476930-2026 - Състезателна процедура
Полша – Дизелово масло – Sukcesywne dostawy oleju napędowego
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеSukcesywne dostawy oleju napędowego
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju napędowego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: CZĘŚĆ NR 1: dostawy oleju napędowego w maksymalnej ilości 950 m3 realizowane w okresie 12 miesięcy. Pojedyncza dostawa będzie wynosić od 6 m3 do 32,5 m3. CZĘŚĆ NR 2: dostawy oleju napędowego w maksymalnej ilości 70 m3 realizowane w okresie 12 miesięcy. Pojedyncza dostawa będzie wynosić od 0,4 m3 do 0,5 m3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa Załącznik nr 5 do SWZ.
Вътрешен идентификаторZP/13/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 09134100 Дизелово масло
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju napędowego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: CZĘŚĆ NR 1: dostawy oleju napędowego w maksymalnej ilości 950 m3 realizowane w okresie 12 miesięcy. Pojedyncza dostawa będzie wynosić od 6 m3 do 32,5 m3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa Załącznik nr 5 do SWZ.
Обособена позицияLOT-0002
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju napędowego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: CZĘŚĆ NR 2: dostawy oleju napędowego w maksymalnej ilości 70 m3 realizowane w okresie 12 miesięcy. Pojedyncza dostawa będzie wynosić od 0,4 m3 do 0,5 m3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa Załącznik nr 5 do SWZ.
476930-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorZP/13/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 09134100 Naftový olej
5. Část
ČástLOT-0001
ČástLOT-0002
476930-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDZP/13/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 09134100 Dieselolie
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
DelkontraktLOT-0002
476930-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungZP/13/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
LosLOT-0001
LosLOT-0002
476930-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
Internal identifierZP/13/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 09134100 Diesel oil
5. Lot
LotLOT-0001
LotLOT-0002
476930-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoZP/13/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 09134100 Gasoil
5. Lote
LoteLOT-0001
LoteLOT-0002
476930-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusZP/13/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 09134100 Diisliõli
5. Osa
OsaLOT-0001
OsaLOT-0002
476930-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteZP/13/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09134100 Dieselöljy
476930-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneZP/13/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 09134100 Huile diesel
476930-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachZP/13/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 09134100 Diesel oil
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
LuchtógLOT-0002
476930-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaZP/13/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 09134100 Dizelsko ulje
5. Grupa
GrupaLOT-0001
GrupaLOT-0002
476930-2026 - Gara
Polonia – Carburante diesel – Sukcesywne dostawy oleju napędowego
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoZP/13/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 09134100 Carburante diesel
5. Lotto
LottoLOT-0001
LottoLOT-0002
476930-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
Interne identificatiecodeZP/13/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09134100 Dieselolie
5. Perceel
PerceelLOT-0001
PerceelLOT-0002
476930-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internZP/13/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 09134100 Ulei Diesel
476930-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorZP/13/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 09134100 Motorová nafta
5. Časť
ČasťLOT-0001
ČasťLOT-0002
476930-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareZP/13/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 09134100 Dieselolja
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Del (anbudsområde)LOT-0002