See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Acord cadru centralizat pentru 24 luni de furnizare Aparatura medicala 2 (Ecograf, Holter, Autoclav, Lampa medicală, Pupinel electric Videolaringoscop, Seringă electrică, Stație pentru seringi electrice și Saltea antiescară activă)
Описание: Furnizarea de Aparatură medicală centralizata 2 (Ecograf, Holter, Autoclav, Lampa medicală, Pupinel electric Videolaringoscop, Seringă electrică, Stație pentru seringi electrice și Saltea antiescară activă), , conform caietului de sarcini, prin incheierea unui Acord-cadru cu operatorii economici ale caror oferte admisibile se vor pozitiona pe primele 3 locuri in clasamentul intocmit in baza criteriului de atribuire mentionat la punctul II.2.5.din Fisa de date a achizitiei. Contractele subsecvente se vor încheia, începând cu primul, cu operatorii economici semnatari ai acordului cadru, fara reluarea competitiei, de fiecare dintre asociati in parte. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile. Autoritatea Contractanta va raspunde in mod clar tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Вътрешен идентификатор: 4364675_2026_PAAPD1614899
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33100000 Медицинско оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Ecograf medici de familie
Описание: Conform caietului de sarcini Cantitățile minime și maxime atât pe acord cadru, cât și pe contract subsecvent, precum și valorile estimate se regăsesc în caietul de sarcini - 3.1 si 3.2.
Вътрешен идентификатор: 1
Основна класификация (cpv): 33112200 Ехограф
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Holter TA 24 h
Вътрешен идентификатор: 2
Основна класификация (cpv): 33123210 Система за наблюдение на сърдечната дейност
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Holter ECG 24 h
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Autoclav
Вътрешен идентификатор: 4
Основна класификация (cpv): 33191110 Автоклави
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Lampă medicală
Вътрешен идентификатор: 5
Основна класификация (cpv): 33167000 Осветление на операционна зала
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Pupinel electric
Вътрешен идентификатор: 6
Основна класификация (cpv): 33191100 Стерилизатор
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Videolaringoscop
Вътрешен идентификатор: 7
Основна класификация (cpv): 33124100 Уреди за диагностика
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Seringă electrică
Вътрешен идентификатор: 8
Основна класификация (cpv): 33194110 Помпи за перфузия
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Stație pentru seringi electrice
Вътрешен идентификатор: 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Saltea antiescara activa
Вътрешен идентификатор: 10
Основна класификация (cpv): 33196000 Медицински помощни средства
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 4364675_2026_PAAPD1614899
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Ecograf medici de familie
Interní identifikátor: 1
Hlavní klasifikace (cpv): 33112200 Ultrazvukové jednotky
Část: LOT-0002
Název: Holter TA 24 h
Interní identifikátor: 2
Hlavní klasifikace (cpv): 33123210 Přístroje pro sledování kardiaků
Část: LOT-0003
Název: Holter ECG 24 h
Interní identifikátor: 3
Část: LOT-0004
Název: Autoclav
Interní identifikátor: 4
Hlavní klasifikace (cpv): 33191110 Autoklávy
Část: LOT-0005
Název: Lampă medicală
Interní identifikátor: 5
Hlavní klasifikace (cpv): 33167000 Chirurgická světla
Část: LOT-0006
Název: Pupinel electric
Interní identifikátor: 6
Hlavní klasifikace (cpv): 33191100 Sterilizátor
Část: LOT-0007
Název: Videolaringoscop
Interní identifikátor: 7
Hlavní klasifikace (cpv): 33124100 Diagnostické přístroje
Část: LOT-0008
Název: Seringă electrică
Interní identifikátor: 8
Hlavní klasifikace (cpv): 33194110 Infúzní čerpadla
Část: LOT-0009
Název: Stație pentru seringi electrice
Interní identifikátor: 9
Část: LOT-0010
Název: Saltea antiescara activa
Interní identifikátor: 10
Hlavní klasifikace (cpv): 33196000 Zdravotnické pomůcky
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 4364675_2026_PAAPD1614899
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33100000 Medicinsk udstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Ecograf medici de familie
Intern ID: 1
Primær klassifikation (cpv): 33112200 Ultralydapparat
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Holter TA 24 h
Intern ID: 2
Primær klassifikation (cpv): 33123210 Hjertemonitoreringsudstyr
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Holter ECG 24 h
Intern ID: 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Autoclav
Intern ID: 4
Primær klassifikation (cpv): 33191110 Autoklaver
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Lampă medicală
Intern ID: 5
Primær klassifikation (cpv): 33167000 Operationslamper
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Pupinel electric
Intern ID: 6
Primær klassifikation (cpv): 33191100 Sterilisationsapparat
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Videolaringoscop
Intern ID: 7
Primær klassifikation (cpv): 33124100 Diagnostisk udstyr
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Seringă electrică
Intern ID: 8
Primær klassifikation (cpv): 33194110 Infusionspumper
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Stație pentru seringi electrice
Intern ID: 9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Saltea antiescara activa
Intern ID: 10
Primær klassifikation (cpv): 33196000 Medicinske hjælpemidler
Internal identifier: 4364675_2026_PAAPD1614899
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Ecograf medici de familie
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
Lot: LOT-0002
Title: Holter TA 24 h
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 33123210 Cardiac-monitoring devices
Lot: LOT-0003
Title: Holter ECG 24 h
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Autoclav
Internal identifier: 4
Main classification (cpv): 33191110 Autoclaves
Lot: LOT-0005
Title: Lampă medicală
Internal identifier: 5
Main classification (cpv): 33167000 Surgical lights
Lot: LOT-0006
Title: Pupinel electric
Internal identifier: 6
Main classification (cpv): 33191100 Steriliser
Lot: LOT-0007
Title: Videolaringoscop
Internal identifier: 7
Main classification (cpv): 33124100 Diagnostic devices
Lot: LOT-0008
Title: Seringă electrică
Internal identifier: 8
Main classification (cpv): 33194110 Infusion pumps
Lot: LOT-0009
Title: Stație pentru seringi electrice
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Saltea antiescara activa
Internal identifier: 10
Main classification (cpv): 33196000 Medical aids
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 4364675_2026_PAAPD1614899
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33100000 Meditsiiniseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Ecograf medici de familie
Sisemine tunnus: 1
Peamine liigitus (cpv): 33112200 Ultraheliseadmed
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Holter TA 24 h
Sisemine tunnus: 2
Peamine liigitus (cpv): 33123210 Südametegevuse jälgimisseadmed
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Holter ECG 24 h
Sisemine tunnus: 3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Autoclav
Sisemine tunnus: 4
Peamine liigitus (cpv): 33191110 Autoklaavid
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Lampă medicală
Sisemine tunnus: 5
Peamine liigitus (cpv): 33167000 Operatsioonilambid
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Pupinel electric
Sisemine tunnus: 6
Peamine liigitus (cpv): 33191100 Sterilisaatorid
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Videolaringoscop
Sisemine tunnus: 7
Peamine liigitus (cpv): 33124100 Diagnostikaseadmed
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Seringă electrică
Sisemine tunnus: 8
Peamine liigitus (cpv): 33194110 Infusioonipumbad
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: 9
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Saltea antiescara activa
Sisemine tunnus: 10
Peamine liigitus (cpv): 33196000 Meditsiinilised abivahendid
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 4364675_2026_PAAPD1614899
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33100000 Équipements médicaux
Titre: Ecograf medici de familie
Identifiant interne: 1
Nomenclature principale (cpv): 33112200 Échographe
Titre: Holter TA 24 h
Identifiant interne: 2
Nomenclature principale (cpv): 33123210 Système de surveillance cardiaque
Titre: Holter ECG 24 h
Identifiant interne: 3
Titre: Autoclav
Identifiant interne: 4
Nomenclature principale (cpv): 33191110 Autoclaves
Titre: Lampă medicală
Identifiant interne: 5
Nomenclature principale (cpv): 33167000 Éclairage opératoire
Titre: Pupinel electric
Identifiant interne: 6
Nomenclature principale (cpv): 33191100 Stérilisateur
Titre: Videolaringoscop
Identifiant interne: 7
Nomenclature principale (cpv): 33124100 Appareils de diagnostic
Titre: Seringă electrică
Identifiant interne: 8
Nomenclature principale (cpv): 33194110 Pompes à perfusion
Titre: Stație pentru seringi electrice
Identifiant interne: 9
Titre: Saltea antiescara activa
Identifiant interne: 10
Nomenclature principale (cpv): 33196000 Aides médicales
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 4364675_2026_PAAPD1614899
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinske naprave
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Ecograf medici de familie
Interna identifikacijska oznaka: 1
Glavna klasifikacija (cpv): 33112200 Jedinica za ultrazvuk
Grupa: LOT-0002
Naslov: Holter TA 24 h
Interna identifikacijska oznaka: 2
Glavna klasifikacija (cpv): 33123210 Uređaji za praćenje funkcije srca
Grupa: LOT-0003
Naslov: Holter ECG 24 h
Interna identifikacijska oznaka: 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: Autoclav
Interna identifikacijska oznaka: 4
Glavna klasifikacija (cpv): 33191110 Autoklave
Grupa: LOT-0005
Naslov: Lampă medicală
Interna identifikacijska oznaka: 5
Glavna klasifikacija (cpv): 33167000 Operacijska svjetla
Grupa: LOT-0006
Naslov: Pupinel electric
Interna identifikacijska oznaka: 6
Glavna klasifikacija (cpv): 33191100 Sterilizator
Grupa: LOT-0007
Naslov: Videolaringoscop
Interna identifikacijska oznaka: 7
Glavna klasifikacija (cpv): 33124100 Dijagnostički uređaji
Grupa: LOT-0008
Naslov: Seringă electrică
Interna identifikacijska oznaka: 8
Glavna klasifikacija (cpv): 33194110 Crpke za infuziju
Grupa: LOT-0009
Naslov: Stație pentru seringi electrice
Interna identifikacijska oznaka: 9
Grupa: LOT-0010
Naslov: Saltea antiescara activa
Interna identifikacijska oznaka: 10
Glavna klasifikacija (cpv): 33196000 Medicinska pomagala
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33100000 Orvosi felszerelések
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Ecograf medici de familie
Belső azonosító: 1
Fő osztályozás (cpv): 33112200 Ultrahangkészülék
Rész: LOT-0002
Cím: Holter TA 24 h
Belső azonosító: 2
Fő osztályozás (cpv): 33123210 Szívmegfigyelő készülékek
Rész: LOT-0003
Cím: Holter ECG 24 h
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0004
Cím: Autoclav
Belső azonosító: 4
Fő osztályozás (cpv): 33191110 Autoklávok
Rész: LOT-0005
Cím: Lampă medicală
Belső azonosító: 5
Fő osztályozás (cpv): 33167000 Sebészeti lámpák
Rész: LOT-0006
Cím: Pupinel electric
Belső azonosító: 6
Fő osztályozás (cpv): 33191100 Sterilizálóberendezés
Rész: LOT-0007
Cím: Videolaringoscop
Belső azonosító: 7
Fő osztályozás (cpv): 33124100 Diagnosztikai készülékek
Rész: LOT-0008
Cím: Seringă electrică
Belső azonosító: 8
Fő osztályozás (cpv): 33194110 Infúziós szivattyúk
Rész: LOT-0009
Cím: Stație pentru seringi electrice
Belső azonosító: 9
Rész: LOT-0010
Cím: Saltea antiescara activa
Belső azonosító: 10
Fő osztályozás (cpv): 33196000 Gyógyászati segédeszközök
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 4364675_2026_PAAPD1614899
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33100000 Tagħmir mediku
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Ecograf medici de familie
Identifikatur intern: 1
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33112200 Unità ultrasonika
Lott: LOT-0002
Titlu: Holter TA 24 h
Identifikatur intern: 2
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33123210 Apparat tal-monitoraġġ kardjaku
Lott: LOT-0003
Titlu: Holter ECG 24 h
Identifikatur intern: 3
Lott: LOT-0004
Titlu: Autoclav
Identifikatur intern: 4
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33191110 Awtoklavi
Lott: LOT-0005
Titlu: Lampă medicală
Identifikatur intern: 5
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33167000 Dwal kirurġiċi
Lott: LOT-0006
Titlu: Pupinel electric
Identifikatur intern: 6
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33191100 Sterilizzatur
Lott: LOT-0007
Titlu: Videolaringoscop
Identifikatur intern: 7
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33124100 Apparati tad-dianjożi
Lott: LOT-0008
Titlu: Seringă electrică
Identifikatur intern: 8
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33194110 Pompi ta' l-infużjoni
Lott: LOT-0009
Titlu: Stație pentru seringi electrice
Identifikatur intern: 9
Lott: LOT-0010
Titlu: Saltea antiescara activa
Identifikatur intern: 10
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33196000 Għajnuniet mediċi
Interne identificatiecode: 4364675_2026_PAAPD1614899
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 33112200 Echograaf
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 33123210 Hartbewakingssysteem
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Belangrijkste classificatie (cpv): 33191110 Autoclaven
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 5
Belangrijkste classificatie (cpv): 33167000 Operatielampen
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 6
Belangrijkste classificatie (cpv): 33191100 Sterilisator
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 7
Belangrijkste classificatie (cpv): 33124100 Diagnostisch instrumentarium
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 8
Belangrijkste classificatie (cpv): 33194110 Infuuspompen
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 10
Belangrijkste classificatie (cpv): 33196000 Medische hulpmiddelen
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 4364675_2026_PAAPD1614899
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33100000 Equipamento médico
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Ecograf medici de familie
Identificador interno: 1
Classificação principal (cpv): 33112200 Unidade de ultra-sons
Lote: LOT-0002
Título: Holter TA 24 h
Identificador interno: 2
Classificação principal (cpv): 33123210 Aparelhos para monitorização cardíaca
Lote: LOT-0003
Título: Holter ECG 24 h
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: Autoclav
Identificador interno: 4
Classificação principal (cpv): 33191110 Autoclaves
Lote: LOT-0005
Título: Lampă medicală
Identificador interno: 5
Classificação principal (cpv): 33167000 Luzes para blocos operatórios
Lote: LOT-0006
Título: Pupinel electric
Identificador interno: 6
Classificação principal (cpv): 33191100 Esterilizador
Lote: LOT-0007
Título: Videolaringoscop
Identificador interno: 7
Classificação principal (cpv): 33124100 Aparelhos para diagnóstico
Lote: LOT-0008
Título: Seringă electrică
Identificador interno: 8
Classificação principal (cpv): 33194110 Bombas para perfusão
Lote: LOT-0009
Título: Stație pentru seringi electrice
Identificador interno: 9
Lote: LOT-0010
Título: Saltea antiescara activa
Identificador interno: 10
Classificação principal (cpv): 33196000 Assistência médica
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33100000 Echipamente medicale
Identificator intern: 1
Clasificarea principală (cpv): 33112200 Ecograf
Identificator intern: 2
Clasificarea principală (cpv): 33123210 Sistem de monitorizare cardiacă
Identificator intern: 3
Identificator intern: 4
Clasificarea principală (cpv): 33191110 Autoclave
Identificator intern: 5
Clasificarea principală (cpv): 33167000 Lămpi chirurgicale
Identificator intern: 6
Clasificarea principală (cpv): 33191100 Sterilizator
Identificator intern: 7
Clasificarea principală (cpv): 33124100 Aparate de diagnosticare
Identificator intern: 8
Clasificarea principală (cpv): 33194110 Pompe de perfuzie
Identificator intern: 9
Identificator intern: 10
Clasificarea principală (cpv): 33196000 Mijloace auxiliare medicale
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33100000 Zdravotnícke vybavenie
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Ecograf medici de familie
Interný identifikátor: 1
Hlavná klasifikácia (cpv): 33112200 Ultrazvuková jednotka
Časť: LOT-0002
Názov: Holter TA 24 h
Interný identifikátor: 2
Hlavná klasifikácia (cpv): 33123210 Prístroje na monitorovanie srdca
Časť: LOT-0003
Názov: Holter ECG 24 h
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0004
Názov: Autoclav
Interný identifikátor: 4
Hlavná klasifikácia (cpv): 33191110 Autoklávy
Časť: LOT-0005
Názov: Lampă medicală
Interný identifikátor: 5
Hlavná klasifikácia (cpv): 33167000 Operačné lampy
Časť: LOT-0006
Názov: Pupinel electric
Interný identifikátor: 6
Hlavná klasifikácia (cpv): 33191100 Sterilizátory
Časť: LOT-0007
Názov: Videolaringoscop
Interný identifikátor: 7
Hlavná klasifikácia (cpv): 33124100 Diagnostické prístroje
Časť: LOT-0008
Názov: Seringă electrică
Interný identifikátor: 8
Hlavná klasifikácia (cpv): 33194110 Infúzne čerpadlá
Časť: LOT-0009
Názov: Stație pentru seringi electrice
Interný identifikátor: 9
Časť: LOT-0010
Názov: Saltea antiescara activa
Interný identifikátor: 10
Hlavná klasifikácia (cpv): 33196000 Zdravotné pomôcky