See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil
Описание: Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil
Вътрешен идентификатор: JN-76573
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 15000000 Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Mleko in mlečni izdelki
Описание: Mleko in mlečni izdelki
Вътрешен идентификатор: 507931
Допълнителна класификация (cpv): 15000000 Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Meso in mesni izdelki
Описание: Meso in mesni izdelki
Вътрешен идентификатор: 507932
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Sveže sadje in zelenjava, suhe stročnice, suho sadje in oreščki
Описание: Sveže sadje in zelenjava, suhe stročnice, suho sadje in oreščki
Вътрешен идентификатор: 507933
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Zamrznjene in sveže ribe, sadje, zelenjava in ostali izdelki
Описание: Zamrznjene in sveže ribe, sadje, zelenjava in ostali izdelki
Вътрешен идентификатор: 507934
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Konzervirano sadje in zelenjava
Описание: Konzervirano sadje in zelenjava
Вътрешен идентификатор: 507935
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Kruh in pekovsko pecivo
Описание: Kruh in pekovsko pecivo
Вътрешен идентификатор: 507936
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Ostalo prehrambeno blago
Описание: Ostalo prehrambeno blago
Вътрешен идентификатор: 507937
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Eko mleko in mlečni izdelki
Описание: Eko mleko in mlečni izdelki
Вътрешен идентификатор: 507938
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Eko kruh in pekovsko pecivo
Описание: Eko kruh in pekovsko pecivo
Вътрешен идентификатор: 507939
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Eko meso in mesni izdelki
Описание: Eko meso in mesni izdelki
Вътрешен идентификатор: 507940
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Eko sveže sadje in zelenjava
Описание: Eko sveže sadje in zelenjava
Вътрешен идентификатор: 507941
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: JN-76573
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Mleko in mlečni izdelki
Description: Mleko in mlečni izdelki
Internal identifier: 507931
Additional classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
Lot: LOT-0002
Title: Meso in mesni izdelki
Description: Meso in mesni izdelki
Internal identifier: 507932
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 507933
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 507934
Lot: LOT-0005
Title: Konzervirano sadje in zelenjava
Internal identifier: 507935
Lot: LOT-0006
Title: Kruh in pekovsko pecivo
Description: Kruh in pekovsko pecivo
Internal identifier: 507936
Lot: LOT-0007
Title: Ostalo prehrambeno blago
Description: Ostalo prehrambeno blago
Internal identifier: 507937
Lot: LOT-0008
Title: Eko mleko in mlečni izdelki
Description: Eko mleko in mlečni izdelki
Internal identifier: 507938
Lot: LOT-0009
Title: Eko kruh in pekovsko pecivo
Description: Eko kruh in pekovsko pecivo
Internal identifier: 507939
Lot: LOT-0010
Title: Eko meso in mesni izdelki
Description: Eko meso in mesni izdelki
Internal identifier: 507940
Lot: LOT-0011
Title: Eko sveže sadje in zelenjava
Description: Eko sveže sadje in zelenjava
Internal identifier: 507941
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: JN-76573
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Mleko in mlečni izdelki
Descripción: Mleko in mlečni izdelki
Identificador interno: 507931
Clasificación adicional (cpv): 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Lote: LOT-0002
Título: Meso in mesni izdelki
Descripción: Meso in mesni izdelki
Identificador interno: 507932
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 507933
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 507934
Lote: LOT-0005
Título: Konzervirano sadje in zelenjava
Identificador interno: 507935
Lote: LOT-0006
Título: Kruh in pekovsko pecivo
Descripción: Kruh in pekovsko pecivo
Identificador interno: 507936
Lote: LOT-0007
Título: Ostalo prehrambeno blago
Descripción: Ostalo prehrambeno blago
Identificador interno: 507937
Lote: LOT-0008
Título: Eko mleko in mlečni izdelki
Identificador interno: 507938
Lote: LOT-0009
Título: Eko kruh in pekovsko pecivo
Identificador interno: 507939
Lote: LOT-0010
Título: Eko meso in mesni izdelki
Descripción: Eko meso in mesni izdelki
Identificador interno: 507940
Lote: LOT-0011
Título: Eko sveže sadje in zelenjava
Identificador interno: 507941
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN-76573
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 15000000 Toiduained, joogid ja tubakas ja seonduvad tooted
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Mleko in mlečni izdelki
Kirjeldus: Mleko in mlečni izdelki
Sisemine tunnus: 507931
Täiendav liigitus (cpv): 15000000 Toiduained, joogid ja tubakas ja seonduvad tooted
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Meso in mesni izdelki
Kirjeldus: Meso in mesni izdelki
Sisemine tunnus: 507932
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 507933
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 507934
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: 507935
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Kruh in pekovsko pecivo
Kirjeldus: Kruh in pekovsko pecivo
Sisemine tunnus: 507936
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Ostalo prehrambeno blago
Kirjeldus: Ostalo prehrambeno blago
Sisemine tunnus: 507937
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Eko mleko in mlečni izdelki
Kirjeldus: Eko mleko in mlečni izdelki
Sisemine tunnus: 507938
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Eko kruh in pekovsko pecivo
Kirjeldus: Eko kruh in pekovsko pecivo
Sisemine tunnus: 507939
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Eko meso in mesni izdelki
Kirjeldus: Eko meso in mesni izdelki
Sisemine tunnus: 507940
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Eko sveže sadje in zelenjava
Kirjeldus: Eko sveže sadje in zelenjava
Sisemine tunnus: 507941
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN-76573
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15000000 Elintarvikkeet, juomat, tupakka ja vastaavat tuotteet
Ilmoituksen nimi: Mleko in mlečni izdelki
Kuvaus: Mleko in mlečni izdelki
Sisäinen tunniste: 507931
Lisäluokitus (cpv): 15000000 Elintarvikkeet, juomat, tupakka ja vastaavat tuotteet
Ilmoituksen nimi: Meso in mesni izdelki
Kuvaus: Meso in mesni izdelki
Sisäinen tunniste: 507932
Sisäinen tunniste: 507933
Sisäinen tunniste: 507934
Kuvaus: Konzervirano sadje in zelenjava
Sisäinen tunniste: 507935
Ilmoituksen nimi: Kruh in pekovsko pecivo
Kuvaus: Kruh in pekovsko pecivo
Sisäinen tunniste: 507936
Ilmoituksen nimi: Ostalo prehrambeno blago
Kuvaus: Ostalo prehrambeno blago
Sisäinen tunniste: 507937
Kuvaus: Eko mleko in mlečni izdelki
Sisäinen tunniste: 507938
Kuvaus: Eko kruh in pekovsko pecivo
Sisäinen tunniste: 507939
Ilmoituksen nimi: Eko meso in mesni izdelki
Kuvaus: Eko meso in mesni izdelki
Sisäinen tunniste: 507940
Kuvaus: Eko sveže sadje in zelenjava
Sisäinen tunniste: 507941
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-76573
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 15000000 Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes
Titre: Mleko in mlečni izdelki
Identifiant interne: 507931
Nomenclature complémentaire (cpv): 15000000 Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes
Titre: Meso in mesni izdelki
Identifiant interne: 507932
Identifiant interne: 507933
Identifiant interne: 507934
Titre: Konzervirano sadje in zelenjava
Identifiant interne: 507935
Titre: Kruh in pekovsko pecivo
Identifiant interne: 507936
Titre: Ostalo prehrambeno blago
Identifiant interne: 507937
Titre: Eko mleko in mlečni izdelki
Identifiant interne: 507938
Titre: Eko kruh in pekovsko pecivo
Identifiant interne: 507939
Titre: Eko meso in mesni izdelki
Identifiant interne: 507940
Titre: Eko sveže sadje in zelenjava
Identifiant interne: 507941
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: JN-76573
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Mleko in mlečni izdelki
Cur síos: Mleko in mlečni izdelki
Aitheantóir inmheánach: 507931
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Meso in mesni izdelki
Cur síos: Meso in mesni izdelki
Aitheantóir inmheánach: 507932
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 507933
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 507934
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 507935
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Kruh in pekovsko pecivo
Cur síos: Kruh in pekovsko pecivo
Aitheantóir inmheánach: 507936
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Ostalo prehrambeno blago
Cur síos: Ostalo prehrambeno blago
Aitheantóir inmheánach: 507937
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Eko mleko in mlečni izdelki
Cur síos: Eko mleko in mlečni izdelki
Aitheantóir inmheánach: 507938
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Eko kruh in pekovsko pecivo
Cur síos: Eko kruh in pekovsko pecivo
Aitheantóir inmheánach: 507939
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: Eko meso in mesni izdelki
Cur síos: Eko meso in mesni izdelki
Aitheantóir inmheánach: 507940
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: Eko sveže sadje in zelenjava
Cur síos: Eko sveže sadje in zelenjava
Aitheantóir inmheánach: 507941
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JN-76573
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 15000000 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Mleko in mlečni izdelki
Opis: Mleko in mlečni izdelki
Interna identifikacijska oznaka: 507931
Dodatna klasifikacija (cpv): 15000000 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
Grupa: LOT-0002
Naslov: Meso in mesni izdelki
Opis: Meso in mesni izdelki
Interna identifikacijska oznaka: 507932
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 507933
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 507934
Grupa: LOT-0005
Naslov: Konzervirano sadje in zelenjava
Opis: Konzervirano sadje in zelenjava
Interna identifikacijska oznaka: 507935
Grupa: LOT-0006
Naslov: Kruh in pekovsko pecivo
Opis: Kruh in pekovsko pecivo
Interna identifikacijska oznaka: 507936
Grupa: LOT-0007
Naslov: Ostalo prehrambeno blago
Opis: Ostalo prehrambeno blago
Interna identifikacijska oznaka: 507937
Grupa: LOT-0008
Naslov: Eko mleko in mlečni izdelki
Opis: Eko mleko in mlečni izdelki
Interna identifikacijska oznaka: 507938
Grupa: LOT-0009
Naslov: Eko kruh in pekovsko pecivo
Opis: Eko kruh in pekovsko pecivo
Interna identifikacijska oznaka: 507939
Grupa: LOT-0010
Naslov: Eko meso in mesni izdelki
Opis: Eko meso in mesni izdelki
Interna identifikacijska oznaka: 507940
Grupa: LOT-0011
Naslov: Eko sveže sadje in zelenjava
Opis: Eko sveže sadje in zelenjava
Interna identifikacijska oznaka: 507941
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN-76573
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 15000000 Prodotti alimentari, bevande, tabacco e prodotti affini
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Mleko in mlečni izdelki
Descrizione: Mleko in mlečni izdelki
Identificativo interno: 507931
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15000000 Prodotti alimentari, bevande, tabacco e prodotti affini
Lotto: LOT-0002
Titolo: Meso in mesni izdelki
Descrizione: Meso in mesni izdelki
Identificativo interno: 507932
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 507933
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 507934
Lotto: LOT-0005
Titolo: Konzervirano sadje in zelenjava
Identificativo interno: 507935
Lotto: LOT-0006
Titolo: Kruh in pekovsko pecivo
Descrizione: Kruh in pekovsko pecivo
Identificativo interno: 507936
Lotto: LOT-0007
Titolo: Ostalo prehrambeno blago
Descrizione: Ostalo prehrambeno blago
Identificativo interno: 507937
Lotto: LOT-0008
Titolo: Eko mleko in mlečni izdelki
Identificativo interno: 507938
Lotto: LOT-0009
Titolo: Eko kruh in pekovsko pecivo
Identificativo interno: 507939
Lotto: LOT-0010
Titolo: Eko meso in mesni izdelki
Descrizione: Eko meso in mesni izdelki
Identificativo interno: 507940
Lotto: LOT-0011
Titolo: Eko sveže sadje in zelenjava
Identificativo interno: 507941
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-76573
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15000000 Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Mleko in mlečni izdelki
Aprašymas: Mleko in mlečni izdelki
Vidaus identifikatorius: 507931
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15000000 Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Meso in mesni izdelki
Aprašymas: Meso in mesni izdelki
Vidaus identifikatorius: 507932
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 507933
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 507934
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 507935
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Kruh in pekovsko pecivo
Aprašymas: Kruh in pekovsko pecivo
Vidaus identifikatorius: 507936
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Ostalo prehrambeno blago
Aprašymas: Ostalo prehrambeno blago
Vidaus identifikatorius: 507937
Pirkimo dalis: LOT-0008
Aprašymas: Eko mleko in mlečni izdelki
Vidaus identifikatorius: 507938
Pirkimo dalis: LOT-0009
Aprašymas: Eko kruh in pekovsko pecivo
Vidaus identifikatorius: 507939
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: Eko meso in mesni izdelki
Aprašymas: Eko meso in mesni izdelki
Vidaus identifikatorius: 507940
Pirkimo dalis: LOT-0011
Aprašymas: Eko sveže sadje in zelenjava
Vidaus identifikatorius: 507941
Iekšējais identifikators: JN-76573
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Mleko in mlečni izdelki
Apraksts: Mleko in mlečni izdelki
Iekšējais identifikators: 507931
Papildu klasifikācija (cpv): 15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Meso in mesni izdelki
Apraksts: Meso in mesni izdelki
Iekšējais identifikators: 507932
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 507933
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 507934
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 507935
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Kruh in pekovsko pecivo
Apraksts: Kruh in pekovsko pecivo
Iekšējais identifikators: 507936
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Ostalo prehrambeno blago
Apraksts: Ostalo prehrambeno blago
Iekšējais identifikators: 507937
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Eko mleko in mlečni izdelki
Apraksts: Eko mleko in mlečni izdelki
Iekšējais identifikators: 507938
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Eko kruh in pekovsko pecivo
Apraksts: Eko kruh in pekovsko pecivo
Iekšējais identifikators: 507939
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Eko meso in mesni izdelki
Apraksts: Eko meso in mesni izdelki
Iekšējais identifikators: 507940
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Eko sveže sadje in zelenjava
Apraksts: Eko sveže sadje in zelenjava
Iekšējais identifikators: 507941
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: JN-76573
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15000000 Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Mleko in mlečni izdelki
Deskrizzjoni: Mleko in mlečni izdelki
Identifikatur intern: 507931
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15000000 Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati
Lott: LOT-0002
Titlu: Meso in mesni izdelki
Deskrizzjoni: Meso in mesni izdelki
Identifikatur intern: 507932
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 507933
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: 507934
Lott: LOT-0005
Titlu: Konzervirano sadje in zelenjava
Identifikatur intern: 507935
Lott: LOT-0006
Titlu: Kruh in pekovsko pecivo
Deskrizzjoni: Kruh in pekovsko pecivo
Identifikatur intern: 507936
Lott: LOT-0007
Titlu: Ostalo prehrambeno blago
Deskrizzjoni: Ostalo prehrambeno blago
Identifikatur intern: 507937
Lott: LOT-0008
Titlu: Eko mleko in mlečni izdelki
Identifikatur intern: 507938
Lott: LOT-0009
Titlu: Eko kruh in pekovsko pecivo
Identifikatur intern: 507939
Lott: LOT-0010
Titlu: Eko meso in mesni izdelki
Deskrizzjoni: Eko meso in mesni izdelki
Identifikatur intern: 507940
Lott: LOT-0011
Titlu: Eko sveže sadje in zelenjava
Identifikatur intern: 507941
Interne identificatiecode: JN-76573
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Mleko in mlečni izdelki
Beschrijving: Mleko in mlečni izdelki
Interne identificatiecode: 507931
Aanvullende classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
Perceel: LOT-0002
Titel: Meso in mesni izdelki
Beschrijving: Meso in mesni izdelki
Interne identificatiecode: 507932
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 507933
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 507934
Perceel: LOT-0005
Titel: Konzervirano sadje in zelenjava
Interne identificatiecode: 507935
Perceel: LOT-0006
Titel: Kruh in pekovsko pecivo
Beschrijving: Kruh in pekovsko pecivo
Interne identificatiecode: 507936
Perceel: LOT-0007
Titel: Ostalo prehrambeno blago
Beschrijving: Ostalo prehrambeno blago
Interne identificatiecode: 507937
Perceel: LOT-0008
Titel: Eko mleko in mlečni izdelki
Interne identificatiecode: 507938
Perceel: LOT-0009
Titel: Eko kruh in pekovsko pecivo
Interne identificatiecode: 507939
Perceel: LOT-0010
Titel: Eko meso in mesni izdelki
Beschrijving: Eko meso in mesni izdelki
Interne identificatiecode: 507940
Perceel: LOT-0011
Titel: Eko sveže sadje in zelenjava
Interne identificatiecode: 507941
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 15000000 Produtos alimentares, bebidas, tabaco e produtos afins
Descrição: Mleko in mlečni izdelki
Classificação adicional (cpv): 15000000 Produtos alimentares, bebidas, tabaco e produtos afins
Descrição: Meso in mesni izdelki
Descrição: Kruh in pekovsko pecivo
Descrição: Ostalo prehrambeno blago
Descrição: Eko mleko in mlečni izdelki
Descrição: Eko kruh in pekovsko pecivo
Descrição: Eko meso in mesni izdelki
Descrição: Eko sveže sadje in zelenjava
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-76573
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 15000000 Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe
Descriere: Mleko in mlečni izdelki
Identificator intern: 507931
Clasificare suplimentară (cpv): 15000000 Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe
Descriere: Meso in mesni izdelki
Identificator intern: 507932
Identificator intern: 507933
Identificator intern: 507934
Identificator intern: 507935
Descriere: Kruh in pekovsko pecivo
Identificator intern: 507936
Descriere: Ostalo prehrambeno blago
Identificator intern: 507937
Descriere: Eko mleko in mlečni izdelki
Identificator intern: 507938
Descriere: Eko kruh in pekovsko pecivo
Identificator intern: 507939
Descriere: Eko meso in mesni izdelki
Identificator intern: 507940
Descriere: Eko sveže sadje in zelenjava
Identificator intern: 507941
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: JN-76573
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 15000000 Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Mleko in mlečni izdelki
Interný identifikátor: 507931
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15000000 Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty
Časť: LOT-0002
Názov: Meso in mesni izdelki
Interný identifikátor: 507932
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 507933
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: 507934
Časť: LOT-0005
Názov: Konzervirano sadje in zelenjava
Interný identifikátor: 507935
Časť: LOT-0006
Názov: Kruh in pekovsko pecivo
Interný identifikátor: 507936
Časť: LOT-0007
Názov: Ostalo prehrambeno blago
Interný identifikátor: 507937
Časť: LOT-0008
Názov: Eko mleko in mlečni izdelki
Interný identifikátor: 507938
Časť: LOT-0009
Názov: Eko kruh in pekovsko pecivo
Interný identifikátor: 507939
Časť: LOT-0010
Názov: Eko meso in mesni izdelki
Interný identifikátor: 507940
Časť: LOT-0011
Názov: Eko sveže sadje in zelenjava
Interný identifikátor: 507941
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN-76573
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 507931
Dodatna klasifikacija (cpv): 15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 507932
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 507933
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 507934
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 507935
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 507936
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 507937
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 507938
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 507939
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 507940
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 507941