2. Процедура
Процедура
Заглавие: Levering wegenzout
Описание: Het leveren van wegenzout (Steenzout en Vloeibaar dooimiddel: Natrium Chloride) Zie offerte aanvraag
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34927100 Сол за посипване на пътища (против заледяване)
Допълнителна класификация (cpv): 14410000 Каменна сол
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 1
Варианти:
Описание на опциите: 1x 2 jaar
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering wegenzout
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34927100 Vejsalt
Supplerende klassifikation (cpv): 14410000 Stensalt
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: 1x 2 jaar
476528-2026 - Διαγωνισμός
Κάτω Χώρες – Αντιπαγετικό αλάτι – Levering wegenzout
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςLevering wegenzout
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34927100 Αντιπαγετικό αλάτι
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 14410000 Ορυκτό αλάτι
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό1
Επιλογές
Περιγραφή των επιλογών1x 2 jaar
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Levering wegenzout
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34927100 Sal para carreteras
Clasificación adicional (cpv): 14410000 Sal gema
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: 1x 2 jaar
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Levering wegenzout
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34927100 Teedele puistatav sool
Täiendav liigitus (cpv): 14410000 Haliit (kivisool)
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: 1x 2 jaar
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Levering wegenzout
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34927100 Tiesuola
Lisäluokitus (cpv): 14410000 Vuorisuola
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
Optioiden kuvaus: 1x 2 jaar
2. Procédure
Procédure
Titre: Levering wegenzout
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34927100 Sel de déneigement
Nomenclature complémentaire (cpv): 14410000 Sel gemme
5. Lot
Lot: LOT-0000
Identifiant interne: 1
Options:
Description des options: 1x 2 jaar
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Levering wegenzout
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34927100 Road salt
Aicmiú breise (cpv): 14410000 Rock salt
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: 1x 2 jaar
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Levering wegenzout
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34927100 Útszóró só
További osztályozás (cpv): 14410000 Kősó
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 1
Opciók:
A lehetőségek leírása: 1x 2 jaar
2. Procedura
Procedura
Titolo: Levering wegenzout
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34927100 Sale per disgelo
Classificazione aggiuntiva (cpv): 14410000 Salgemma
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 1
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: 1x 2 jaar
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Levering wegenzout
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34927100 Sāls ceļu kaisīšanai
Papildu klasifikācija (cpv): 14410000 Minerālsāls
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
Opciju apraksts: 1x 2 jaar
Tytuł: Levering wegenzout
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34927100 Sól drogowa
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 14410000 Sól kamienna
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
Opcje:
Opis opcji: 1x 2 jaar
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34927100 Sal para manutenção de estradas
Classificação adicional (cpv): 14410000 Sal-gema
Opções:
Descrição das opções: 1x 2 jaar
2. Procedură
Procedură
Titlu: Levering wegenzout
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34927100 Sare industrială pentru deszăpezire
Clasificare suplimentară (cpv): 14410000 Sare gemă
Identificator intern: 1
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: 1x 2 jaar
2. Postup
Postup
Názov: Levering wegenzout
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34927100 Soľ na posyp ciest
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 14410000 Kamenná soľ
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1
Možnosti:
Popis možností: 1x 2 jaar
2. Postopek
Postopek
Naslov: Levering wegenzout
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34927100 Sol za posipanje cest
Dodatna klasifikacija (cpv): 14410000 Kamena sol
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1
Opis možnosti: 1x 2 jaar
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34927100 Vägsalt
Ytterligare klassificering (cpv): 14410000 Stensalt
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: 1x 2 jaar