476889-2026 - Състезателна процедура
Полша – Медицински консумативи – Dostawa sukcesywna różnego sprzętu jednorazowego użytku przez okres 24 miesięcy - monitorowanie pacjenta.
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawa sukcesywna różnego sprzętu jednorazowego użytku przez okres 24 miesięcy - monitorowanie pacjenta.
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa różnego sprzętu jednorazowego użytku w zakresie monitorowania pacjenta dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku przez okres 24 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy z podziałem na 7 części w następującym asortymencie: 1. Czujnik do bis vista 2. Akcesoria do defibrylatora beneheart D6 3. Czujnik saturacji NELLCOR DO FX 2000, 2000P 4. Cewnik foleya z czujnikiem temperatury 5. Czujnik saturacji MASIMO 6. Filtr SCHLLER 7. Papier rejestrujący do EKG Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach od nr 2.1 do 2.7 ( Formularze asortymentowo – cenowe) SWZ.
Вътрешен идентификаторDZP/39/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
Допълнителна класификация (cpv): 33141000 Медицински консумативи, с изключение на химическите и хематологични консумативи, за еднократна употреба, 33141200 Катетри, 33100000 Медицинско оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеCzęść nr 1. Czujnik do bis vista
ОписаниеDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.1 ( Formularz asortymentowo – cenowy) do SWZ.
Вътрешен идентификаторCzęść nr 1
Допълнителна класификация (cpv): 33141000 Медицински консумативи, с изключение на химическите и хематологични консумативи, за еднократна употреба
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеCzęść nr 2. Akcesoria do defibrylatora beneheart D6
ОписаниеDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.2 ( Formularz asortymentowo – cenowy) do SWZ.
Вътрешен идентификаторCzęść nr 2
Допълнителна класификация (cpv): 33100000 Медицинско оборудване
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеCzęść nr 3. Czujnik saturacji NELLCOR DO FX 2000, 2000P
ОписаниеDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.3 ( Formularz asortymentowo – cenowy) do SWZ.
Вътрешен идентификаторCzęść nr 3
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеCzęść nr 4. Cewnik foleya z czujnikiem temperatury
ОписаниеDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.4 ( Formularz asortymentowo – cenowy) do SWZ.
Вътрешен идентификаторCzęść nr 4
Допълнителна класификация (cpv): 33141200 Катетри
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеCzęść nr 5. Czujnik saturacji MASIMO
ОписаниеDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.5 ( Formularz asortymentowo – cenowy) do SWZ.
Вътрешен идентификаторCzęść nr 5
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеCzęść nr 6. Filtr SCHLLER
ОписаниеDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.6 ( Formularz asortymentowo – cenowy) do SWZ.
Вътрешен идентификаторCzęść nr 6
Обособена позицияLOT-0007
ЗаглавиеCzęść nr 7. Papier rejestrujący do EKG
ОписаниеDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.7 ( Formularz asortymentowo – cenowy) do SWZ.
Вътрешен идентификаторCzęść nr 7
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: DZP/39/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
Další klasifikace (cpv): 33141000 Zdravotnické nechemické spotřební materiály a hematologické spotřební materiály na jedno použití, 33141200 Katétry, 33100000 Zdravotnické přístroje
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Część nr 1. Czujnik do bis vista
Interní identifikátor: Część nr 1
Další klasifikace (cpv): 33141000 Zdravotnické nechemické spotřební materiály a hematologické spotřební materiály na jedno použití
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: Część nr 2
Další klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: Część nr 3
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: Część nr 4
Další klasifikace (cpv): 33141200 Katétry
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: Część nr 5
Část: LOT-0006
Název: Część nr 6. Filtr SCHLLER
Interní identifikátor: Część nr 6
Část: LOT-0007
Interní identifikátor: Część nr 7
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DZP/39/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141200 Katheter, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1. Czujnik do bis vista
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Część nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0005
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6. Filtr SCHLLER
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: Część nr 7
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DZP/39/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33141000 Μη χημικά ιατρικά αναλώσιμα υλικά μιας χρήσεως και αιματολογικά αναλώσιμα υλικά, 33141200 Καθετήρες, 33100000 Ιατρικές συσκευές
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33141000 Μη χημικά ιατρικά αναλώσιμα υλικά μιας χρήσεως και αιματολογικά αναλώσιμα υλικά
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 2
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33100000 Ιατρικές συσκευές
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 4
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33141200 Καθετήρες
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Część nr 6. Filtr SCHLLER
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 6
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 7
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: DZP/39/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
Clasificación adicional (cpv): 33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos, 33141200 Catéteres, 33100000 Equipamiento médico
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Część nr 1
Clasificación adicional (cpv): 33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Część nr 2
Clasificación adicional (cpv): 33100000 Equipamiento médico
Lote: LOT-0003
Identificador interno: Część nr 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: Część nr 4
Clasificación adicional (cpv): 33141200 Catéteres
Lote: LOT-0005
Identificador interno: Część nr 5
Lote: LOT-0006
Título: Część nr 6. Filtr SCHLLER
Identificador interno: Część nr 6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: Część nr 7
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: DZP/39/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33140000 Medical consumables
Aicmiú breise (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables, 33141200 Catheters, 33100000 Medical equipments
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Część nr 1
Aicmiú breise (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: Część nr 2
Aicmiú breise (cpv): 33100000 Medical equipments
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: Część nr 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: Część nr 4
Aicmiú breise (cpv): 33141200 Catheters
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: Część nr 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Część nr 6. Filtr SCHLLER
Aitheantóir inmheánach: Część nr 6
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: Część nr 7
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: DZP/39/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
További osztályozás (cpv): 33141000 Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök, 33141200 Katéterek, 33100000 Orvosi felszerelések
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Część nr 1. Czujnik do bis vista
Belső azonosító: Część nr 1
További osztályozás (cpv): 33141000 Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: Część nr 2
További osztályozás (cpv): 33100000 Orvosi felszerelések
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: Część nr 3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: Część nr 4
További osztályozás (cpv): 33141200 Katéterek
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: Część nr 5
Rész: LOT-0006
Cím: Część nr 6. Filtr SCHLLER
Belső azonosító: Część nr 6
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: Część nr 7
476889-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusDZP/39/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos, 33141200 Kateteriai, 33100000 Medicinos įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 2
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33100000 Medicinos įranga
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 3
Pirkimo dalisLOT-0004
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 4
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33141200 Kateteriai
Pirkimo dalisLOT-0005
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 5
Pirkimo dalisLOT-0006
PavadinimasCzęść nr 6. Filtr SCHLLER
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 6
Pirkimo dalisLOT-0007
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 7
476889-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoDZP/39/2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
Classificação adicional (cpv): 33141000 Material médico não químico descartável e produtos hematológicos, 33141200 Cateteres, 33100000 Equipamento médico
LoteLOT-0001
TítuloCzęść nr 1. Czujnik do bis vista
Identificador internoCzęść nr 1
Classificação adicional (cpv): 33141000 Material médico não químico descartável e produtos hematológicos
LoteLOT-0002
Identificador internoCzęść nr 2
Classificação adicional (cpv): 33100000 Equipamento médico
LoteLOT-0003
Identificador internoCzęść nr 3
LoteLOT-0004
Identificador internoCzęść nr 4
Classificação adicional (cpv): 33141200 Cateteres
LoteLOT-0005
Identificador internoCzęść nr 5
LoteLOT-0006
TítuloCzęść nr 6. Filtr SCHLLER
Identificador internoCzęść nr 6
LoteLOT-0007
Identificador internoCzęść nr 7
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: DZP/39/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
Clasificare suplimentară (cpv): 33141000 Consumabile medicale nechimice de unică folosinţă şi consumabile hematologice, 33141200 Catetere, 33100000 Echipamente medicale
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titlu: Część nr 1. Czujnik do bis vista
Identificator intern: Część nr 1
Clasificare suplimentară (cpv): 33141000 Consumabile medicale nechimice de unică folosinţă şi consumabile hematologice
Lot: LOT-0002
Identificator intern: Część nr 2
Clasificare suplimentară (cpv): 33100000 Echipamente medicale
Lot: LOT-0003
Identificator intern: Część nr 3
Lot: LOT-0004
Identificator intern: Część nr 4
Clasificare suplimentară (cpv): 33141200 Catetere
Lot: LOT-0005
Identificator intern: Część nr 5
Lot: LOT-0006
Titlu: Część nr 6. Filtr SCHLLER
Identificator intern: Część nr 6
Lot: LOT-0007
Identificator intern: Część nr 7
476889-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareDZP/39/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar, 33141200 Katetrar, 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelCzęść nr 1. Czujnik do bis vista
Intern identifierareCzęść nr 1
Ytterligare klassificering (cpv): 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierareCzęść nr 2
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierareCzęść nr 3
Del (anbudsområde)LOT-0004
Intern identifierareCzęść nr 4
Ytterligare klassificering (cpv): 33141200 Katetrar
Del (anbudsområde)LOT-0005
Intern identifierareCzęść nr 5
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelCzęść nr 6. Filtr SCHLLER
Intern identifierareCzęść nr 6
Del (anbudsområde)LOT-0007
Intern identifierareCzęść nr 7