476836-2026 - Състезателна процедура
Полша – Строителни и монтажни работи – Budowa zespołu budynków: dwóch budynków mieszkalnych wielorodz.nr B i C z garażami podziemnymi oraz garażu wolnostojącego G2 z położonych pomiędzy ul. gen. J. Bema i ul. Depową w Białymstoku.
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Строителство
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеBudowa zespołu budynków: dwóch budynków mieszkalnych wielorodz.nr B i C z garażami podziemnymi oraz garażu wolnostojącego G2 z położonych pomiędzy ul. gen. J. Bema i ul. Depową w Białymstoku.
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest: Budowa zespołu budynków: dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych nr B i C z garażami podziemnymi oraz garażu wolnostojącego G2 z zagospodarowaniem terenu oraz infrastrukturą techniczną, położonych na części działki nr 220/64 pomiędzy ul. gen. J. Bema i ul. Depową w Białymstoku, obręb 0008 Bema, jednostka ewidencyjna 206101_1. Zespół budynków będzie budowany jako Podetap II i III zadania inwestycyjnego pn. "Osiedle budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami wolnostojącymi pomiędzy ul. gen. J. Bema i ul. Depową w Białymstoku”. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ.
Вътрешен идентификаторDZ.26.3.23.2026.JO
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедуратаPostępowanie o udzielenie zamówienia klasycznego o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i nast. ustawy z dnia 11 września Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) - zwanej dalej „ustawą Pzp” oraz aktów wykonawczych do niej. Zamawiający w ramach prowadzenia postępowania DZ.26.3.23.2026.JO będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp - tzw. procedurę odwróconą, tj.: 1) zamawiający najpierw dokona oceny złożonych ofert pod kątem kryteriów oceny ofert, o których mowa w rozdziale XVII SWZ oraz przesłanek odrzucenia oferty (art. 226 ustawy Pzp), po czym dopiero wyłącznie w odniesieniu do wykonawcy, którego oferta zostanie oceniona jako najkorzystniejsza (uplasowała się na najwyższej pozycji rankingowej) dokona kwalifikacji podmiotowej tego wykonawcy w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, tj. zażąda od niego - na podstawie art. 126 ustawy Pzp - przedłożenia podmiotowych środków dowodowych. Uwaga do ust. 2 pkt 1 SWZ: Zamawiający w toku czynności badania i oceny ofert nie dokonuje podmiotowej oceny wszystkich wykonawców (ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu, braku podstaw wykluczenia), w tym nie bada wstępnych oświadczeń Wykonawców, składanych na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia, zwanego dalej „JEDZ”, 2) w związku z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ust. 2 ustawy Pzp, zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp - tj. JEDZ. Zamawiający będzie żądał tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. Uwaga do ust. 2 pkt 2 SWZ: Wyłącznie w odniesieniu do wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, zamawiający dokona oceny podmiotowej wykonawcy, tj. zażąda w wezwaniu przedłożenia JEDZ oraz podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w Rozdziale XV ust. 8 i 9 SWZ, Na wezwanie zamawiającego wykonawca, o którym mowa w art. 126 ust. 1 ustawy Pzp, zobowiązany jest do złożenia: 1) oświadczenia, o którym mowa w ust. 3 pkt 1 SWZ - tj. JEDZ - przykładowy druk JEDZ do wypełnienia w formacie .doc/docx stanowi załącznik nr 7 do SWZ, Uwagi do ust. 7 pkt 1 SWZ: W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, JEDZ składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - oświadczenia te muszą potwierdzać brak podstaw wykluczenia każdego z wykonawców niezależnie oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. W przypadku polegania na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby, wykonawca przedstawia, wraz z JEDZ, również JEDZ podmiotu udostępniającego zasoby, potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz odpowiednio spełnianie warunków udziału w postępowaniu, w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na jego zasoby. W przypadku powierzenia wykonania części zamówienia podwykonawcom, zamawiający na podstawie art. 462 ust. 5 ustawy Pzp nie będzie badać, czy nie zachodzą wobec podwykonawcy niebędącego podmiotem udostępniającym zasoby podstawy wykluczenia, w tym celu wykonawca nie składa JEDZ dotyczące tych podwykonawców, 2) podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w ust. 8 i 9 SWZ. Wykonawca wypełnia JEDZ, tworząc dokument elektroniczny. Może korzystać z narzędzia ESPD lub innych dostępnych narzędzi lub oprogramowania, które umożliwiają wypełnienie JEDZ i utworzenie dokumentu elektronicznego. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji α i w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych: 3) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 514) Uwaga: Zamawiający wskazuje, że w zakresie przesłanki wykluczenia, o której mowa w ust. 1 pkt 3, wykonawca składa oświadczenie w Części III Sekcja D Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) - „Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym”, 4) art. 1 pkt 23 rozporządzenia 2022/576 do rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1) w związku z dodaniem art. 5k. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1, 2, 3, 6, 7; §9 ust. 1 pkt 1, 3 Rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia., o którym mowa powyżej. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostepniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia., o którym mowa powyżej. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. Z uwagi na ograniczoną ilość znaków w formularzu ogłoszenia, wszystkie dodatkowe informacje znajdują się w dokumentach zamówienia (SWZ).
Цел
Естество на поръчкатаСтроителство
Основна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
Допълнителна класификация (cpv): 45110000 Работи по събаряне и разчистване на сгради; земни работи, 45211000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на жилищни сгради, 45223000 Строителни и монтажни работи по изграждане на строителни конструкции, 45230000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на проводи и на пътища, релсови пътища и самолетни писти, 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации, 45400000 Довършителни строителни работи, 45500000 Услуги по даване под наем на строителни машини и оборудване, с оператор, 45260000 Покривни и други специализирани строителни и монтажни работи
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеBudowa zespołu budynków: dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych nr B i C z garażami podziemnymi oraz garażu wolnostojącego G2 z zagospodarowaniem terenu oraz infrastrukturą techniczną, położonych na części działki nr 220/64 pomiędzy ul. gen. J. Bema i ul. Depową w Białymstoku, obręb 0008 Bema, jednostka ewidencyjna 206101_1.
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest: Budowa zespołu budynków: dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych nr B i C z garażami podziemnymi oraz garażu wolnostojącego G2 z zagospodarowaniem terenu oraz infrastrukturą techniczną, położonych na części działki nr 220/64 pomiędzy ul. gen. J. Bema i ul. Depową w Białymstoku, obręb 0008 Bema, jednostka ewidencyjna 206101_1. Zespół budynków będzie budowany jako Podetap II i III zadania inwestycyjnego pn. "Osiedle budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami wolnostojącymi pomiędzy ul. gen. J. Bema i ul. Depową w Białymstoku”. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ.
Допълнителна класификация (cpv): 45110000 Работи по събаряне и разчистване на сгради; земни работи, 45223000 Строителни и монтажни работи по изграждане на строителни конструкции, 45260000 Покривни и други специализирани строителни и монтажни работи, 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации, 45400000 Довършителни строителни работи, 45500000 Услуги по даване под наем на строителни машини и оборудване, с оператор, 45211000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на жилищни сгради, 45230000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на проводи и на пътища, релсови пътища и самолетни писти
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: DZ.26.3.23.2026.JO
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
Další klasifikace (cpv): 45110000 Demolice a zemní práce, 45211000 Stavební úpravy bytových domů a rodinných domů, 45223000 Výstavba stavebních konstrukcí, 45230000 Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení, pro dálnice, silnice, přistávací plochy a železnice; zarovnávání ploch, 45300000 Stavební montážní práce, 45400000 Práce při dokončování budov, 45500000 Pronájem stavebních a demoličních strojů a zařízení s obsluhou, 45260000 Střešní práce a jiné specializované stavební práce
5. Část
Část: LOT-0001
Další klasifikace (cpv): 45110000 Demolice a zemní práce, 45223000 Výstavba stavebních konstrukcí, 45260000 Střešní práce a jiné specializované stavební práce, 45300000 Stavební montážní práce, 45400000 Práce při dokončování budov, 45500000 Pronájem stavebních a demoličních strojů a zařízení s obsluhou, 45211000 Stavební úpravy bytových domů a rodinných domů, 45230000 Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení, pro dálnice, silnice, přistávací plochy a železnice; zarovnávání ploch
2. Procedure
Procedure
Intern ID: DZ.26.3.23.2026.JO
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
Supplerende klassifikation (cpv): 45110000 Nedrivning og nedbrydning af bygninger og jordarbejde, 45211000 Byggearbejder på enfamiliehuse og boligejendomme, 45223000 Bygge-anlægsarbejder: forskellige bygværker, 45230000 Bygge- og anlægsarbejde i forbindelse med rørledninger, kommunikations- og stærkstrømsledninger, med hovedveje, veje, flyvepladser og jernbaner; nivelleringsarbejde, 45300000 Udførelse af bygningsinstallationer, 45400000 Færdiggørelse af bygninger, 45500000 Udlejning af entreprenørmateriel og -udstyr med betjeningspersonale, 45260000 Tagarbejde og andet specialarbejde inden for byggefagene
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Supplerende klassifikation (cpv): 45110000 Nedrivning og nedbrydning af bygninger og jordarbejde, 45223000 Bygge-anlægsarbejder: forskellige bygværker, 45260000 Tagarbejde og andet specialarbejde inden for byggefagene, 45300000 Udførelse af bygningsinstallationer, 45400000 Færdiggørelse af bygninger, 45500000 Udlejning af entreprenørmateriel og -udstyr med betjeningspersonale, 45211000 Byggearbejder på enfamiliehuse og boligejendomme, 45230000 Bygge- og anlægsarbejde i forbindelse med rørledninger, kommunikations- og stærkstrømsledninger, med hovedveje, veje, flyvepladser og jernbaner; nivelleringsarbejde
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DZ.26.3.23.2026.JO
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45110000 Εργασίες κατεδάφισης και αποξήλωσης εγκαταστάσεων κτιρίων και εργασίες μετακίνησης γαιών, 45211000 Γενικές κατασκευαστικές εργασίες για πολυκατοικίες και μονοκατοικίες, 45223000 Κατασκευαστικές εργασίες για δομικές κατασκευές, 45230000 Κατασκευαστικές εργασίες για αγωγούς μεγάλων αποστάσεων, καλώδια επικοινωνιών και μεταφοράς ενέργειας, αυτοκινητόδρομους, οδούς, αεροδρόμια και σιδηρόδρομους· εργασίες διάστρωσης, 45300000 Εργασίες κτιριακών εγκαταστάσεων, 45400000 Εργασίες αποπεράτωσης κτιρίων, 45500000 Ενοικίαση κατασκευαστικών μηχανημάτων και εξοπλισμού για έργα πολιτικού μηχανικού με χειριστή, 45260000 Στεγαστικές εργασίες και άλλες κατασκευαστικές εργασίες ειδικής φύσης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45110000 Εργασίες κατεδάφισης και αποξήλωσης εγκαταστάσεων κτιρίων και εργασίες μετακίνησης γαιών, 45223000 Κατασκευαστικές εργασίες για δομικές κατασκευές, 45260000 Στεγαστικές εργασίες και άλλες κατασκευαστικές εργασίες ειδικής φύσης, 45300000 Εργασίες κτιριακών εγκαταστάσεων, 45400000 Εργασίες αποπεράτωσης κτιρίων, 45500000 Ενοικίαση κατασκευαστικών μηχανημάτων και εξοπλισμού για έργα πολιτικού μηχανικού με χειριστή, 45211000 Γενικές κατασκευαστικές εργασίες για πολυκατοικίες και μονοκατοικίες, 45230000 Κατασκευαστικές εργασίες για αγωγούς μεγάλων αποστάσεων, καλώδια επικοινωνιών και μεταφοράς ενέργειας, αυτοκινητόδρομους, οδούς, αεροδρόμια και σιδηρόδρομους· εργασίες διάστρωσης
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: DZ.26.3.23.2026.JO
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45110000 Trabajos de demolición de inmuebles y movimiento de tierras, 45211000 Trabajos de construcción de inmuebles de viviendas colectivas y unifamiliares, 45223000 Trabajos de construcción de estructuras, 45230000 Trabajos de construcción de tuberías, líneas de comunicación y líneas de conducción eléctrica, de autopistas, carreteras, aeródromos y vías férreas; trabajos de explanación, 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45400000 Acabado de edificios, 45500000 Alquiler de maquinaria y equipo de construcción y de ingeniería civil con maquinista, 45260000 Trabajos de techado y otros trabajos de construcción especializados
5. Lote
Lote: LOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 45110000 Trabajos de demolición de inmuebles y movimiento de tierras, 45223000 Trabajos de construcción de estructuras, 45260000 Trabajos de techado y otros trabajos de construcción especializados, 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45400000 Acabado de edificios, 45500000 Alquiler de maquinaria y equipo de construcción y de ingeniería civil con maquinista, 45211000 Trabajos de construcción de inmuebles de viviendas colectivas y unifamiliares, 45230000 Trabajos de construcción de tuberías, líneas de comunicación y líneas de conducción eléctrica, de autopistas, carreteras, aeródromos y vías férreas; trabajos de explanación
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DZ.26.3.23.2026.JO
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45110000 Rakennusten purkutyöt ja maansiirtotyöt, 45211000 Rivi- ja kerrostalojen sekä erillistalojen rakennustyöt, 45223000 Rakenteiden rakennustyöt, 45230000 Putkijohtojen, tietoliikenne- ja voimalinjojen, teiden, lentokenttien ja rautateiden rakentamistyöt; maanpinnoitus, 45300000 Rakennusten asennustyöt, 45400000 Rakennusten lopputyöt, 45500000 Maa-, tie- ja vesirakentamisessa ja muissa rakennustöissä käytettävien koneiden ja laitteiden vuokraus käyttäjän kanssa, 45260000 Kattotyöt ja muut rakennusalan erikoistyöt
5. Osa
Osa: LOT-0001
Lisäluokitus (cpv): 45110000 Rakennusten purkutyöt ja maansiirtotyöt, 45223000 Rakenteiden rakennustyöt, 45260000 Kattotyöt ja muut rakennusalan erikoistyöt, 45300000 Rakennusten asennustyöt, 45400000 Rakennusten lopputyöt, 45500000 Maa-, tie- ja vesirakentamisessa ja muissa rakennustöissä käytettävien koneiden ja laitteiden vuokraus käyttäjän kanssa, 45211000 Rivi- ja kerrostalojen sekä erillistalojen rakennustyöt, 45230000 Putkijohtojen, tietoliikenne- ja voimalinjojen, teiden, lentokenttien ja rautateiden rakentamistyöt; maanpinnoitus
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: DZ.26.3.23.2026.JO
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45000000 Construction work
Aicmiú breise (cpv): 45110000 Building demolition and wrecking work and earthmoving work, 45211000 Construction work for multi-dwelling buildings and individual houses, 45223000 Structures construction work, 45230000 Construction work for pipelines, communication and power lines, for highways, roads, airfields and railways; flatwork, 45300000 Building installation work, 45400000 Building completion work, 45500000 Hire of construction and civil engineering machinery and equipment with operator, 45260000 Roof works and other special trade construction works
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aicmiú breise (cpv): 45110000 Building demolition and wrecking work and earthmoving work, 45223000 Structures construction work, 45260000 Roof works and other special trade construction works, 45300000 Building installation work, 45400000 Building completion work, 45500000 Hire of construction and civil engineering machinery and equipment with operator, 45211000 Construction work for multi-dwelling buildings and individual houses, 45230000 Construction work for pipelines, communication and power lines, for highways, roads, airfields and railways; flatwork
476836-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Radovi
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaDZ.26.3.23.2026.JO
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRadovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
Dodatna klasifikacija (cpv): 45110000 Radovi na rušenju objekata i radovi razbijanja te zemljani radovi, 45211000 Radovi na podizanju višestambenih zgrada i obiteljskih kuća, 45223000 Građevinski radovi na konstrukcijama, 45230000 Građevinski radovi na cjevovodu, komunikacijskim i energetskim vodovima, autoputovima, cestama, uzletištima i željezničkim prugama; radovi na niveliranju, 45300000 Instalaterski radovi na građevinama, 45400000 Završni građevinski radovi, 45500000 Iznajmljivanje strojeva i opreme za visokogradnju i niskogradnju s rukovateljem, 45260000 Radovi na krovu i drugi posebni građevinski zanatski radovi
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 45110000 Radovi na rušenju objekata i radovi razbijanja te zemljani radovi, 45223000 Građevinski radovi na konstrukcijama, 45260000 Radovi na krovu i drugi posebni građevinski zanatski radovi, 45300000 Instalaterski radovi na građevinama, 45400000 Završni građevinski radovi, 45500000 Iznajmljivanje strojeva i opreme za visokogradnju i niskogradnju s rukovateljem, 45211000 Radovi na podizanju višestambenih zgrada i obiteljskih kuća, 45230000 Građevinski radovi na cjevovodu, komunikacijskim i energetskim vodovima, autoputovima, cestama, uzletištima i željezničkim prugama; radovi na niveliranju
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: DZ.26.3.23.2026.JO
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
További osztályozás (cpv): 45110000 Épületbontás és bontási munka, földmunka, 45211000 Többlakásos épületek és önálló házak kivitelezése, 45223000 Szerkezetek építése, 45230000 Csővezeték, hírközlési és villamos vezeték építése autópályák, közutak, repülőterek és vasutak számára; terepegyengetés, 45300000 Épületszerelési munka, 45400000 Épületbefejezési munka, 45500000 Mély- és magasépítési gépek és berendezések kölcsönzése kezelővel, 45260000 Tetőfedés és egyéb különleges szakipari munkák
5. Rész
Rész: LOT-0001
További osztályozás (cpv): 45110000 Épületbontás és bontási munka, földmunka, 45223000 Szerkezetek építése, 45260000 Tetőfedés és egyéb különleges szakipari munkák, 45300000 Épületszerelési munka, 45400000 Épületbefejezési munka, 45500000 Mély- és magasépítési gépek és berendezések kölcsönzése kezelővel, 45211000 Többlakásos épületek és önálló házak kivitelezése, 45230000 Csővezeték, hírközlési és villamos vezeték építése autópályák, közutak, repülőterek és vasutak számára; terepegyengetés
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45110000 Lavori di demolizione di edifici e lavori di movimento terra, 45211000 Lavori di costruzione di condomini e case unifamiliari, 45223000 Lavori di costruzione di strutture edili, 45230000 Lavori di costruzione di condutture, linee di comunicazione e linee elettriche, autostrade, strade, campi di aviazione e ferrovie; lavori di livellamento, 45300000 Lavori di installazione di impianti in edifici, 45400000 Lavori di completamento degli edifici, 45500000 Noleggio di macchinari e attrezzature per lavori edili e di genio civile con operatore, 45260000 Lavori di copertura ed altri lavori speciali di costruzione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45110000 Lavori di demolizione di edifici e lavori di movimento terra, 45223000 Lavori di costruzione di strutture edili, 45260000 Lavori di copertura ed altri lavori speciali di costruzione, 45300000 Lavori di installazione di impianti in edifici, 45400000 Lavori di completamento degli edifici, 45500000 Noleggio di macchinari e attrezzature per lavori edili e di genio civile con operatore, 45211000 Lavori di costruzione di condomini e case unifamiliari, 45230000 Lavori di costruzione di condutture, linee di comunicazione e linee elettriche, autostrade, strade, campi di aviazione e ferrovie; lavori di livellamento
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DZ.26.3.23.2026.JO
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45000000 Statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45110000 Pastatų griovimo ir ardymo bei žemės perstūmos darbai, 45211000 Daugiabučių ir individualių namų statybos darbai, 45223000 Konstrukcijų statybos darbai, 45230000 Vamzdynų, ryšių ir elektros energijos tiekimo linijų, greitkelių, kelių, aerodromų ir geležinkelių statybos darbai; paviršių lyginimo darbai, 45300000 Pastatų įrengimo darbai, 45400000 Pastato užbaigimo darbai, 45500000 Statybos ir civilinės inžinerijos mašinų ir įrenginių su operatoriais nuoma, 45260000 Stogų dengimas ir kiti specialieji profesiniai statybos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45110000 Pastatų griovimo ir ardymo bei žemės perstūmos darbai, 45223000 Konstrukcijų statybos darbai, 45260000 Stogų dengimas ir kiti specialieji profesiniai statybos darbai, 45300000 Pastatų įrengimo darbai, 45400000 Pastato užbaigimo darbai, 45500000 Statybos ir civilinės inžinerijos mašinų ir įrenginių su operatoriais nuoma, 45211000 Daugiabučių ir individualių namų statybos darbai, 45230000 Vamzdynų, ryšių ir elektros energijos tiekimo linijų, greitkelių, kelių, aerodromų ir geležinkelių statybos darbai; paviršių lyginimo darbai
Iekšējais identifikators: DZ.26.3.23.2026.JO
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45110000 Ēku demontāžas un nojaukšanas darbi un zemes pārvietošanas darbi, 45211000 Daudzdzīvokļu ēku un individuālo māju celtniecības darbi, 45223000 Konstrukciju celtniecības darbi, 45230000 Cauruļvadu, komunikāciju un elektropadeves līniju, lielceļu, ceļu, lidlauku un dzelzceļa līniju būvdarbi; lēzenas konstrukcijas, 45300000 Ēku instalācijas darbi, 45400000 Ēku celtniecības pabeigšanas darbi, 45500000 Būvniecības un inženiertehniskās būvniecības iekārtu un aprīkojuma noma, ieskaitot apkalpojošo personālu, 45260000 Jumtu klāšanas darbi un citi amatspecifiski celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Papildu klasifikācija (cpv): 45110000 Ēku demontāžas un nojaukšanas darbi un zemes pārvietošanas darbi, 45223000 Konstrukciju celtniecības darbi, 45260000 Jumtu klāšanas darbi un citi amatspecifiski celtniecības darbi, 45300000 Ēku instalācijas darbi, 45400000 Ēku celtniecības pabeigšanas darbi, 45500000 Būvniecības un inženiertehniskās būvniecības iekārtu un aprīkojuma noma, ieskaitot apkalpojošo personālu, 45211000 Daudzdzīvokļu ēku un individuālo māju celtniecības darbi, 45230000 Cauruļvadu, komunikāciju un elektropadeves līniju, lielceļu, ceļu, lidlauku un dzelzceļa līniju būvdarbi; lēzenas konstrukcijas
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: DZ.26.3.23.2026.JO
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45110000 Demolezzjoni ta’ bini u xogħol tat-tfarrik u xogħol tat-tneħija tal-materjal imfarrak, 45211000 Xogħol tal-kostruzzjoni ta’ binja b’ħafna abitazzjonijiet u ta’ djar individwali, 45223000 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' strutturi, 45230000 Xogħol tal-kostruzzjoni għal-linji tal-pajpijiet, linji tal-komunikazzjoni u ta’ l-enerġija, għall-toroq ewlenija, toroq, ajruporti, ferroviji, xogħol fiċ-ċatt, 45300000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni fil-bini, 45400000 Xogħol tat-tkomplija ta’ bini, 45500000 Kiri tal-makkinarju u l-apparat flimkien ma l-operatur għall-kostruzzjoni u l-inġinerija ċivili, 45260000 Xogħlijiet tas-suqfa u xogħlijiet oħrajn speċjali tas-sena tal-kostruzzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45110000 Demolezzjoni ta’ bini u xogħol tat-tfarrik u xogħol tat-tneħija tal-materjal imfarrak, 45223000 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' strutturi, 45260000 Xogħlijiet tas-suqfa u xogħlijiet oħrajn speċjali tas-sena tal-kostruzzjoni, 45300000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni fil-bini, 45400000 Xogħol tat-tkomplija ta’ bini, 45500000 Kiri tal-makkinarju u l-apparat flimkien ma l-operatur għall-kostruzzjoni u l-inġinerija ċivili, 45211000 Xogħol tal-kostruzzjoni ta’ binja b’ħafna abitazzjonijiet u ta’ djar individwali, 45230000 Xogħol tal-kostruzzjoni għal-linji tal-pajpijiet, linji tal-komunikazzjoni u ta’ l-enerġija, għall-toroq ewlenija, toroq, ajruporti, ferroviji, xogħol fiċ-ċatt
Interne identificatiecode: DZ.26.3.23.2026.JO
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45110000 Slopen en ontmantelen van gebouwen, en grondverzet, 45211000 Bouwwerkzaamheden voor meergezins- en eengezinswoningen, 45223000 Assemblagewerkzaamheden, 45230000 Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45400000 Afwerking van gebouwen, 45500000 Verhuur van bouw- en civieltechnische installaties en uitrusting met bedieningspersoneel, 45260000 Dakdekkers- en andere gespecialiseerde bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 45110000 Slopen en ontmantelen van gebouwen, en grondverzet, 45223000 Assemblagewerkzaamheden, 45260000 Dakdekkers- en andere gespecialiseerde bouwwerkzaamheden, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45400000 Afwerking van gebouwen, 45500000 Verhuur van bouw- en civieltechnische installaties en uitrusting met bedieningspersoneel, 45211000 Bouwwerkzaamheden voor meergezins- en eengezinswoningen, 45230000 Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen
Wewnętrzny identyfikator: DZ.26.3.23.2026.JO
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45110000 Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne, 45211000 Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnych, 45223000 Roboty budowlane w zakresie konstrukcji, 45230000 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, 45500000 Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej, 45260000 Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45110000 Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne, 45223000 Roboty budowlane w zakresie konstrukcji, 45260000 Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, 45500000 Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej, 45211000 Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnych, 45230000 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
Clasificare suplimentară (cpv): 45110000 Lucrări de demolare de clădiri şi de terasament, 45211000 Lucrări de construcţii de imobile colective şi de case individuale, 45223000 Lucrări de construcţii de structuri, 45230000 Lucrări de construcţii de conducte, de linii de comunicaţii şi electrice, de autostrăzi, de şosele, de aerodromuri şi de căi ferate; lucrări de nivelare, 45300000 Lucrări de instalaţii pentru clădiri, 45400000 Lucrări de finisare a construcţiilor, 45500000 Închiriere de utilaje şi de echipament de construcţii şi de lucrări publice cu operator, 45260000 Lucrări de acoperire şi alte lucrări speciale de construcţii
5. Lot
Lot: LOT-0001
Clasificare suplimentară (cpv): 45110000 Lucrări de demolare de clădiri şi de terasament, 45223000 Lucrări de construcţii de structuri, 45260000 Lucrări de acoperire şi alte lucrări speciale de construcţii, 45300000 Lucrări de instalaţii pentru clădiri, 45400000 Lucrări de finisare a construcţiilor, 45500000 Închiriere de utilaje şi de echipament de construcţii şi de lucrări publice cu operator, 45211000 Lucrări de construcţii de imobile colective şi de case individuale, 45230000 Lucrări de construcţii de conducte, de linii de comunicaţii şi electrice, de autostrăzi, de şosele, de aerodromuri şi de căi ferate; lucrări de nivelare
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45110000 Búranie budov a demolačné práce a zemné práce, 45211000 Stavebné práce na stavbe viacbytových budov a rodinných domov, 45223000 Stavebné práce na stavebných konštrukciách, 45230000 Stavebné práce na stavbe diaľkových potrubných vedení, komunikačných a energetických vedení, na diaľnicach, cestách, letiskách a železniciach; práce na stavbe plôch, 45300000 Stavebno-inštalačné práce, 45400000 Kompletizačné (dokončovacie) práce, 45500000 Prenájom stavebných strojov a zariadení a strojov a zariadení stavebného inžinierstva s obsluhou, 45260000 Zastrešovacie práce a iné špeciálne remeselné stavebné práce
5. Časť
Časť: LOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45110000 Búranie budov a demolačné práce a zemné práce, 45223000 Stavebné práce na stavebných konštrukciách, 45260000 Zastrešovacie práce a iné špeciálne remeselné stavebné práce, 45300000 Stavebno-inštalačné práce, 45400000 Kompletizačné (dokončovacie) práce, 45500000 Prenájom stavebných strojov a zariadení a strojov a zariadení stavebného inžinierstva s obsluhou, 45211000 Stavebné práce na stavbe viacbytových budov a rodinných domov, 45230000 Stavebné práce na stavbe diaľkových potrubných vedení, komunikačných a energetických vedení, na diaľnicach, cestách, letiskách a železniciach; práce na stavbe plôch
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: DZ.26.3.23.2026.JO
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45110000 Rivning av byggnader och schaktning, 45211000 Anläggningsarbeten för flerfamiljshus, 45223000 Byggnads- och anläggningsarbeten, 45230000 Bygg- och anläggningsarbeten: rörledningar, kommunikations- och kraftledningar, huvudvägar, vägar, flygplatser och järnvägar; mark- och grundarbeten, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45500000 Uthyrning av maskiner och utrustning för bygg- och anläggningsarbete samt väg- och vattenbyggnad, med maskinskötare, 45260000 Takarbeten och andra byggarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 45110000 Rivning av byggnader och schaktning, 45223000 Byggnads- och anläggningsarbeten, 45260000 Takarbeten och andra byggarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45500000 Uthyrning av maskiner och utrustning för bygg- och anläggningsarbete samt väg- och vattenbyggnad, med maskinskötare, 45211000 Anläggningsarbeten för flerfamiljshus, 45230000 Bygg- och anläggningsarbeten: rörledningar, kommunikations- och kraftledningar, huvudvägar, vägar, flygplatser och järnvägar; mark- och grundarbeten