2. Процедура
Процедура
Заглавие: Paskaidrojuma raksta izstrāde un autoruzraudzība objektam “Dienas aprūpes centra telpu izveide Aizkrauklē"
Описание: Paskaidrojuma raksta izstrāde un autoruzraudzība objektam “Dienas aprūpes centra telpu izveide Aizkrauklē"
Вътрешен идентификатор: AND 2026/78
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71000000 Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги
Допълнителна класификация (cpv): 71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране, 71248000 Контрол на проекта и документация
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: AND 2026/78
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
Další klasifikace (cpv): 71320000 Technické projektování, 71248000 Dohled nad projektem a dokumentací
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: AND 2026/78
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71000000 Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed
Supplerende klassifikation (cpv): 71320000 Ingeniørmæssig projektering, 71248000 Projektledelse og –dokumentation
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
477087-2026 - Wettbewerb
Lettland – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Paskaidrojuma raksta izstrāde un autoruzraudzība objektam “Dienas aprūpes centra telpu izveide Aizkrauklē"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungAND 2026/78
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: AND 2026/78
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
Clasificación adicional (cpv): 71320000 Servicios de diseño técnico, 71248000 Supervisión del proyecto y documentación
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: AND 2026/78
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71000000 Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
Täiendav liigitus (cpv): 71320000 Tehnilise projekteerimise teenused, 71248000 Projekti- ja dokumendijärelevalve
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: AND 2026/78
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71000000 Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection
Nomenclature complémentaire (cpv): 71320000 Services de conception technique, 71248000 Supervision du projet et documentation
5. Lot
Lot: LOT-0000
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71000000 Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge
Dodatna klasifikacija (cpv): 71320000 Usluge tehničkog projektiranja, 71248000 Nadzor projekta i dokumentacija
Mjesto izvršenja
Poštanska adresa: Gaismas iela 4a
Grad: Aizkraukle
Poštanski broj: LV-5101
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71000000 Servizi architettonici, di costruzione, ingegneria e ispezione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71320000 Servizi di ideazione tecnica, 71248000 Supervisione di progetti e documentazione
Luogo di esecuzione
Indirizzo postale: Gaismas iela 4a
Località: Aizkraukle
Codice postale: LV-5101
477087-2026 - Konkursas
Latvija – Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos – Paskaidrojuma raksta izstrāde un autoruzraudzība objektam “Dienas aprūpes centra telpu izveide Aizkrauklē"
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusAND 2026/78
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos, 71248000 Projektų ir dokumentacijos priežiūra
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0000
Iekšējais identifikators: AND 2026/78
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi, 71248000 Projekta un dokumentācijas uzraudzība
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: AND 2026/78
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn, 71248000 Superviżjoni tal-proġett u dokumentazzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0000
Interne identificatiecode: AND 2026/78
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71320000 Technische ontwerpdiensten, 71248000 Toezicht op plannen en documentatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: AND 2026/78
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania, 71248000 Nadzór nad projektem i dokumentacją
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
477087-2026 - Concurso
Letónia – Serviços de arquitectura, construção, engenharia e inspecção – Paskaidrojuma raksta izstrāde un autoruzraudzība objektam “Dienas aprūpes centra telpu izveide Aizkrauklē"
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoAND 2026/78
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 71000000 Serviços de arquitectura, construção, engenharia e inspecção
Classificação adicional (cpv): 71320000 Serviços de concepção técnica, 71248000 Supervisão de projecto e documentação
LoteLOT-0000
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: AND 2026/78
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71000000 Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie
Clasificare suplimentară (cpv): 71320000 Servicii de concepţie tehnică, 71248000 Supraveghere a proiectului şi documentare
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: AND 2026/78
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
Dodatna klasifikacija (cpv): 71320000 Storitve gradbenega projektiranja, 71248000 Nadziranje projekta in dokumentacije
5. Sklop
Sklop: LOT-0000