Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 18412000 Спортни дрехи
Място на изпълнение
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Valencia / València (ES523)
Държава: Иcпaния
Стойност
Прогнозна стойност, без да се включва ДДС: 984 000,00 EUR
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 18412000 Sportovní oděvy
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Valencia / València (ES523)
Země: Španělsko
Hodnota
Odhadovaná hodnota bez DPH: 984 000,00 EUR
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 18412000 Sportstøj
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Valencia / València (ES523)
Land: Spanien
Værdi
Anslået værdi eksklusiv moms: 984 000,00 EUR
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 18412000 Αθλητικά ενδύματα
Τόπος εκτέλεσης
Χώρα: Ισπανία
Αξία
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 984 000,00 EUR
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18412000 Sportswear
Place of performance
Country: Spain
Value
Estimated value excluding VAT: 984 000,00 EUR
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 18412000 Ropa deportiva
Lugar de ejecución
País: España
Valor
Valor estimado, IVA excluido: 984 000,00 EUR
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 18412000 Spordirõivad
Lepingu täitmise koht
Riik: Hispaania
Maksumus
Eeldatav maksumus käibemaksuta: 984 000,00 EUR
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 18412000 Urheiluvaatteet
Suorituspaikka
Maa: Espanja
Arvo
Ennakoitu arvo ilman arvonlisäveroa: 984 000,00 EUR
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 18412000 Vêtements de sport
Lieu d’exécution
Pays: Espagne
Valeur
Valeur estimée hors TVA: 984 000,00 EUR
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 18412000 Sportswear
An áit feidhmíochta
Tír: An Spáinn
Luach
Luach measta gan CBL a áireamh: 984 000,00 EUR
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 18412000 Sportska odjeća
Mjesto izvršenja
Zemlja: Španjolska
Vrijednost
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 984 000,00 EUR
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 18412000 Indumenti sportivi
Luogo di esecuzione
Paese: Spagna
Valore
Valore stimato al netto dell'IVA: 984 000,00 EUR
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 18412000 Sportinė apranga
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Valencia / València (ES523)
Šalis: Ispanija
Vertė
Numatoma vertė be PVM: 984 000,00 EUR
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 18412000 Sporta apģērbi
Izpildes vieta
Valsts: Spānija
Vērtība
Paredzamā vērtība bez PVN: 984 000,00 EUR
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 18412000 Ilbies ta' l-isports
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Valencia / València (ES523)
Pajjiż: Spanja
Valur
Valur stmat mingħajr VAT: 984 000,00 EUR
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18412000 Sportkleding
Plaats van uitvoering
Land: Spanje
Waarde
Geraamde waarde exclusief btw: 984 000,00 EUR
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 18412000 Odzież sportowa
Miejsce realizacji
Kraj: Hiszpania
Wartość
Szacunkowa wartość bez VAT: 984 000,00 EUR
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 18412000 Vestuário de desporto
Local de execução
País: Espanha
Valor estimado, sem IVA: 984 000,00 EUR
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 18412000 Îmbrăcăminte sport
Locul de executare
Țara: Spania
Valoare
Valoarea estimată fără TVA: 984 000,00 EUR
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 18412000 Športové odevy
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Valencia / València (ES523)
Krajina: Španielsko
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 18412000 Športna oblačila
Kraj izvajanja
Država: Španija
Vrednost
Ocenjena vrednost brez DDV: 984 000,00 EUR
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18412000 Sportkläder
Leveransplats
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 984 000,00 EUR