See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Leveren en aanbrengen van wegmarkeringen in West-Vlaanderen - 3 percelen - Perceel 1: Leveren en aanbrengen van wegmarkeringen in het district 311 Brugge Perceel 2: Leveren en aanbrengen van wegmarkeringen in het district 312 Kortrijk Perceel 3: Leveren en aanbrengen van wegmarkeringen in het district 315 Oostende
Описание: De werken omvatten hoofdzakelijk: Voorbereidende werken (zie ook begrippenlijst in II technisch gedeelte, Markeringen Het in voorkomend geval verwijderen zonder beschadigen van de verharding van sommige doorlopende en niet-doorlopende overlangse markeringen, pijlen en arceringen, STOP en bushalten, dwarsmarkeringen, voetgangersoversteekplaatsen, enz. Het in voorkomend geval voorafgaandelijk grondig reinigen van de te markeren oppervlakten, met inbegrip van het onmiddellijk verwijderen van alle afval. Het in voorkomend geval verwijderen van de losse gedeelten thermoplasten. Het werk dat het aanbrengen van de markeringen voorafgaat zoals drogen en vegen Het traceren van nieuwe markeringen. Het in voorkomend geval leveren en aanbrengen van een kleeflaag op beton en bitumineuze wegdekken. Het in voorkomend geval aanbrengen van primer op bestaande oude markeringen Aanbrengen van duurzame wegmarkeringen Het leveren en aanbrengen van overlangse markeringen in doorlopende en niet-doorlopende strepen met verschillende breedte op beton en bitumineuze wegdekken volgens meetstaat . Voor de as- en randmarkeringen dienen deze van witte kleur te zijn. Het aanbrengen van fietspadcoating over de volledige breedte van de fietspaden ter hoogte van kruispunten en rotondes. Het aanbrengen van fietssuggestiestroken. De afmetingen van de wegmarkeringen voldoen aan de Algemene Omzendbrief nopens de Wegsignalisatie. Voor alle markeringen worden alleen producten aangewend welke samen het “markeringssysteem” vormen en een technische goedkeuring met certificaat (ATG-gebruiksgeschiktheidsattest) bezitten volgens de PTV’s. Aanbrengen van wegenverf. Aanbrengen thermoplastische of koudplastische markering. Aanbrengen van thermoplastische of koudplastische markering met verbeterde retroreflectie ’s nachts bij regenweer en nat wegdek. Aanbrengen van voorgevormde markeringen. Onvoorziene werken, nachtwerk of weekendwerk voor wegmarkeringen De basisuitrusting voor werfsignalisatie voor werken van 6e categorie met inbegrip van kleine aanvullingen, is een last van de aannemer. Het wegnemen en herplaatsen van bestaande signalisatie (als last van de aanneming) waar noodzakelijk. De bijkomende signalisatie met botsabsorbeerder die voorzien is op de wegen met een toegelaten snelheid van meer dan 90 km/u, wordt uitsluitend bij onvoorziene werken afzonderlijk vergoed, mist uitdrukkelijk vermeld in het dienstbevel Ter beschikking stellen van personeel, handgereedschap en materieel voor de uitvoering van de kleinere en onvoorziene werken volgens dienstbevel. Al de werken, volgens dienstbevel uit te voeren buiten de normale werktijden, gelden als forfaitaire meerprijs en worden afzonderlijk vergoed volgens de voorziene post. Het onderhoud van de werken gedurende de waarborgperiode Metingen De aannemer zal de dagzichtbaarheid (Qd) en de nachtzichtbaarheid (RL) meten.
Вътрешен идентификатор: WWV/OND/D300/2026/3
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45233221 Работи по пътна маркировка на пътища
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: WWV/OND/D300/2026/3 - 1
Вътрешен идентификатор: PERCEEL 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: WWV/OND/D300/2026/3 - 2
Вътрешен идентификатор: PERCEEL 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: WWV/OND/D300/2026/3 - 3
Вътрешен идентификатор: Perceel 3
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: WWV/OND/D300/2026/3
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45233221 Nátěry povrchu silnic
5. Část
Část: LOT-0001
Název: WWV/OND/D300/2026/3 - 1
Interní identifikátor: PERCEEL 1
Část: LOT-0002
Název: WWV/OND/D300/2026/3 - 2
Interní identifikátor: PERCEEL 2
Část: LOT-0003
Název: WWV/OND/D300/2026/3 - 3
Interní identifikátor: Perceel 3
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: WWV/OND/D300/2026/3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233221 Straßenmarkierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WWV/OND/D300/2026/3 - 1
Interne Kennung: PERCEEL 1
Los: LOT-0002
Titel: WWV/OND/D300/2026/3 - 2
Interne Kennung: PERCEEL 2
Los: LOT-0003
Titel: WWV/OND/D300/2026/3 - 3
Interne Kennung: Perceel 3
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: WWV/OND/D300/2026/3
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233221 Road-surface painting work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: WWV/OND/D300/2026/3 - 1
Internal identifier: PERCEEL 1
Lot: LOT-0002
Title: WWV/OND/D300/2026/3 - 2
Internal identifier: PERCEEL 2
Lot: LOT-0003
Title: WWV/OND/D300/2026/3 - 3
Internal identifier: Perceel 3
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: WWV/OND/D300/2026/3
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45233221 Teepinna värvimistööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: WWV/OND/D300/2026/3 - 1
Sisemine tunnus: PERCEEL 1
Osa: LOT-0002
Pealkiri: WWV/OND/D300/2026/3 - 2
Sisemine tunnus: PERCEEL 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: WWV/OND/D300/2026/3 - 3
Sisemine tunnus: Perceel 3
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: WWV/OND/D300/2026/3
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45233221 Tiemerkintöjen maalaustyöt
Ilmoituksen nimi: WWV/OND/D300/2026/3 - 1
Sisäinen tunniste: PERCEEL 1
Ilmoituksen nimi: WWV/OND/D300/2026/3 - 2
Sisäinen tunniste: PERCEEL 2
Ilmoituksen nimi: WWV/OND/D300/2026/3 - 3
Sisäinen tunniste: Perceel 3
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: WWV/OND/D300/2026/3
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45233221 Travaux de marquage routier
Titre: WWV/OND/D300/2026/3 - 1
Identifiant interne: PERCEEL 1
Titre: WWV/OND/D300/2026/3 - 2
Identifiant interne: PERCEEL 2
Titre: WWV/OND/D300/2026/3 - 3
Identifiant interne: Perceel 3
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: WWV/OND/D300/2026/3
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: WWV/OND/D300/2026/3 - 1
Aitheantóir inmheánach: PERCEEL 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: WWV/OND/D300/2026/3 - 2
Aitheantóir inmheánach: PERCEEL 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: WWV/OND/D300/2026/3 - 3
Aitheantóir inmheánach: Perceel 3
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: WWV/OND/D300/2026/3
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45233221 Radovi na bojenju oznaka na površini cesta
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: WWV/OND/D300/2026/3 - 1
Interna identifikacijska oznaka: PERCEEL 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: WWV/OND/D300/2026/3 - 2
Interna identifikacijska oznaka: PERCEEL 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: WWV/OND/D300/2026/3 - 3
Interna identifikacijska oznaka: Perceel 3
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: WWV/OND/D300/2026/3
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45233221 Útburkolati jelek festése
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: WWV/OND/D300/2026/3 - 1
Belső azonosító: PERCEEL 1
Rész: LOT-0002
Cím: WWV/OND/D300/2026/3 - 2
Belső azonosító: PERCEEL 2
Rész: LOT-0003
Cím: WWV/OND/D300/2026/3 - 3
Belső azonosító: Perceel 3
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: WWV/OND/D300/2026/3
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45233221 Lavori di verniciatura della segnaletica orizzontale
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: WWV/OND/D300/2026/3 - 1
Identificativo interno: PERCEEL 1
Lotto: LOT-0002
Titolo: WWV/OND/D300/2026/3 - 2
Identificativo interno: PERCEEL 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: WWV/OND/D300/2026/3 - 3
Identificativo interno: Perceel 3
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: WWV/OND/D300/2026/3
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45233221 Ceļu seguma krāsošana
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: WWV/OND/D300/2026/3 - 1
Iekšējais identifikators: PERCEEL 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: WWV/OND/D300/2026/3 - 2
Iekšējais identifikators: PERCEEL 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: WWV/OND/D300/2026/3 - 3
Iekšējais identifikators: Perceel 3
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: WWV/OND/D300/2026/3
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45233221 Xogħol ta’ l-immarkar tat-toroq
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: WWV/OND/D300/2026/3 - 1
Identifikatur intern: PERCEEL 1
Lott: LOT-0002
Titlu: WWV/OND/D300/2026/3 - 2
Identifikatur intern: PERCEEL 2
Lott: LOT-0003
Titlu: WWV/OND/D300/2026/3 - 3
Identifikatur intern: Perceel 3
Interne identificatiecode: WWV/OND/D300/2026/3
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233221 Aanbrengen van wegmarkeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: PERCEEL 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: PERCEEL 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Perceel 3
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45233221 Obras de sinalização horizontal de estradas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: WWV/OND/D300/2026/3 - 1
Identificador interno: PERCEEL 1
Lote: LOT-0002
Título: WWV/OND/D300/2026/3 - 2
Identificador interno: PERCEEL 2
Lote: LOT-0003
Título: WWV/OND/D300/2026/3 - 3
Identificador interno: Perceel 3
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45233221 Natieračské práce povrchu vozoviek
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: WWV/OND/D300/2026/3 - 1
Interný identifikátor: PERCEEL 1
Časť: LOT-0002
Názov: WWV/OND/D300/2026/3 - 2
Interný identifikátor: PERCEEL 2
Časť: LOT-0003
Názov: WWV/OND/D300/2026/3 - 3
Interný identifikátor: Perceel 3
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: WWV/OND/D300/2026/3
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45233221 Barvanje in označevanje cestnih površin
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: PERCEEL 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: PERCEEL 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Perceel 3