2. Процедура
Процедура
Заглавие: Izrada projektne dokumentacije s projektantskim nadzorom i izvođenje radova obnove 4 potresom oštećenih stambeno-poslovnih zgrada u Gradu Zagrebu – BLOK Mesnička– Frankopanska
Описание: Predmet nabave je izrada projektne dokumentacije s projektantskim nadzorom i izvođenje radova obnove 4 potresom oštećenih stambeno-poslovnih zgrada u Zagrebu – BLOK Mesnička ulica – Frankopanska, kako je uređeno Zakonom o obnovi, Programom mjera, Zakonom o gradnji te vezanim propisima kojima se uređuje obnova kao i propisima kojima se uređuje obavljanje poslova i djelatnosti prostornog uređenja i gradnje te svakoj naknadnoj izmjeni i dopuni tih propisa. Opseg aktivnosti ugovaratelja uključuje uključuje projektiranje i projektantski nadzor te izvođenje radova obnove po načelu obračuna „ključ u ruke“ do pune funkcionalnosti prema Zakonu o obnovi,, sukladno članku 630. Zakona o obveznim odnosima (NN 35/05, 41/08, 125/11, 78/15, 29/18, 126/21, 114/22, 156/22, 155/23). Sve predmetne zgrade se nalaze na području kulturnog dobra -Povijesna urbana cjelina Grad Zagreb, upisanog u Registar kulturnih dobara RH pod brojem Z-1525. Dvije zgrade obuhvaćene predmetom nabave imaju status pojedinačno zaštićenog kulturnog dobra te se, slijedom navedenog, obnavljaju cjelovitom obnovom, sukladno točki 6. Programa mjera i članku 19. Zakona o obnovi: Ilica 39 i Frankopanska ulica 1 – Kuća Keglević, Z- 669 Mesnička ulica 6 i 6/2 – Kuća Tomich, Z-1007
Вътрешен идентификатор: VV/2026-502 POZIV 1
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Допълнителна класификация (cpv): 45223000 Строителни и монтажни работи по изграждане на строителни конструкции, 45454100 Строителни работи по реставрация, 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации, 71000000 Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги, 71220000 Архитектурно проектиране, 71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране, 71327000 Услуги по проектиране и конструиране на носещи конструкции
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: VV/2026-502 POZIV 1
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
5. Část
Část: LOT-0000
Další klasifikace (cpv): 45223000 Výstavba stavebních konstrukcí, 45454100 Rekonstrukce budov, 45300000 Stavební montážní práce, 71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby, 71220000 Architektonická řešení, 71320000 Technické projektování, 71327000 Projektování nosných konstrukcí
2. Procedure
Procedure
Intern ID: VV/2026-502 POZIV 1
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Supplerende klassifikation (cpv): 45223000 Bygge-anlægsarbejder: forskellige bygværker, 45454100 Restaurering, 45300000 Udførelse af bygningsinstallationer, 71000000 Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed, 71220000 Arkitektprojektering, 71320000 Ingeniørmæssig projektering, 71327000 Tjenesteydelser inden for projektering af bærende konstruktioner
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: VV/2026-502 POZIV 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71327000 Dienstleistungen in der Tragwerksplanung
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: VV/2026-502 POZIV 1
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45223000 Κατασκευαστικές εργασίες για δομικές κατασκευές, 45454100 Εργασίες ανακαίνισης, 45300000 Εργασίες κτιριακών εγκαταστάσεων, 71000000 Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, κατασκευαστικών έργων, έργων πολιτικού μηχανικού και επίβλεψης, 71220000 Υπηρεσίες αρχιτεκτονικού σχεδιασμού, 71320000 Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών, 71327000 Υπηρεσίες σχεδιασμού φερουσών δομών
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: VV/2026-502 POZIV 1
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0000
Täiendav liigitus (cpv): 45223000 Konstruktsioonide ehitustööd, 45454100 Restaureerimistööd, 45300000 Hoone installatsioonitööd, 71000000 Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused, 71220000 Arhitektuurialased projekteerimisteenused, 71320000 Tehnilise projekteerimise teenused, 71327000 Kandetarindite projekteerimisteenused
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: VV/2026-502 POZIV 1
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45000000 Construction work
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aicmiú breise (cpv): 45223000 Structures construction work, 45454100 Restoration work, 45300000 Building installation work, 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services, 71220000 Architectural design services, 71320000 Engineering design services, 71327000 Load-bearing structure design services
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: VV/2026-502 POZIV 1
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Dodatna klasifikacija (cpv): 45223000 Građevinski radovi na konstrukcijama, 45454100 Radovi na obnovi, 45300000 Instalaterski radovi na građevinama, 71000000 Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge, 71220000 Usluge projektiranja u arhitekturi, 71320000 Usluge tehničkog projektiranja, 71327000 Usluge projektiranja nosive konstrukcije
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: VV/2026-502 POZIV 1
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45223000 Lavori di costruzione di strutture edili, 45454100 Lavori di restauro, 45300000 Lavori di installazione di impianti in edifici, 71000000 Servizi architettonici, di costruzione, ingegneria e ispezione, 71220000 Servizi di progettazione architettonica, 71320000 Servizi di ideazione tecnica, 71327000 Servizi di progettazione di strutture portanti
476663-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsVV/2026-502 POZIV 1
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Procedūras galvenās iezīmesOtvoreni postupak
Mērķis
Līguma veidsBūvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
5. Daļa
DaļaLOT-0000
Papildu klasifikācija (cpv): 45223000 Konstrukciju celtniecības darbi, 45454100 Atjaunošanas pakalpojumi, 45300000 Ēku instalācijas darbi, 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi, 71220000 Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi, 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi, 71327000 Nestspējīgo struktūru projektēšanas pakalpojumi
Wewnętrzny identyfikator: VV/2026-502 POZIV 1
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45223000 Roboty budowlane w zakresie konstrukcji, 45454100 Odnawianie, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne, 71220000 Usługi projektowania architektonicznego, 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania, 71327000 Usługi projektowania konstrukcji nośnych
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: VV/2026-502 POZIV 1
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
5. Lot
Lot: LOT-0000
Clasificare suplimentară (cpv): 45223000 Lucrări de construcţii de structuri, 45454100 Lucrări de restaurare, 45300000 Lucrări de instalaţii pentru clădiri, 71000000 Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie, 71220000 Servicii de proiectare arhitecturală, 71320000 Servicii de concepţie tehnică, 71327000 Servicii de proiectare a structurilor portante
476663-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Gradnje
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorVV/2026-502 POZIV 1
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Glavne značilnosti postopkaOtvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročilaGradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45000000 Gradbena dela
5. Sklop
SklopLOT-0000
Dodatna klasifikacija (cpv): 45223000 Gradbena dela na konstrukcijah, 45454100 Restavratorska dela, 45300000 Inštalacijska dela pri gradnjah, 71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve, 71220000 Storitve arhitekturnega projektiranja, 71320000 Storitve gradbenega projektiranja, 71327000 Storitve projektiranja nosilnih konstrukcij
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: VV/2026-502 POZIV 1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Ytterligare klassificering (cpv): 45223000 Byggnads- och anläggningsarbeten, 45454100 Restaureringsarbeten, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71220000 Arkitektonisk formgivning, 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster, 71327000 Bärverksprojektering