2. Процедура
Процедура
Заглавие: Rekonštrukcia križovatky ciest II/513, II/507 a MC Jesenského, Hlohovec
Описание: Predmetom zákazky je prestavba jestvujúcej križovatky v centre mesta Hlohovec na priesečnú svetelne riadenú križovatku. a taktiež vyhotovenie projektovej dokumentácie skutočného zrealizovania stavby a porealizačného geodetického zamerania oprávnenou osobou v digitálnej aj papierovej forme pre každý jeden stavebný objekt zvlášť. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Вътрешен идентификатор: 06219/2026/SÚCTt
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45233140 Пътни работи
Допълнителна класификация (cpv): 45233125 Строителни и монтажни работи на пресичащи се пътища
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 06219/2026/SÚCTt
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45233140 Οδικά έργα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45233125 Κατασκευαστικές εργασίες για οδικούς κόμβους
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 06219/2026/SÚCTt
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233140 Roadworks
Additional classification (cpv): 45233125 Road junction construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 06219/2026/SÚCTt
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45233140 Tietyöt
Lisäluokitus (cpv): 45233125 Tienristeysten rakennustyöt
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 06219/2026/SÚCTt
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45233140 Roadworks
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 06219/2026/SÚCTt
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45233140 Közúton folyó munkák
További osztályozás (cpv): 45233125 Útkereszteződés építése
5. Rész
Rész: LOT-0001
Interne identificatiecode: 06219/2026/SÚCTt
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233140 Wegwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45233125 Bouwen van wegkruising
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 06219/2026/SÚCTt
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45233140 Práce na ceste
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45233125 Stavebné práce na stavbe cestných križovatiek
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 06219/2026/SÚCTt
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45233140 Cestna dela
Dodatna klasifikacija (cpv): 45233125 Gradbena dela na cestnem križišču
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 06219/2026/SÚCTt
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233140 Vägarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45233125 Anläggningsarbeten för vägkorsningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001