2. Процедура
Процедура
Заглавие: Vybavení nábytkem pro nově zrekonstruované prostory
Описание: Předmětem veřejné zakázky je pořízení nábytku na míru pro nově zrekonstruované prostory domova mládeže včetně kuchyněk a skříněk do upravených prostor školních šaten. Součástí předmětu veřejné zakázky je rovněž doprava a montáž nábytku. Domov mládeže je součástí areálu Hotelové školy, Ostrava, příspěvková organizace. Blíže viz ZD.
Вътрешен идентификатор: PO 15/2024
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 39000000 Обзавеждане (включително офис обзавеждане), мебелировка, електродомакински уреди (с изключение на осветителни тела) и продукти за почистване
Допълнителна класификация (cpv): 39141000 Кухненска мебел и оборудване, 39143000 Мебелировка за спални, трапезарии и дневни стаи, 39160000 Училищна мебелировка, 39120000 Маси, шкафове, бюра и библиотеки, 39112000 Столове
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Допълнителна класификация (cpv): 39143000 Мебелировка за спални, трапезарии и дневни стаи, 39141000 Кухненска мебел и оборудване, 39160000 Училищна мебелировка, 39120000 Маси, шкафове, бюра и библиотеки, 39112000 Столове
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: PO 15/2024
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 39000000 Nábytek (včetně kancelářského), zařízení interiéru, domácí spotřebiče (mimo osvětlení) a čisticí prostředky
Další klasifikace (cpv): 39141000 Kuchyňský nábytek a zařízení, 39143000 Nábytek pro ložnice, jídelny a obývací pokoje, 39160000 Školní nábytek, 39120000 Stoly, skříně, psací stoly a knihovny, 39112000 Židle
5. Část
Část: LOT-0001
Další klasifikace (cpv): 39143000 Nábytek pro ložnice, jídelny a obývací pokoje, 39141000 Kuchyňský nábytek a zařízení, 39160000 Školní nábytek, 39120000 Stoly, skříně, psací stoly a knihovny, 39112000 Židle
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: PO 15/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel, 39143000 Schlafzimmer-, Esszimmer- und Wohnzimmermöbel, 39160000 Schulmöbel, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39112000 Stühle
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143000 Schlafzimmer-, Esszimmer- und Wohnzimmermöbel, 39141000 Küchenmöbel, 39160000 Schulmöbel, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39112000 Stühle
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: PO 15/2024
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39000000 Έπιπλα (όπου περιλαμβάνονται έπιπλα γραφείου), επιπλώσεις, οικιακές συσκευές (εκτός από συσκευές φωτισμού) και προϊόντα καθαρισμού
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39141000 Έπιπλα κουζίνας, 39143000 Έπιπλα κρεβατοκάμαρας, τραπεζαρίας και καθιστικού, 39160000 Σχολικά έπιπλα, 39120000 Τραπέζια, ντουλάπια, γραφεία και βιβλιοθήκες, 39112000 Καρέκλες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39143000 Έπιπλα κρεβατοκάμαρας, τραπεζαρίας και καθιστικού, 39141000 Έπιπλα κουζίνας, 39160000 Σχολικά έπιπλα, 39120000 Τραπέζια, ντουλάπια, γραφεία και βιβλιοθήκες, 39112000 Καρέκλες
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PO 15/2024
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39000000 Mobiliario (incluido el de oficina), complementos de mobiliario, aparatos electrodomésticos (excluida la iluminación) y productos de limpieza
Clasificación adicional (cpv): 39141000 Muebles y equipo de cocina, 39143000 Muebles de dormitorio, comedor y cuarto de estar, 39160000 Mobiliario escolar, 39120000 Mesas, armarios, escritorios y librerías, 39112000 Sillas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 39143000 Muebles de dormitorio, comedor y cuarto de estar, 39141000 Muebles y equipo de cocina, 39160000 Mobiliario escolar, 39120000 Mesas, armarios, escritorios y librerías, 39112000 Sillas
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: PO 15/2024
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 39000000 Mööbel (sh kontorimööbel), sisustus, kodumasinad (v.a valgustus) ja puhastusvahendid
Täiendav liigitus (cpv): 39141000 Köögimööbel ja tarvikud, 39143000 Magamistoamööbel, söögitoamööbel ja elutoamööbel, 39160000 Koolimööbel, 39120000 Lauad, kapid, kirjutuslauad ja raamatukapid, 39112000 Toolid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendav liigitus (cpv): 39143000 Magamistoamööbel, söögitoamööbel ja elutoamööbel, 39141000 Köögimööbel ja tarvikud, 39160000 Koolimööbel, 39120000 Lauad, kapid, kirjutuslauad ja raamatukapid, 39112000 Toolid
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: PO 15/2024
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39000000 Huonekalut (myös toimistokalusteet), sisustustavarat, kodinkoneet ja laitteet (valaistusta lukuun ottamatta) ja puhdistustuotteet
Lisäluokitus (cpv): 39141000 Keittiökalusteet, 39143000 Makuuhuoneen, ruokasalin ja olohuoneen kalusteet, 39160000 Koulukalusteet, 39120000 Pöydät, astia- ja muut kaapit, kirjoituspöydät ja kirjahyllyt, 39112000 Tuolit
Lisäluokitus (cpv): 39143000 Makuuhuoneen, ruokasalin ja olohuoneen kalusteet, 39141000 Keittiökalusteet, 39160000 Koulukalusteet, 39120000 Pöydät, astia- ja muut kaapit, kirjoituspöydät ja kirjahyllyt, 39112000 Tuolit
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: PO 15/2024
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 39000000 Meubles (y compris les meubles de bureau), aménagements, appareils électroménagers (à l'exclusion de l'éclairage) et produits de nettoyage
Nomenclature complémentaire (cpv): 39141000 Mobilier et agencement de cuisine, 39143000 Mobilier de chambre à coucher, mobilier de salle à manger et mobilier de salle de séjour, 39160000 Mobilier scolaire, 39120000 Tables, armoires, bureaux et bibliothèques, 39112000 Chaises
5. Lot
Lot: LOT-0001
Nomenclature complémentaire (cpv): 39143000 Mobilier de chambre à coucher, mobilier de salle à manger et mobilier de salle de séjour, 39141000 Mobilier et agencement de cuisine, 39160000 Mobilier scolaire, 39120000 Tables, armoires, bureaux et bibliothèques, 39112000 Chaises
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: PO 15/2024
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 39000000 Namještaj (uključujući uredski namještaj), unutarnja oprema, kućanske naprave (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje
Dodatna klasifikacija (cpv): 39141000 Kuhinjski namještaj i oprema, 39143000 Namještaj za spavaću sobu, blagovaonicu i dnevni boravak, 39160000 Školski namještaj, 39120000 Stolovi, ormari, radni stol i police za knjige, 39112000 Stolci
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 39143000 Namještaj za spavaću sobu, blagovaonicu i dnevni boravak, 39141000 Kuhinjski namještaj i oprema, 39160000 Školski namještaj, 39120000 Stolovi, ormari, radni stol i police za knjige, 39112000 Stolci
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: PO 15/2024
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 39000000 Mobili (incluso mobili da ufficio), arredamento, apparecchi elettrodomestici (escluso illuminazione) e prodotti per pulizie
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39141000 Mobili da cucina, 39143000 Mobili per camere da letto, sale da pranzo e soggiorni, 39160000 Arredo scolastico, 39120000 Tavoli, armadi, scrivanie e scaffali biblioteca, 39112000 Sedie
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39143000 Mobili per camere da letto, sale da pranzo e soggiorni, 39141000 Mobili da cucina, 39160000 Arredo scolastico, 39120000 Tavoli, armadi, scrivanie e scaffali biblioteca, 39112000 Sedie
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: PO 15/2024
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39000000 Mēbeles (arī biroja mēbeles), mēbelējums, mājsaimniecības ierīces (izņemot apgaismojumu) un tīrīšanas produkti
Papildu klasifikācija (cpv): 39141000 Virtuves mēbeles un iekārtas, 39143000 Guļamistabas, ēdamistabas un dzīvojamās istabas mēbeles, 39160000 Mēbeles skolām, 39120000 Galdi, trauku skapji, rakstāmgaldi un grāmatu skapji, 39112000 Krēsli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Papildu klasifikācija (cpv): 39143000 Guļamistabas, ēdamistabas un dzīvojamās istabas mēbeles, 39141000 Virtuves mēbeles un iekārtas, 39160000 Mēbeles skolām, 39120000 Galdi, trauku skapji, rakstāmgaldi un grāmatu skapji, 39112000 Krēsli
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PO 15/2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39000000 Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten
Aanvullende classificatie (cpv): 39141000 Keukenmeubilair en apparatuur, 39143000 Meubilair voor slaapkamer, eetkamer en zitkamer, 39160000 Schoolmeubilair, 39120000 Tafels, kasten, schrijftafels en boekenkasten, 39112000 Rechte stoelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 39143000 Meubilair voor slaapkamer, eetkamer en zitkamer, 39141000 Keukenmeubilair en apparatuur, 39160000 Schoolmeubilair, 39120000 Tafels, kasten, schrijftafels en boekenkasten, 39112000 Rechte stoelen
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 39000000 Mobiliário (incl. de escritório), acessórios, aparelhos domésticos (excl. iluminação) e produtos de limpeza
Classificação adicional (cpv): 39141000 Mobiliário e equipamento de cozinha, 39143000 Mobiliário para quartos de dormir, salas de jantar e salas de estar, 39160000 Mobiliário escolar, 39120000 Mesas, aparadores, secretárias e estantes, 39112000 Cadeiras
Classificação adicional (cpv): 39143000 Mobiliário para quartos de dormir, salas de jantar e salas de estar, 39141000 Mobiliário e equipamento de cozinha, 39160000 Mobiliário escolar, 39120000 Mesas, aparadores, secretárias e estantes, 39112000 Cadeiras
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: PO 15/2024
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 39000000 Mobilă (inclusiv mobilă de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) şi produse de curăţat
Clasificare suplimentară (cpv): 39141000 Mobilier şi echipament de bucătărie, 39143000 Mobilier pentru dormitor, pentru camera de zi şi pentru sufragerie, 39160000 Mobilier şcolar, 39120000 Mese, dulapuri, birouri şi biblioteci, 39112000 Scaune
Clasificare suplimentară (cpv): 39143000 Mobilier pentru dormitor, pentru camera de zi şi pentru sufragerie, 39141000 Mobilier şi echipament de bucătărie, 39160000 Mobilier şcolar, 39120000 Mese, dulapuri, birouri şi biblioteci, 39112000 Scaune
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: PO 15/2024
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39000000 Pohištvo (vključno s pisarniškim pohištvom), notranja oprema, gospodinjske naprave (razen svetil) in čistilna sredstva
Dodatna klasifikacija (cpv): 39141000 Pohištvo in oprema za kuhinje, 39143000 Pohištvo za spalnice, jedilnice in dnevne sobe, 39160000 Pohištvo za šole, 39120000 Mize, omare, pisalne mize in knjižne police, 39112000 Stoli
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 39143000 Pohištvo za spalnice, jedilnice in dnevne sobe, 39141000 Pohištvo in oprema za kuhinje, 39160000 Pohištvo za šole, 39120000 Mize, omare, pisalne mize in knjižne police, 39112000 Stoli
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: PO 15/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 39141000 Köksmöbler, 39143000 Sovrumsmöbler, matsalsmöbler och vardagsrumsmöbler, 39160000 Skolmöbler, 39120000 Bord, skåp, skrivbord och bokhyllor, 39112000 Stolar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 39143000 Sovrumsmöbler, matsalsmöbler och vardagsrumsmöbler, 39141000 Köksmöbler, 39160000 Skolmöbler, 39120000 Bord, skåp, skrivbord och bokhyllor, 39112000 Stolar