476918-2026 - Състезателна процедура
Словакия – Хирургически ръкавици – Rukavice lekárske jednorazové
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеRukavice lekárske jednorazové
ОписаниеPredmetom zákazky sú: „Rukavice lekárske jednorazové“ pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica vrátane súvisiacich služieb dovozu a vyloženia tovaru na miesto dodania na obdobie 36 mesiacov. Predmet zákazky je rozdelený na 7 častí v závislosti od požadovaných technicko-medicínskych a funkčných parametrov v nasledovnom rozsahu: Časť č. 1: Rukavice jednorazové nesterilné latexové bez púdru Časť č. 2: Rukavice jednorazové nesterilné nitrilové bez púdru Časť č. 3: Rukavice jednorazové chirurgické sterilné latexové s púdrom Časť č. 4: Rukavice jednorazové chirurgické sterilné latexové bez púdru Časť č. 5: Rukavice jednorazové chirurgické sterilné syntetické Časť č. 6: Rukavice jednorazové cytostatické Časť č. 7: Rukavice jednorazové nitrilové extra silné Predmet zákazky musí byť nový, nepoužívaný, v originálnom balení bez akýchkoľvek známok poškodenia a funkčných vád, s minimálnymi technicko-medicínskymi a funkčnými parametrami uvedenými verejným obstarávateľom a musí byť určený na humánne použitie. Požadujeme dodanie predmetu zákazky, ktorý je schválený na dovoz a predaj v Slovenskej republike, resp. v rámci Európskej únie a bude vyhovovať platným normám a všeobecne záväzným právnym predpisom. Ponúkaný predmet zákazky musí spĺňať zadefinovanú špecifikáciu. V prípade, ak sa v opise a špecifikácii predmetu zákazky uvádzajú údaje alebo odkazy na konkrétneho výrobcu, postup, značku, obchodný názov, typ, umožňuje sa predloženie ponuky s ekvivalentným výrobkom, ten však musí spĺňať minimálne technicko-medicínske a funkčné parametre predmetu zákazky, resp. musí mať rovnaké alebo lepšie technické vlastnosti. Všetky ponúkané výrobky musia byť v súlade s príslušnými požiadavkami stanovenými v právnych predpisoch EÚ. Dĺžka trvania zmluvného vzťahu: 36 mesiacov pre všetky časti Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť „C – Opis predmetu zákazky“ týchto súťažných podkladov a prílohy k súťažným podkladom – Opis a špecifikácia predmetu zákazky pre každú časť (Príloha č. 1 Rámcovej dohody).
Вътрешен идентификаторFNsP FDR/RVO/3580/2026/32272
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33141420 Хирургически ръкавици
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеČasť č. 1: Rukavice jednorazové nesterilné latexové bez púdru
ОписаниеPredmetom zákazky sú: „Rukavice lekárske jednorazové“ pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica vrátane súvisiacich služieb dovozu a vyloženia tovaru na miesto dodania na obdobie 36 mesiacov. Predmetom zákazky pre Časť č. 1 sú: Rukavice jednorazové nesterilné latexové bez púdru Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť „C – Opis predmetu zákazky“ týchto súťažných podkladov a prílohy k súťažným podkladom – Opis a špecifikácia predmetu zákazky pre Časť č. 1 (Príloha č. 1 Rámcovej dohody).
Вътрешен идентификаторFNsP FDR/RVO/3580/2026/32272 - Časť č. 1
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеČasť č. 2: Rukavice jednorazové nesterilné nitrilové bez púdru
ОписаниеPredmetom zákazky sú: „Rukavice lekárske jednorazové“ pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica vrátane súvisiacich služieb dovozu a vyloženia tovaru na miesto dodania na obdobie 36 mesiacov. Predmetom zákazky pre Časť č. 2 sú: Rukavice jednorazové nesterilné nitrilové bez púdru Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť „C – Opis predmetu zákazky“ týchto súťažných podkladov a prílohy k súťažným podkladom – Opis a špecifikácia predmetu zákazky pre Časť č. 2 (Príloha č. 1 Rámcovej dohody).
Вътрешен идентификаторFNsP FDR/RVO/3580/2026/32272 - Časť č. 2
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеČasť č. 3: Rukavice jednorazové chirurgické sterilné latexové s púdrom
ОписаниеPredmetom zákazky sú: „Rukavice lekárske jednorazové“ pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica vrátane súvisiacich služieb dovozu a vyloženia tovaru na miesto dodania na obdobie 36 mesiacov. Predmetom zákazky pre Časť č. 3 sú: Rukavice jednorazové chirurgické sterilné latexové s púdrom Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť „C – Opis predmetu zákazky“ týchto súťažných podkladov a prílohy k súťažným podkladom – Opis a špecifikácia predmetu zákazky pre Časť č. 3 (Príloha č. 1 Rámcovej dohody).
Вътрешен идентификаторFNsP FDR/RVO/3580/2026/32272 - Časť č. 3
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеČasť č. 4: Rukavice jednorazové chirurgické sterilné latexové bez púdru
ОписаниеPredmetom zákazky sú: „Rukavice lekárske jednorazové“ pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica vrátane súvisiacich služieb dovozu a vyloženia tovaru na miesto dodania na obdobie 36 mesiacov. Predmetom zákazky pre Časť č. 4 sú: Rukavice jednorazové chirurgické sterilné latexové bez púdru Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť „C – Opis predmetu zákazky“ týchto súťažných podkladov a prílohy k súťažným podkladom – Opis a špecifikácia predmetu zákazky pre Časť č. 4 (Príloha č. 1 Rámcovej dohody).
Вътрешен идентификаторFNsP FDR/RVO/3580/2026/32272 - Časť č. 4
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеČasť č. 5: Rukavice jednorazové chirurgické sterilné syntetické
ОписаниеPredmetom zákazky sú: „Rukavice lekárske jednorazové“ pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica vrátane súvisiacich služieb dovozu a vyloženia tovaru na miesto dodania na obdobie 36 mesiacov. Predmetom zákazky pre Časť č. 5 sú: Rukavice jednorazové chirurgické sterilné syntetické Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť „C – Opis predmetu zákazky“ týchto súťažných podkladov a prílohy k súťažným podkladom – Opis a špecifikácia predmetu zákazky pre Časť č. 5 (Príloha č. 1 Rámcovej dohody).
Вътрешен идентификаторFNsP FDR/RVO/3580/2026/32272 - Časť č. 5
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеČasť č. 6: Rukavice jednorazové cytostatické
ОписаниеPredmetom zákazky sú: „Rukavice lekárske jednorazové“ pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica vrátane súvisiacich služieb dovozu a vyloženia tovaru na miesto dodania na obdobie 36 mesiacov. Predmetom zákazky pre Časť č. 6 sú: Rukavice jednorazové cytostatické Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť „C – Opis predmetu zákazky“ týchto súťažných podkladov a prílohy k súťažným podkladom – Opis a špecifikácia predmetu zákazky pre Časť č. 6 (Príloha č. 1 Rámcovej dohody).
Вътрешен идентификаторFNsP FDR/RVO/3580/2026/32272 - Časť č. 6
Обособена позицияLOT-0007
ЗаглавиеČasť č. 7: Rukavice jednorazové nitrilové extra silné
ОписаниеPredmetom zákazky sú: „Rukavice lekárske jednorazové“ pre potreby Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica vrátane súvisiacich služieb dovozu a vyloženia tovaru na miesto dodania na obdobie 36 mesiacov. Predmetom zákazky pre Časť č. 7 sú: Rukavice jednorazové nitrilové extra silné Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť „C – Opis predmetu zákazky“ týchto súťažných podkladov a prílohy k súťažným podkladom – Opis a špecifikácia predmetu zákazky pre Časť č. 7 (Príloha č. 1 Rámcovej dohody).
Вътрешен идентификаторFNsP FDR/RVO/3580/2026/32272 - Časť č. 7
476918-2026 - Zadávání
Slovensko – Chirurgické rukavice – Rukavice lekárske jednorazové
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevRukavice lekárske jednorazové
Interní identifikátorFNsP FDR/RVO/3580/2026/32272
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33141420 Chirurgické rukavice
5. Část
ČástLOT-0001
ČástLOT-0002
ČástLOT-0003
ČástLOT-0004
ČástLOT-0005
ČástLOT-0006
ČástLOT-0007
476918-2026 - Konkurrencevilkår
Slovakiet – Operationshandsker – Rukavice lekárske jednorazové
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelRukavice lekárske jednorazové
Intern IDFNsP FDR/RVO/3580/2026/32272
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33141420 Operationshandsker
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
DelkontraktLOT-0002
DelkontraktLOT-0003
DelkontraktLOT-0004
DelkontraktLOT-0005
DelkontraktLOT-0006
DelkontraktLOT-0007
476918-2026 - Διαγωνισμός
Σλοβακία – Χειρουργικά γάντια – Rukavice lekárske jednorazové
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςRukavice lekárske jednorazové
Εσωτερικό αναγνωριστικόFNsP FDR/RVO/3580/2026/32272
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141420 Χειρουργικά γάντια
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΠαρτίδαLOT-0002
ΠαρτίδαLOT-0003
ΠαρτίδαLOT-0004
ΠαρτίδαLOT-0005
ΠαρτίδαLOT-0006
ΠαρτίδαLOT-0007
476918-2026 - Licitación
Eslovaquia – Guantes quirúrgicos – Rukavice lekárske jednorazové
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloRukavice lekárske jednorazové
Identificador internoFNsP FDR/RVO/3580/2026/32272
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33141420 Guantes quirúrgicos
5. Lote
LoteLOT-0001
LoteLOT-0002
LoteLOT-0003
LoteLOT-0004
LoteLOT-0005
LoteLOT-0006
LoteLOT-0007
476918-2026 - Hange
Slovakkia – Kirurgilised kindad – Rukavice lekárske jednorazové
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
PealkiriRukavice lekárske jednorazové
Sisemine tunnusFNsP FDR/RVO/3580/2026/32272
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33141420 Kirurgilised kindad
5. Osa
OsaLOT-0001
OsaLOT-0002
OsaLOT-0003
OsaLOT-0004
OsaLOT-0005
OsaLOT-0006
OsaLOT-0007
476918-2026 - Mise en concurrence
Slovaquie – Gants de chirurgie – Rukavice lekárske jednorazové
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
TitreRukavice lekárske jednorazové
Identifiant interneFNsP FDR/RVO/3580/2026/32272
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33141420 Gants de chirurgie
5. Lot
LotLOT-0001
LotLOT-0002
LotLOT-0003
LotLOT-0004
LotLOT-0005
LotLOT-0006
LotLOT-0007
476918-2026 - Iomaíocht
An tSlóvaic – Surgical gloves – Rukavice lekárske jednorazové
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
TeidealRukavice lekárske jednorazové
Aitheantóir inmheánachFNsP FDR/RVO/3580/2026/32272
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33141420 Surgical gloves
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
LuchtógLOT-0002
LuchtógLOT-0003
LuchtógLOT-0004
LuchtógLOT-0005
LuchtógLOT-0006
LuchtógLOT-0007
476918-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovRukavice lekárske jednorazové
Interna identifikacijska oznakaFNsP FDR/RVO/3580/2026/32272
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33141420 Kirurške rukavice
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznakaFNsP FDR/RVO/3580/2026/32272 - Časť č. 1
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznakaFNsP FDR/RVO/3580/2026/32272 - Časť č. 2
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznakaFNsP FDR/RVO/3580/2026/32272 - Časť č. 3
GrupaLOT-0004
Interna identifikacijska oznakaFNsP FDR/RVO/3580/2026/32272 - Časť č. 4
GrupaLOT-0005
Interna identifikacijska oznakaFNsP FDR/RVO/3580/2026/32272 - Časť č. 5
GrupaLOT-0006
Interna identifikacijska oznakaFNsP FDR/RVO/3580/2026/32272 - Časť č. 6
GrupaLOT-0007
Interna identifikacijska oznakaFNsP FDR/RVO/3580/2026/32272 - Časť č. 7
476918-2026 - Verseny
Szlovákia – Sebészeti kesztyűk – Rukavice lekárske jednorazové
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
CímRukavice lekárske jednorazové
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33141420 Sebészeti kesztyűk
5. Rész
RészLOT-0001
RészLOT-0002
RészLOT-0003
RészLOT-0004
RészLOT-0005
RészLOT-0006
RészLOT-0007
476918-2026 - Gara
Slovacchia – Guanti chirurgici – Rukavice lekárske jednorazové
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
TitoloRukavice lekárske jednorazové
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33141420 Guanti chirurgici
5. Lotto
LottoLOT-0001
LottoLOT-0002
LottoLOT-0003
LottoLOT-0004
LottoLOT-0005
LottoLOT-0006
LottoLOT-0007
476918-2026 - Konkurss
Slovākija – Ķirurģiskie cimdi – Rukavice lekárske jednorazové
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
NosaukumsRukavice lekárske jednorazové
Iekšējais identifikatorsFNsP FDR/RVO/3580/2026/32272
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141420 Ķirurģiskie cimdi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
DaļaLOT-0002
DaļaLOT-0003
DaļaLOT-0004
DaļaLOT-0005
DaļaLOT-0006
DaļaLOT-0007
476918-2026 - Kompetizzjoni
Is-Slovakkja – Ingwanti tal-kirurġija – Rukavice lekárske jednorazové
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
TitluRukavice lekárske jednorazové
Identifikatur internFNsP FDR/RVO/3580/2026/32272
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141420 Ingwanti tal-kirurġija
5. Lott
LottLOT-0001
LottLOT-0002
LottLOT-0003
LottLOT-0004
LottLOT-0005
LottLOT-0006
LottLOT-0007
476918-2026 - Concurso
Eslováquia – Luvas para cirurgia – Rukavice lekárske jednorazové
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33141420 Luvas para cirurgia
476918-2026 - Procedură concurențială
Slovacia – Mănuşi chirurgicale – Rukavice lekárske jednorazové
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33141420 Mănuşi chirurgicale
476918-2026 - Javni razpis
Slovaška – Kirurške rokavice – Rukavice lekárske jednorazové
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33141420 Kirurške rokavice
5. Sklop
SklopLOT-0001
SklopLOT-0002
SklopLOT-0003
SklopLOT-0004
SklopLOT-0005
SklopLOT-0006
SklopLOT-0007