476552-2026 - Състезателна процедура
България – Услуги по технически контрол и проверка – Технически надзор на повдигателни съоръжения
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеТехнически надзор на повдигателни съоръжения
ОписаниеОсъществяване на технически надзор на повдигателни съоръжения на ЕСО ЕАД, експлоатирани от Управление Мрежови експлоатационен район Шумен на територията на Област Шумен и Област Търговище. Списък на повдигателни съоръжения, обслужвани от УМЕР Шумен като товарозахватните приспособления са, както следва: Полиестерни сапани – 89 бр.; Куки – 20 бр.; Шегели – 26 бр. Срок за изпълнение на договора – 36 месеца, считано от датата на влизане на договора в сила, но не по-рано от 30.09.2026 г.
Вътрешен идентификатор588199
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 71631000 Услуги по технически контрол и проверка
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
476552-2026 - Konkurrencevilkår
Bulgarien – Teknisk inspektion – Технически надзор на повдигателни съоръжения
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern ID588199
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71631000 Teknisk inspektion
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
476552-2026 - Hange
Bulgaaria – Tehnilise ülevaatuse teenused – Технически надзор на повдигателни съоръжения
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus588199
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 71631000 Tehnilise ülevaatuse teenused
5. Osa
OsaLOT-0001
476552-2026 - Kilpailu
Bulgaria – Tekniset tarkastuspalvelut – Технически надзор на повдигателни съоръжения
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste588199
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71631000 Tekniset tarkastuspalvelut
476552-2026 - Mise en concurrence
Bulgarie – Services d'inspection technique – Технически надзор на повдигателни съоръжения
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne588199
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 71631000 Services d'inspection technique
5. Lot
LotLOT-0001
476552-2026 - Iomaíocht
An Bhulgáir – Technical inspection services – Технически надзор на повдигателни съоръжения
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach588199
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 71631000 Technical inspection services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
476552-2026 - Verseny
Bulgária – Műszaki ellenőrzési szolgáltatások – Технически надзор на повдигателни съоръжения
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító588199
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71631000 Műszaki ellenőrzési szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
476552-2026 - Konkurss
Bulgārija – Tehniskās pārbaudes pakalpojumi – Технически надзор на повдигателни съоръжения
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators588199
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71631000 Tehniskās pārbaudes pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
476552-2026 - Mededinging
Bulgarije – Technische inspectiediensten – Технически надзор на повдигателни съоръжения
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode588199
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71631000 Technische inspectiediensten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
476552-2026 - Procedura konkurencyjna
Bułgaria – Usługi nadzoru technicznego – Технически надзор на повдигателни съоръжения
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator588199
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71631000 Usługi nadzoru technicznego
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
476552-2026 - Concurso
Bulgária – Serviços técnicos de inspecção – Технически надзор на повдигателни съоръжения
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno588199
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 71631000 Serviços técnicos de inspecção
5. Lote
LoteLOT-0001
476552-2026 - Procedură concurențială
Bulgaria – Servicii de inspecţie tehnică – Технически надзор на повдигателни съоръжения
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator intern588199
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 71631000 Servicii de inspecţie tehnică
476552-2026 - Súťaž
Bulharsko – Technické inšpekčné služby – Технически надзор на повдигателни съоръжения
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátor588199
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71631000 Technické inšpekčné služby
5. Časť
ČasťLOT-0001
476552-2026 - Javni razpis
Bolgarija – Storitve tehničnih pregledov – Технически надзор на повдигателни съоръжения
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator588199
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71631000 Storitve tehničnih pregledov
5. Sklop
SklopLOT-0001
476552-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare588199
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71631000 Teknisk besiktning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001