde): LOT-0014
Del (anbudsområde): LOT-0015
Del (anbudsområde): LOT-0016