See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Komplet bolničkih kreveta, 50 kom
Описание: Naručitelj nabavlja 50 bolnička kreveta za potrebe bolnice sukladno tehničkim specifikacijama i troškovniku.
Вътрешен идентификатор: 05-39/15-2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33192120 Болнични легла
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33192120 Nemocniční lůžka
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Krapinsko-zagorska županija (HR064)
Země: Chorvatsko
Další informace: Specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju Krapinske Toplice, Gajeva 2, 49217 Krapinske Toplice
Odhadovaná doba trvání
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33192120 Hospitalssenge
Udførelsessted
Land: Kroatien
Fornyelse
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Erfüllungsort
Geschätzte Dauer
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 05-39/15-2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33192120 Νοσοκομειακές κλίνες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
476812-2026 - Competition
Croatia – Hospital beds – Komplet bolničkih kreveta, 50 kom
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleKomplet bolničkih kreveta, 50 kom
Internal identifier05-39/15-2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureOtvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33192120 Hospital beds
5. Lot
LotLOT-0000
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33192120 Haiglavoodid
Lepingu täitmise koht
Riik: Horvaatia
Uuendamine
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33192120 Sairaalavuoteet
Suorituspaikka
Maa: Kroatia
Uusiminen
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 05-39/15-2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33192120 Lits d'hôpital
Lot: LOT-0000
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33192120 Hospital beds
An áit feidhmíochta
Tír: An Chróit
Fad measta
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33192120 Bolnički kreveti
Mjesto izvršenja
Zemlja: Hrvatska
Očekivano trajanje
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33192120 Ligoninės lovos
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Krapinsko-zagorska županija (HR064)
Šalis: Kroatija
Numatomas galiojimas
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 05-39/15-2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33192120 Slimnīcu gultas
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 05-39/15-2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33192120 Sodod ta' l-isptarijiet
5. Lott
Lott: LOT-0000
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33192120 Ziekenhuisbedden
Plaats van uitvoering
Land: Kroatië
Verlenging
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33192120 Łóżka szpitalne
Miejsce realizacji
Kraj: Chorwacja
Szacowany okres obowiązywania
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33192120 Paturi de spital
Locul de executare
Țara: Croaţia
Durata estimată
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33192120 Bolniške postelje
Kraj izvajanja
Država: Hrvaška
Predvideno trajanje