See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Távközlési kábelek beszerzése
Описание: Távközlési kábelek beszerzése keretszerződés keretében Megkötendő szerződések - teljes értéke: nettó 303.000.000,- Ft /vonatkozó valamennyi eljárási részre összesen - típusa: adásvételi keretszerződések - lehívási kötelezettségének összértéke Ft-ban és %-ban (az összes szerződésre vonatkozóan): nettó 233.000.000,- Ft (76,9%) - opciós értéke Ft-ban és %-ban (az összes szerződésre vonatkozóan): nettó 70.000.000,- Ft (23,1%). Az egyes részekre vonatkozóan a közbeszerzés részletes leírását a II.2. (BT-24) pont fogja tartalmazni. Minden részre vonatkozóan: Ajánlatkérő a mennyiségi adatokat statisztikai alapon, tájékoztató jelleggel adja meg, melyet az ajánlatok értékeléséhez kíván felhasználni. A szerződéskötést követően ténylegesen lehívott kábelek mennyisége a tervezett mennyiségtől a keretösszeg, illetve a kötelezettségvállalás által behatárolt értéktartományban, és a megajánlott egységárak függvényében eltérhet.
Вътрешен идентификатор: EKR000191322026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Ajánlatkérő a közbeszerzési eljárást a Kbt. 81. §-a szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás szabályai szerint folytatja le.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 32521000 Телекомуникационни кабели
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Helyi telefon földkábelek HvrQ
Описание: 1. rész megnevezése: Helyi telefon földkábelek HvrQ - teljes értéke: nettó 56.000.000,- Ft - típusa: adásvételi keretszerződés - lehívási kötelezettségének értéke Ft-ban és %-ban (keretszerződés esetén): nettó 43.000.000,- Ft (76,79%) - opciós értéke Ft-ban és %-ban (keretszerződés esetén): - nettó 13.000.000,- Ft (23,21%) Közbeszerzés tárgyát képező kábelek (fémvezetőjű telefonkábel): Megnevezés // Várható beszerzendő mennyiség (m) HELYI TELEFON FÖLDKÁBEL HVRQ (AJ-02YSF(L)2YD2Y) 1X4X0,8 //1000 HELYI TELEFON FÖLDKÁBEL HVRQ (AJ-02YSF(L)2YD2Y) 5X4X0,8 //1000 HELYI TELEFON FÖLDKÁBEL HVRQ (AJ-02YSF(L)2YD2Y) 10X4X0,8 //2500 HELYI TELEFON FÖLDKÁBEL HVRQ (AJ-02YSF(L)2YD2Y) 15X4X0,8 // 500 HELYI TELEFON FÖLDKÁBEL HVRQ (AJ-02YSF(L)2YD2Y) 50X4X0,8 //500 HELYI TELEFON FÖLDKÁBEL HVRQ (AJ-02YSF(L)2YD2Y) 25X4X0,8 //500 Összesen beszerzendő mennyiség: 6000 méter. Műszaki előírások (mellékelve csatolt dokumentumok): P-2518/2002 (MÁV Rt. Távközlő-, erősáramú és biztosítóberendezési szakigazgatóság műszaki utasítása a vasúti fémvezetőjű telefonkábelek alkalmazásáról) P-3197/2008 (P-2518/2002 1. számú módosítása) 53839-2017-MAV (P-2518/2002 2. számú módosítása) Ajánlatkérő hivatkozik a 321/2015. Korm. rendelet 46. § (3) és (5) pontjaira. Amennyiben Ajánlatkérő a műszaki leírásban valamely meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra hivatkozik, az ilyen megnevezésen a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell.
Вътрешен идентификатор: EKR000191322026/1
Основна класификация (cpv): 32551500 Телефонни кабели
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Körzet földkábel QvrQ
Описание: 2. rész megnevezése: Körzet földkábel QvrQ - teljes értéke: nettó 4.300.000,- Ft - típusa: adásvételi keretszerződés - lehívási kötelezettségének értéke Ft-ban és %-ban (keretszerződés esetén): nettó 3.300.000,- Ft (76,74%) - opciós értéke Ft-ban és %-ban (keretszerződés esetén): - nettó 1.000.000,- Ft (23,26%) Közbeszerzés tárgyát képező kábelek (fémvezetőjű telefonkábel): Megnevezés //Várható beszerzendő mennyiség (m) KÖRZET FÖLDKÁBEL QVRQ (AJ-02YSF(L)2YDB2Y) 1X4X0,9 + 5X4X0,8 //500 Összesen beszerzendő mennyiség: 500 méter. Műszaki előírások (mellékelve csatolva): P-2518/2002 (MÁV Rt. Távközlő-, erősáramú és biztosítóberendezési szakigazgatóság műszaki utasítása a vasúti fémvezetőjű telefonkábelek alkalmazásáról) P-3197/2008 (P-2518/2002 1. számú módosítása) 53839-2017-MAV (P-2518/2002 2. számú módosítása) Ajánlatkérő hivatkozik a 321/2015. Korm. rendelet 46. § (3) és (5) pontjaira. Amennyiben Ajánlatkérő a műszaki leírásban valamely meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra hivatkozik, az ilyen megnevezésen a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell.
Вътрешен идентификатор: EKR000191322026/2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Helyi telefon légkábelek HLQ
Описание: 3. rész megnevezése: Helyi telefon légkábelek HLQ - teljes értéke: nettó 4.800.000,- Ft - típusa: adásvételi keretszerződés - lehívási kötelezettségének értéke Ft-ban és %-ban (keretszerződés esetén): nettó 3.700.000,- Ft (77,08%) - opciós értéke Ft-ban és %-ban (keretszerződés esetén): - nettó 1.100.000,- Ft (22,92%) Közbeszerzés tárgyát képező kábelek (fémvezetőjű telefonkábel: Megnevezés //Várható beszerzendő mennyiség (m) HELYI TELEFON LÉGKÁBEL HLQ (A-02YSF(L)T2Y) 5X4X0,8 //1000 HELYI TELEFON LÉGKÁBEL HLQ (A-02YSF(L)T2Y) 1X4X0,8 //1000 Összesen beszerzendő mennyiség: 2000 méter. Műszaki előírások (mellékelve csatolva): P-2518/2002 (MÁV Rt. Távközlő-, erősáramú és biztosítóberendezési szakigazgatóság műszaki utasítása a vasúti fémvezetőjű telefonkábelek alkalmazásáról) P-3197/2008 (P-2518/2002 1. számú módosítása) 53839-2017-MAV (P-2518/2002 2. számú módosítása) Ajánlatkérő hivatkozik a 321/2015. Korm. rendelet 46. § (3) és (5) pontjaira. Amennyiben Ajánlatkérő a műszaki leírásban valamely meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra hivatkozik, az ilyen megnevezésen a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell.
Вътрешен идентификатор: EKR000191322026/3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Vonalkábelek B4, B7H
Описание: 4. rész megnevezése: Vonalkábelek B4, B7H - teljes értéke: nettó 112.700.000,- Ft - típusa: adásvételi keretszerződés - lehívási kötelezettségének értéke Ft-ban és %-ban (keretszerződés esetén): nettó 86.700.000,- Ft (76,93%) - opciós értéke Ft-ban és %-ban (keretszerződés esetén): - nettó 26.000.000,- Ft (23,07%) Közbeszerzés tárgyát képező kábelek (fémvezetőjű telefonkábel): Megnevezés //Várható beszerzendő mennyiség (m) VONALKÁBEL B4 (AJ-PL2YBE2Y 5X4X1.42NF 5X4X1,1NF+2X4X1.1TF) // 3000 VONALKÁBEL B7H (AJ-PL2YBE2Y 12X4X1,2NF) // 1000 Összesen beszerzendő mennyiség: 4000 méter. Műszaki előírások (mellékelve csatolva): P-2518/2002 (MÁV Rt. Távközlő-, erősáramú és biztosítóberendezési szakigazgatóság műszaki utasítása a vasúti fémvezetőjű telefonkábelek alkalmazásáról) P-3197/2008 (P-2518/2002 1. számú módosítása) 53839-2017-MAV (P-2518/2002 2. számú módosítása) Ajánlatkérő hivatkozik a 321/2015. Korm. rendelet 46. § (3) és (5) pontjaira. Amennyiben Ajánlatkérő a műszaki leírásban valamely meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra hivatkozik, az ilyen megnevezésen a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell.
Вътрешен идентификатор: EKR000191322026/4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Vonalkábelek B8, B9, C5
Описание: 5. rész megnevezése: Vonalkábelek B8, B9, C5 - teljes értéke: nettó 47.200.000,- Ft - típusa: adásvételi keretszerződés - lehívási kötelezettségének értéke Ft-ban és %-ban (keretszerződés esetén): nettó 36.300.000,- Ft (76,91%) - opciós értéke Ft-ban és %-ban (keretszerződés esetén): - nettó 10.900.000,- Ft (23,09%) Közbeszerzés tárgyát képező kábelek (fémvezetőjű telefonkábel): Megnevezés //Várható beszerzendő mennyiség (m) VONALKÁBEL B8 AJ-02YSOF(L)2YDB2Y12X4X1,2 // 1000 VONALKÁBEL B9 AJ-02YSOF(L)2YDB2Y19X4X1,2 // 500 VONALKÁBEL C5 AJ-02YSOF(L)2YDB2Y7X4X1,2 // 500 Összesen beszerzendő mennyiség: 2000 méter. Műszaki előírások (mellékelve csatolva): P-2518/2002 (MÁV Rt. Távközlő-, erősáramú és biztosítóberendezési szakigazgatóság műszaki utasítása a vasúti fémvezetőjű telefonkábelek alkalmazásáról) P-3197/2008 (P-2518/2002 1. számú módosítása) 53839-2017-MAV (P-2518/2002 2. számú módosítása) Ajánlatkérő hivatkozik a 321/2015. Korm. rendelet 46. § (3) és (5) pontjaira. Amennyiben Ajánlatkérő a műszaki leírásban valamely meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra hivatkozik, az ilyen megnevezésen a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell.
Вътрешен идентификатор: EKR000191322026/5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Optikai kábelek
Описание: 6. rész megnevezése: Optikai kábelek - teljes értéke: nettó 73.500.000,- Ft - típusa: adásvételi keretszerződés - lehívási kötelezettségének értéke Ft-ban és %-ban (keretszerződés esetén): nettó 56.600.000,- Ft (77,01%) - opciós értéke Ft-ban és %-ban (keretszerződés esetén): - nettó 16.900.000,- Ft (22,99%) Közbeszerzés tárgyát képező kábelek (optikai kábel): Megnevezés //Várható beszerzendő mennyiség (m) OPTIKAI LÉGKÁBEL 6X4 ADSS 4KN SMF 4KN // 4000 OPTIKAI LÉGKÁBEL 6X8 48 SZÁLAS //24000 FÉMMENTES ÖNHORDÓ OPTIKAI LÉGKÁBEL FVE 4X12 L SM LWP //20000 FÉMMENTES ÖNHORDÓ OPTIKAI LÉGKÁBEL FVE 8X12 L SM LWP //8000 OPTIKAI BEHÚZÓKÁBEL 5X4 20 SZÁLAS // 4000 FÉMMENTES BEHÚZÓ OPTIKAI KÁBEL FVE 4X12 BR SM LWP // 28000 FÉMMENTES BEHÚZÓ OPTIKAI KÁBEL FVE 8X12 BR SM LWP // 28000 Összesen beszerzendő mennyiség: 116000 méter Műszaki előírások (mellékelve csatolva): Műszaki előírás vasúti monomódusú fényvezető kábelek alkalmazhatóságára 53805-2017-MAV T30 Ajánlatkérő hivatkozik a 321/2015. Korm. rendelet 46. § (3) és (5) pontjaira. Amennyiben Ajánlatkérő a műszaki leírásban valamely meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra hivatkozik, az ilyen megnevezésen a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell.
Вътрешен идентификатор: EKR000191322026/6
Основна класификация (cpv): 32562200 Телекомуникационни кабели с оптични влакна
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Optikai minikábel
Описание: 7. rész megnevezése: Optikai minikábel - teljes értéke: nettó 4.500.000,- Ft - típusa: adásvételi keretszerződés - lehívási kötelezettségének értéke Ft-ban és %-ban (keretszerződés esetén): nettó 3.400.000,- Ft (75,56%) - opciós értéke Ft-ban és %-ban (keretszerződés esetén): - nettó 1.100.000,- Ft (24,44%) Közbeszerzés tárgyát képező kábelek (optikai kábel): Megnevezés //Várható beszerzendő mennyiség (m) OPTIKAI BEHÚZÓ MINIKÁBEL 8X12, D 6,7 MM //8000 Összesen beszerzendő mennyiség: 8000 méter. A termékkel szemben támasztott műszaki követelményeket az egyéb közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák Ajánlatkérő hivatkozik a 321/2015. Korm. rendelet 46. § (3) és (5) pontjaira. Amennyiben Ajánlatkérő a műszaki leírásban valamely meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra hivatkozik, az ilyen megnevezésen a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell.
Вътрешен идентификатор: EKR000191322026/7
2. Řízení
Řízení
Název: Távközlési kábelek beszerzése
Interní identifikátor: EKR000191322026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 32521000 Telekomunikační kabely
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Helyi telefon földkábelek HvrQ
Interní identifikátor: EKR000191322026/1
Hlavní klasifikace (cpv): 32551500 Telefonní kabely
Část: LOT-0002
Název: Körzet földkábel QvrQ
Interní identifikátor: EKR000191322026/2
Část: LOT-0003
Název: Helyi telefon légkábelek HLQ
Interní identifikátor: EKR000191322026/3
Část: LOT-0004
Název: Vonalkábelek B4, B7H
Interní identifikátor: EKR000191322026/4
Část: LOT-0005
Název: Vonalkábelek B8, B9, C5
Interní identifikátor: EKR000191322026/5
Část: LOT-0006
Název: Optikai kábelek
Interní identifikátor: EKR000191322026/6
Hlavní klasifikace (cpv): 32562200 Optické telekomunikační kabely
Část: LOT-0007
Název: Optikai minikábel
Interní identifikátor: EKR000191322026/7
2. Procedure
Procedure
Titel: Távközlési kábelek beszerzése
Intern ID: EKR000191322026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 32521000 Telekommunikationskabel
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Helyi telefon földkábelek HvrQ
Intern ID: EKR000191322026/1
Primær klassifikation (cpv): 32551500 Telefonkabler
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Körzet földkábel QvrQ
Intern ID: EKR000191322026/2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Helyi telefon légkábelek HLQ
Intern ID: EKR000191322026/3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Vonalkábelek B4, B7H
Intern ID: EKR000191322026/4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Vonalkábelek B8, B9, C5
Intern ID: EKR000191322026/5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Optikai kábelek
Intern ID: EKR000191322026/6
Primær klassifikation (cpv): 32562200 Optiske telekommunikationskabler
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Optikai minikábel
Intern ID: EKR000191322026/7
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: EKR000191322026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32521000 Fernmeldekabel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR000191322026/1
Haupteinstufung (cpv): 32551500 Fernsprechkabel
Los: LOT-0002
Interne Kennung: EKR000191322026/2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: EKR000191322026/3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: EKR000191322026/4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: EKR000191322026/5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: EKR000191322026/6
Haupteinstufung (cpv): 32562200 Glasfaserkabel für die Fernübertragung
Los: LOT-0007
Interne Kennung: EKR000191322026/7
Title: Távközlési kábelek beszerzése
Internal identifier: EKR000191322026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32521000 Telecommunications cable
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Helyi telefon földkábelek HvrQ
Internal identifier: EKR000191322026/1
Main classification (cpv): 32551500 Telephone cables
Lot: LOT-0002
Title: Körzet földkábel QvrQ
Internal identifier: EKR000191322026/2
Lot: LOT-0003
Title: Helyi telefon légkábelek HLQ
Internal identifier: EKR000191322026/3
Lot: LOT-0004
Title: Vonalkábelek B4, B7H
Internal identifier: EKR000191322026/4
Lot: LOT-0005
Title: Vonalkábelek B8, B9, C5
Internal identifier: EKR000191322026/5
Lot: LOT-0006
Title: Optikai kábelek
Internal identifier: EKR000191322026/6
Main classification (cpv): 32562200 Optical telecommunication cables
Lot: LOT-0007
Title: Optikai minikábel
Internal identifier: EKR000191322026/7
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Távközlési kábelek beszerzése
Sisemine tunnus: EKR000191322026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 32521000 Elektersidekaabel
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: EKR000191322026/1
Peamine liigitus (cpv): 32551500 Telefonikaablid
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Körzet földkábel QvrQ
Sisemine tunnus: EKR000191322026/2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Helyi telefon légkábelek HLQ
Sisemine tunnus: EKR000191322026/3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Vonalkábelek B4, B7H
Sisemine tunnus: EKR000191322026/4
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Vonalkábelek B8, B9, C5
Sisemine tunnus: EKR000191322026/5
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Optikai kábelek
Sisemine tunnus: EKR000191322026/6
Peamine liigitus (cpv): 32562200 Optilised telesidekaablid
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Optikai minikábel
Sisemine tunnus: EKR000191322026/7
2. Procédure
Procédure
Titre: Távközlési kábelek beszerzése
Identifiant interne: EKR000191322026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Ajánlatkérő a közbeszerzési eljárást a Kbt. 81. §-a szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás szabályai szerint folytatja le.
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 32521000 Câbles de télécommunications
Titre: Helyi telefon földkábelek HvrQ
Identifiant interne: EKR000191322026/1
Nomenclature principale (cpv): 32551500 Câbles téléphoniques
Titre: Körzet földkábel QvrQ
Identifiant interne: EKR000191322026/2
Titre: Helyi telefon légkábelek HLQ
Identifiant interne: EKR000191322026/3
Titre: Vonalkábelek B4, B7H
Identifiant interne: EKR000191322026/4
Titre: Vonalkábelek B8, B9, C5
Identifiant interne: EKR000191322026/5
Titre: Optikai kábelek
Identifiant interne: EKR000191322026/6
Nomenclature principale (cpv): 32562200 Câbles de télécommunications à fibres optiques
Titre: Optikai minikábel
Identifiant interne: EKR000191322026/7
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Távközlési kábelek beszerzése
Aitheantóir inmheánach: EKR000191322026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Helyi telefon földkábelek HvrQ
Aitheantóir inmheánach: EKR000191322026/1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Körzet földkábel QvrQ
Aitheantóir inmheánach: EKR000191322026/2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Helyi telefon légkábelek HLQ
Aitheantóir inmheánach: EKR000191322026/3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Vonalkábelek B4, B7H
Aitheantóir inmheánach: EKR000191322026/4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Vonalkábelek B8, B9, C5
Aitheantóir inmheánach: EKR000191322026/5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Optikai kábelek
Aitheantóir inmheánach: EKR000191322026/6
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Optikai minikábel
Aitheantóir inmheánach: EKR000191322026/7
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Távközlési kábelek beszerzése
Vidaus identifikatorius: EKR000191322026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 32521000 Telekomunikacijų kabeliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: EKR000191322026/1
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 32551500 Telefono kabeliai
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Körzet földkábel QvrQ
Vidaus identifikatorius: EKR000191322026/2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Helyi telefon légkábelek HLQ
Vidaus identifikatorius: EKR000191322026/3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Vonalkábelek B4, B7H
Vidaus identifikatorius: EKR000191322026/4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Vonalkábelek B8, B9, C5
Vidaus identifikatorius: EKR000191322026/5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Optikai kábelek
Vidaus identifikatorius: EKR000191322026/6
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 32562200 Optiniai telekomunikacijų kabeliai
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Optikai minikábel
Vidaus identifikatorius: EKR000191322026/7
Iekšējais identifikators: EKR000191322026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32521000 Telekomunikāciju kabeļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: EKR000191322026/1
Galvenā klasifikācija (cpv): 32551500 Telefona kabeļi
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Körzet földkábel QvrQ
Iekšējais identifikators: EKR000191322026/2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Helyi telefon légkábelek HLQ
Iekšējais identifikators: EKR000191322026/3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Vonalkábelek B4, B7H
Iekšējais identifikators: EKR000191322026/4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Vonalkábelek B8, B9, C5
Iekšējais identifikators: EKR000191322026/5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Optikai kábelek
Iekšējais identifikators: EKR000191322026/6
Galvenā klasifikācija (cpv): 32562200 Optiskie telekomunikāciju kabeļi
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Optikai minikábel
Iekšējais identifikators: EKR000191322026/7
476504-2026 - Kompetizzjoni
L-Ungerija – Cable tat-telekomunikazzjoni – Távközlési kábelek beszerzése
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
TitluTávközlési kábelek beszerzése
Identifikatur internEKR000191322026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 32521000 Cable tat-telekomunikazzjoni
5. Lott
LottLOT-0001
TitluHelyi telefon földkábelek HvrQ
Identifikatur internEKR000191322026/1
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 32551500 Cables għat-telefonija
LottLOT-0002
TitluKörzet földkábel QvrQ
Identifikatur internEKR000191322026/2
LottLOT-0003
TitluHelyi telefon légkábelek HLQ
Identifikatur internEKR000191322026/3
LottLOT-0004
TitluVonalkábelek B4, B7H
Identifikatur internEKR000191322026/4
LottLOT-0005
TitluVonalkábelek B8, B9, C5
Identifikatur internEKR000191322026/5
LottLOT-0006
TitluOptikai kábelek
Identifikatur internEKR000191322026/6
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 32562200 Cables ottiċi tat-telekommunikazzjoni
LottLOT-0007
TitluOptikai minikábel
Identifikatur internEKR000191322026/7
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Távközlési kábelek beszerzése
Wewnętrzny identyfikator: EKR000191322026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 32521000 Kable telekomunikacyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Helyi telefon földkábelek HvrQ
Wewnętrzny identyfikator: EKR000191322026/1
Główna klasyfikacja (cpv): 32551500 Kable telefoniczne
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Körzet földkábel QvrQ
Wewnętrzny identyfikator: EKR000191322026/2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Helyi telefon légkábelek HLQ
Wewnętrzny identyfikator: EKR000191322026/3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Vonalkábelek B4, B7H
Wewnętrzny identyfikator: EKR000191322026/4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Vonalkábelek B8, B9, C5
Wewnętrzny identyfikator: EKR000191322026/5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Optikai kábelek
Wewnętrzny identyfikator: EKR000191322026/6
Główna klasyfikacja (cpv): 32562200 Światłowodowe kable telekomunikacyjne
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Optikai minikábel
Wewnętrzny identyfikator: EKR000191322026/7
2. Procedură
Procedură
Titlu: Távközlési kábelek beszerzése
Identificator intern: EKR000191322026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 32521000 Cabluri de telecomunicaţii
Titlu: Helyi telefon földkábelek HvrQ
Identificator intern: EKR000191322026/1
Clasificarea principală (cpv): 32551500 Cabluri telefonice
Titlu: Körzet földkábel QvrQ
Identificator intern: EKR000191322026/2
Titlu: Helyi telefon légkábelek HLQ
Identificator intern: EKR000191322026/3
Titlu: Vonalkábelek B4, B7H
Identificator intern: EKR000191322026/4
Titlu: Vonalkábelek B8, B9, C5
Identificator intern: EKR000191322026/5
Titlu: Optikai kábelek
Identificator intern: EKR000191322026/6
Clasificarea principală (cpv): 32562200 Cabluri de telecomunicaţii cu fibre optice
Titlu: Optikai minikábel
Identificator intern: EKR000191322026/7