2. Процедура
Процедура
Заглавие: Védőital (víz) beszerzése
Описание: Védőital (víz) beszerzése értékalapú adásvételi keretmegállapodás keretében
Вътрешен идентификатор: EKR000985662026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 15981000 Минерална вода
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: Az Ajánlatkérő a jelen eljárás 1. szakaszának eredményeként adásvételi keretmegállapodást kíván kötni nettó 943.346.720,-Ft keretösszegben. Ajánlatkérő a keretmegállapodás időtartama alatt legfeljebb a keretösszeg felső határáig jogosult közvetlen megrendelések leadására, az alábbi hozzávetőleges mennyiségek szerint: 1. tétel: Szén-dioxiddal dúsított természetes ásványvíz 0,5 literes Magyarországon visszaváltható műanyag palackban, 9-16 db palackig terjedő zsugorfóliás kiszerelésben. A megelőző időszak tapasztalatai alapján a kalkulált mennyiség: 625.477 palack. 2. tétel: Szén-dioxidmentes természetes ásványvíz 0,5 literes Magyarországon visszaváltható műanyag palackban, 9-16 db palackig terjedő zsugorfóliás kiszerelésben. A megelőző időszak tapasztalatai alapján a kalkulált mennyiség: 450.155 palack. 3. tétel: Szén-dioxiddal dúsított természetes ásványvíz 1,5 literes, Magyarországon visszaváltható műanyag palackban 4-6 db palackig terjedő zsugorfóliás kiszerelésben. A megelőző időszak tapasztalatai alapján a kalkulált mennyiség: 3.318.971 palack. 4. tétel: Szén-dioxidmentes természetes ásványvíz 1,5 literes Magyarországon visszaváltható műanyag palackban 4-6 db palackig terjedő zsugorfóliás kiszerelésben. A megelőző időszak tapasztalatai alapján a kalkulált mennyiség: 3.126.554 palack. A megelőző időszak tapasztalatai alapján a kalkulált mennyiség a teljes nettó keretösszegre vonatkoztatva hozzávetőlegesen 7.521.157 palack. A részletes műszaki leírás a Közbeszerzési Dokumentumokban került megadásra. A kalkulált mennyiségi adatok az Ajánlattevő árképzéséhez nyújtandó segítségként és az ajánlattevők által benyújtásra kerülő ajánlatok összehasonlíthatósága érdekében kerültek meghatározásra. A keretmegállapodás megkötését követően Ajánlatkérő a keretmegállapodás időtartama alatt felmerülő beszerzési igényeit közvetlen megrendelés útján kívánja kielégíteni. Az Ajánlatkérő a keretmegállapodás időtartama alatt - valamennyi teljesítési hely esetén - megrendelésenként legalább egy kamionnyi mennyiség megrendelését garantálja. Egy kamion mennyiség alatt Ajánlatkérő 28-32 raklap közötti mennyiséget ért. Ajánlatkérő tájékoztatja ajánlattevőket, hogy 1 raklapnak 583 liter és 832 liter közötti mennyiséget kell tartalmaznia, továbbá 1 raklap kizárólag egyetlen kiszerelésű terméket tartalmazhat (azaz 1 raklapon csak 0,5 literes vagy csak 1,5 literes kiszerelésű termék lehet, függetlenül attól, hogy szénsavas vagy szénsavmentes-e). Ajánlatkérő a a teljes keretösszegből nettó 726.209.946 Ft összegre vállal lehívási kötelezettséget. Az ásványvizet Magyarországon visszaváltható műanyag (PET) palackokban kell szállítani. A palackokat műanyag csavarzárral/kupakkal, LOT számmal, illetve a minőség megőrzési idő végét (nap-hó-év) jelöléssel kell ellátni. Nyertes AT-nek a szerződéskötést követően két munkanapon belül írásban tájékoztatnia kell a keretmegállapodás 11. pontjában megjelölt vevői kapcsolattartót arról, hogy: - esetében egy kamionnyi mennyiség hány raklapnak felel meg az előírt 28-32 határértéken belül, - továbbá arról, hogy 1 raklapnyi mennyiség hány liternek felel meg az előírt 583 liter és 832 liter határértéken belül, külön a 0,5 literes és külön a 1,5 literes kiszerelés esetében is.
Вътрешен идентификатор: EKR000985662026/1
Допълнителна класификация (cpv): 15981100 Негазирана минерална вода, 15981200 Газирана минерална вода
476989-2026 - Konkurrencevilkår
Ungarn – Mineralvand – Védőital (víz) beszerzése
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelVédőital (víz) beszerzése
Intern IDEKR000985662026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 15981000 Mineralvand
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern IDEKR000985662026/1
Supplerende klassifikation (cpv): 15981100 Mineralvand uden brus, 15981200 Mineralvand med brus
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Védőital (víz) beszerzése
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR000985662026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15981000 Μεταλλικό νερό
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR000985662026/1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15981100 Μη αεριούχο μεταλλικό νερό, 15981200 Αεριούχο μεταλλικό νερό
476989-2026 - Hange
Ungari – Mineraalvesi – Védőital (víz) beszerzése
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
PealkiriVédőital (víz) beszerzése
Sisemine tunnusEKR000985662026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 15981000 Mineraalvesi
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnusEKR000985662026/1
Täiendav liigitus (cpv): 15981100 Gaseerimata mineraalvesi, 15981200 Gaseeritud mineraalvesi
476989-2026 - Mise en concurrence
Hongrie – Eau minérale – Védőital (víz) beszerzése
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
TitreVédőital (víz) beszerzése
Identifiant interneEKR000985662026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 15981000 Eau minérale
5. Lot
LotLOT-0001
Identifiant interneEKR000985662026/1
Nomenclature complémentaire (cpv): 15981100 Eau minérale plate, 15981200 Eau minérale gazeuse
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Védőital (víz) beszerzése
Aitheantóir inmheánach: EKR000985662026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 15981000 Mineral water
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: EKR000985662026/1
Aicmiú breise (cpv): 15981100 Still mineral water, 15981200 Sparkling mineral water
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Védőital (víz) beszerzése
Belső azonosító: EKR000985662026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 15981000 Ásványvíz
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: EKR000985662026/1
További osztályozás (cpv): 15981100 Szénsavmentes ásványvíz, 15981200 Szénsavas ásványvíz
476989-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
TitoloVédőital (víz) beszerzése
Identificativo internoEKR000985662026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 15981000 Acqua minerale
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo internoEKR000985662026/1
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15981100 Acqua minerale non frizzante, 15981200 Acqua minerale frizzante
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Védőital (víz) beszerzése
Iekšējais identifikators: EKR000985662026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15981000 Minerālūdens
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: EKR000985662026/1
Papildu klasifikācija (cpv): 15981100 Negāzēts minerālūdens, 15981200 Gāzēts minerālūdens
Titel: Védőital (víz) beszerzése
Interne identificatiecode: EKR000985662026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15981000 Mineraalwater
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: EKR000985662026/1
Aanvullende classificatie (cpv): 15981100 Niet-koolzuurhoudend mineraalwater, 15981200 Koolzuurhoudend mineraalwater
2. Procedimento
Procedimento
Título: Védőital (víz) beszerzése
Identificador interno: EKR000985662026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 15981000 Águas minerais
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: EKR000985662026/1
Classificação adicional (cpv): 15981100 Água mineral não gaseificada, 15981200 Água mineral gaseificada
476989-2026 - Procedură concurențială
Ungaria – Apă minerală – Védőital (víz) beszerzése
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
TitluVédőital (víz) beszerzése
Identificator internEKR000985662026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 15981000 Apă minerală
Identificator internEKR000985662026/1
Clasificare suplimentară (cpv): 15981100 Apă minerală plată, 15981200 Apă minerală carbogazoasă
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: EKR000985662026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15981000 Mineralvatten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: EKR000985662026/1
Ytterligare klassificering (cpv): 15981100 Icke kolsyrat mineralvatten, 15981200 Kolsyrat mineralvatten