477007-2026 - Състезателна процедура
Полша – Строителни и монтажни работи – Rozbiórka i budowa nowego dworca kolejowego Koszalin
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Строителство
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеRozbiórka i budowa nowego dworca kolejowego Koszalin
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na dokończeniu robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego : „Rozbiórka i budowa nowego dworca kolejowego Koszalin”. 2. Opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej „OPZ”, stanowi Załącznik nr 1 do SWZ (zawiera: projekt budowlany, projekt techniczny, projekt wykonawczy, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót oraz przedmiary robót, pozwolenie na budowę). Zamawiający podkreśla, iż wszystkie roboty objęte zakresem zamówienia należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, wytycznymi Zamawiającego, zaleceniami i wydanymi decyzjami oraz przepisami prawa i normami. Zamawiający wskazuje, iż przedmiar robót ma charakter pomocniczy i nie stanowi zamkniętego katalogu opisu robót. 3. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we wzorze Umowy – Załącznik nr 11 do SWZ, zwaną dalej „Umowa” oraz w OPZ – Załącznik nr 1 do SWZ. 4. Zamawiający wymaga odbycia obligatoryjnej wizji lokalnej, o której mowa w art. 131 ust. 2 pkt 1) ustawy Pzp, terenu objętego przedmiotem zamówienia. Celem wizji jest sprawdzenie (oględziny wzrokowe) warunków terenowych, niezbędnych do sporządzenia oferty. Wizja lokalna odbędzie się w następujących terminach: 1) 28.04.2026 r., godz. 12.00, 2) 30.04.2026 r., godz. 12.00, 3) 05.05.2026 r., godz. 12.00, 4) 21.07.2026 r., godz. 12.00. Wykonawcy zobowiązani są do zgłoszenia Zamawiającemu, zgodnie z postanowieniami Rozdziału XII, nie później niż w dniu poprzedzającym wybrany termin wizji, do godziny 10.00, imiennej listy przedstawicieli Wykonawcy, którzy wezmą udział w wizji lokalnej oraz daty wizji. Wniosek należy przesłać za pośrednictwem Platformy w zakładce „Pytania / Informacje” poprzez polecenie „Dodaj pytanie / komentarz”. Zamawiający niezwłocznie przekaże zgłoszonym Wykonawcom szczegółowe informacje dotyczące kwestii organizacyjnych związanych z prowadzeniem wizji lokalnej w terminie wyżej wyznaczonym przez Zamawiającego. Wizja lokalna odbędzie się przy udziale przedstawiciela Zamawiającego. Z przeprowadzonej wizji lokalnej zostanie sporządzony protokół (wzór protokołu stanowi Załącznik nr 13 do SWZ) podpisany przez przedstawicieli Wykonawcy i Zamawiającego. Brak udziału w wizji lokalnej skutkować będzie odrzuceniem oferty Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18) ustawy Pzp. 5. Wykonawca lub podwykonawca, jest zobowiązany do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących pracę, w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2025 r., poz. 277 z późn. zm.). Zobowiązanie do zatrudnienia dotyczy pracowników, którzy w ramach Umowy, która zostanie zawarta w wyniku udzielenia przedmiotowego zamówienia, będą wykonywać czynności w zakresie robót: a) murarskich, malarskich, dekarskich, czynności wykonywanych w charakterze pomocnika murarza, b) monterskich w zakresie instalacji sanitarnych, c) monterskich w zakresie instalacji elektrycznych, d) rozliczania i prowadzenia dokumentacji budowy. 6. Zasady dokumentowania zatrudnienia, kontroli spełniania przez Wykonawcę lub podwykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz postanowienia dotyczące sankcji z tytułu ich niespełnienia, określone zostały w § 3 ust. 10 wzoru Umowy stanowiącego Załącznik nr 11 do SWZ. 7. Zamawiający wymaga, aby przy realizacji zamówienia osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wymienione w rozdziale IX ust. 2 pkt 4) lit. b) SWZ, porozumiewały się z Zamawiającym w języku polskim lub za pośrednictwem tłumacza języka polskiego. W korespondencji pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym za obowiązujący uznaje się język polski, przy czym Zamawiający w tym przypadku wymaga posługiwania się przez personel Wykonawcy językiem polskim w stopniu zaawansowanym C1 - zgodnie ze skalą przyjętą przez Radę Europy – CEFR Common European Framework lub za pośrednictwem tłumacza języka polskiego, natomiast w korespondencji pomiędzy Wykonawcą, a Zamawiającym za obowiązujący uznaje się język polski w co najmniej wyżej wymienionym stopniu zaawansowania. 8. Zamawiający przewiduje udzielanie zaliczek na poczet wykonania zamówienia. Zasady oraz warunki udzielenia zaliczki, w tym zabezpieczenie zaliczki, zostały określone we wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 11 do SWZ. 9. Wykonawca jest zobowiązany do wykonywania wszelkich czynności wynikających z SWZ oraz zobowiązuje się do przestrzegania wymagań zgodnie z „Procedurą dotyczącą wymagań w zakresie BHP wobec Wykonawców oraz Podwykonawców realizujących usługi na rzecz PKP S.A.” - która stanowi Załącznik nr 7 do Umowy (w zakresie przepisów BHP). 10. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 388 pkt 2) lit. c) ustawy Pzp, dotychczasowemu Wykonawcy, polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych jak w zamówieniu podstawowym i zgodnych z jego przedmiotem. 11. Łączna wartość powyższych zamówień nie przekroczy 20% wartości zamówienia podstawowego. 12. Zakres i warunki udzielania zamówień podobnych zostały określone w rozdziale VII SWZ. 13. Zamawiający dopuszcza możliwość powierzenia wykonania części zamówienia podwykonawcom. 14. Wykonawca zobowiązany jest wskazać w oświadczeniu JEDZ, którego wzór stanowi Załącznik nr 3 do SWZ oraz Formularzu ofertowym, którego wzór stanowi Załącznik nr 2 do SWZ, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podać nazwy podwykonawców (o ile są znane na obecnym etapie). 15. Wartość w sekcji Zakres zamówienia jest wartością zamówienia podstawowego z uwzględnieniem zamówień, o których mowa w art. 388 pkt 2) lit. c) ustawy PZP. UWAGA: Ze względu na brak możliwości zamieszczenia większej ilości informacji szczegółowe informacje zawarte są w SWZ.
Вътрешен идентификаторKFZ/2026/WNP-020029
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедурата1.Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://pkp.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/511394 2. Więcej informacji można uzyskać pod adresem podanym powyżej. 3. Oferty należy przesyłać na adres podany powyżej. 4. Komunikacja elektroniczna wymaga korzystania z narzędzi i urządzeń, które nie są ogólnodostępne. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do tych narzędzi i urządzeń można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://pkp.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/511394. 5. Zamawiający przeprowadzi postępowanie w „procedurze odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 6. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty, wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, następujących oświadczeń i podmiotowych środków dowodowych aktualnych na dzień złożenia, o których mowa w rozdziale X SWZ oraz w rozporządzeniu, o którym mowa w rozdziale II SWZ, w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy: § 2 ust. 1 pkt 1 lit.a)-b) pkt 2, pkt 6, pkt 7 lit a)-d), § 8 ust. 1 pkt 3, § 9 ust.1 pkt 1 i pkt 3 rozporządzenia oraz w przypadku podmiotów zagranicznych odpowiednio dokumenty z § 4 rozporządzenia, oraz oświadczenia, o których mowa w rozdziale X ust. 1 pkt 3) lit. e) SWZ (oświadczenia o braku podstaw do wykluczenia z postępowania, o których mowa w art. 7 ustawy UPAU i o braku zakazu udzielenia zamówienia na podstawie art. 5k rozporządzenia UE (zgodnie z Załącznikiem nr 10a i 10b do SWZ). 7.W przypadku wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia, oświadczenie JEDZ składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Dokumenty te potwierdzają spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw wykluczenia w zakresie, w którym każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz niepodleganie wykluczeniu, zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 8.Wykonawca, który powołuje się na zasoby podmiotów udostępniających zasoby, na zasadach określonych w art. 118 ustawy Pzp, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu, w zakresie, w jakim powołuje się na ich zasoby, składa także oświadczenia JEDZ dotyczące tych podmiotów, zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 9. Wykonawca nie może, po upływie terminu składania ofert, powoływać się na zdolności lub sytuację podmiotów udostępniających zasoby, jeżeli na etapie składania ofert nie polegał on w danym zakresie na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby. 10. Jeżeli zmiana albo rezygnacja z podwykonawcy dotyczy podmiotu, na którego zasoby Wykonawca powoływał się, na zasadach określonych w art. 118 ustawy Pzp, w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu, Wykonawca jest obowiązany wykazać Zamawiającemu, że proponowany inny podwykonawca lub Wykonawca samodzielnie spełnia je w stopniu nie mniejszym niż podwykonawca, na którego zasoby Wykonawca powoływał się w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia. 11. Zgodnie z art. 57, ustawy Pzp o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: 1) nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 1) lit. a) – g), pkt 2) (z wyłączeniem sytuacji, o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h)), pkt 3) – 6) oraz art. 109 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, 2) spełniają warunki udziału w postępowaniu. 12. Badanie czy nie zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w rozdziale IX ust.1a i 1b SWZ, zostanie dokonane w oparciu o oświadczenia przedstawione przez Wykonawcę, wykazy określone w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 oraz listę rozstrzygającą o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy UPAU. 13. Wystąpienie okoliczności, o których mowa w rozdziale IX ust. 1a.SWZ, badane będzie w odniesieniu do Wykonawcy, podwykonawców, dostawców lub podmiotów udostępniających zasoby, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10% wartości zamówienia. Wystąpienie okoliczności, o których mowa w rozdziale IX ust.1b.SWZ, badane będzie w odniesieniu do Wykonawcy i podmiotów udostępniających zasoby. Wykluczenie następować będzie na okres trwania ww. okoliczności. W przypadku Wykonawcy podlegającego wykluczeniu na ww. podstawie, Zamawiający odrzuci ofertę takiego Wykonawcy. 14. Pozostałe informacje zawarto w SWZ udostępnionej na Platformie Zakupowej pod adresem: https://pkp.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/511394.
Цел
Естество на поръчкатаСтроителство
Основна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
Допълнителна класификация (cpv): 45213320 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на сгради на релсовия транспорт, 31000000 Електрически машини, уреди, оборудване и консумативи; осветление, 31625200 Системи за алармиране при възникнал пожар, 32000000 Радио-, телевизионно, съобщително, далекосъобщително и сродни видове оборудване, 32323500 Система за видеонаблюдение, 32581000 Оборудване за комуникация на данни, 45110000 Работи по събаряне и разчистване на сгради; земни работи, 45111200 Работи по оформяне и разчистване на строителната площадка, 45112700 Строителни работи, свързани с озеленяването, 45220000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на строителни съоръжения, 45261215 Работи по покриване на покриви със слънчеви панели, 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации, 45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации, 45311000 Работи по изтегляне на кабели за електрически инсталации и по свързване на електрически инсталации, 45311100 Работи по изтегляне на кабели за електрически инсталации, 45311200 Работи по свързване на електрически инсталации, 45312100 Работи по инсталиране на пожароизвестителни системи, 45312200 Работи по инсталиране на сигнално-охранителни известителни системи, 45312310 Работи по монтиране на гръмоотводи, 45314300 Строителни и монтажни работи на инсталации за далекосъобщителна инфраструктура, 45317000 Други монтажни работи на електрически инсталации, некласифицирани другаде, 45331100 Строителни и монтажни работи на отоплителни тръбопроводни инсталации, 45331211 Строителни и монтажни работи на външни вентилационни тръбопроводни инсталации, 45332000 Строителни и монтажни работи на водоснабдителни и канализационни инсталации, 45333000 Строителни и монтажни работи на газови инсталации, 45343000 Работи по инсталиране на устройства за предотвратяване на пожари, 45400000 Довършителни строителни работи, 45422100 Дърводелски изделия, 45443000 Работи по фасади, 45450000 Други довършителни строителни работи, 45453000 Строителни работи по възстановяване и възобновяване, 45233140 Пътни работи, 45330000 Строителни и монтажни работи на тръбопроводни инсталации, 45314000 Строителни и монтажни работи на инсталации за далекосъобщения, 92520000 Услуги на музеи и галерии; услуги по опазване на паметници на културата
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na dokończeniu robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego : „Rozbiórka i budowa nowego dworca kolejowego Koszalin”. 2. Opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej „OPZ”, stanowi Załącznik nr 1 do SWZ (zawiera: projekt budowlany, projekt techniczny, projekt wykonawczy, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót oraz przedmiary robót, pozwolenie na budowę). Zamawiający podkreśla, iż wszystkie roboty objęte zakresem zamówienia należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, wytycznymi Zamawiającego, zaleceniami i wydanymi decyzjami oraz przepisami prawa i normami. Zamawiający wskazuje, iż przedmiar robót ma charakter pomocniczy i nie stanowi zamkniętego katalogu opisu robót. 3. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we wzorze Umowy – Załącznik nr 11 do SWZ, zwaną dalej „Umowa” oraz w OPZ – Załącznik nr 1 do SWZ. 4.Zamawiający wymaga odbycia obligatoryjnej wizji lokalnej, o której mowa art. 131 ust. 2 pkt 1) ustawy Pzp, terenu objętego przedmiotem zamówienia. Celem wizji jest sprawdzenie (oględziny wzrokowe) warunków terenowych, niezbędnych do sporządzenia oferty. Wizja lokalna odbędzie się w następujących terminach: 1) 28.04.2026 r., godz. 12.00, 2) 30.04.2026 r., godz. 12.00, 3) 05.05.2026 r., godz. 12.00, 4) 21.07.2026 r., godz. 12.00. Wykonawcy zobowiązani są do zgłoszenia Zamawiającemu, zgodnie z postanowieniami Rozdziału XII, nie później niż w dniu poprzedzającym wybrany termin wizji, do godziny 10.00, imiennej listy przedstawicieli Wykonawcy, którzy wezmą udział w wizji lokalnej oraz daty wizji. Wniosek należy przesłać za pośrednictwem Platformy w zakładce „Pytania / Informacje” poprzez polecenie „Dodaj pytanie / komentarz”. Zamawiający niezwłocznie przekaże zgłoszonym Wykonawcom szczegółowe informacje dotyczące kwestii organizacyjnych związanych z prowadzeniem wizji lokalnej w terminie wyżej wyznaczonym przez Zamawiającego. Wizja lokalna odbędzie się przy udziale przedstawiciela Zamawiającego. Z przeprowadzonej wizji lokalnej zostanie sporządzony protokół (wzór protokołu stanowi Załącznik nr 13 do SWZ) podpisany przez przedstawicieli Wykonawcy i Zamawiającego. Brak udziału w wizji lokalnej skutkować będzie odrzuceniem oferty Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18) ustawy Pzp. 5. Wykonawca lub podwykonawca, jest zobowiązany do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących pracę, w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2025 r., poz. 277 z późn. zm.). Zobowiązanie do zatrudnienia dotyczy pracowników, którzy w ramach Umowy, która zostanie zawarta w wyniku udzielenia przedmiotowego zamówienia, będą wykonywać czynności w zakresie robót: a) murarskich, malarskich, dekarskich, czynności wykonywanych w charakterze pomocnika murarza, b) monterskich w zakresie instalacji sanitarnych, c) monterskich w zakresie instalacji elektrycznych, d) rozliczania i prowadzenia dokumentacji budowy. 6. Zasady dokumentowania zatrudnienia, kontroli spełniania przez Wykonawcę lub podwykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz postanowienia dotyczące sankcji z tytułu ich niespełnienia, określone zostały w § 3 ust. 10 wzoru Umowy stanowiącego Załącznik nr 11 do SWZ. 7. Zamawiający wymaga, aby przy realizacji zamówienia osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wymienione w rozdziale IX ust. 2 pkt 4) lit. b) SWZ, porozumiewały się z Zamawiającym w języku polskim lub za pośrednictwem tłumacza języka polskiego. W korespondencji pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym za obowiązujący uznaje się język polski, przy czym Zamawiający w tym przypadku wymaga posługiwania się przez personel Wykonawcy językiem polskim w stopniu zaawansowanym C1 - zgodnie ze skalą przyjętą przez Radę Europy – CEFR Common European Framework lub za pośrednictwem tłumacza języka polskiego, natomiast w korespondencji pomiędzy Wykonawcą, a Zamawiającym za obowiązujący uznaje się język polski w co najmniej wyżej wymienionym stopniu zaawansowania. 8. Zamawiający przewiduje udzielanie zaliczek na poczet wykonania zamówienia. Zasady oraz warunki udzielenia zaliczki, w tym zabezpieczenie zaliczki, zostały określone we wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 11 do SWZ. 9. Wykonawca jest zobowiązany do wykonywania wszelkich czynności wynikających z SWZ oraz zobowiązuje się do przestrzegania wymagań zgodnie z „Procedurą dotyczącą wymagań w zakresie BHP wobec Wykonawców oraz Podwykonawców realizujących usługi na rzecz PKP S.A.” - która stanowi Załącznik nr 7 do Umowy (w zakresie przepisów BHP). 10. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 388 pkt 2) lit. c) ustawy Pzp, dotychczasowemu Wykonawcy, polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych jak w zamówieniu podstawowym i zgodnych z jego przedmiotem. 10. Łączna wartość powyższych zamówień nie przekroczy 20% wartości zamówienia podstawowego. 11. Zakres i warunki udzielania zamówień podobnych zostały określone w rozdziale VII SWZ. 12. Zamawiający dopuszcza możliwość powierzenia wykonania części zamówienia podwykonawcom. 13. Wykonawca zobowiązany jest wskazać w oświadczeniu JEDZ, którego wzór stanowi Załącznik nr 3 do SWZ oraz Formularzu ofertowym, którego wzór stanowi Załącznik nr 2 do SWZ, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podać nazwy podwykonawców (o ile są znane na obecnym etapie). 14. Wartość w sekcji Zakres zamówienia jest wartością zamówienia podstawowego z uwzględnieniem zamówień, o których mowa w art. 388 pkt 2) lit. c) ustawy PZP. UWAGA: Ze względu na brak możliwości zamieszczenia większej ilości informacji szczegółowe informacje zawarte są w SWZ.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: KFZ/2026/WNP-020029
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
Další klasifikace (cpv): 45213320 Stavební úpravy objektů sloužících železniční dopravě, 31000000 Elektrické strojní zařízení, přístroje, zařízení a spotřební materiál, osvětlení, 31625200 Systémy pro požární poplach, 32000000 Rozhlas, televize, komunikace, telekomunikace a související zařízení, 32323500 Kontrolní videosystémy, 32581000 Zařízení pro datovou komunikaci, 45110000 Demolice a zemní práce, 45111200 Příprava staveniště a odklizovací práce, 45112700 Krajinné úpravy, 45220000 Konstrukční a stavební práce, 45261215 Pokládka střešní krytiny ze solárních panelů, 45300000 Stavební montážní práce, 45310000 Elektroinstalační práce, 45311000 Instalace a montáž elektrických rozvodů a zařízení, 45311100 Instalace a montáž elektrických rozvodů, 45311200 Instalace a montáž elektrických zařízení, 45312100 Instalace a montáž požárních systémů, 45312200 Instalace a montáž systémů na ochranu před krádeží, 45312310 Ochrana před zásahem blesku, 45314300 Instalace a montáž kabelové infrastruktury, 45317000 Jiné elektroinstalační práce, 45331100 Instalace a montáž ústředního topení, 45331211 Instalace a montáž venkovního větrání, 45332000 Instalace a montáž vodovodních a odpadních rozvodů, 45333000 Instalace a montáž plynového zařízení, 45343000 Instalace a montáž zařízení požární ochrany, 45400000 Práce při dokončování budov, 45422100 Dřevěné konstrukce, 45443000 Práce na fasádách, 45450000 Ostatní dokončovací stavební činnosti, 45453000 Opravy a modernizace budov, 45233140 Práce na stavbě silnic, 45330000 Instalatérské a sanitární práce, 45314000 Instalace a montáž telekomunikačního zařízení, 92520000 Služby muzeí a ochrana historických památek a budov
5. Část
Část: LOT-0001
477007-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Bygge- og anlægsarbejder
2. Procedure
Procedure
Intern IDKFZ/2026/WNP-020029
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålBygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
Supplerende klassifikation (cpv): 45213320 Bygge- og anlægsarbejde i forbindelse med bygninger i tilknytning til jernbanetransport, 31000000 Elektriske maskiner, apparatur, udstyr og forbrugsartikler; belysning, 31625200 Brandalarmsystemer, 32000000 Radio-, fjernsyns-, kommunikations- og telekommunikationsudstyr og beslægtet udstyr, 32323500 Videoovervågningssystem, 32581000 Datakommunikationsudstyr, 45110000 Nedrivning og nedbrydning af bygninger og jordarbejde, 45111200 Terrænregulering og rydning af byggeplads, 45112700 Arbejder i forbindelse med landskabsarkitektur, 45220000 Ingeniørarbejder og bygværker, 45261215 Tagdækning med solpaneler, 45300000 Udførelse af bygningsinstallationer, 45310000 Udførelse af elektriske installationer, 45311000 Installation af el-ledninger og el-armaturer, 45311100 Installation af el-ledninger, 45311200 Installation af elarmaturer, 45312100 Installation af brandalarmsystem, 45312200 Installation af tyverialarmsystem, 45312310 Arbejder i forbindelse med lynbeskyttelse, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45317000 Øvrige elinstallationer, 45331100 Installation af centralvarmeanlæg, 45331211 Arbejde i forbindelse med udendørs ventilationsanlæg, 45332000 Blikkenslager- og rørlægningsarbejde, 45333000 Installation af gasarmaturer, 45343000 Installationer til brandsikring, 45400000 Færdiggørelse af bygninger, 45422100 Træarbejder, 45443000 Facadearbejde, 45450000 Øvrige arbejder i forbindelse med færdiggørelse af bygninger, 45453000 Eftersyn og istandsættelsesarbejder, 45233140 Vejarbejder, 45330000 Blikkenslagerarbejde, 45314000 Installation af telekommunikationsudstyr, 92520000 Museer og beslægtet virksomhed
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Internal identifier: KFZ/2026/WNP-020029
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45213320 Construction work for buildings relating to railway transport, 31000000 Electrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lighting, 31625200 Fire-alarm systems, 32000000 Radio, television, communication, telecommunication and related equipment, 32323500 Video-surveillance system, 32581000 Data-communications equipment, 45110000 Building demolition and wrecking work and earthmoving work, 45111200 Site preparation and clearance work, 45112700 Landscaping work, 45220000 Engineering works and construction works, 45261215 Solar panel roof-covering work, 45300000 Building installation work, 45310000 Electrical installation work, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45311100 Electrical wiring work, 45311200 Electrical fitting work, 45312100 Fire-alarm system installation work, 45312200 Burglar-alarm system installation work, 45312310 Lightning-protection works, 45314300 Installation of cable infrastructure, 45317000 Other electrical installation work, 45331100 Central-heating installation work, 45331211 Outdoor ventilation installation work, 45332000 Plumbing and drain-laying work, 45333000 Gas-fitting installation work, 45343000 Fire-prevention installation works, 45400000 Building completion work, 45422100 Woodwork, 45443000 Facade work, 45450000 Other building completion work, 45453000 Overhaul and refurbishment work, 45233140 Roadworks, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45314000 Installation of telecommunications equipment, 92520000 Museum services and preservation services of historical sites and buildings
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: KFZ/2026/WNP-020029
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
477007-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Radovi
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaKFZ/2026/WNP-020029
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRadovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
Dodatna klasifikacija (cpv): 45213320 Građevinski radovi na zgradama vezanim za željeznički promet, 31000000 Električni strojevi, aparati, oprema i potrošni materijal; rasvjeta, 31625200 Protupožarni alarmni sustavi, 32000000 Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema, 32323500 Oprema za videonadzor, 32581000 Oprema za priopćavanje podataka, 45110000 Radovi na rušenju objekata i radovi razbijanja te zemljani radovi, 45111200 Radovi pripreme gradilišta i čišćenja gradilišta, 45112700 Radovi krajobraznog uređenja, 45220000 Radovi na niskogradnji i radovi na visokogradnji, 45261215 Radovi pokrivanja krova solarnim panelima, 45300000 Instalaterski radovi na građevinama, 45310000 Elektroinstalacijski radovi, 45311000 Radovi električnog ožičenja i elektromontažni radovi, 45311100 Radovi električnog ožičenja, 45311200 Elektromontažni radovi, 45312100 Radovi ugradnje protupožarnog alarmnog sustava, 45312200 Radovi ugradnje protuprovalnog alarmnog sustava, 45312310 Radovi zaštite od groma, 45314300 Ugradnja kabelske infrastrukture, 45317000 Ostali elektroinstalaterski radovi, 45331100 Radovi instaliranja centralnoga grijanja, 45331211 Radovi instaliranja vanjske ventilacije, 45332000 Vodoinstalaterski radovi i radovi instaliranja odvoda, 45333000 Radovi instaliranja plinske opreme, 45343000 Radovi instaliranja uređaja za protupožarnu zaštitu, 45400000 Završni građevinski radovi, 45422100 Radovi u drvu, 45443000 Fasadni radovi, 45450000 Ostali završni građevinski radovi, 45453000 Remontni i sanacijski radovi, 45233140 Cestovni radovi, 45330000 Vodoinstalaterski i sanitarni radovi, 45314000 Ugradnja telekomunikacijske opreme, 92520000 Muzejske usluge i usluge očuvanja povijesnih mjesta i građevina
5. Grupa
GrupaLOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: KFZ/2026/WNP-020029
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45213320 Xogħol tal-kostruzzjoni għal bini assoċċjat mat-trasport tal-ferrovija, 31000000 Makkinarju, appart, tagħmir u oġġetti tal-konusm elettriċi. Dawl, 31625200 Sistemi ta' l-allarmi tan-nar, 32000000 Tagħmir tar-radju, tat-televiżjoni, tal-komunikazzjoni, tat-telekomunikazzjoni u tagħmir relatat, 32323500 Sistema ta' sorveljanza bil-video, 32581000 Apparat tal-komunikazzjoni tad-data, 45110000 Demolezzjoni ta’ bini u xogħol tat-tfarrik u xogħol tat-tneħija tal-materjal imfarrak, 45111200 Preparazzjoni tas-sit u xogħol tat-tindif, 45112700 Xogħol ta’ l-irranġar tal-pajsaġġ, 45220000 Xogħlijiet ta’ l-inġinerija u xogħolijiet tal-kostruzzjoni, 45261215 Xogħol ta' kisi tal-bjut bil-pannelli solari, 45300000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni fil-bini, 45310000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku, 45311000 Xogħol ta' mogħdija ta' wajers u elettriku, 45311100 Xogħol tat-tqegħid tal-wires elettriċi, 45311200 Xogħol tal-apparati elettriċi, 45312100 Xogħol ta’ l-istallazzjoni tas-sistema ta’ l-allarm fil-każ ta’ ħruq, 45312200 Xogħol ta’ l-istallazzjoni tas-sistema ta’ l-allarm fil-każ ta’ serq, 45312310 Xogħol tal-protezzjoni kontra s-sajjetti, 45314300 Stallazzjoni ta’ l-infrastruttura tal-cable, 45317000 Xogħol ieħor ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku, 45331100 Xogħol ta’ stallazzjoni tas-sħana ċentrali, 45331211 Xogħol ta’ stallazzjoni tal-ventilazzjoni esterna, 45332000 Xogħol tal-kanen u tat-tqegħid tal-katusi tad-drenaġġ, 45333000 Xogħol ta’ stallazzjoni ta’ tagħmir tal-gass, 45343000 Xogħlijiet ta’ l-istallazzjoni tal-prevezzjoni tan-nar, 45400000 Xogħol tat-tkomplija ta’ bini, 45422100 Xogħol ta’ l-injam, 45443000 Xogħol fuq il-faċċata, 45450000 Xogħol ieħor tal-finalizzar ta’ bini, 45453000 Xogħol tal-manteniment sħiħ u l-aġġornament ta’ bini, 45233140 Xogħlijiet tat-toroq, 45330000 Xogħlijiet tal-kanen u katusi sanitarji, 45314000 Stallazzjoni ta’ apparat tat-telekommunikazzjoni, 92520000 Servizzi tal-mużewijiet u servizzi tal-preżervazzjoni ta' siti u bini storiċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
477007-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Roboty budowlane
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorKFZ/2026/WNP-020029
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaRoboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45213320 Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z transportem kolejowym, 31000000 Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie, 31625200 Systemy przeciwpożarowe, 32000000 Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny, 32323500 Urządzenia do nadzoru wideo, 32581000 Sprzęt do przesyłu danych, 45110000 Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne, 45111200 Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne, 45112700 Roboty w zakresie kształtowania terenu, 45220000 Roboty inżynieryjne i budowlane, 45261215 Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45311000 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych, 45311100 Roboty w zakresie okablowania elektrycznego, 45311200 Roboty w zakresie instalacji elektrycznych, 45312100 Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych, 45312200 Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych, 45312310 Ochrona odgromowa, 45314300 Instalowanie infrastruktury okablowania, 45317000 Inne instalacje elektryczne, 45331100 Instalowanie centralnego ogrzewania, 45331211 Instalowanie wentylacji zewnętrznej, 45332000 Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne, 45333000 Roboty instalacyjne gazowe, 45343000 Roboty instalacyjne przeciwpożarowe, 45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, 45422100 Stolarka drewniana, 45443000 Roboty elewacyjne, 45450000 Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe, 45453000 Roboty remontowe i renowacyjne, 45233140 Roboty drogowe, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, 45314000 Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych, 92520000 Usługi świadczone przez muzea i w zakresie ochrony obiektów i budynków zabytkowych
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
477007-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Lucrări
2. Procedură
Procedură
Identificator internKFZ/2026/WNP-020029
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiLucrări
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
Clasificare suplimentară (cpv): 45213320 Lucrări de construcţii de clădiri pentru transportul feroviar, 31000000 Maşini, aparate, echipamente şi consumabile electrice; iluminat, 31625200 Sisteme de alarmă de incendiu, 32000000 Echipament de radio, televiziune, comunicaţii, telecomunicaţii şi articole conexe, 32323500 Sistem video de supraveghere, 32581000 Echipament de comunicare de date, 45110000 Lucrări de demolare de clădiri şi de terasament, 45111200 Lucrări de pregătire şi de degajare a şantierului, 45112700 Lucrări de arhitectură peisagistică, 45220000 Lucrări de inginerie şi de construcţii, 45261215 Lucrări de acoperire cu panouri solare, 45300000 Lucrări de instalaţii pentru clădiri, 45310000 Lucrări de instalaţii electrice, 45311000 Lucrări de cablare şi conexiuni electrice, 45311100 Lucrări de cablare electrică, 45311200 Lucrări de conexiuni electrice, 45312100 Lucrări de instalare de sisteme de alarmă împotriva incendiilor, 45312200 Lucrări de instalare de sisteme de alarmă antiefracţie, 45312310 Lucrări de protecţie împotriva fulgerelor, 45314300 Instalare de infrastructuri de cabluri, 45317000 Alte lucrări de instalare electrică, 45331100 Lucrări de instalare de echipamente de încălzire centrală, 45331211 Lucrări de instalare de echipament de ventilaţie exterioară, 45332000 Lucrări de instalaţii de apă şi canalizare şi de conducte de evacuare, 45333000 Lucrări de instalare de gaz, 45343000 Lucrări de instalare de dispozitive de prevenire a incendiilor, 45400000 Lucrări de finisare a construcţiilor, 45422100 Lucrări în lemn, 45443000 Lucrări de faţade, 45450000 Alte lucrări de finisare a construcţiilor, 45453000 Lucrări de reparaţii generale şi de renovare, 45233140 Lucrări de drumuri, 45330000 Lucrări de instalaţii de apă, 45314000 Instalare de echipament de telecomunicaţii, 92520000 Servicii prestate de muzee şi servicii de conservare a siturilor şi a monumentelor istorice
LotLOT-0001
477007-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Práce
2. Postup
Postup
Interný identifikátorKFZ/2026/WNP-020029
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyPráce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45213320 Stavebné práce na stavbe budov súvisiacich so železničnou dopravou, 31000000 Elektrické stroje, prístroje, zariadenia a spotrebný tovar; osvetlenie, 31625200 Požiarne poplašné systémy, 32000000 Rozhlas, televízia, komunikácie, telekomunikácie a príbuzné zariadenia, 32323500 Dohľadový videosystém, 32581000 Zariadenia na prenos údajov, 45110000 Búranie budov a demolačné práce a zemné práce, 45111200 Úpravy staveniska a vyčisťovacie práce, 45112700 Terénne úpravy, 45220000 Inžinierske práce a stavebné práce, 45261215 Kladenie strešnej krytiny zo solárnych panelov, 45300000 Stavebno-inštalačné práce, 45310000 Elektroinštalačné práce, 45311000 Inštalácie a montáž elektrických rozvodov a zariadení, 45311100 Elektroinštalačné práce v obytných budovách, 45311200 Elektroinštalačné práce v neobytných budovách, 45312100 Inštalovanie protipožiarneho poplašného systému, 45312200 Inštalovanie poplašného systému proti vlámaniu, 45312310 Práce na ochrane pred bleskom, 45314300 Inštalovanie kabeláže, 45317000 Iné elektroinštalačné práce, 45331100 Inštalovanie ústredného kúrenia, 45331211 Inštalovanie vonkajšej ventilácie, 45332000 Inštalácia a pokládka kanalizačných potrubí, 45333000 Inštalovanie plynovej prípojky s príslušenstvom, 45343000 Protipožiarne inštalačné práce, 45400000 Kompletizačné (dokončovacie) práce, 45422100 Drevené vybavenie domu, 45443000 Fasádne práce, 45450000 Iné práce na kompletizácii a dokončievaní budov, 45453000 Generálne opravy a renovačné práce, 45233140 Práce na ceste, 45330000 Kanalizačné a sanitárne práce, 45314000 Inštalovanie telekomunikačných zariadení, 92520000 Služby múzeí a ochrana historických miest a budov
5. Časť
ČasťLOT-0001