2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych oraz systemu zarządzania wydrukiem dla potrzeb Urzędu Miasta Ustka
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń wielofunkcyjnych oraz systemu zarządzania wydrukiem dla potrzeb Urzędu Miasta Ustka, w ramach projektu pilotażowego „Skrócony czas pracy – to się dzieje!”, realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu i oprogramowania oraz wdrożenie, instalację i konfigurację dostarczonego sprzętu i oprogramowania, tj.: 2.1. urządzeń wielofunkcyjnych A3 kolorowych – 7 szt., 2.2. urządzeń wielofunkcyjnych A-4 kolorowych – 6 szt., 2.3. systemu zarządzania wydrukiem – 1 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – wymagane parametry techniczne i użytkowe sprzętu zawiera załącznik nr 10 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Вътрешен идентификатор: ZP.271.4.2026.MTR
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Przetarg nieograniczony - art. 132 ustawy Prawo zamień publicznych z dnia 11 września 2019 r. (dalej ustawa PZP)
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 30232110 Лазерни принтери
Допълнителна класификация (cpv): 30216110 Скенери за компютри, 48824000 Принтерни сървъри, 51620000 Услуги по инсталиране на канцеларска техника, 72263000 Услуги по инсталиране на софтуерни продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń wielofunkcyjnych oraz systemu zarządzania wydrukiem dla potrzeb Urzędu Miasta Ustka, w ramach projektu pilotażowego „Skrócony czas pracy – to się dzieje!”, realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu i oprogramowania oraz wdrożenie, instalację i konfigurację dostarczonego sprzętu i oprogramowania, tj.: 2.1. urządzeń wielofunkcyjnych A3 kolorowych – 7 szt., 2.2. urządzeń wielofunkcyjnych A-4 kolorowych – 6 szt., 2.3. systemu zarządzania wydrukiem – 1 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – wymagane parametry techniczne i użytkowe sprzętu zawiera załącznik nr 10 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: 4.1. produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; 4.2. produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy PZP.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: ZP.271.4.2026.MTR
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30232110 Laserové tiskárny
Další klasifikace (cpv): 30216110 Skenery pro počítačové využití, 48824000 Obsluhy tisku, 51620000 Instalace a montáž kancelářských strojů, 72263000 Implementace programového vybavení
5. Část
Část: LOT-0001
477141-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifierZP.271.4.2026.MTR
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 30232110 Laser printers
Additional classification (cpv): 30216110 Scanners for computer use, 48824000 Printer servers, 51620000 Installation services of office equipment, 72263000 Software implementation services
5. Lot
LotLOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZP.271.4.2026.MTR
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30232110 Impresoras láser
Clasificación adicional (cpv): 30216110 Escáneres para uso informático, 48824000 Servidores de impresora, 51620000 Servicios de instalación de equipo de oficina, 72263000 Servicios de implementación de software
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP.271.4.2026.MTR
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30232110 Lasertulostimet
Lisäluokitus (cpv): 30216110 Kuvanlukijat, 48824000 Tulostuspalvelimet, 51620000 Toimistolaitteiden asentaminen, 72263000 Ohjelmiston toteutuspalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
477141-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneZP.271.4.2026.MTR
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédurePrzetarg nieograniczony - art. 132 ustawy Prawo zamień publicznych z dnia 11 września 2019 r. (dalej ustawa PZP)
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 30232110 Imprimantes laser
Nomenclature complémentaire (cpv): 30216110 Scanners informatiques, 48824000 Serveurs d'imprimantes, 51620000 Services d'installation de matériel de bureau, 72263000 Services d'implémentation de logiciels
477141-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóZP.271.4.2026.MTR
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30232110 Lézernyomtatók
További osztályozás (cpv): 30216110 Lapolvasók számítógéphez, 48824000 Nyomtatószerverek, 51620000 Irodai berendezéssel kapcsolatos szerelési szolgáltatások, 72263000 Szoftvermegvalósítási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
477141-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusZP.271.4.2026.MTR
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30232110 Lazeriniai spausdintuvai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30216110 Kompiuterių skaitytuvai, 48824000 Spausdintuvų serveriai, 51620000 Biuro įrangos montavimo paslaugos, 72263000 Programinės įrangos diegimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
477141-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikatorsZP.271.4.2026.MTR
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30232110 Lāzerprinteri
Papildu klasifikācija (cpv): 30216110 Skeneri lietošanai ar datoriem, 48824000 Printeru serveri, 51620000 Biroja iekārtu uzstādīšanas pakalpojumi, 72263000 Programmatūras ieviešanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZP.271.4.2026.MTR
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30232110 Printers bil-laser
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30216110 Scanners għall-użu mal-kompjuter, 48824000 Servers tal-printers, 51620000 Servizzi ta’ l-istallazzjoni ta’ l-apparat ta’ l-uffiċini, 72263000 Servizzi ta' l-implimentazzjoni tas-software
5. Lott
Lott: LOT-0001
Interne identificatiecode: ZP.271.4.2026.MTR
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30232110 Laserprinters
Aanvullende classificatie (cpv): 30216110 Scanners voor computergebruik, 48824000 Printerservers, 51620000 Installatie van kantooruitrusting, 72263000 Software-implementatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZP.271.4.2026.MTR
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30232110 Drukarki laserowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30216110 Skanery komputerowe, 48824000 Serwery drukarek, 51620000 Usługi instalowania urządzeń biurowych, 72263000 Usługi wdrażania oprogramowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 30232110 Impressoras laser
Classificação adicional (cpv): 30216110 Scanners para computadores, 48824000 Servidores de impressora, 51620000 Serviços de instalação de equipamento para escritório, 72263000 Serviços de implementação de software
477141-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internZP.271.4.2026.MTR
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 30232110 Imprimante laser
Clasificare suplimentară (cpv): 30216110 Scanere informatice, 48824000 Servere pentru imprimante, 51620000 Servicii de instalare de echipament de birotică, 72263000 Servicii de aplicare de software