See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Õppekirjanduse kirjastamise ja trükiteenuse tellimine (Eesti Keele Instituut)
Описание: Riigihanke esemeks on õppekirjanduse kirjastamis- ja trükiteenuse tellimine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 308845-0000
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Avatud hankemenetlus
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 79810000 Услуги по печатане на печатни изделия
Допълнителна класификация (cpv): 79970000 Други услуги, свързани с издателската дейност
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: I kooliastme õppekirjanduse komplektid
Описание: 1 komplekt vastavalt klassile sisaldab järgmisi eksemplare (lisatud ka kogused): • 1. Klassile: I poolaastal 3000 tööaabitsat + 1 e-õpetaja raamat, II poolaastal 3000 õpikut, 3000 töövihikut, 1 e-õpetaja raamat. • 2. Klassile I poolaastal 3000 õpikut, 3000 töövihikut, 1 e-õpetaja raamat. II poolaastal 3000 õpikut, 3000 töövihikut, 1 e-õpetaja raamat. • 3. Klassile I poolaastal 3000 õpikut, 3000 töövihikut, 1 e-õpetaja raamat. II poolaastal 3000 õpikut, 3000 töövihikut, 1 e-õpetaja raamat. Õppekomplektidele kohaldatavad nõuded on sätestatud tehnilises kirjelduses ja punktis 3.1.12 nimetatud määruses. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 308845-0001
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: II kooliastme õppekirjanduse komplektid
Описание: 1 komplekt vastavalt klassile sisaldab järgmisi eksemplare (lisatud ka kogused): • 4. klassile I poolaastal 3000 õpikut, 3000 töövihikut, 1 e-õpetaja raamat. II poolaastal 3000 õpikut, 3000 töövihikut, 1 e-õpetaja raamat. • 5. klassile I poolaastal 3000 õpikut, 3000 töövihikut, 1 e-õpetaja raamat. II poolaastal 3000 õpikut, 3000 töövihikut, 1 e-õpetaja raamat. • 6. klassile I poolaastal 3000 õpikut, 3000 töövihikut, 1 e-õpetaja raamat. II poolaastal 3000 õpikut, 3000 töövihikut, 1 e-õpetaja raamat. Õppekomplektidele kohaldatavad nõuded on sätestatud tehnilises kirjelduses ja punktis 3.1.12 nimetatud määruses. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 308845-0002
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: III kooliastme õppekirjanduse komplektid
Описание: 1 komplekt vastavalt klassile sisaldab järgmisi eksemplare (lisatud ka kogused): • 7. klassile I poolaastal 3000 õpikut, 3000 töövihikut, 1 e-õpetaja raamat. II poolaastal 3000 õpikut, 3000 töövihikut, 1 e-õpetaja raamat. • 8. klassile I poolaastal 3000 õpikut, 3000 töövihikut, 1 e-õpetaja raamat. II poolaastal 3000 õpikut, 3000 töövihikut, 1 e-õpetaja raamat. • 9. klassile I poolaastal 3000 õpikut, 3000 töövihikut, 1 e-õpetaja raamat. II poolaastal 3000 õpikut, 3000 töövihikut, 1 e-õpetaja raamat. Õppekomplektidele kohaldatavad nõuded on sätestatud tehnilises kirjelduses ja punktis 3.1.12 nimetatud määruses. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 308845-0003
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Kutsehariduse astme õppekirjanduse komplektid
Описание: Kokku on planeeritud tellida 1 komplekt kutsehariduse õppekirjandust (lisatud ka kogused). • 1000 tööraamatut õpilastele • 1 e-õpetaja raamat. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 308845-0004
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 308845-0000
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Avatud hankemenetlus
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 79810000 Tiskařské služby
Další klasifikace (cpv): 79970000 Nakladatelské služby
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 308845-0001
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: 308845-0002
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: 308845-0003
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: 308845-0004
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 308845-0000
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Avatud hankemenetlus
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79810000 Trykning
Supplerende klassifikation (cpv): 79970000 Forlagsvirksomhed
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 308845-0001
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 308845-0002
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 308845-0003
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: 308845-0004
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 308845-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79810000 Druckereidienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79970000 Verlagsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 308845-0001
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 308845-0002
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 308845-0003
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 308845-0004
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 308845-0000
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Avatud hankemenetlus
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79810000 Υπηρεσίες εκτύπωσης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 79970000 Υπηρεσίες δημοσιεύσεων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 308845-0001
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 308845-0002
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 308845-0003
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 308845-0004
Internal identifier: 308845-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79810000 Printing services
Additional classification (cpv): 79970000 Publishing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 308845-0001
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 308845-0002
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 308845-0003
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 308845-0004
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 308845-0000
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Avatud hankemenetlus
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79810000 Servicios de impresión
Clasificación adicional (cpv): 79970000 Servicios de edición
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 308845-0001
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 308845-0002
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 308845-0003
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 308845-0004
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 308845-0000
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 79810000 Trükiteenused
Täiendav liigitus (cpv): 79970000 Kirjastamisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 308845-0001
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 308845-0002
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 308845-0003
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 308845-0004
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 308845-0000
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Avatud hankemenetlus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79810000 Painopalvelut
Lisäluokitus (cpv): 79970000 Kustantamopalvelut
Sisäinen tunniste: 308845-0001
Sisäinen tunniste: 308845-0002
Sisäinen tunniste: 308845-0003
Sisäinen tunniste: 308845-0004
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 308845-0000
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Avatud hankemenetlus
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79810000 Usluge tiskanja
Dodatna klasifikacija (cpv): 79970000 Izdavačke usluge
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 308845-0001
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 308845-0002
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 308845-0003
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 308845-0004
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 308845-0000
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Avatud hankemenetlus
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 79810000 Nyomtatási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 79970000 Kiadói szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 308845-0001
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 308845-0002
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 308845-0003
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: 308845-0004
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 308845-0000
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Avatud hankemenetlus
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 79810000 Servizi di stampa
Classificazione aggiuntiva (cpv): 79970000 Servizi di editoria
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 308845-0001
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 308845-0002
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 308845-0003
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 308845-0004
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 308845-0000
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Avatud hankemenetlus
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79810000 Iespiešanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 79970000 Izdevniecības pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 308845-0001
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 308845-0002
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 308845-0003
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 308845-0004
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 308845-0000
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Avatud hankemenetlus
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79810000 Servizzi ta' l-istampar
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 79970000 Servizzi tal-pubblikazzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 308845-0001
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 308845-0002
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 308845-0003
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: 308845-0004
Wewnętrzny identyfikator: 308845-0000
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Avatud hankemenetlus
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79810000 Usługi drukowania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 79970000 Usługi publikacji
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 308845-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 308845-0002
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 308845-0003
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 308845-0004
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Avatud hankemenetlus
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 79810000 Serviços de impressão
Classificação adicional (cpv): 79970000 Serviços de publicação
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 308845-0000
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Avatud hankemenetlus
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 79810000 Servicii tipografice
Clasificare suplimentară (cpv): 79970000 Servicii de editare
Identificator intern: 308845-0001
Identificator intern: 308845-0002
Identificator intern: 308845-0003
Identificator intern: 308845-0004
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 308845-0000
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Avatud hankemenetlus
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 79810000 Tlačiarenské služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 79970000 Publikačné služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 308845-0001
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 308845-0002
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 308845-0003
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: 308845-0004
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 308845-0000
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Avatud hankemenetlus
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79810000 Tiskarske storitve
Dodatna klasifikacija (cpv): 79970000 Založniške storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 308845-0001
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 308845-0002
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 308845-0003
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 308845-0004
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 308845-0000
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Avatud hankemenetlus
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79810000 Tryckning
Ytterligare klassificering (cpv): 79970000 Förlagstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 308845-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 308845-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 308845-0003
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 308845-0004