2. Процедура
Процедура
Заглавие: Nákup IT vybavení v rámci projektu LERCO II.
Описание: Předmětem plnění veřejné zakázky je v jejich jednotlivých částech dodávka ručního 3D skeneru a průběžné a opakované dodávky spotřebního materiálu pro 3D tiskárny. Veřejná zakázka je rozdělena na 2 části a bude spolufinancovaná z prostředků Operačního programu Spravedlivá transformace 2021-2027, projekt „Life Environment Research Center Ostrava (LERCO)“, reg. č. CZ.10.03.01/00/22_003/0000003. Bližší informace jsou uvedeny u jednotlivých částí veřejné zakázky níže a v zadávací dokumentaci (dále jen "ZD").
Вътрешен идентификатор: OŘN-65/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 38520000 Скенери
Допълнителна класификация (cpv): 19520000 Пластмасови продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Ruční 3D skener
Описание: Předmětem plnění 1. části veřejné zakázky je dodávka ručního 3D skeneru (1ks). VZ bude spolufinancovaná z prostředků Operačního programu Spravedlivá transformace 2021-2027, projekt „Life Environment Research Center Ostrava (LERCO)“, reg. č. CZ.10.03.01/00/22_003/0000003. Bližší informace jsou uvedeny v ZD.
Вътрешен идентификатор: OŘN-65/26 - 1. ČÁST
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Spotřební materiál k 3D tiskárnám
Описание: Předmětem plnění 2. části veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky spotřebního materiálu k 3D tiskárnám. Jednotlivé dodávky spotřebního materiálu budou realizovány na základě písemných objednávek, a to dle požadavků a skutečných potřeb zadavatele. VZ bude spolufinancovaná z prostředků Operačního programu Spravedlivá transformace 2021-2027, projekt „Life Environment Research Center Ostrava (LERCO)“, reg. č. CZ.10.03.01/00/22_003/0000003. Bližší informace jsou uvedeny v ZD.
Вътрешен идентификатор: OŘN-65/26 - 2. ČÁST
Основна класификация (cpv): 19520000 Пластмасови продукти
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: OŘN-65/26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 38520000 Skenery
Další klasifikace (cpv): 19520000 Výrobky z plastů
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Ruční 3D skener
Interní identifikátor: OŘN-65/26 - 1. ČÁST
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: OŘN-65/26 - 2. ČÁST
Hlavní klasifikace (cpv): 19520000 Výrobky z plastů
476735-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungOŘN-65/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38520000 Scanner
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
5. Los
LosLOT-0001
TitelRuční 3D skener
Interne KennungOŘN-65/26 - 1. ČÁST
LosLOT-0005
TitelSpotřební materiál k 3D tiskárnám
Interne KennungOŘN-65/26 - 2. ČÁST
Haupteinstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: OŘN-65/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38520000 Σαρωτές
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 19520000 Πλαστικά προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Ruční 3D skener
Εσωτερικό αναγνωριστικό: OŘN-65/26 - 1. ČÁST
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: OŘN-65/26 - 2. ČÁST
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 19520000 Πλαστικά προϊόντα
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: OŘN-65/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38520000 Scanners
Additional classification (cpv): 19520000 Plastic products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Ruční 3D skener
Internal identifier: OŘN-65/26 - 1. ČÁST
Lot: LOT-0005
Internal identifier: OŘN-65/26 - 2. ČÁST
Main classification (cpv): 19520000 Plastic products
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: OŘN-65/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38520000 Escáneres
Clasificación adicional (cpv): 19520000 Productos de plástico
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Ruční 3D skener
Identificador interno: OŘN-65/26 - 1. ČÁST
Lote: LOT-0005
Identificador interno: OŘN-65/26 - 2. ČÁST
Clasificación principal (cpv): 19520000 Productos de plástico
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: OŘN-65/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 38520000 Tomograafid
Täiendav liigitus (cpv): 19520000 Plasttooted
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Ruční 3D skener
Sisemine tunnus: OŘN-65/26 - 1. ČÁST
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: OŘN-65/26 - 2. ČÁST
Peamine liigitus (cpv): 19520000 Plasttooted
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: OŘN-65/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38520000 Skannerit
Lisäluokitus (cpv): 19520000 Muovituotteet
Ilmoituksen nimi: Ruční 3D skener
Sisäinen tunniste: OŘN-65/26 - 1. ČÁST
Sisäinen tunniste: OŘN-65/26 - 2. ČÁST
Pääasiallinen luokitus (cpv): 19520000 Muovituotteet
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: OŘN-65/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 38520000 Scanners
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Ruční 3D skener
Aitheantóir inmheánach: OŘN-65/26 - 1. ČÁST
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: OŘN-65/26 - 2. ČÁST
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: OŘN-65/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 38520000 Scanner
Classificazione aggiuntiva (cpv): 19520000 Prodotti di plastica
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Ruční 3D skener
Lotto: LOT-0005
Classificazione principale (cpv): 19520000 Prodotti di plastica
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: OŘN-65/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38520000 Skaitytuvai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 19520000 Plastikiniai gaminiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Ruční 3D skener
Vidaus identifikatorius: OŘN-65/26 - 1. ČÁST
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: OŘN-65/26 - 2. ČÁST
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 19520000 Plastikiniai gaminiai
Iekšējais identifikators: OŘN-65/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38520000 Skeneri
Papildu klasifikācija (cpv): 19520000 Plastmasas izstrādājumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Ruční 3D skener
Iekšējais identifikators: OŘN-65/26 - 1. ČÁST
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: OŘN-65/26 - 2. ČÁST
Galvenā klasifikācija (cpv): 19520000 Plastmasas izstrādājumi
Interne identificatiecode: OŘN-65/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38520000 Scanners
Aanvullende classificatie (cpv): 19520000 Producten van plastic
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Ruční 3D skener
Interne identificatiecode: OŘN-65/26 - 1. ČÁST
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: OŘN-65/26 - 2. ČÁST
Belangrijkste classificatie (cpv): 19520000 Producten van plastic
476735-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorOŘN-65/26
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38520000 Skanery
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 19520000 Produkty z tworzyw sztucznych
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułRuční 3D skener
Wewnętrzny identyfikatorOŘN-65/26 - 1. ČÁST
Część zamówieniaLOT-0005
TytułSpotřební materiál k 3D tiskárnám
Wewnętrzny identyfikatorOŘN-65/26 - 2. ČÁST
Główna klasyfikacja (cpv): 19520000 Produkty z tworzyw sztucznych
476735-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorOŘN-65/26
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38520000 Skenerji
Dodatna klasifikacija (cpv): 19520000 Proizvodi iz plastičnih mas
5. Sklop
SklopLOT-0001
NaslovRuční 3D skener
SklopLOT-0005
NaslovSpotřební materiál k 3D tiskárnám
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 19520000 Proizvodi iz plastičnih mas
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: OŘN-65/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38520000 Skannrar
Ytterligare klassificering (cpv): 19520000 Plastprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: OŘN-65/26 - 1. ČÁST
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: OŘN-65/26 - 2. ČÁST
Huvudklassificering (cpv): 19520000 Plastprodukter