See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: SVA/4620-349/2026 Wynajem kontenerowych kotłowni olejowych z magazynem oleju wraz z doborem urządzeń, dostawą, podłączeniem, robotami towarzyszącymi oraz obsługą serwisową dla KW: Gałkówek, Gdynia-Redłowo, Nowy Dwór Wejherowski, Nowy Glinnik, Wicko Morskie, Toruń.
Описание: Przedmiotem zamówienia jest wynajem kontenerowych kotłowni olejowych z magazynem oleju wraz z doborem urządzeń, dostawą, podłączeniem, robotami towarzyszącymi oraz obsługą serwisową dla Kompleksów Wojskowych: Gałkówek, Gdynia-Redłowo, Nowy Dwór Wejherowski, Nowy Glinnik, Wicko Morskie, Toruń. Zamawiający podzielił zamówienie na 6 części.
Вътрешен идентификатор: SVA/4620-349/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 44621200 Отоплителни котли
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Wynajem kontenerowych kotłowni olejowych z magazynem oleju wraz z doborem urządzeń, dostawą, podłączeniem, robotami towarzyszącymi oraz obsługą serwisową dla kompleksu wojskowego w m. Gałkówek - część I
Описание: Wynajem kontenerowych kotłowni olejowych z magazynem oleju wraz z doborem urządzeń, dostawą, podłączeniem, robotami towarzyszącymi oraz obsługą serwisową dla kompleksu wojskowego w m. Gałkówek - część I
Вътрешен идентификатор: Część I
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Wynajem kontenerowych kotłowni olejowych z magazynem oleju wraz z doborem urządzeń, dostawą, podłączeniem, robotami towarzyszącymi oraz obsługą serwisową dla kompleksu wojskowego K-4039 Gdynia – Redłowo - Część II
Описание: Wynajem kontenerowych kotłowni olejowych z magazynem oleju wraz z doborem urządzeń, dostawą, podłączeniem, robotami towarzyszącymi oraz obsługą serwisową dla kompleksu wojskowego K-4039 Gdynia – Redłowo - Część II
Вътрешен идентификатор: Część II
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Wynajem kontenerowych kotłowni olejowych z magazynem oleju wraz z doborem urządzeń, dostawą, podłączeniem, robotami towarzyszącymi oraz obsługą serwisową dla kompleksu wojskowego K-4635 Nowy Dwór Wejherowski - Część III
Описание: Wynajem kontenerowych kotłowni olejowych z magazynem oleju wraz z doborem urządzeń, dostawą, podłączeniem, robotami towarzyszącymi oraz obsługą serwisową dla kompleksu wojskowego K-4635 Nowy Dwór Wejherowski - Część III
Вътрешен идентификатор: Część III
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Wynajem kontenerowych kotłowni olejowych z magazynem oleju wraz z doborem urządzeń, dostawą, podłączeniem, robotami towarzyszącymi oraz obsługą serwisową dla kompleksu wojskowego K – 6091 Nowy Glinnik - część IV
Описание: Wynajem kontenerowych kotłowni olejowych z magazynem oleju wraz z doborem urządzeń, dostawą, podłączeniem, robotami towarzyszącymi oraz obsługą serwisową dla kompleksu wojskowego K – 6091 Nowy Glinnik - część IV
Вътрешен идентификатор: Część IV
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Wynajem kontenerowych kotłowni olejowych z magazynem oleju wraz z doborem urządzeń, dostawą, podłączeniem, robotami towarzyszącymi oraz obsługą serwisową dla kompleksu wojskowego K – 5319 Wicko Morskie - Część V
Описание: Wynajem kontenerowych kotłowni olejowych z magazynem oleju wraz z doborem urządzeń, dostawą, podłączeniem, robotami towarzyszącymi oraz obsługą serwisową dla kompleksu wojskowego K – 5319 Wicko Morskie - Część V
Вътрешен идентификатор: Część V
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Wynajem kontenerowych kotłowni olejowych z magazynem oleju wraz z doborem urządzeń, dostawą, podłączeniem, robotami towarzyszącymi oraz obsługą serwisową dla kompleksu wojskowego K - 2069 w m. Toruń - Część VI
Описание: Wynajem kontenerowych kotłowni olejowych z magazynem oleju wraz z doborem urządzeń, dostawą, podłączeniem, robotami towarzyszącymi oraz obsługą serwisową dla kompleksu wojskowego K - 2069 w m. Toruń - Część VI
Вътрешен идентификатор: Część VI
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: SVA/4620-349/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 44621200 Kotle
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: Część I
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: Część II
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: Część III
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: Część IV
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: Część V
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: Część VI
2. Procedure
Procedure
Intern ID: SVA/4620-349/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 44621200 Kedler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: Część I
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: Część II
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: Część III
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: Część IV
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: Część V
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: Część VI
Internal identifier: SVA/4620-349/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44621200 Boilers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część I
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część II
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Część III
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Część IV
Lot: LOT-0005
Internal identifier: Część V
Lot: LOT-0006
Internal identifier: Część VI
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: SVA/4620-349/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 44621200 Katlad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: Część I
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: Część II
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: Część III
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: Część IV
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: Część V
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: Część VI
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: SVA/4620-349/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 44621200 Chaudières
Identifiant interne: Część I
Identifiant interne: Część II
Identifiant interne: Część III
Identifiant interne: Część IV
Identifiant interne: Część V
Identifiant interne: Część VI
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: SVA/4620-349/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 44621200 Boilers
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Część I
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: Część II
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: Część III
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: Część IV
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: Część V
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: Część VI
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: SVA/4620-349/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 44621200 Kazánok
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: Część I
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: Część II
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: Część III
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: Część IV
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: Część V
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: Część VI
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: SVA/4620-349/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 44621200 Caldaie
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: Część I
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: Część II
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: Część III
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: Część IV
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: Część V
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: Część VI
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: SVA/4620-349/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44621200 Katilai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Część I
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Część II
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: Część III
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: Część IV
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: Część V
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: Część VI
Iekšējais identifikators: SVA/4620-349/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44621200 Katli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Część I
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: Część II
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: Część III
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: Część IV
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: Część V
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: Część VI
Interne identificatiecode: SVA/4620-349/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44621200 Verwarmingsketels
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Część I
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Część II
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Część III
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Część IV
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: Część V
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: Część VI
Wewnętrzny identyfikator: SVA/4620-349/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44621200 Kotły grzewcze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Część I
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Część II
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: Część III
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: Część IV
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: Część V
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: Część VI
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 44621200 Caldeiras
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Część I
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Część II
Lote: LOT-0003
Identificador interno: Część III
Lote: LOT-0004
Identificador interno: Część IV
Lote: LOT-0005
Identificador interno: Część V
Lote: LOT-0006
Identificador interno: Część VI
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: SVA/4620-349/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 44621200 Boilere
Identificator intern: Część I
Identificator intern: Część II
Identificator intern: Część III
Identificator intern: Część IV
Identificator intern: Część V
Identificator intern: Część VI
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 44621200 Ohrievače (kotly)
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: Część I
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: Część II
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: Część III
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: Część IV
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: Część V
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: Część VI
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: SVA/4620-349/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44621200 Värmepannor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Część I
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Część II
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: Część III
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: Część IV
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: Część V
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: Część VI