2. Процедура
Процедура
Заглавие: Programma voor Beginnend Leidinggevenden bij de Rijksoverheid
Описание: De aanbesteding betreft de ontwikkeling en uitvoering van de programma’s Beginnend Leidinggevenden (BLG) en Starten met Effectief Coördineren (SMEC) voor beginnend leidinggevenden bij de Rijksoverheid. De Opdracht kent een raming van 149 uitvoeringen en een maximum van 193 uitvoeringen gedurende de totale looptijd van de Raamovereenkomst.
Вътрешен идентификатор: IUC25-603
Вид процедура: Открита
Основни характеристики на процедурата: De opdracht wordt middels een Europese openbare aanbesteding in de markt gezet.
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 80521000 Услуги, свързани с програми за обучение
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 1
Варианти:
Описание на опциите: Verlengingsoptie: De Raamovereenkomst wordt gesloten op het gebied van dienstverlening voor een periode van twee (2) jaar met twee (2) opties tot verlenging van twaalf (12) maanden.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: IUC25-603
Typ řízení: Otevřené
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 80521000 Vzdělávací programy
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: IUC25-603
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80521000 Mit Ausbildungsprogrammen verbundene Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: IUC25-603
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 80521000 Υπηρεσίες προγραμμάτων κατάρτισης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: IUC25-603
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80521000 Training programme services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: IUC25-603
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 80521000 Servicios de programación de la formación
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: IUC25-603
Menetluse liik: Avatud
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 80521000 Koolitusprogrammid
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: IUC25-603
Menettelyn tyyppi: Avoin
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 80521000 Koulutusohjelmat
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: IUC25-603
Type de procédure: Ouverte
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: De opdracht wordt middels een Europese openbare aanbesteding in de markt gezet.
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 80521000 Services relatifs aux programmes de formation
Identifiant interne: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: IUC25-603
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: IUC25-603
Az eljárás típusa: Nyitott
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 80521000 Képzési programmal kapcsolatos szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 1
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: IUC25-603
Tipo di procedura: Aperta
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 80521000 Servizi per programmi di formazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 1
Opzioni:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: IUC25-603
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 80521000 Servizzi ta' programmi tat-taħriġ
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
Interne identificatiecode: IUC25-603
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80521000 Diensten voor opleidingsprogramma
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 80521000 Serviços relacionados com programas de formação
Opções:
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: IUC25-603
Vrsta postopka: Odprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 80521000 Storitve, povezane s programi usposabljanja
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: IUC25-603
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80521000 Utbildningsprogram
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1
Optioner: