See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Realizace expozice POHO Park Gabriela
Описание: Předmětem veřejné zakázky je výroba, dodávka, instalace/montáž a zprovoznění různých prvků expozice v rámci projektu POHO Park Gabriela včetně zaškolení obsluhy. Součástí zakázky je dodávka a montáž audiovizuálního obsahu, audiovizuální techniky, interiérového vybavení, scénografie a osvětlovací techniky. Blíže viz zadávací dokumentace.
Вътрешен идентификатор: 145/2025
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 39200000 Обзавеждане
Допълнителна класификация (cpv): 39154000 Оборудване за изложби, 39100000 Мебелировка, 32321200 Аудиовизуална екипировка, 32321300 Аудиовизуално оборудване, 31500000 Осветителни уреди и електрически лампи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Audiovizuální obsahy
Описание: Podrobné vymezení předmětu plnění 1. části veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno ve specifikaci díla – Obchodních podmínkách pro 1. část veřejné zakázky (závazný text návrhu smlouvy), které tvoří přílohu č. 1a zadávací dokumentace, a dále v technické specifikaci a projektové dokumentaci Audiovizuálních obsahů pro expozice POHO Park Gabriela, která tvoří přílohu č. 1b zadávací dokumentace.
Вътрешен идентификатор: Část 1 VZ
Основна класификация (cpv): 32321300 Аудиовизуално оборудване
Допълнителна класификация (cpv): 39154000 Оборудване за изложби
Варианти:
Описание на опциите: Objednatel je oprávněn kdykoliv v průběhu provádění díla rozhodnout z důvodu nedostatku finančních prostředků o přerušení provádění prací na díle. Zhotovitel v takovém případě bez zbytečného odkladu po doručení písemného rozhodnutí dle předchozí věty přeruší provádění prací na díle a provede nezbytné zabezpečovací práce tak, aby bylo zabráněno případným škodám na rozpracovaném díle. O dobu přerušení provádění prací na díle se prodlužuje doba pro splnění díla, která tak bude upravena na základě výhrady jejího prodloužení v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ. Zhotovitel je povinen zahájit provádění prací na rozpracovaném díle neprodleně po obdržení písemného pokynu objednatele. Blíže viz obchodní podmínky.
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Osvětlovací technika
Описание: Podrobné vymezení předmětu plnění 4. části veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno ve specifikaci díla – Obchodních podmínkách pro 4. část veřejné zakázky (závazný text návrhu smlouvy), které tvoří přílohu č. 4a zadávací dokumentace, a dále v technické specifikaci a projektové dokumentaci Osvětlovací techniky pro expozici POHO Park Gabriela, která tvoří přílohu č. 4b zadávací dokumentace.
Вътрешен идентификатор: Část 4 VZ
Основна класификация (cpv): 31500000 Осветителни уреди и електрически лампи
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Interiéry a scénografie
Описание: Podrobné vymezení předmětu plnění 3. části veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno ve specifikaci díla – Obchodních podmínkách pro 3. část veřejné zakázky (závazný text návrhu smlouvy), které tvoří přílohu č. 3a zadávací dokumentace, a dále v technické specifikaci a projektové dokumentaci Interiérů a scénografie pro expozici POHO Park Gabriela, která tvoří přílohu č. 3b zadávací dokumentace.
Вътрешен идентификатор: Část 3 VZ
Допълнителна класификация (cpv): 39100000 Мебелировка, 39154000 Оборудване за изложби, 32321200 Аудиовизуална екипировка, 32321300 Аудиовизуално оборудване, 31500000 Осветителни уреди и електрически лампи
Описание на опциите: Objednatel je oprávněn kdykoliv v průběhu provádění díla rozhodnout z důvodu nedostatku finančních prostředků o přerušení provádění prací na díle. Zhotovitel v takovém případě bez zbytečného odkladu po doručení písemného rozhodnutí dle předchozí věty přeruší provádění prací na díle a provede nezbytné zabezpečovací práce tak, aby bylo zabráněno případným škodám na rozpracovaném díle. O dobu přerušení provádění prací na díle se prodlužuje doba pro splnění díla, která tak bude upravena na základě výhrady jejího prodloužení v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ. Zhotovitel je povinen zahájit provádění prací na rozpracovaném díle neprodleně po obdržení písemného pokynu objednatele. Přerušením provádění prací na díle není dotčena povinnost zhotovitele zajistit hlídání vyhrazených prostor. Blíže viz obchodní podmínky.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: AV technika
Описание: Podrobné vymezení předmětu plnění 2. části veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno ve specifikaci díla – Obchodních podmínkách pro 2. část veřejné zakázky (závazný text návrhu smlouvy), které tvoří přílohu č. 2a zadávací dokumentace, a dále v technické specifikaci a projektové dokumentaci AV techniky pro expozice POHO Park Gabriela, která tvoří přílohu č. 2b zadávací dokumentace.
Вътрешен идентификатор: Část 2 VZ
Основна класификация (cpv): 32321200 Аудиовизуална екипировка
Допълнителна класификация (cpv): 39154000 Оборудване за изложби, 31500000 Осветителни уреди и електрически лампи
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 145/2025
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 39200000 Boligudstyr
Supplerende klassifikation (cpv): 39154000 Udstillingsudstyr, 39100000 Møbler, 32321200 Av-udstyr, 32321300 Av-materialer, 31500000 Belysningsudstyr og elektriske lamper
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Audiovizuální obsahy
Intern ID: Část 1 VZ
Primær klassifikation (cpv): 32321300 Av-materialer
Supplerende klassifikation (cpv): 39154000 Udstillingsudstyr
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Osvětlovací technika
Intern ID: Část 4 VZ
Primær klassifikation (cpv): 31500000 Belysningsudstyr og elektriske lamper
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Interiéry a scénografie
Intern ID: Část 3 VZ
Supplerende klassifikation (cpv): 39100000 Møbler, 39154000 Udstillingsudstyr, 32321200 Av-udstyr, 32321300 Av-materialer, 31500000 Belysningsudstyr og elektriske lamper
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: AV technika
Intern ID: Část 2 VZ
Primær klassifikation (cpv): 32321200 Av-udstyr
Supplerende klassifikation (cpv): 39154000 Udstillingsudstyr, 31500000 Belysningsudstyr og elektriske lamper
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 145/2025
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39200000 Επιπλώσεις
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39154000 Εξοπλισμός εκθέσεων, 39100000 Έπιπλα, 32321200 Οπτικοακουστικός εξοπλισμός, 32321300 Οπτικοακουστικό υλικό, 31500000 Φωτιστικός εξοπλισμός και ηλεκτρικοί λαμπτήρες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Audiovizuální obsahy
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Část 1 VZ
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 32321300 Οπτικοακουστικό υλικό
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39154000 Εξοπλισμός εκθέσεων
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Osvětlovací technika
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Část 4 VZ
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 31500000 Φωτιστικός εξοπλισμός και ηλεκτρικοί λαμπτήρες
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Interiéry a scénografie
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Část 3 VZ
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39100000 Έπιπλα, 39154000 Εξοπλισμός εκθέσεων, 32321200 Οπτικοακουστικός εξοπλισμός, 32321300 Οπτικοακουστικό υλικό, 31500000 Φωτιστικός εξοπλισμός και ηλεκτρικοί λαμπτήρες
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: AV technika
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Část 2 VZ
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 32321200 Οπτικοακουστικός εξοπλισμός
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39154000 Εξοπλισμός εκθέσεων, 31500000 Φωτιστικός εξοπλισμός και ηλεκτρικοί λαμπτήρες
476535-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
Internal identifier145/2025
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 39200000 Furnishing
Additional classification (cpv): 39154000 Exhibition equipment, 39100000 Furniture, 32321200 Audio-visual equipment, 32321300 Audio-visual materials, 31500000 Lighting equipment and electric lamps
5. Lot
LotLOT-0001
TitleAudiovizuální obsahy
Internal identifierČást 1 VZ
Main classification (cpv): 32321300 Audio-visual materials
Additional classification (cpv): 39154000 Exhibition equipment
Options
LotLOT-0004
TitleOsvětlovací technika
Internal identifierČást 4 VZ
Main classification (cpv): 31500000 Lighting equipment and electric lamps
LotLOT-0003
TitleInteriéry a scénografie
Internal identifierČást 3 VZ
Additional classification (cpv): 39100000 Furniture, 39154000 Exhibition equipment, 32321200 Audio-visual equipment, 32321300 Audio-visual materials, 31500000 Lighting equipment and electric lamps
LotLOT-0002
TitleAV technika
Internal identifierČást 2 VZ
Main classification (cpv): 32321200 Audio-visual equipment
Additional classification (cpv): 39154000 Exhibition equipment, 31500000 Lighting equipment and electric lamps
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 145/2025
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39200000 Complementos de mobiliario
Clasificación adicional (cpv): 39154000 Equipamiento de exposición, 39100000 Mobiliario, 32321200 Equipo audiovisual, 32321300 Materiales audiovisuales, 31500000 Material de iluminación y lámparas eléctricas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Audiovizuální obsahy
Identificador interno: Část 1 VZ
Clasificación principal (cpv): 32321300 Materiales audiovisuales
Clasificación adicional (cpv): 39154000 Equipamiento de exposición
Opciones:
Lote: LOT-0004
Título: Osvětlovací technika
Identificador interno: Část 4 VZ
Clasificación principal (cpv): 31500000 Material de iluminación y lámparas eléctricas
Lote: LOT-0003
Título: Interiéry a scénografie
Identificador interno: Část 3 VZ
Clasificación adicional (cpv): 39100000 Mobiliario, 39154000 Equipamiento de exposición, 32321200 Equipo audiovisual, 32321300 Materiales audiovisuales, 31500000 Material de iluminación y lámparas eléctricas
Lote: LOT-0002
Título: AV technika
Identificador interno: Část 2 VZ
Clasificación principal (cpv): 32321200 Equipo audiovisual
Clasificación adicional (cpv): 39154000 Equipamiento de exposición, 31500000 Material de iluminación y lámparas eléctricas
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 145/2025
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 39200000 Aménagements
Nomenclature complémentaire (cpv): 39154000 Équipements d'exposition, 39100000 Mobilier, 32321200 Équipement audiovisuel, 32321300 Matériel audiovisuel, 31500000 Appareils d'éclairage et lampes électriques
Lot: LOT-0001
Titre: Audiovizuální obsahy
Identifiant interne: Část 1 VZ
Nomenclature principale (cpv): 32321300 Matériel audiovisuel
Nomenclature complémentaire (cpv): 39154000 Équipements d'exposition
Options:
Lot: LOT-0004
Titre: Osvětlovací technika
Identifiant interne: Část 4 VZ
Nomenclature principale (cpv): 31500000 Appareils d'éclairage et lampes électriques
Lot: LOT-0003
Titre: Interiéry a scénografie
Identifiant interne: Část 3 VZ
Nomenclature complémentaire (cpv): 39100000 Mobilier, 39154000 Équipements d'exposition, 32321200 Équipement audiovisuel, 32321300 Matériel audiovisuel, 31500000 Appareils d'éclairage et lampes électriques
Lot: LOT-0002
Titre: AV technika
Identifiant interne: Část 2 VZ
Nomenclature principale (cpv): 32321200 Équipement audiovisuel
Nomenclature complémentaire (cpv): 39154000 Équipements d'exposition, 31500000 Appareils d'éclairage et lampes électriques
476535-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach145/2025
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 39200000 Furnishing
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
TeidealAudiovizuální obsahy
Aitheantóir inmheánachČást 1 VZ
Aicmiú breise (cpv): 39154000 Exhibition equipment
Roghanna
LuchtógLOT-0004
TeidealOsvětlovací technika
Aitheantóir inmheánachČást 4 VZ
LuchtógLOT-0003
TeidealInteriéry a scénografie
Aitheantóir inmheánachČást 3 VZ
LuchtógLOT-0002
TeidealAV technika
Aitheantóir inmheánachČást 2 VZ
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 145/2025
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 39200000 Proizvodi za unutarnje opremanje
Dodatna klasifikacija (cpv): 39154000 Oprema za izložbe, 39100000 Namještaj, 32321200 Audiovizualna oprema, 32321300 Audiovizualni materijali, 31500000 Rasvjetna oprema i električne svjetiljke
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Audiovizuální obsahy
Interna identifikacijska oznaka: Část 1 VZ
Glavna klasifikacija (cpv): 32321300 Audiovizualni materijali
Dodatna klasifikacija (cpv): 39154000 Oprema za izložbe
Opcije:
Grupa: LOT-0004
Naslov: Osvětlovací technika
Interna identifikacijska oznaka: Část 4 VZ
Glavna klasifikacija (cpv): 31500000 Rasvjetna oprema i električne svjetiljke
Grupa: LOT-0003
Naslov: Interiéry a scénografie
Interna identifikacijska oznaka: Část 3 VZ
Dodatna klasifikacija (cpv): 39100000 Namještaj, 39154000 Oprema za izložbe, 32321200 Audiovizualna oprema, 32321300 Audiovizualni materijali, 31500000 Rasvjetna oprema i električne svjetiljke
Grupa: LOT-0002
Naslov: AV technika
Interna identifikacijska oznaka: Část 2 VZ
Glavna klasifikacija (cpv): 32321200 Audiovizualna oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 39154000 Oprema za izložbe, 31500000 Rasvjetna oprema i električne svjetiljke
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 145/2025
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39200000 Lakberendezési cikkek
További osztályozás (cpv): 39154000 Kiállítási bútor, 39100000 Bútorok, 32321200 Audiovizuális berendezések, 32321300 Audiovizuális anyagok, 31500000 Világítóberendezések és villamos lámpák
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Audiovizuální obsahy
Belső azonosító: Část 1 VZ
Fő osztályozás (cpv): 32321300 Audiovizuális anyagok
További osztályozás (cpv): 39154000 Kiállítási bútor
Opciók:
Rész: LOT-0004
Cím: Osvětlovací technika
Belső azonosító: Část 4 VZ
Fő osztályozás (cpv): 31500000 Világítóberendezések és villamos lámpák
Rész: LOT-0003
Cím: Interiéry a scénografie
Belső azonosító: Část 3 VZ
További osztályozás (cpv): 39100000 Bútorok, 39154000 Kiállítási bútor, 32321200 Audiovizuális berendezések, 32321300 Audiovizuális anyagok, 31500000 Világítóberendezések és villamos lámpák
Rész: LOT-0002
Cím: AV technika
Belső azonosító: Část 2 VZ
Fő osztályozás (cpv): 32321200 Audiovizuális berendezések
További osztályozás (cpv): 39154000 Kiállítási bútor, 31500000 Világítóberendezések és villamos lámpák
476535-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno145/2025
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 39200000 Arredamento
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39154000 Attrezzature per esposizioni, 39100000 Mobili, 32321200 Apparecchiature audiovisive, 32321300 Materiale audiovisivo, 31500000 Apparecchi di illuminazione e lampade elettriche
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloAudiovizuální obsahy
Identificativo internoČást 1 VZ
Classificazione principale (cpv): 32321300 Materiale audiovisivo
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39154000 Attrezzature per esposizioni
Opzioni
LottoLOT-0004
TitoloOsvětlovací technika
Identificativo internoČást 4 VZ
Classificazione principale (cpv): 31500000 Apparecchi di illuminazione e lampade elettriche
LottoLOT-0003
TitoloInteriéry a scénografie
Identificativo internoČást 3 VZ
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39100000 Mobili, 39154000 Attrezzature per esposizioni, 32321200 Apparecchiature audiovisive, 32321300 Materiale audiovisivo, 31500000 Apparecchi di illuminazione e lampade elettriche
LottoLOT-0002
TitoloAV technika
Identificativo internoČást 2 VZ
Classificazione principale (cpv): 32321200 Apparecchiature audiovisive
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39154000 Attrezzature per esposizioni, 31500000 Apparecchi di illuminazione e lampade elettriche
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 145/2025
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39200000 Dekoratyviniai patalpų objektai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39154000 Parodų įranga, 39100000 Baldai, 32321200 Garso ir vaizdo aparatūra, 32321300 Garso ir vaizdo medžiagos, 31500000 Apšvietimo įrenginiai ir elektros šviestuvai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Audiovizuální obsahy
Vidaus identifikatorius: Část 1 VZ
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 32321300 Garso ir vaizdo medžiagos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39154000 Parodų įranga
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Osvětlovací technika
Vidaus identifikatorius: Část 4 VZ
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 31500000 Apšvietimo įrenginiai ir elektros šviestuvai
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Interiéry a scénografie
Vidaus identifikatorius: Část 3 VZ
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39100000 Baldai, 39154000 Parodų įranga, 32321200 Garso ir vaizdo aparatūra, 32321300 Garso ir vaizdo medžiagos, 31500000 Apšvietimo įrenginiai ir elektros šviestuvai
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: AV technika
Vidaus identifikatorius: Část 2 VZ
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 32321200 Garso ir vaizdo aparatūra
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39154000 Parodų įranga, 31500000 Apšvietimo įrenginiai ir elektros šviestuvai
Iekšējais identifikators: 145/2025
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39200000 Mēbelējums
Papildu klasifikācija (cpv): 39154000 Izstāžu iekārtas, 39100000 Mēbeles, 32321200 Audiovizuālās iekārtas, 32321300 Audiovizuālie piederumi, 31500000 Apgaismes ierīces un elektriskās spuldzes
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Audiovizuální obsahy
Iekšējais identifikators: Část 1 VZ
Galvenā klasifikācija (cpv): 32321300 Audiovizuālie piederumi
Papildu klasifikācija (cpv): 39154000 Izstāžu iekārtas
Iespējas:
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Osvětlovací technika
Iekšējais identifikators: Část 4 VZ
Galvenā klasifikācija (cpv): 31500000 Apgaismes ierīces un elektriskās spuldzes
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Interiéry a scénografie
Iekšējais identifikators: Část 3 VZ
Papildu klasifikācija (cpv): 39100000 Mēbeles, 39154000 Izstāžu iekārtas, 32321200 Audiovizuālās iekārtas, 32321300 Audiovizuālie piederumi, 31500000 Apgaismes ierīces un elektriskās spuldzes
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: AV technika
Iekšējais identifikators: Část 2 VZ
Galvenā klasifikācija (cpv): 32321200 Audiovizuālās iekārtas
Papildu klasifikācija (cpv): 39154000 Izstāžu iekārtas, 31500000 Apgaismes ierīces un elektriskās spuldzes
Interne identificatiecode: 145/2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39200000 Meubilering
Aanvullende classificatie (cpv): 39154000 Tentoonstellingsuitrusting, 39100000 Meubilair, 32321200 Audiovisuele uitrusting, 32321300 Audiovisuele materialen, 31500000 Verlichtingsuitrusting en elektrische lampen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Část 1 VZ
Belangrijkste classificatie (cpv): 32321300 Audiovisuele materialen
Aanvullende classificatie (cpv): 39154000 Tentoonstellingsuitrusting
Opties:
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Část 4 VZ
Belangrijkste classificatie (cpv): 31500000 Verlichtingsuitrusting en elektrische lampen
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Část 3 VZ
Aanvullende classificatie (cpv): 39100000 Meubilair, 39154000 Tentoonstellingsuitrusting, 32321200 Audiovisuele uitrusting, 32321300 Audiovisuele materialen, 31500000 Verlichtingsuitrusting en elektrische lampen
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Část 2 VZ
Belangrijkste classificatie (cpv): 32321200 Audiovisuele uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 39154000 Tentoonstellingsuitrusting, 31500000 Verlichtingsuitrusting en elektrische lampen
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 145/2025
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39200000 Zariadenie interiéru
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 39154000 Zariadenia pre výstavy, 39100000 Nábytok, 32321200 Audiovizuálne zariadenia, 32321300 Audiovizuálne materiály, 31500000 Osvetľovacie zariadenia a elektrické žiarovky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Audiovizuální obsahy
Interný identifikátor: Část 1 VZ
Hlavná klasifikácia (cpv): 32321300 Audiovizuálne materiály
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 39154000 Zariadenia pre výstavy
Možnosti:
Časť: LOT-0004
Názov: Osvětlovací technika
Interný identifikátor: Část 4 VZ
Hlavná klasifikácia (cpv): 31500000 Osvetľovacie zariadenia a elektrické žiarovky
Časť: LOT-0003
Názov: Interiéry a scénografie
Interný identifikátor: Část 3 VZ
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 39100000 Nábytok, 39154000 Zariadenia pre výstavy, 32321200 Audiovizuálne zariadenia, 32321300 Audiovizuálne materiály, 31500000 Osvetľovacie zariadenia a elektrické žiarovky
Časť: LOT-0002
Názov: AV technika
Interný identifikátor: Část 2 VZ
Hlavná klasifikácia (cpv): 32321200 Audiovizuálne zariadenia
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 39154000 Zariadenia pre výstavy, 31500000 Osvetľovacie zariadenia a elektrické žiarovky
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 145/2025
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39200000 Notranja oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 39154000 Oprema za razstave, 39100000 Pohištvo, 32321200 Avdiovizualna oprema, 32321300 Avdiovizualne potrebščine, 31500000 Oprema za razsvetljavo in električne svetilke
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Část 1 VZ
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 32321300 Avdiovizualne potrebščine
Dodatna klasifikacija (cpv): 39154000 Oprema za razstave
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: Část 4 VZ
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 31500000 Oprema za razsvetljavo in električne svetilke
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Část 3 VZ
Dodatna klasifikacija (cpv): 39100000 Pohištvo, 39154000 Oprema za razstave, 32321200 Avdiovizualna oprema, 32321300 Avdiovizualne potrebščine, 31500000 Oprema za razsvetljavo in električne svetilke
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Část 2 VZ
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 32321200 Avdiovizualna oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 39154000 Oprema za razstave, 31500000 Oprema za razsvetljavo in električne svetilke