2. Процедура
Процедура
Заглавие: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Skrzyszów
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Skrzyszów z nieruchomości zamieszkałych i Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, stanowiący część I zamówienia; oraz 2) odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Skrzyszów ze wskazanych budynków miejsc użyteczności publicznej, w tym przystanków autobusowych wraz z ich sprzątaniem, stanowiący część II zamówienia. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 12 do SWZ. 3. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp. Stosowanie do art. 95 ust. 1 i 2 ustawy Pzp Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawców na podstawie stosunku pracy osób wykonujących w ramach realizacji usługi czynności polegających na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – kodeks pracy związanej z: kierowaniem pojazdami typu śmieciarka, porządkowaniem i załadunkiem odpadów na śmieciarkę, pracami administracyjnymi związanymi z obsługą zamówienia. 4. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. 5. Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp. Zakres zamówień/usług: ewentualne zamówienie/zamówienia będą polegały na powtórzeniu podobnych usług będących przedmiotem niniejszego postępowania, tj. przedmiotem zamówienia będzie: część I: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Skrzyszów z nieruchomości zamieszkałych i Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. część II: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Skrzyszów ze wskazanych budynków, miejsc użyteczności publicznej, w tym przystanków autobusowych wraz z ich sprzątaniem. Wielkość zamówień (dla części I oraz dla części II): łączna wartość takich zamówień może wynieść do 50 % wartości zamówienia podstawowego. Warunki na jakich zostaną one udzielone (dla części I oraz dla części II): zamówienia zostaną udzielone np. w przypadku przedłużania się procedury przetargowej na następne lata, rozwiązania/wypowiedzenia umowy z Wykonawcą świadczącym w następnych latach usługę odbioru odpadów, wyczerpaniu maksymalnej kwoty przeznaczonej na realizację niniejszego zamówienia, wystąpienia okoliczności, które uniemożliwią lub utrudnią realizację zamówienia podstawowego, konieczności dostosowania zakresu zamówienia do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, zmiany technologii lub standardów wykonywania usług, w sytuacji awarii lub niesprawności infrastruktury Wykonawcy, która uniemożliwia realizację usług odbioru i zagospodarowania odpadów zgodnie z umową, zmiany przepisów prawa, które nakładają nowe obowiązki na Zamawiającego w zakresie gospodarowania odpadami komunalnymi w celu dostosowania się do nowych wymagań prawnych – przy zachowaniu w/w dopuszczalnej łącznej wartości zamówień. 6. Zamawiający nie przewiduje: 1) odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej, 2) sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp 7. Termin wykonania zamówienia (część I oraz II): do 24 miesięcy od: 1 stycznia 2027 r.
Вътрешен идентификатор: IR.271.2.7.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90500000 Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци
Допълнителна класификация (cpv): 90510000 Отстраняване и третиране на битови отпадъци, 90533000 Услуги по управление на сметища
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: część I: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Skrzyszów z nieruchomości zamieszkałych i Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Skrzyszów z nieruchomości zamieszkałych i Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, stanowiący część I zamówienia 2. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w zał. 12 do SWZ. 3. Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp. Zakres zamówień/usług: ewentualne zamówienie/zamówienia będą polegały na powtórzeniu podobnych usług będących przedmiotem niniejszego postępowania, tj. przedmiotem zamówienia będzie: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Skrzyszów z nieruchomości zamieszkałych i Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Wielkość zamówień: łączna wartość takich zamówień może wynieść do 50% wart. zam. podstawowego. Warunki na jakich zostaną one udzielone: zamówienia zostaną udzielone np. w przypadku przedłużania się procedury przetargowej na następne lata, rozwiązania/wypowiedzenia umowy z Wykonawcą świadczącym w następnych latach usługę odbioru odpadów, wyczerpaniu maksymalnej kwoty przeznaczonej na realizację niniejszego zamówienia, wystąpienia okoliczności, które uniemożliwią lub utrudnią realizację zamówienia podstawowego, konieczności dostosowania zakresu zamówienia do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, zmiany technologii lub standardów wykonywania usług, w sytuacji awarii lub niesprawności infrastruktury Wykonawcy, która uniemożliwia realizację usług odbioru i zagospodarowania odpadów zgodnie z umową, zmiany przepisów prawa, które nakładają nowe obowiązki na Zamawiającego w zakresie gospodarowania odpadami komunalnymi w celu dostosowania się do nowych wymagań prawnych – przy zachowaniu w/w dopuszczalnej łącznej wartości zamówień. 4. Podstawy wykluczenia zostały okreś. w rozdziale XIII SWZ. Zamawiający przewiduje wykluczenia Wykonawców na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp oraz art. 109 ust. 1 pkt. 1), 2) lit. c, 4), 7) ustawy Pzp 5. Warunki realizacji umowy oraz możliwości dokonania zmian określono w załączniku nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 6. Wykaz oświadczeń lub dokumentów składanych przez Wykonawców określa w rozdz. XVI. SWZ: 1)Wyp. formularz ofertowy (zał. 1 do SWZ), 2)Aktualne na dzień składania ofert ośw., że nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Przedmiotowe oświadczenie Wykonawca składa w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ), stanowiącego załącznik nr 2 do Rozporządzenia Wykonawczego Komisji (EU) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającego standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia. Informacje zawarte w JEDZ stanowią wstępne potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Oświadczenie, o którym mowa w niniejszym ustępie składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej - szczeg. w SWZ 3) Ośw., o którym mowa w rozdz. XVI ust. 2 SWZ, stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe. 4) Wykonawca, w przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, przedstawia, wraz z oświadczeniem, o którym mowa w rozdz. XVI ust. 2 SWZ, także oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby, potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz odpowiednio spełnianie warunków udziału w postępowaniu, w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na jego zasoby. 5) W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, ośw., o którym mowa w rozdz. XVI ust. 2 SWZ, składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 6) Ośw. Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie - szczeg. w SWZ 7) Ośw. Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (zał. 6a do SWZ). 8) Ośw. Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (zał. 6a do SWZ). 9) Ośw. o którym mowa w rozdziale XV ust. XV. 8, z którego wynika, jakie usługi wykonują poszczególni Wykonawcy składający ofertę wspólnie, w formie elektronicznej (zał. 5 do SWZ). 10) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby o którym mowa w rozdziale XV ust. 3 SWZ do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca, realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów. 11) Dokument określający zasady reprezentacji oraz osoby uprawnione do reprezentacji wykonawcy/pełnomocnictwo. 12) Dowód wniesienia wadium
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: część II: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Skrzyszów ze wskazanych budynków, miejsc użyteczności publicznej, w tym przystanków autobusowych wraz z ich sprzątaniem
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Skrzyszów ze wskazanych budynków miejsc użyteczności publicznej, w tym przystanków autobusowych wraz z ich sprzątaniem, stanowiący część II zamówienia. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w zał. 12 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp. Zakres zamówień/usług: ewentualne zamówienie/zamówienia będą polegały na powtórzeniu podobnych usług będących przedmiotem niniejszego postępowania, tj. przedmiotem zamówienia będzie: część II: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Skrzyszów ze wskazanych budynków, miejsc użyteczności publicznej, w tym przystanków autobusowych wraz z ich sprzątaniem. Wielkość zamówień: łączna wartość takich zamówień może wynieść do 50 % wartości zamówienia podstawowego. Warunki na jakich zostaną one udzielone: zamówienia zostaną udzielone np. w przypadku przedłużania się procedury przetargowej na następne lata, rozwiązania/wypowiedzenia umowy z Wykonawcą świadczącym w następnych latach usługę odbioru odpadów, wyczerpaniu maksymalnej kwoty przeznaczonej na realizację niniejszego zamówienia, wystąpienia okoliczności, które uniemożliwią lub utrudnią realizację zamówienia podstawowego, konieczności dostosowania zakresu zamówienia do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, zmiany technologii lub standardów wykonywania usług, w sytuacji awarii lub niesprawności infrastruktury Wykonawcy, która uniemożliwia realizację usług odbioru i zagospodarowania odpadów zgodnie z umową, zmiany przepisów prawa, które nakładają nowe obowiązki na Zamawiającego w zakresie gospodarowania odpadami komunalnymi w celu dostosowania się do nowych wymagań prawnych – przy zachowaniu w/w dopuszczalnej łącznej wartości zamówień. 4. Podstawy wykluczenia zostały okreś. w rozdziale XIII SWZ. Zamawiający przewiduje wykluczenia Wykonawców na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp oraz art. 109 ust. 1 pkt. 1), 2) lit. c, 4), 7) ustawy Pzp 5. Warunki realizacji umowy oraz możliwości dokonania zmian określono w załączniku nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 6. Wykaz oświadczeń lub dokumentów składanych przez Wykonawców określa w rozdz. XVI. SWZ: 1)Wyp. formularz ofertowy (zał. 1 do SWZ), 2)Aktualne na dzień składania ofert ośw., że nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Przedmiotowe oświadczenie Wykonawca składa w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ), stanowiącego załącznik nr 2 do Rozporządzenia Wykonawczego Komisji (EU) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającego standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia. Informacje zawarte w JEDZ stanowią wstępne potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Oświadczenie, o którym mowa w niniejszym ustępie składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej - szczeg. w SWZ 3) Ośw., o którym mowa w rozdz. XVI ust. 2 SWZ, stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe. 4) Wykonawca, w przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, przedstawia, wraz z oświadczeniem, o którym mowa w rozdz. XVI ust. 2 SWZ, także oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby, potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz odpowiednio spełnianie warunków udziału w postępowaniu, w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na jego zasoby. 5) W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, ośw., o którym mowa w rozdz. XVI ust. 2 SWZ, składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 6) Ośw. Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie - szczeg. w SWZ 7) Ośw. Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (zał. 6a do SWZ). 8) Ośw. Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (zał. 6a do SWZ). 9) Ośw. o którym mowa w rozdziale XV ust. XV. 8, z którego wynika, jakie usługi wykonują poszczególni Wykonawcy składający ofertę wspólnie, w formie elektronicznej (zał. 5 do SWZ). 10) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby o którym mowa w rozdziale XV ust. 3 SWZ do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca, realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów. 11) Dokument określający zasady reprezentacji oraz osoby uprawnione do reprezentacji wykonawcy/pełnomocnictwo. 12) Dowód wniesienia wadium
Допълнителна класификация (cpv): 90511000 Услуги по събиране на битови отпадъци
477196-2026 - Zadávání
Polsko – Služby související s likvidací odpadů a odpady – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Skrzyszów
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorIR.271.2.7.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 90500000 Služby související s likvidací odpadů a odpady
Další klasifikace (cpv): 90510000 Odstraňování a čištění odpadu, 90533000 Správa skládky odpadů
5. Část
ČástLOT-0001
ČástLOT-0002
Další klasifikace (cpv): 90511000 Sběr odpadu
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Intern ID: IR.271.2.7.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90500000 Tjenesteydelser i forbindelse med affald
Supplerende klassifikation (cpv): 90510000 Bortskaffelse og behandling af affald, 90533000 Forvaltning af losseplads
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Delkontrakt: LOT-0002
Supplerende klassifikation (cpv): 90511000 Indsamling af affald
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: IR.271.2.7.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90500000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90510000 Διάθεση και επεξεργασία απορριμμάτων, 90533000 Υπηρεσίες διαχείρισης χώρου απόρριψης μπαζών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Παρτίδα: LOT-0002
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90511000 Υπηρεσίες αποκομιδής απορριμμάτων
Internal identifier: IR.271.2.7.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment, 90533000 Waste-tip management services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Additional classification (cpv): 90511000 Refuse collection services
477196-2026 - Licitación
Polonia – Servicios relacionados con desperdicios y residuos – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Skrzyszów
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoIR.271.2.7.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos
Clasificación adicional (cpv): 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios, 90533000 Servicios de gestión de vertederos
5. Lote
LoteLOT-0001
LoteLOT-0002
Clasificación adicional (cpv): 90511000 Servicios de recogida de desperdicios
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: IR.271.2.7.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90500000 Prügi ja jäätmetega seotud teenused
Täiendav liigitus (cpv): 90510000 Jäätmekõrvaldus- ja käitlusteenused, 90533000 Ulaprügila haldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Täiendav liigitus (cpv): 90511000 Jäätmekogumisteenused
477196-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Services liés aux déchets et aux ordures – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Skrzyszów
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneIR.271.2.7.2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 90500000 Services liés aux déchets et aux ordures
Nomenclature complémentaire (cpv): 90510000 Élimination et traitement des ordures, 90533000 Services de gestion de décharges
LotLOT-0001
LotLOT-0002
Nomenclature complémentaire (cpv): 90511000 Services de collecte des ordures
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: IR.271.2.7.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Luchtóg: LOT-0002
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: IR.271.2.7.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90500000 Usluge u vezi s otpacima i otpadom
Dodatna klasifikacija (cpv): 90510000 Zbrinjavanje i obrada otpada, 90533000 Usluge upravljanja odlagalištem otpada
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Grupa: LOT-0002
Dodatna klasifikacija (cpv): 90511000 Usluge skupljanja otpada
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: IR.271.2.7.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90510000 Trattamento e smaltimento dei rifiuti, 90533000 Servizi di gestione discariche di rifiuti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Lotto: LOT-0002
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90511000 Servizi di raccolta di rifiuti
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: IR.271.2.7.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90500000 Su atliekomis susijusios paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90510000 Atliekų šalinimo ir apdorojimo paslaugos, 90533000 Atliekų aikštelių tvarkymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90511000 Atliekų rinkimo paslaugos
Iekšējais identifikators: IR.271.2.7.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90510000 Atkritumu apglabāšana un pārstrāde, 90533000 Atkritumu izgāztuves apsaimniekošanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daļa: LOT-0002
Papildu klasifikācija (cpv): 90511000 Atkritumu (sadzīves) savākšanas pakalpojumi
Wewnętrzny identyfikator: IR.271.2.7.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90510000 Usuwanie i obróbka odpadów, 90533000 Usługi gospodarki odpadami
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90511000 Usługi wywozu odpadów
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: IR.271.2.7.2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90500000 Serviços relativos a resíduos e lixos
Classificação adicional (cpv): 90510000 Tratamento e eliminação de resíduos, 90533000 Serviços de gestão de depósitos de resíduos
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
Classificação adicional (cpv): 90511000 Serviços de recolha de resíduos
477196-2026 - Súťaž
Poľsko – Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Skrzyszów
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
2. Postup
Postup
Interný identifikátorIR.271.2.7.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90500000 Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90510000 Likvidácia a spracovanie odpadu, 90533000 Správa odvalov odpadu
5. Časť
ČasťLOT-0001
ČasťLOT-0002
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90511000 Služby na zber odpadu
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: IR.271.2.7.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90500000 Storitve v zvezi z odpadki
Dodatna klasifikacija (cpv): 90510000 Odstranjevanje in obdelava odpadkov, 90533000 Storitve upravljanja odlagališč odpadkov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Dodatna klasifikacija (cpv): 90511000 Storitve zbiranja odpadkov
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: IR.271.2.7.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering, 90533000 Förvaltningstjänster i samband med avfallsupplag
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Ytterligare klassificering (cpv): 90511000 Sophämtning