2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa gazu ziemnego wraz z dystrybucją do instalacji Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu wraz z Rejonami
Описание: Dostawa gazu ziemnego wraz z dystrybucją do instalacji Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu wraz z Rejonami: - OD Bolesławiec ul. Kościuszki 9, 59-700 Bolesławiec - Ośrodek Piechowice ul. Jeleniogórska 4, 58-573 Piechowice - Rejon w Wołowie ul. Piłsudskiego 10, 56-100 Wołów - Rejon we Wrocławiu ul. Korfantego 2/4, 53-021 Wrocław - Rejon w Lubaniu ul. Kościuszki 26, 59-800 Lubań - Wydział Technologii ul. Drogowców 2, 55-080 Kąty Wrocławskie - Rejon w Kłodzku ul. Objazdowa 20, 57-300 Kłodzko
Вътрешен идентификатор: OWR.D-3.2421.29.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą). 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 7. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1)-2) i pkt 4)-7) rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostepniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 10. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) Pzp w zakresie opisanym w SWZ. 11. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Pzp. 12. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 09120000 Газообразни горива
Допълнителна класификация (cpv): 09123000 Природен газ
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: O/WR.D-3.2421.29.2026
Допълнителна класификация (cpv): 09123000 Природен газ, 65210000 Разпределение на газообразни горива
2. Procedure
Procedure
Intern ID: OWR.D-3.2421.29.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 09120000 Gasformige brændselsstoffer
Supplerende klassifikation (cpv): 09123000 Naturgas
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: O/WR.D-3.2421.29.2026
Supplerende klassifikation (cpv): 09123000 Naturgas, 65210000 Gasdistribution
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: OWR.D-3.2421.29.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: O/WR.D-3.2421.29.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09123000 Erdgas, 65210000 Gasversorgung
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: OWR.D-3.2421.29.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 09120000 Αέρια καύσιμα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 09123000 Φυσικό αέριο
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: O/WR.D-3.2421.29.2026
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 09123000 Φυσικό αέριο, 65210000 Διανομή αερίου
Internal identifier: OWR.D-3.2421.29.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09120000 Gaseous fuels
Additional classification (cpv): 09123000 Natural gas
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: O/WR.D-3.2421.29.2026
Additional classification (cpv): 09123000 Natural gas, 65210000 Gas distribution
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: OWR.D-3.2421.29.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 09120000 Combustibles gaseosos
Clasificación adicional (cpv): 09123000 Gas natural
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: O/WR.D-3.2421.29.2026
Clasificación adicional (cpv): 09123000 Gas natural, 65210000 Distribución de gas
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: OWR.D-3.2421.29.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 09120000 Gaasilised kütused
Täiendav liigitus (cpv): 09123000 Maagaas
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: O/WR.D-3.2421.29.2026
Täiendav liigitus (cpv): 09123000 Maagaas, 65210000 Gaasijaotus
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: OWR.D-3.2421.29.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09120000 Kaasumaiset polttoaineet
Lisäluokitus (cpv): 09123000 Maakaasu
Sisäinen tunniste: O/WR.D-3.2421.29.2026
Lisäluokitus (cpv): 09123000 Maakaasu, 65210000 Kaasunjakelu
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: OWR.D-3.2421.29.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 09120000 Gáznemű tüzelőanyagok
További osztályozás (cpv): 09123000 Földgáz
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: O/WR.D-3.2421.29.2026
További osztályozás (cpv): 09123000 Földgáz, 65210000 Gázellátás, gázszolgáltatás
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: OWR.D-3.2421.29.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09120000 Gāzveida kurināmie
Papildu klasifikācija (cpv): 09123000 Dabasgāze
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: O/WR.D-3.2421.29.2026
Papildu klasifikācija (cpv): 09123000 Dabasgāze, 65210000 Gāzes sadale
476988-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorOWR.D-3.2421.29.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09120000 Paliwa gazowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 09123000 Gaz ziemny
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikatorO/WR.D-3.2421.29.2026
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 09123000 Gaz ziemny, 65210000 Przesył gazu
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 09120000 Combustíveis gasosos
Classificação adicional (cpv): 09123000 Gás natural
Classificação adicional (cpv): 09123000 Gás natural, 65210000 Distribuição de gás