476769-2026 - Състезателна процедура
Полша – Кухненско оборудване, домакински принадлежности и предмети за домашна употреба, и принадлежности за ресторантьорство – Sukcesywne dostawy artykułów gospodarczych i kuchennych dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu.
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеSukcesywne dostawy artykułów gospodarczych i kuchennych dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu.
Описание3.1 Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów gospodarczych i kuchennych gospodarczego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu wraz z transportem i wniesieniem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego.3.2Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cenowy - Załącznik nr 2 do SWZ.3.4Parametry opisane w Załączniku nr 2 do SWZ jako wymagane parametry techniczno-użytkowe stanowią szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, których niespełnienie spowoduje odrzucenie oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.3.5Oferowane towary muszą spełniać wszystkie parametry określone w SWZ i załącznikach oraz wymagania jakościowe określone w dokumentacji technicznej producenta na dany wyrób, być fabrycznie nowe (I kat.), nieużywane i wolne od wad oraz posiadać nienaruszone cechy pierwotnego opakowania, z oznaczeniami producenta. Zamawiający wymaga towarów i sprzętu wyłącznie profesjonalnego. 3.6 Nazwa oferowanego produktu stanowi merytoryczną treść oferty, ponieważ służy identyfikacji i konkretyzacji oferowanego przedmiotu zamówienia i późniejszego przedmiotu umowy, a więc niepodanie przez Wykonawcę nazwy produktu (nazwy nadanej przez producenta) w przypadku, gdy Zamawiający tej nazwy postanowieniami specyfikacji wymagał, powoduje, iż treść oferty jest niezgodna z treścią specyfikacji. Oferta nie może dawać możliwości do dodatkowych poszukiwań jej treści, musi być jednoznaczna w celu możliwości poddania jej weryfikacji pod względem jej zgodności z treścią SWZ. 3. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania dla wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. (jeśli dotyczy danego asortymentu)3.8Posiadać stosowne deklaracje świadectwa i atesty oraz dokumenty potwierdzające, że oferowany asortyment jest bezpieczny i spełnia wymagania prawne.3.9 Jeśli ważność dokumentów, o których mowa w pkt 3.8, wygaśnie w okresie obowiązywania umowy, Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia nowych, zaktualizowanych dokumentów najpóźniej w dniu wygaśnięcia poprzednich. Na pisemne wezwanie Zamawiającego, Wykonawca w terminie 3 dni roboczych od dnia otrzymania wezwania, przekaże wymagane kopie dokumentów. Zamawiający nie dopuszcza możliwość składania ofert częściowych.Uzasadnienie: Rynek właściwy charakteryzuje się dużą dostępnością wyspecjalizowanych dostawców oraz hurtowni, zdolnych do kompleksowej realizacji dostawy pełnego asortymentu objętego zamówieniem. Rezygnacja z podziału zamówienia na części i nie ogranicza konkurencyjności ani nie stanowi bariery dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP).3.10 Każdy Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na całość zamówienia w formie pisemnej pod rygorem nieważności. W przypadku złożenia przez Wykonawcę więcej niż jednej oferty na całość zamówienia, wszystkie oferty tego Wykonawcy zostaną odrzucone przez Zamawiającego.3.11Zamawiający zastrzega sobie prawo do sprawdzenia wiarygodności podanych przez Wykonawcę parametrów w Załączniku nr 2 we wszystkich dostępnych źródłach w tym również poprzez zwrócenie się o złożenie dodatkowych wyjaśnień przez Wykonawcę.3.12 Zamawiający wymaga dostarczenia wraz z przedmiotem zamówienia (z każdą partią, każdego produktu) ulotkę w języku polskim zawierającą wszystkie niezbędne informacje dla bezpośredniego użytkownika, w tym o sposobie jego magazynowania, przechowywania.3.13 W przypadku wykazania równoważności oferowanego produktu z opisanym przez Zamawiającego, to Wykonawca musi udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104 - 107 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r., poz. 793), że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone przez Zamawiającego w Załączniku nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор34/PN/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 39220000 Кухненско оборудване, домакински принадлежности и предмети за домашна употреба, и принадлежности за ресторантьорство
Допълнителна класификация (cpv): 39222100 Принадлежности за еднократна употреба в ресторантьорството
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są dostawy artykułów gospodarczych i kuchennych dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu. szczegółowo określonego w Formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ
Допълнителна класификация (cpv): 39220000 Кухненско оборудване, домакински принадлежности и предмети за домашна употреба, и принадлежности за ресторантьорство, 39525600 Кърпи за съдове, 39224320 Гъби, 39222100 Принадлежности за еднократна употреба в ресторантьорството, 19520000 Пластмасови продукти
Варианти
Описание на опциитеZamawiający nie przewiduje prawa opcji
476769-2026 - Zadávání
Polsko – Kuchyňské zařízení, domácí potřeby a zařízení pro pohostinství – Sukcesywne dostawy artykułów gospodarczych i kuchennych dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu.
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor34/PN/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 39220000 Kuchyňské zařízení, domácí potřeby a zařízení pro pohostinství
Další klasifikace (cpv): 39222100 Zařízení pro pohostinství na jedno použití
5. Část
ČástLOT-0001
Další klasifikace (cpv): 39220000 Kuchyňské zařízení, domácí potřeby a zařízení pro pohostinství, 39525600 Hadry na nádobí, 39224320 Mycí houby, 39222100 Zařízení pro pohostinství na jedno použití, 19520000 Výrobky z plastů
Možnosti
476769-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Køkkenudstyr, husholdningsartikler og cateringvarer – Sukcesywne dostawy artykułów gospodarczych i kuchennych dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu.
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID34/PN/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 39220000 Køkkenudstyr, husholdningsartikler og cateringvarer
Supplerende klassifikation (cpv): 39222100 Engangsprodukter til cateringvirksomhed
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Supplerende klassifikation (cpv): 39220000 Køkkenudstyr, husholdningsartikler og cateringvarer, 39525600 Karklude, 39224320 Svampe, 39222100 Engangsprodukter til cateringvirksomhed, 19520000 Plastprodukter
Valgmuligheder
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 34/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39222100 Einweg-Gastronomiebedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör, 39525600 Spül- und Geschirrtücher, 39224320 Schwämme, 39222100 Einweg-Gastronomiebedarf, 19520000 Kunststoffprodukte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
476769-2026 - Licitación
Polonia – Equipo de cocina, artículos de uso doméstico y artículos de catering – Sukcesywne dostawy artykułów gospodarczych i kuchennych dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu.
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno34/PN/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 39220000 Equipo de cocina, artículos de uso doméstico y artículos de catering
Clasificación adicional (cpv): 39222100 Artículos desechables para catering
5. Lote
LoteLOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 39220000 Equipo de cocina, artículos de uso doméstico y artículos de catering, 39525600 Paños de cocina, 39224320 Esponjas, 39222100 Artículos desechables para catering, 19520000 Productos de plástico
Opciones
Descripción de las opcionesZamawiający nie przewiduje prawa opcji
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39220000 Keittiölaitteet, talous- ja kodin tavarat ja ateriointivälineet
Lisäluokitus (cpv): 39222100 Kertakäyttöiset ateriointi- ja tarjoiluvälineet
Suorituspaikka
Postiosoite: Jeleniogórska 4
Postitoimipaikka: Bolesławiec
Postinumero: 59-700
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 34/PN/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 39220000 Équipement de cuisine, articles de maison, articles ménagers et fournitures de restauration
Nomenclature complémentaire (cpv): 39222100 Fournitures jetables pour restauration
5. Lot
Lot: LOT-0001
Nomenclature complémentaire (cpv): 39220000 Équipement de cuisine, articles de maison, articles ménagers et fournitures de restauration, 39525600 Torchons à vaisselle, 39224320 Éponges, 39222100 Fournitures jetables pour restauration, 19520000 Produits en plastique
Options:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 34/PN/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 39220000 Kitchen equipment, household and domestic items and catering supplies
Aicmiú breise (cpv): 39222100 Disposable catering supplies
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aicmiú breise (cpv): 39220000 Kitchen equipment, household and domestic items and catering supplies, 39525600 Dishcloths, 39224320 Sponges, 39222100 Disposable catering supplies, 19520000 Plastic products
Roghanna:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 34/PN/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39220000 Konyhai felszerelés, háztartási cikkek és élelmezési kellékek
További osztályozás (cpv): 39222100 Egyszer használatos élelmezési kellékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
További osztályozás (cpv): 39220000 Konyhai felszerelés, háztartási cikkek és élelmezési kellékek, 39525600 Edénytörlő rongy, 39224320 Szivacsok, 39222100 Egyszer használatos élelmezési kellékek, 19520000 Műanyag termékek
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 34/PN/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 39220000 Attrezzature per cucina, articoli domestici e per la casa e forniture per ristorazione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39222100 Articoli monouso per catering
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39220000 Attrezzature per cucina, articoli domestici e per la casa e forniture per ristorazione, 39525600 Strofinacci per piatti, 39224320 Spugne, 39222100 Articoli monouso per catering, 19520000 Prodotti di plastica
Opzioni:
476769-2026 - Mededinging
Polen – Keukenuitrusting, huishoudelijke artikelen en cateringbenodigdheden – Sukcesywne dostawy artykułów gospodarczych i kuchennych dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode34/PN/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39220000 Keukenuitrusting, huishoudelijke artikelen en cateringbenodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 39222100 Cateringbenodigdheden voor eenmalig gebruik
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 39220000 Keukenuitrusting, huishoudelijke artikelen en cateringbenodigdheden, 39525600 Vaatdoeken, 39224320 Sponzen, 39222100 Cateringbenodigdheden voor eenmalig gebruik, 19520000 Producten van plastic
Opties
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 34/PN/2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 39220000 Equipamento de cozinha, artigos domésticos e refeições fornecidas (catering)
Classificação adicional (cpv): 39222100 Material descartável para fornecimento de refeições (catering)
Lote: LOT-0001
Classificação adicional (cpv): 39220000 Equipamento de cozinha, artigos domésticos e refeições fornecidas (catering), 39525600 Panos da louça, 39224320 Esponjas, 39222100 Material descartável para fornecimento de refeições (catering), 19520000 Produtos de plástico
Opções:
476769-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Echipament de bucătărie, articole de menaj şi de uz casnic şi articole de catering – Sukcesywne dostawy artykułów gospodarczych i kuchennych dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu.
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern34/PN/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 39220000 Echipament de bucătărie, articole de menaj şi de uz casnic şi articole de catering
Clasificare suplimentară (cpv): 39222100 Articole de catering de unică folosinţă
LotLOT-0001
Clasificare suplimentară (cpv): 39220000 Echipament de bucătărie, articole de menaj şi de uz casnic şi articole de catering, 39525600 Cârpe de vase, 39224320 Bureţi, 39222100 Articole de catering de unică folosinţă, 19520000 Produse din plastic
Opțiuni
476769-2026 - Javni razpis
Poljska – Kuhinjska oprema, predmeti za gospodinjstvo in potrebščine za pripravo in dostavo hrane – Sukcesywne dostawy artykułów gospodarczych i kuchennych dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu.
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator34/PN/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39220000 Kuhinjska oprema, predmeti za gospodinjstvo in potrebščine za pripravo in dostavo hrane
Dodatna klasifikacija (cpv): 39222100 Potrebščine za pripravo in dostavo hrane za enkratno uporabo
5. Sklop
SklopLOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 39220000 Kuhinjska oprema, predmeti za gospodinjstvo in potrebščine za pripravo in dostavo hrane, 39525600 Krpe za posodo, 39224320 Spužve, 39222100 Potrebščine za pripravo in dostavo hrane za enkratno uporabo, 19520000 Proizvodi iz plastičnih mas