2. Процедура
Процедура
Заглавие: Akumulátorové chirurgické vrtačky
Описание: DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ PRO ÚČASTNÍKY: !!! Zadávací dokumentace včetně všech příloh je vložena do části 1 !!! ............................................................................ Předmětem této veřejné zakázky je dodání nových zdravotnických prostředků, a to souboru akumulátorových chirurgických malých a velkých vrtaček pro potřeby centrálních operačních sálů a dětské chirurgie Krajské zdravotní, a.s. – Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., spolu s odpovídajícím příslušenstvím, včetně pozáručního servisu na 72 a 96 měsíců za podmínek uvedených v obligatorním návrhu kupní smlouvy.
Вътрешен идентификатор: 5146/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33162100 Оборудване за операционен блок
Допълнителна класификация (cpv): 50421000 Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: část 1: Akumulátorové chirurgické vrtačky pro COS - rekonstrukční a plastická chirurgie
Описание: DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ PRO ÚČASTNÍKY: !!! Zadávací dokumentace včetně všech příloh je vložena do části 1 !!! ............................................................................ Dodávka akumulátorových chirurgických vrtaček: Sestava/soubor: 2 ks – malá vrtačka 1 ks – nabíjecí stanice Délka pozáručního servisu - 96 měsíců
Вътрешен идентификатор: 5147/2026
Варианти:
Описание на опциите: Zadavatel je oprávněn ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ v průběhu plnění veřejné zakázky změnit dodavatele, a to za níže uvedených podmínek: a) v případě, že zadavatel nebo vybraný dodavatel odstoupí od smlouvy uzavřené na základě výsledku tohoto výběrového řízení (dále jako „Smlouva“) nebo vybraný dodavatel Smlouvu vypoví, bude zadavatel oprávněn uzavřít novou Smlouvu s účastníkem výběrového řízení na veřejnou zakázku, který se dle výsledku hodnocení v tomto výběrovém řízení umístí jako druhý v pořadí, pokud tento účastník (nový dodavatel) bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek uvedených v jeho nabídce podané ve výběrovém řízení na veřejnou zakázku (včetně jeho nabídkové ceny) a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) ZZVZ. b) Pokud účastník výběrového řízení, který se dle výsledku hodnocení umístí jako druhý v pořadí, odmítne se zadavatelem uzavřít novou Smlouvu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka výběrového řízení, který se umístí jako třetí v pořadí. c) Způsobem uvedeným pod písm. a) a b) tohoto článku může zadavatel postupovat opakovaně, tj. i v případě, kdy dojde k odstoupení od nové Smlouvy zadavatelem nebo dodavatelem určeným postupem podle písm. a) nebo b) tohoto článku nebo k vypovězení nové smlouvy dodavatelem určeným postupem podle písm. a) nebo b) tohoto článku.
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: část 4: Akumulátorové chirurgické vrtačky pro oddělení dětské chirurgie
Описание: DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ PRO ÚČASTNÍKY: !!! Zadávací dokumentace včetně všech příloh je vložena do části 1 !!! ............................................................................ Dodávka akumulátorových chirurgických vrtaček: Sestava/soubor: 1 ks - malá vrtačka 1 ks - nabíjecí stanice Délka pozáručního servisu - 96 měsíců
Вътрешен идентификатор: 5150/2026
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: část 3: Doplnění stávajících akumulátorových vrtaček pro oddělení ortopedie
Описание: DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ PRO ÚČASTNÍKY: !!! Zadávací dokumentace včetně všech příloh je vložena do části 1 !!! ............................................................................ Dodávka 1 ks akumulátorové chirurgické vrtačky. Délka pozáručního servisu - 96 měsíců
Вътрешен идентификатор: 5149/2026
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: část 2: Doplnění stávajících akumulátorových vrtaček pro COS - traumatologie a sportovní medicína
Описание: DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ PRO ÚČASTNÍKY: !!! Zadávací dokumentace včetně všech příloh je vložena do části 1 !!! ............................................................................ Dodávka akumulátorových chirurgických vrtaček: Sestava/soubor: 4 ks – malé vrtačky 2 ks – velké vrtačky 1 ks – soubor samostatných nástavců 1 ks – nabíjecí stanice Délka pozáručního servisu - 72 měsíců
Вътрешен идентификатор: 5148/2026
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 5146/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33162100 Přístroje pro operační sály
Další klasifikace (cpv): 50421000 Opravy a údržba zdravotnických přístrojů
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 5147/2026
Možnosti:
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: 5150/2026
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: 5149/2026
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: 5148/2026
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 5146/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33162100 Udstyr til operationsstuer
Supplerende klassifikation (cpv): 50421000 Reparation og vedligeholdelse af medicinsk udstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 5147/2026
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: 5150/2026
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 5149/2026
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 5148/2026
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 5146/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162100 OP-Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 5147/2026
Optionen:
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 5150/2026
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 5149/2026
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 5148/2026
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5146/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33162100 Εξοπλισμός χειρουργείου
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 50421000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ιατρικού εξοπλισμού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5147/2026
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5150/2026
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5149/2026
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5148/2026
476834-2026 - Licitación
Chequia – Aparatos para quirófano – Akumulátorové chirurgické vrtačky
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloAkumulátorové chirurgické vrtačky
Identificador interno5146/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33162100 Aparatos para quirófano
Clasificación adicional (cpv): 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno5147/2026
Opciones
LoteLOT-0004
Identificador interno5150/2026
LoteLOT-0003
Identificador interno5149/2026
LoteLOT-0002
Identificador interno5148/2026
476834-2026 - Hange
Tšehhi – Operatsioonisaali seadmed – Akumulátorové chirurgické vrtačky
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus5146/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33162100 Operatsioonisaali seadmed
Täiendav liigitus (cpv): 50421000 Meditsiiniseadmete remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus5147/2026
Täiendavad hankevõimalused
OsaLOT-0004
Sisemine tunnus5150/2026
OsaLOT-0003
Sisemine tunnus5149/2026
OsaLOT-0002
Sisemine tunnus5148/2026
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 5146/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33162100 Leikkaussalilaitteet
Lisäluokitus (cpv): 50421000 Lääketieteellisten laitteiden korjaus ja huolto
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: 5147/2026
Optiot:
Osa: LOT-0004
Sisäinen tunniste: 5150/2026
Osa: LOT-0003
Sisäinen tunniste: 5149/2026
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: 5148/2026
476834-2026 - Mise en concurrence
Tchéquie – Équipement pour bloc opératoire – Akumulátorové chirurgické vrtačky
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
TitreAkumulátorové chirurgické vrtačky
Identifiant interne5146/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33162100 Équipement pour bloc opératoire
Nomenclature complémentaire (cpv): 50421000 Services de réparation et d'entretien de matériel médical
5. Lot
LotLOT-0001
Identifiant interne5147/2026
Options
LotLOT-0004
Identifiant interne5150/2026
LotLOT-0003
Identifiant interne5149/2026
LotLOT-0002
Identifiant interne5148/2026
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 5146/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33162100 Uređaji za operacijske sale
Dodatna klasifikacija (cpv): 50421000 Usluge popravaka i održavanja medicinske opreme
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 5147/2026
Opcije:
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 5150/2026
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 5149/2026
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 5148/2026
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 5146/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33162100 Apparecchi per sala operatoria
Classificazione aggiuntiva (cpv): 50421000 Servizi di riparazione e manutenzione di attrezzature mediche
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 5147/2026
Opzioni:
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 5150/2026
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 5149/2026
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 5148/2026
476834-2026 - Konkursas
Čekija – Operacinės įrenginiai – Akumulátorové chirurgické vrtačky
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius5146/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33162100 Operacinės įrenginiai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 50421000 Medicinos įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius5147/2026
Pasirinkimo galimybės
Pirkimo dalisLOT-0004
Vidaus identifikatorius5150/2026
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatorius5149/2026
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatorius5148/2026
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33162100 Operāciju zāles ierīces
Papildu klasifikācija (cpv): 50421000 Medicīnisko iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
Iespējas:
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Ústecký kraj (CZ042)
476834-2026 - Mededinging
Tsjechië – Instrumentarium voor OK – Akumulátorové chirurgické vrtačky
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
TitelAkumulátorové chirurgické vrtačky
Interne identificatiecode5146/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33162100 Instrumentarium voor OK
Aanvullende classificatie (cpv): 50421000 Reparatie en onderhoud van medische uitrusting
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode5147/2026
Opties
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecode5150/2026
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecode5149/2026
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode5148/2026
Wewnętrzny identyfikator: 5146/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33162100 Urządzenia używane na salach operacyjnych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 5147/2026
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 5150/2026
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 5149/2026
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 5148/2026
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 5146/2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33162100 Aparelhos para blocos operatórios
Classificação adicional (cpv): 50421000 Serviços de reparação e manutenção de equipamento médico
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 5147/2026
Opções:
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 5150/2026
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 5149/2026
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 5148/2026
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 5146/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33162100 Dispozitive pentru blocul operator
Clasificare suplimentară (cpv): 50421000 Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical
Lot: LOT-0001
Identificator intern: 5147/2026
Opțiuni:
Lot: LOT-0004
Identificator intern: 5150/2026
Lot: LOT-0003
Identificator intern: 5149/2026
Lot: LOT-0002
Identificator intern: 5148/2026
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 5146/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33162100 Prístroje operačnej sály
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 50421000 Opravy a údržba lekárskych zariadení
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 5147/2026
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: 5150/2026
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 5149/2026
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 5148/2026
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 5146/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33162100 Utrustning för operationssalar
Ytterligare klassificering (cpv): 50421000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 5147/2026
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 5150/2026
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 5149/2026
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 5148/2026