2. Процедура
Процедура
Заглавие: Hyra kaffeautomater, service samt beställning av tillhörande varor
Описание: Hyra av kaffemaskiner inklusine varor och tjänster
Вътрешен идентификатор: HS-2026-0315
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 42968100 Автомати за напитки
Допълнителна класификация (cpv): 15860000 Кафе, чай и свързани с тях продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Allmänna krav
Описание: Hyra av kaffemaskiner inkl varor och tjänster
Вътрешен идентификатор: 1901014-0
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Information
Описание: hyra av kaffe automater inkl varor och tjänster
Вътрешен идентификатор: 1901015-1
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: HS-2026-0315
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 42968100 Prodejní automaty na nápoje
Další klasifikace (cpv): 15860000 Káva, čaj a příbuzné produkty
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Allmänna krav
Interní identifikátor: 1901014-0
Část: LOT-0002
Název: Information
Interní identifikátor: 1901015-1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: HS-2026-0315
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Allmänna krav
Interne Kennung: 1901014-0
Los: LOT-0002
Titel: Information
Interne Kennung: 1901015-1
476651-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόHS-2026-0315
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 42968100 Μηχανές πώλησης ποτών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15860000 Καφές, τσάι και συναφή προϊόντα
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςAllmänna krav
Εσωτερικό αναγνωριστικό1901014-0
ΠαρτίδαLOT-0002
ΤίτλοςInformation
Εσωτερικό αναγνωριστικό1901015-1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: HS-2026-0315
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42968100 Drinks dispensers
Additional classification (cpv): 15860000 Coffee, tea and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Allmänna krav
Internal identifier: 1901014-0
Lot: LOT-0002
Title: Information
Internal identifier: 1901015-1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: HS-2026-0315
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 42968100 Distribuidores de bebidas
Clasificación adicional (cpv): 15860000 Café, té y productos conexos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Allmänna krav
Identificador interno: 1901014-0
Lote: LOT-0002
Título: Information
Identificador interno: 1901015-1
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: HS-2026-0315
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 42968100 Joogiautomaat
Täiendav liigitus (cpv): 15860000 Kohv, tee ja samalaadsed tooted
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Allmänna krav
Sisemine tunnus: 1901014-0
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Information
Sisemine tunnus: 1901015-1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: HS-2026-0315
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Allmänna krav
Aitheantóir inmheánach: 1901014-0
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Information
Aitheantóir inmheánach: 1901015-1
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: HS-2026-0315
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 42968100 Distributori di bevande
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15860000 Caffè, tè e prodotti affini
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Allmänna krav
Identificativo interno: 1901014-0
Lotto: LOT-0002
Titolo: Information
Identificativo interno: 1901015-1
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: HS-2026-0315
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 42968100 Gėrimų išdavimo įtaisai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15860000 Kava, arbata ir kiti panašūs produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Allmänna krav
Vidaus identifikatorius: 1901014-0
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Information
Vidaus identifikatorius: 1901015-1
Iekšējais identifikators: HS-2026-0315
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 42968100 Dzērienu automāti
Papildu klasifikācija (cpv): 15860000 Kafija, tēja un saistītie produkti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Allmänna krav
Iekšējais identifikators: 1901014-0
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Information
Iekšējais identifikators: 1901015-1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: HS-2026-0315
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 42968100 Dispensaturi tax-xorb
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15860000 Kafe, te u prodotti relatati
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Allmänna krav
Identifikatur intern: 1901014-0
Lott: LOT-0002
Titlu: Information
Identifikatur intern: 1901015-1
Wewnętrzny identyfikator: HS-2026-0315
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 42968100 Maszyny wydające napoje
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15860000 Kawa, herbata i podobne produkty
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Allmänna krav
Wewnętrzny identyfikator: 1901014-0
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Information
Wewnętrzny identyfikator: 1901015-1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação adicional (cpv): 15860000 Café, chá e produtos afins
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: HS-2026-0315
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 42968100 Distribuitoare de băuturi
Clasificare suplimentară (cpv): 15860000 Cafea, ceai şi produse conexe
Identificator intern: 1901014-0
Identificator intern: 1901015-1
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: HS-2026-0315
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 42968100 Dávkovače nápojov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15860000 Káva, čaj a príbuzné produkty
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Allmänna krav
Interný identifikátor: 1901014-0
Časť: LOT-0002
Názov: Information
Interný identifikátor: 1901015-1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: HS-2026-0315
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42968100 Dryckesautomater
Ytterligare klassificering (cpv): 15860000 Kaffe, te och liknande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1901014-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 1901015-1