2. Процедура
Процедура
Заглавие: Rekonstrukce a výstavba chodníků ve Škvorci – další etapa
Описание: Předmětem této veřejné zakázky je rekonstrukce stávajících chodníků a výstavba několika nových chodníků pro pěší podél komunikace II/101 a III/101 69 v městysu Škvorec. Součástí dokumentace je i návrh odvodnění, pomocí dešťové kanalizace a částečnými vsaky. Povinností zhotovitele bude opravit stávající přechody pro pěší a pro větší bezpečnost je navrženo i několik nových přechodů a míst pro přecházení v trase chodníků. Povinností zhotovitele bude upravit autobusové zastávky a přístřešky a také upravit parkovací stání před poštou (č.p. 107), u bývalé masny (č.p. 304) i před bytovým domem (č.p. 7). Trasa je rozdělena podle komunikací na 3 části, přičemž v této veřejné zakázce jsou realizovány pouze 1 a 2 etapa. Bližší informace jsou v zadávací dokumentaci.
Вътрешен идентификатор: zakázka
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
Допълнителна класификация (cpv): 45233000 Строителни работи по изпълнение на основа на пътна настилка и настилка на пътища, 45233120 Строителни и монтажни работи на пътища, 45233160 Пътища и други площи, покрити с чакъл, 45233100 Строителни и монтажни работи на автомагистрали и пътища, 45316100 Монтажни работи на осветители на пътища, летища и други
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: viz. odst. 11 Zadávací dokumentace
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: zakázka
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
Další klasifikace (cpv): 45233000 Výstavba, zakládání a povrchové práce pro komunikace, 45233120 Výstavba silnic, 45233160 Chodníky a jiné zpevněné povrchy, 45233100 Stavební úpravy pro komunikace, 45316100 Instalace a montáž zařízení pro venkovní osvětlení
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Intern ID: zakázka
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
Supplerende klassifikation (cpv): 45233000 Bygge-, funderings- og belægningsarbejder i forbindelse med anlæg af hovedveje, veje, 45233120 Anlæg af vej, 45233160 Stier og andre skærvebelagte overflader, 45233100 Byggearbejde i forbindelse med anlæg af hovedveje, veje, 45316100 Installation af udstyr til udendørsbelysning
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: zakázka
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45233000 Κατασκευαστικά έργα, έργα θεμελίωσης και επιφανειακά έργα σε αυτοκινητοδρόμους και οδούς, 45233120 Έργα οδοποιίας, 45233160 Δίοδοι προσπέλασης και λοιπές μη ασφαλτοστρωμένες επιφάνειες, 45233100 Κατασκευή αυτοκινητοδρόμων και οδών, 45316100 Τοποθέτηση εξοπλισμού φωτισμού εξωτερικών χώρων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
Internal identifier: zakázka
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45233000 Construction, foundation and surface works for highways, roads, 45233120 Road construction works, 45233160 Paths and other metalled surfaces, 45233100 Construction work for highways, roads, 45316100 Installation of outdoor illumination equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: viz. odst. 11 Zadávací dokumentace
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: zakázka
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45233000 Trabajos de construcción, cimentación y pavimentación de autopistas y carreteras, 45233120 Trabajos de construcción de carreteras, 45233160 Caminos y otras superficies empedradas, 45233100 Trabajos de construcción de autopistas y carreteras, 45316100 Instalación de equipo de alumbrado exterior
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Descripción de las opciones: viz. odst. 11 Zadávací dokumentace
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: zakázka
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45233000 Kiir- ja maanteede ehitus-, rajamis- ja pindamistööd, 45233120 Teeehitustööd, 45233160 Teed ja muud killustikpinnad, 45233100 Kiir- ja maanteede ehitustööd, 45316100 Välisvalgustuse paigaldamine
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: viz. odst. 11 Zadávací dokumentace
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: zakázka
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45233000 Maanteiden, rautateiden ja kiitoratojen rakennus-, perustus- ja päällystystyöt, 45233120 Tienrakennustyöt, 45233160 Tiet ja muut sepelillä päällystetyt pinnat, 45233100 Tierakennustyöt, 45316100 Ulkovalojen asennustyöt
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: zakázka
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45000000 Travaux de construction
Nomenclature complémentaire (cpv): 45233000 Travaux de construction, de fondation et de revêtement d'autoroutes, de routes, 45233120 Travaux de construction de routes, 45233160 Chemins et autres aires empierrées, 45233100 Travaux de construction d'autoroutes, de routes, 45316100 Installation d'appareils d'éclairage extérieur
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: zakázka
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: zakázka
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
Dodatna klasifikacija (cpv): 45233000 Građevinski radovi, građevinski radovi na temelju i građevinski radovi na površinskom sloju autocesta, cesta, 45233120 Građevinski radovi na cesti, 45233160 Staze i druge neasfaltirane površine, 45233100 Građevinski radovi na autocestama, cestama, 45316100 Instalacija vanjske rasvjete
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: zakázka
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45233000 Lavori di costruzione, di fondazione e di superficie per autostrade e strade, 45233120 Lavori di costruzione di strade, 45233160 Sentieri e altre strade imbrecciate, 45233100 Lavori di costruzione di strade e autostrade, 45316100 Installazione di dispositivi di illuminazione esterna
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: viz. odst. 11 Zadávací dokumentace
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: zakázka
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45000000 Statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45233000 Greitkelių, kelių tiesimo, jų pamatų ir dangos klojimo darbai, 45233120 Kelių tiesimo darbai, 45233160 Takai ir kiti skalda dengti paviršiai, 45233100 Greitkelių, kelių tiesimo darbai, 45316100 Lauko apšvietimo įrenginių montavimas
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Iekšējais identifikators: zakázka
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45233000 Automaģistrāļu un ceļu būves, pamatu ielikšanas un virsmas noklāšanas darbi, 45233120 Ceļu būvdarbi, 45233160 Celiņi un citi ar akmens šķembām klāti ceļi, 45233100 Automaģistrāļu un ceļu būvdarbi, 45316100 Āra apgaismes ierīču uzstādīšana
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
Wewnętrzny identyfikator: zakázka
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45233000 Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg, 45233120 Roboty w zakresie budowy dróg, 45233160 Ścieżki i inne nawierzchnie metalizowane, 45233100 Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg, 45316100 Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45000000 Construção
Classificação adicional (cpv): 45233000 Construção, fundação e pavimentação de vias rápidas e estradas, 45233120 Construção de estradas, 45233160 Vias e outras superfícies empedradas, 45233100 Construção de estradas e vias rápidas, 45316100 Instalação de equipamento de iluminação exterior
Opções:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: zakázka
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
Clasificare suplimentară (cpv): 45233000 Lucrări de construcţii, de fundaţie şi de îmbrăcare a autostrăzilor şi a drumurilor, 45233120 Lucrări de construcţii de drumuri, 45233160 Drumuri şi alte suprafeţe pietruite, 45233100 Lucrări de construcţii de autostrăzi şi de drumuri, 45316100 Instalare de echipament de iluminare exterioară
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: zakázka
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45233000 Stavebné práce, práce spodnej a vrchnej stavby diaľnic, ciest, 45233120 Stavebné práce na výstavbe ciest, 45233160 Cestičky a iné spevnené povrchy, 45233100 Stavebné práce na výstavbe diaľnic, ciest, 45316100 Inštalovanie vonkajších osvetľovacích zariadení
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: zakázka
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45000000 Gradbena dela
Dodatna klasifikacija (cpv): 45233000 Gradbena dela, dela na temeljenju in dela na zgornjem ustroju daljinskih cest in cest, 45233120 Gradbena dela na cestah, 45233160 Poti in druge z gramozom posute površine, 45233100 Gradbena dela na daljinskih cestah in cestah, 45316100 Inštalacija naprav za razsvetljavo na prostem
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: zakázka
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45233000 Anläggningsarbete för motorvägar, vägar, järnvägar samt start- och landningsbanor, 45233120 Vägbygge, 45233160 Banor och andra metallunderlag, 45233100 Anläggning av huvudvägar och andra vägar, 45316100 Installation av utomhusbelysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner:
Beskrivning av alternativen: viz. odst. 11 Zadávací dokumentace