2. Процедура
Процедура
Заглавие: Kitos paskirties inžinerinio statinio (degalinės su plovykla), Panevėžio raj. sav. Velžio sen., Pajuosčio k., darbo projekto parengimas ir statybos darbai
Описание: Kitos paskirties inžinerinio statinio (degalinės su plovykla), Panevėžio raj. sav. Velžio sen., Pajuosčio k., darbo projekto parengimas ir statybos darbai. Daugiau informarcijos pateikta Pirkimo sąlygose.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45223720 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на бензино- или газостанции
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: 0
477095-2026 - Zadávání
Litva – Výstavba benzinových/plynových čerpacích stanic – Kitos paskirties inžinerinio statinio (degalinės su plovykla), Panevėžio raj. sav. Velžio sen., Pajuosčio k., darbo projekto parengimas ir statybos darbai
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Práce
2. Řízení
Řízení
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyPráce
Hlavní klasifikace (cpv): 45223720 Výstavba benzinových/plynových čerpacích stanic
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátor0
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45223720 Bau von Tankstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
477095-2026 - Competition
Lithuania – Petrol/gas stations construction work – Kitos paskirties inžinerinio statinio (degalinės su plovykla), Panevėžio raj. sav. Velžio sen., Pajuosčio k., darbo projekto parengimas ir statybos darbai
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45223720 Petrol/gas stations construction work
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier0
477095-2026 - Licitación
Lituania – Trabajos de construcción de gasolineras – Kitos paskirties inžinerinio statinio (degalinės su plovykla), Panevėžio raj. sav. Velžio sen., Pajuosčio k., darbo projekto parengimas ir statybos darbai
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45223720 Trabajos de construcción de gasolineras
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno0
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45223720 Tanklate ehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 0
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45223720 Travaux de construction de stations-services
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 0
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45223720 Građevinski radovi na crpnim stanicama za gorivo
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 0
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45223720 Lavori di costruzione di stazioni di rifornimento
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 0
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45223720 Degalinių statybos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 0
477095-2026 - Kompetizzjoni
Il-Litwanja – Xogħol ta' kostruzzjoni ta' pompi tal-petrol – Kitos paskirties inžinerinio statinio (degalinės su plovykla), Panevėžio raj. sav. Velžio sen., Pajuosčio k., darbo projekto parengimas ir statybos darbai
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Xogħlijiet
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattXogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45223720 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' pompi tal-petrol
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur intern0
477095-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Werken
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractWerken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45223720 Bouwen van tankstation
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode0
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45223720 Roboty budowlane w zakresie stacji benzynowych/tankowania gazu
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 0
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45223720 Construção de estações de serviço
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 0
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45223720 Lucrări de construcţii de staţii de benzină
Identificator intern: 0
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45223720 Stavebné práce na benzínových/plynových čerpacích staniciach
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 0
477095-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Gradnje
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaGradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45223720 Gradbena dela na bencinskih črpalkah
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator0