476958-2026 - Състезателна процедура
Хърватия – Консултантски услуги по управление и стопанска дейност – Analiza podataka i podrška u provedbi projekta Jačanje povezanosti obrazovanja i tržišta rada
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеAnaliza podataka i podrška u provedbi projekta Jačanje povezanosti obrazovanja i tržišta rada
ОписаниеUsluga analize podataka i podrške u provedbi projekta Jačanje povezanosti obrazovanja i tržišta rada.
Вътрешен идентификаторJN-M-2026-33
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедуратаOtvoreni postupak
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 79410000 Консултантски услуги по управление и стопанска дейност
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеAnaliza postojećih funkcionalnosti i podataka koji su trenutno dostupni na Portalu za napredno praćenje tržišta rada i izrada preporuka za unaprjeđenje istog, uključujući tehničke performanse
ОписаниеPredmet nabave je analiza postojećih funkcionalnosti i podataka koji su trenutno dostupni na Portalu za napredno praćenje tržišta rada, pružanje podrške Naručitelju u izradi preporuka za unaprjeđenje Portala za napredno praćenje tržišta rada i izrada tehničkih specifikacija za unapređenje Portala za praćenje tržišta rada te praćenje implementacije preporuka i prijedlog mogućih korekcija. Detaljan opis poslova koji čine predmet nabave nalazi se u dokumentu pod nazivom „TEHNIČKE SPECIFIKACIJE- Grupa 1“, koji je prilog DON-a.
Вътрешен идентификаторJN-M-2026-33-1
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеUsluga savjetovanja i podrške u provedbi projekta Jačanje povezanosti obrazovanja i tržišta rada
ОписаниеPredmet nabave je usluga savjetovanja i podrške u provedbi projekta Jačanje povezanosti obrazovanja i tržišta rada. Detaljan opis poslova koji čine predmet nabave nalazi se u dokumentu pod nazivom „TEHNIČKE SPECIFIKACIJE- Grupa 2“, koji je prilog DON-a.
Вътрешен идентификаторJN-M-2026-33-2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-M-2026-33
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79410000 Υπηρεσίες παροχής επιχειρηματικών συμβουλών και συμβουλών σε θέματα διαχείρισης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-M-2026-33-1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-M-2026-33-2
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: JN-M-2026-33
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79410000 Business and management consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: JN-M-2026-33-1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: JN-M-2026-33-2
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: JN-M-2026-33
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79410000 Servicios de consultoría comercial y en gestión
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: JN-M-2026-33-1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: JN-M-2026-33-2
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN-M-2026-33
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 79410000 Äri- ja juhtimisalased nõustamisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: JN-M-2026-33-1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: JN-M-2026-33-2
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN-M-2026-33
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79410000 Yritysten ja johdon konsulttipalvelut
Sisäinen tunniste: JN-M-2026-33-1
Sisäinen tunniste: JN-M-2026-33-2
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-M-2026-33
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 79410000 Services de conseil en affaires et en gestion
Identifiant interne: JN-M-2026-33-1
Identifiant interne: JN-M-2026-33-2
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JN-M-2026-33
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79410000 Usluge savjetovanja na području poslovanja i upravljanja
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: JN-M-2026-33-1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: JN-M-2026-33-2
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN-M-2026-33
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 79410000 Servizi di consulenza commerciale e di gestione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: JN-M-2026-33-1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: JN-M-2026-33-2
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-M-2026-33
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79410000 Verslo ir valdymo konsultacinės paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: JN-M-2026-33-1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: JN-M-2026-33-2
Iekšējais identifikators: JN-M-2026-33
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79410000 Uzņēmējdarbības un vadības konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: JN-M-2026-33-1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: JN-M-2026-33-2
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: JN-M-2026-33
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79410000 Servizzi ta' konsulenza dwar in-negozju u l-amministrazzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: JN-M-2026-33-1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: JN-M-2026-33-2
Interne identificatiecode: JN-M-2026-33
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79410000 Advies inzake bedrijfsvoering en management
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: JN-M-2026-33-1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: JN-M-2026-33-2
Wewnętrzny identyfikator: JN-M-2026-33
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79410000 Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: JN-M-2026-33-1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: JN-M-2026-33-2
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 79410000 Serviços de consultoria em matéria comercial e de gestão
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-M-2026-33
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 79410000 Servicii de consultanţă în afaceri şi în gestionare
Identificator intern: JN-M-2026-33-1
Identificator intern: JN-M-2026-33-2
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: JN-M-2026-33
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Otvoreni postupak
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 79410000 Poradenské služby v oblasti obchodu a riadenia
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: JN-M-2026-33-1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: JN-M-2026-33-2
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN-M-2026-33
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79410000 Storitve podjetniškega in managerskega svetovanja
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: JN-M-2026-33-1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: JN-M-2026-33-2