477102-2026 - Състезателна процедура
Полша – Медицинско оборудване – Dostawa wraz z instalacją przelotowej myjni dezynfektora na potrzeby Centralnej Sterylizatorni SP ZOZ w Łapach
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawa wraz z instalacją przelotowej myjni dezynfektora na potrzeby Centralnej Sterylizatorni SP ZOZ w Łapach
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z instalacją przelotowej myjni dezynfektora na potrzeby Centralnej Sterylizatorni SP ZOZ w Łapach zgodnie ze specyfikacjami: rodzajową oraz ilościową, które składają się na opis przedmiotu zamówienia (zał. nr 7 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, zał. nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy oraz zał. nr 8 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia).
Вътрешен идентификаторZP/41/2026/PN
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускорявада
Обосновка на ускорената процедураzgodnie z art.138 ust.4 ustawy PZP - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33100000 Медицинско оборудване
Допълнителна класификация (cpv): 33191000 Устройства за стерилизиране, дезинфекция и поддържане на хигиена, 39330000 Оборудване за дезинфекция
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
477102-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungZP/41/2026/PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung, 39330000 Desinfektionsausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
477102-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifierZP/41/2026/PN
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33191000 Sterilisation, disinfection and hygiene devices, 39330000 Disinfection equipment
5. Lot
LotLOT-0001
477102-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusZP/41/2026/PN
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusjah
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33100000 Meditsiiniseadmed
Täiendav liigitus (cpv): 33191000 Steriliseerimis-, desinfitseerimis- ja hügieeniseadmed, 39330000 Desinfitseerimisseadmed
5. Osa
OsaLOT-0001
477102-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteZP/41/2026/PN
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäkyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33100000 Lääketieteelliset laitteet
Lisäluokitus (cpv): 33191000 Sterilointi-, desinfektio- ja hygienialaitteet, 39330000 Desinfiointilaitteet
477102-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneZP/41/2026/PN
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréeoui
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33100000 Équipements médicaux
Nomenclature complémentaire (cpv): 33191000 Dispositifs de stérilisation, de désinfection et d'hygiène, 39330000 Matériel de désinfection
477102-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóZP/41/2026/PN
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottigen
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33100000 Orvosi felszerelések
További osztályozás (cpv): 33191000 Sterilizáló-, fertőtlenítő- és egészségügyi eszközök, 39330000 Fertőtlenítőberendezések
5. Rész
RészLOT-0001
477102-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusZP/41/2026/PN
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintataip
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33100000 Medicinos įranga
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33191000 Sterilizacijos, dezinfekcijos ir higienos prietaisai, 39330000 Dezinfekcijos įrenginiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
477102-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internZP/41/2026/PN
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċellerataiva
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33100000 Tagħmir mediku
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33191000 Apparati ta' l-isterilizzazzjoni, id-disinfettazzjoni u l-iġjene, 39330000 Apparat tad-disinfezzjoni
5. Lott
LottLOT-0001
477102-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
Interne identificatiecodeZP/41/2026/PN
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldja
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 33191000 Instrumentarium voor sterilisatie, desinfectie en reiniging, 39330000 Desinfecteeruitrusting
5. Perceel
PerceelLOT-0001
477102-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorZP/41/2026/PN
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonatak
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33191000 Urządzenia sterylizujące, dezynfekcyjne i higieniczne, 39330000 Urządzenia dezynfekujące
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
477102-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoZP/41/2026/PN
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradosim
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33100000 Equipamento médico
Classificação adicional (cpv): 33191000 Aparelhos para esterilização, desinfecção e higiene, 39330000 Equipamento para desinfecção
5. Lote
LoteLOT-0001
477102-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internZP/41/2026/PN
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratăda
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33100000 Echipamente medicale
Clasificare suplimentară (cpv): 33191000 Aparate de sterilizare, de dezinfectare şi de igienizare, 39330000 Echipament de dezinfectare
477102-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorZP/41/2026/PN
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýáno
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33100000 Zdravotnícke vybavenie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33191000 Sterilizačné, dezinfekčné a hygienické prístroje, 39330000 Zariadenia na dezinfekciu
5. Časť
ČasťLOT-0001