477173-2026 - Състезателна процедура
Полша – Компютърно оборудване и принадлежности – Dostawa podzespołów komputerowych do realizacji zadań w projektach PROACTIF, Shift2SDV oraz AIMS5.0. na potrzeby Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawa podzespołów komputerowych do realizacji zadań w projektach PROACTIF, Shift2SDV oraz AIMS5.0. na potrzeby Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa podzespołów komputerowych do realizacja zadań w projektach PROACTIF, Shift2SDV oraz AIMS5.0. na potrzeby Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego: Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, ul. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk, budynek WETI A (nr 41) pomieszczenie 116. 3. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pochodzący z bieżącej produkcji, wolny od wad prawnych i fizycznych, bez wcześniejszej eksploatacji i nie może być przedmiotem praw osób trzecich. 4. Kody wg klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 30200000-1 Urządzenia komputerowe 5. Oferowane urządzenia muszą być objęte okresem gwarancyjnym w wymiarze: min. 12 miesięcy liczonym od dnia podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego, bez uwag. Uwaga ! Termin gwarancji jest jednym z kryteriów oceny ofert. W związku z powyższym wskazany termin jest minimalnym terminem gwarancji przedmiotu zamówienia, który każdy z Wykonawców może go zwiększyć. Szczegółowe informacje zawiera rozdział XIV SWZ. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4 do SWZ. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych 1. Zamawiający żąda, aby Wykonawca złożył wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe tj. dokumentację techniczną potwierdzającą, że oferowana dostawa spełnia wymagania określone przez Zamawiającego w dokumentach zamówienia. 2. Przez dokumentację techniczną Zamawiający rozumie w szczególności: − specyfikacje techniczne udostępniane przez producentów lub dystrybutorów − karty katalogowe producenta lub dystrybutora − opisy lub karty katalogowe sporządzone własnoręcznie przez Wykonawcę na ich podstawie wraz ze wskazaniem źródeł pochodzenia przedstawionych informacji, np. adres strony www.producenta lub dystrybutora. W przypadku, gdy Wykonawca oferuje produkty własne, nie mogą one naruszać majątkowych praw autorskich osób trzecich. Zamawiający przypomina o konieczności opatrzenia przedmiotowych środków dowodowych kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 3. Wskazane źródła informacji, na podstawie których sporządzona została dokumentacja techniczna muszą być weryfikowalne w okresie prowadzonego postępowania. Dokumentacja techniczna musi potwierdzać wszystkie wymagane parametry techniczne przedmiotu zamówienia wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia. 4. Dokumentacja techniczna musi być oznaczona w sposób umożliwiający jej powiązanie z konkretną pozycją formularza rzeczowo-cenowego (np. poprzez oznaczenie, że dot. danej pozycji formularza rzeczowo-cenowego). 5. Zamawiający zaakceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeśli potwierdzają, że oferowane urządzenia spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy lub kryteria, wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia. 6. Zamawiający dopuszcza złożenie ww. dokumentacji technicznej w języku angielskim. 7. Zamawiający zaakceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe wystawione przez podmiot mający siedzibę w innym państwie członkowskim Europejskiego Obszaru Gospodarczego. 8. Jeżeli wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone środki dowodowe będą niekompletne, zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie, zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp.
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 30200000 Компютърно оборудване и принадлежности
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Варианти
Описание на опциитеZamawiający nie przewiduje wznowień i opcji.
477173-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 30200000 Edb-maskiner og -artikler
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Valgmuligheder
477173-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
477173-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 30200000 Equipo y material informático
5. Lote
LoteLOT-0001
Opciones
477173-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldusZamawiający nie przewiduje wznowień i opcji.
477173-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet
Optiot
477173-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
477173-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 30200000 Računarska oprema i potrepštine
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
477173-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30200000 Számítógépek és tartozékaik
5. Rész
RészLOT-0001
Opciók
477173-2026 - Gara
Polonia – Apparecchiature informatiche e forniture – Dostawa podzespołów komputerowych do realizacji zadań w projektach PROACTIF, Shift2SDV oraz AIMS5.0. na potrzeby Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 30200000 Apparecchiature informatiche e forniture
5. Lotto
LottoLOT-0001
Opzioni
477173-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
477173-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
477173-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
477173-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 30200000 Equipamento e material informático
Opções
477173-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Echipament şi accesorii pentru computer – Dostawa podzespołów komputerowych do realizacji zadań w projektach PROACTIF, Shift2SDV oraz AIMS5.0. na potrzeby Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 30200000 Echipament şi accesorii pentru computer
5. Lot
LotLOT-0001
Opțiuni
477173-2026 - Súťaž
Poľsko – Počítačové zariadenia a spotrebný materiál – Dostawa podzespołów komputerowych do realizacji zadań w projektach PROACTIF, Shift2SDV oraz AIMS5.0. na potrzeby Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
5. Časť
ČasťLOT-0001
Možnosti
477173-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30200000 Računalniška oprema in pribor
5. Sklop
SklopLOT-0001
477173-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner