2. Процедура
Процедура
Заглавие: Świadczenie pogwarancyjnej usługi serwisowej dla aparatu do brachyterapii FLEXTRION s/n FT 00742 producenta ELEKTA AB zainstalowanego w Beskidzkim Centrum Onkologii – Szpitalu Miejskim im. Jana Pawła II w Bielsku – Białej
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie pogwarancyjnej usługi serwisowej dla aparatu do brachyterapii Flexitron s/n FT 007420547 wraz z systemem do planowania leczenia Oncentra Brachy i Oncenta Prostate, którego producentem jest Elektra AB, wraz z urządzeniami towarzyszącymi innych producentów zainstalowanego w Beskidzkim Centrum Onkologii – Szpitalu Miejskim im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej. Usługi serwisowe obejmują naprawę wraz z dostawą i wymianą uszkodzonych części zamiennych oraz wykonywanie przeglądów okresowy. Szczegółowy zakres przedmiotowych usług serwisowych zawiera załącznik nr 5 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: DZP.271.39.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50421000 Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zadanie nr 1
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie pogwarancyjnej usługi serwisowej dla aparatu do brachyterapii Flexitron s/n FT 007420547 wraz z systemem do planowania leczenia Oncentra Brachy i Oncenta Prostate, którego producentem jest Elektra AB, wraz z urządzeniami towarzyszącymi innych producentów zainstalowanego w Beskidzkim Centrum Onkologii – Szpitalu Miejskim im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej. Usługi serwisowe obejmują naprawę wraz z dostawą i wymianą uszkodzonych części zamiennych oraz wykonywanie przeglądów okresowy.
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 1
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: DZP.271.39.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 50421000 Opravy a údržba zdravotnických přístrojů
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Zadanie nr 1
Interní identifikátor: Zadanie nr 1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DZP.271.39.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Interne Kennung: Zadanie nr 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DZP.271.39.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1
Internal identifier: Zadanie nr 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: DZP.271.39.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Zadanie nr 1
Identificador interno: Zadanie nr 1
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DZP.271.39.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50421000 Lääketieteellisten laitteiden korjaus ja huolto
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Zadanie nr 1
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: DZP.271.39.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Zadanie nr 1
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 1
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: DZP.271.39.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50421000 Servizi di riparazione e manutenzione di attrezzature mediche
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Zadanie nr 1
Identificativo interno: Zadanie nr 1
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: DZP.271.39.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50421000 Medicīnisko iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Zadanie nr 1
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: DZP.271.39.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50421000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat mediku
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Zadanie nr 1
Identifikatur intern: Zadanie nr 1
Wewnętrzny identyfikator: DZP.271.39.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie nr 1
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 50421000 Serviços de reparação e manutenção de equipamento médico
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: DZP.271.39.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50421000 Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical
Identificator intern: Zadanie nr 1
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: DZP.271.39.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50421000 Storitve popravila in vzdrževanja medicinske opreme
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Zadanie nr 1
Notranji identifikator: Zadanie nr 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: DZP.271.39.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50421000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Zadanie nr 1