2. Процедура
Процедура
Заглавие: Sieťové smerovače pre dátové centrá STVR
Описание: Verejný obstarávateľ prevádzkuje v súčinnosti s externým dodávateľom internú sieť na sieťových zariadeniach od výrobcu Cisco. Z dôvodu technickej zastaranosti je potrebná postupná obmena sieťových smerovačov, ktoré už nie sú naďalej podporované zo strany výrobcu. Predmetom zákazky je dodanie sieťových zariadení (prepínačov) vrátane poskytnutia potrebných licencií a rozšírenej záruky, určených na umiestnenie v dátových centrách verejného obstarávateľa. Technická špecifikácia spolu s požadovanými počtami je uvedená nižšie. Dodávateľ je povinný zabezpečiť, aby celý dodávaný technologický celok pozostával výhradne zo zariadení, ktoré budú kompatibilné, bude zabezpečená jednotná technická podpora a konzistentný záručný model. Z dôvodu kompatibility s využívanými zariadeniami je požadovaná taktiež kompatibilita so zariadeniami od výrobcu Cisco.
Вътрешен идентификатор: 000012/250000/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 32413100 Рутери
Допълнителна класификация (cpv): 32413000 Интегрирана мрежа, 32420000 Мрежово оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 000012/250000/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 32413100 Síťové routery
Další klasifikace (cpv): 32413000 Integrované sítě, 32420000 Síťová zařízení
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 000012/250000/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 32413100 Netroutere
Supplerende klassifikation (cpv): 32413000 Integrerede net, 32420000 Netudstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 000012/250000/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32413100 Router für Netzwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32413000 Integriertes Netz, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Internal identifier: 000012/250000/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32413100 Network routers
Additional classification (cpv): 32413000 Integrated network, 32420000 Network equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 000012/250000/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 32413100 Encaminadores de red
Clasificación adicional (cpv): 32413000 Red integrada, 32420000 Equipo de red
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 000012/250000/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 32413100 Võrgu marsruuterid
Täiendav liigitus (cpv): 32413000 Integreeritud võrk, 32420000 Võrguseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 000012/250000/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 32413100 Verkkoreitittimet
Lisäluokitus (cpv): 32413000 Monipalveluverkko, 32420000 Verkkolaitteisto
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 000012/250000/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 32413100 Router di rete
Classificazione aggiuntiva (cpv): 32413000 Rete integrata, 32420000 Apparecchiature di rete
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 000012/250000/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 32413100 Rotot tan-networks
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 32413000 Network integrata, 32420000 Apparat tan-network
5. Lott
Lott: LOT-0001
Interne identificatiecode: 000012/250000/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32413100 Netwerkrouters
Aanvullende classificatie (cpv): 32413000 Geïntegreerd netwerk, 32420000 Netwerkuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 000012/250000/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 32413100 Rutery sieciowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 32413000 Sieć zintegrowana, 32420000 Urządzenia sieciowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 32413100 Rutere de reţea
Clasificare suplimentară (cpv): 32413000 Reţea integrată, 32420000 Echipament de reţea
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 32413100 Usmerjevalniki za omrežja
Dodatna klasifikacija (cpv): 32413000 Integrirano omrežje, 32420000 Oprema za omrežje
5. Sklop
Sklop: LOT-0001