476493-2026 - Състезателна процедура
Полша – Вакуумни помпи – Zakup aparatury i wyposażenia próżniowego - w podziale na 5 części.
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеZakup aparatury i wyposażenia próżniowego - w podziale na 5 części.
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą aparatury i wyposażenia próżniowego - w podziale na 5 części do siedziby Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części: Część 1 Mieszki Część 2 Mierniki próżni pełnozakresowe Część 3 Elementy próżniowe dedykowane dla układów HHG Część 4 Zawór o regulowanym nacieku Część 5 Mierniki próżni do kriomodułów 3. Szczegółowy opis i wykaz elementów Przedmiotu zamówienia (każdej części) określony został w TOM III SWZ (OPZ) - Opis przedmiotu zamówienia. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne (wzór dla części 1 – 5). 4. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych (na część od 1 do 5), tj. oferty mogą obejmować jedną lub więcej części z 1 do 5. Każda część musi obejmować wszystkie elementy i być realizowana w całości. Nie dopuszcza się dzielenia pojedynczej części na elementy. 5. Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia (dla każdej części od 1 do 5) wynosi 24 miesiące, licząc od dnia odbioru Przedmiotu zamówienia (podpisania protokołu odbioru końcowego odrębnie dla każdej części), bez zastrzeżeń. 6. Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia dla części od 1 do 5: nie później niż do 20.08.2026r. – z uwagi na zakończenie i konieczność rozliczenia Projektu, z którego finansowany jest Przedmiot Zamówienia, dotyczy każdej części).
Вътрешен идентификаторEZP.270.64.2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 42122450 Вакуумни помпи
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеMieszki
Описание1. Szczegółowy opis i wykaz elementów Przedmiotu zamówienia (dla części 1) określony został w TOM III SWZ (OPZ) - Opis przedmiotu zamówienia. Warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne (wzór dla części 1 – 5). 2. Minimalny wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia (dla każdej części od 1 do 5) wynosi 24 miesiące, licząc od dnia odbioru Przedmiotu zamówienia (podpisania protokołu odbioru końcowego odrębnie dla każdej części), bez zastrzeżeń. 3.Maksymalny wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia dla części od 1 do 5: nie później niż do 20.08.2026r. – z uwagi na zakończenie i konieczność rozliczenia Projektu, z którego finansowany jest Przedmiot Zamówienia, dotyczy każdej części).
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеMierniki próżni pełnozakresowe
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеElementy próżniowe dedykowane dla układów HHG
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеZawór o regulowanym nacieku
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеMierniki próżni do kriomodułów
2. Procedure
Procedure
Intern ID: EZP.270.64.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 42122450 Vakuumpumper
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Mieszki
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Mierniki próżni pełnozakresowe
Delkontrakt: LOT-0003
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Zawór o regulowanym nacieku
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Mierniki próżni do kriomodułów
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EZP.270.64.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 42122450 Αντλίες κενού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Mieszki
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Mierniki próżni pełnozakresowe
Παρτίδα: LOT-0003
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Zawór o regulowanym nacieku
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Mierniki próżni do kriomodułów
Internal identifier: EZP.270.64.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42122450 Vacuum pumps
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Mieszki
Lot: LOT-0002
Title: Mierniki próżni pełnozakresowe
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Title: Zawór o regulowanym nacieku
Lot: LOT-0005
Title: Mierniki próżni do kriomodułów
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: EZP.270.64.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 42122450 Bombas de vacío
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Mieszki
Lote: LOT-0002
Título: Mierniki próżni pełnozakresowe
Lote: LOT-0003
Lote: LOT-0004
Título: Zawór o regulowanym nacieku
Lote: LOT-0005
Título: Mierniki próżni do kriomodułów
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 42122450 Vaakumpumbad
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Warszawski wschodni (PL912)
Riik: Poola
Hanke tingimused
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: EZP.270.64.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 42122450 Pompes à vide
Titre: Mieszki
Titre: Mierniki próżni pełnozakresowe
Titre: Zawór o regulowanym nacieku
Titre: Mierniki próżni do kriomodułów
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: EZP.270.64.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Mieszki
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Mierniki próżni pełnozakresowe
Luchtóg: LOT-0003
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Zawór o regulowanym nacieku
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Mierniki próżni do kriomodułów
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: EZP.270.64.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 42122450 Vákuumszivattyú
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Mieszki
Rész: LOT-0002
Cím: Mierniki próżni pełnozakresowe
Rész: LOT-0003
Rész: LOT-0004
Cím: Zawór o regulowanym nacieku
Rész: LOT-0005
Cím: Mierniki próżni do kriomodułów
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: EZP.270.64.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 42122450 Pompe a vuoto
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Mieszki
Lotto: LOT-0002
Titolo: Mierniki próżni pełnozakresowe
Lotto: LOT-0003
Lotto: LOT-0004
Titolo: Zawór o regulowanym nacieku
Lotto: LOT-0005
Titolo: Mierniki próżni do kriomodułów
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: EZP.270.64.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 42122450 Vakuuminiai siurbliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Mieszki
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Mierniki próżni pełnozakresowe
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Zawór o regulowanym nacieku
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Mierniki próżni do kriomodułów
Iekšējais identifikators: EZP.270.64.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 42122450 Vakuumsūkņi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Mieszki
Daļa: LOT-0002
Daļa: LOT-0003
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Zawór o regulowanym nacieku
Daļa: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: EZP.270.64.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 42122450 Pompy próżniowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Mieszki
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Mierniki próżni pełnozakresowe
Część zamówienia: LOT-0003
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Zawór o regulowanym nacieku
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Mierniki próżni do kriomodułów
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 42122450 Bombas de vácuo
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: EZP.270.64.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 42122450 Vákuové čerpadlá
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Mieszki
Časť: LOT-0002
Názov: Mierniki próżni pełnozakresowe
Časť: LOT-0003
Časť: LOT-0004
Názov: Zawór o regulowanym nacieku
Časť: LOT-0005
Názov: Mierniki próżni do kriomodułów
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: EZP.270.64.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 42122450 Vakuumske črpalke
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Mieszki
Sklop: LOT-0002
Naslov: Mierniki próżni pełnozakresowe
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Naslov: Zawór o regulowanym nacieku
Sklop: LOT-0005
Naslov: Mierniki próżni do kriomodułów